Jump to content
Reborn fórum

Role Play na Rebornu


IrulĂĄn

Recommended Posts

Nemrtví­ služební­ci Pána Temnot jsou nemyslí­cí­ vraždí­cí­ monstra bez kouska vlastní­ho vÄdomí­, strach ni nic podobného pocí­titi nemohou...

LeÄ my, vÄrní­ služební­ci Boží­, prochází­me Midgardem a stvůry nečisté od obydlí­ prostých lidí­ odhání­me ku vÄtÄí­ slávÄ PánÄ.

AvÄak temní­ naÄeptávači zla prozradili silám pekelným, kterak se načim zbraní­m vyhnouti. Proto se nyní­ v Pronteře modlí­me, aby náÄ Pán shlédl na nás, vÄrné oveÄky, ve své dobrotivosti a původní­ AI mobům vratil :confused1:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 76
  • Created
  • Last Reply

Já jako služební­k boží­ ví­m a vidÄl jsem, že AI mobů bylo vráceno již. Tvé obavy by mÄly skončit. VraÂť se na plánÄ zla a roznáÄej svÄtlo své čisté duÄe.

Pokud na tebe bude íşkol pří­liÄ tÄžký, vÄz, že staÄí­ poslat zprávu a já se přidám k tvé cestÄ. Třeba do zlem přeplnÄného Glast Heimu. Potřebuji velmi vzácnou surovinu zvanou Elunium, jeho nedostatek je u mých oveÄek obrovský a nestí­hám naplnit jejich tužby.

Link to comment
Share on other sites

Muj Pan nazyvan jest temnym, zlym a dabelskym. Sluzebnici Satana jsouc, niceho nedam oveckam svym, jez povinovani jsou nositi dary Panu! Jedine cim je mohu obdarit, krom hrichu, cistou silou Satana a predat jejich "prosby" dablu. Ma duse odevzdana jest, v dobrych rukou dlic.

 

edit: posty to nase zovany OT budou zniceny v prodleni...

Link to comment
Share on other sites

HA Satan !!! Tebe je třeba svést na správnou cestu. Ve středu, nechÂť ve tvém pří­bytku (prontera 5) vykonán jest rituál "exorcism".

Alespoř 5 krát tÄ obdařit svatou zbraní­, abys mohl sám na sobě vykonat tento rituál.

Pakliže se s íşspÄchem dostaneÄ do mÄsta, ihned navÄtiv pronterský kostel a vyhledej knÄze. KnÄz tÄ znovu uvede na správnou cestu.

 

Zlo bude vymí­tÄno a vÄechno OT posty přesunuty do nového topicu zvaného "Role Play in the Game"

Link to comment
Share on other sites

HA Satan !!! Tebe je třeba svést na správnou cestu. Ve středu, nechÂť ve tvém pří­bytku (prontera 5) vykonán jest rituál "exorcism".

Alespoř 5 krát tÄ obdařit svatou zbraní­, abys mohl sám na sobě vykonat tento rituál.

Pakliže se s íşspÄchem dostaneÄ do mÄsta, ihned navÄtiv pronterský kostel a vyhledej knÄze. KnÄz tÄ znovu uvede na správnou cestu.

 

Zlo bude vymí­tÄno a vÄechno OT posty přesunuty do nového topicu zvaného "Role Play in the Game"

13290[/snapback]

 

Je mi lito jinochu, ale musim te zarmoutit. Nejsem podrizena zadnem radu, ktery ma moznosti pobyvat v hradnich zdech. Jsem podrizena jen samotnemu dablu. Do mista zvane kostel me zadna ziva ni mrtva duse neodvede. Sic by jsi se pokousel proti me vuli, poznas bolest pekelnou...

Link to comment
Share on other sites

Zrucni remeslnici midgardsti jen pohrdave poslouchaji vase svary :) My, jenz dokazeme spoutat ohen, vodu, vzduch i zemi a mocne zbrane z nich vykovat se mame bat nejakych panu temnot? Pche, jen at to zkusi, voda v nasich zbranich spoutana pekelny ohen hrave uhasi :confused1:

Link to comment
Share on other sites

Pekelný oheř nejde uhasit vodou, ale ví­rou v naÄeho pána. Já se vydal po ceste poznání­, na jehož konci najdu možná osví­cení­, nebo umřu velice bolestivou smrtí­ . A aÄ je pekelných zrůd v naÄí­ zemi mnoho, nevzdávám svůj boj. Sice nejsem mistr meÄe jako slavná žena ví­ry Irulán, ale moje sí­la pramení­ z mé duÄevní­ energie a ví­ře v boha. NeboÂť nesmí­me zapomí­nat na toto "Sláb je ten jenž sám v sebe ztratil ví­ru a malý ten co před sebou má jen malé cí­le".

Link to comment
Share on other sites

Pro Lady Irulán, vrchní­ inkvizitorku Pronternského opatství­

 

Musí­m vás informovat, že se v poslední­ dobÄ objevují­ nezaruÄené zprávy o praktikování­ Äerné magie vévodou Maulem ze Shinsengumi a jeho vÄrnou chotí­ vévodkyní­ Labkou. Tyto zprávy se pravdÄpodobnÄ nezakládají­ na pravdÄ, jsou to nejspí­Äe pomluvy rozčiřované agenty barona Ensí­ka z Korikatamari. Zaároveř bych Vás chtÄl požádat o udÄlení­ plných pravomocí­, potřebných k vyřeÄení­ tohoto neÄtastného pří­padu. Lord Maul ze Shinsengumi a jeho choÂť bude samozřejmÄ do vyřeÄení­ pří­padu plnÄ pod dohledem mých vÄrných mužů a žen. V pří­padÄ prokázání­ zpráv bude lord Maul ze Shinsengumi s chotí­ neprodlenÄ předán spravedlnosti a souzen dle práva Jeho Výsosti krále Loonyho III. Midgarského a Její­ Výsosti královny Kenny Midgarské.

 

S pozdravem lord Sparda ze Shinsengumi, vrchní­ paladin Shinsengumského vévodství­, ochránce ví­ry midgarského lidu, vÄrný služební­k Jeho Výsosti krále Loona III. Midgarského a jeho ctÄné choti Kenny Midgarské, vÄrný služební­k Boha Gravitona.

Link to comment
Share on other sites

NechÂť tedy Ctihodný Inkvizitor Lord Sparda v panských državách Domu Shinsengumi pořádek sjedná. VÄří­m, že jeho ví­ra v Pána naÄeho je hluboce zakořenÄná a učiní­, co třeba učiniti jest. Neb jak praví­ Pán: "VÄř a Ví­ra Tvá TÄ ochrání­..." a jak praví­m já: Qui non est mecum, contra me est...

Link to comment
Share on other sites

vÄzte ze muj luk i tÄlo je bohu zasvÄceno a střibro na mé čipi je privezeno z vatikanu jez sam ctihodny biskup posvetil vodou svatou

mostra pekelna jez maji temne umysli nechÂť se třesou před mou zlobou , ma ruka je vedena bohem a me umysli sou ciste jako sní­h

Link to comment
Share on other sites

Nikoliv mi drazi. Jen temny pan nas muze ochranit pred tou zhoubnou lidskou virou v dobreho boha. Buh je jen jediny a to muj pan! Strezte se dne, kdy z pohrdanim pohledne na vas a zuctuje s vami. Pamatujte slova moudrych: "Jsi prach a v prach se obratis..." a prach z nitra zeme jest. Peklo je vasim domovem....

Link to comment
Share on other sites

Jsem jen pouhy remeslnik a filozoficke debaty na tema dobro a zlo me pramalo zajimaji. Evidentene vam nekde nalevali silne vino :devil2:

No nic, bez poradnych zbrani a brneni se nikdo neobejde, takze nakladam vozik zasobama, beru krumpac a vyrazim natezit nejake ty suroviny. Nekdo tady makat musi. Vecer nashle u dobreho vinka a ovinenych hrdinskych debat.

A koukejte zase vsechno neprochlastat, na dluh uz vam zbrane opravovat nebudu :devil2:

Link to comment
Share on other sites

Jsem služební­k boží­ a nelí­bí­ se mi, když nÄkteří­ (speedy) na sebe berou podobu samotného Pána Temnot. NemÄli by tolik pí­t tu ohnivou vodu, neboÂť budou brzy ochuzeny o správné vní­mání­ reality :devil2:

 

Ladiku, takových jako ty je zapotřebí­ mnoho, dobrý kovář se hledá velmi tÄžko a tvých zbraní­ bude určitě zapotřebí­. Ví­ra a tvé zbranÄ nám pomohou zničit zlo a ží­t v dobrém svÄtÄ.

Link to comment
Share on other sites

tak nesuhlas a predved nam to .)

13400[/snapback]

 

No, najlepčie sa roleplaying "predvádza" v nejakej situácii, nie len tak z brucha...ale keÄ si preÄí­taÄ tento topic dozadu, fakt to znie ako nejaká hádka náboženských fanatikov :devil2:

IMO by bolo super keby sa zaviedlo trochu roleplayingu na reborn, respektive trochu viac ako tam práve je :devil2: Už sa tu o tom na fóre niekde pí­salo, ale myslí­m že tento topic je na to vhodnejÄí­ :D

Link to comment
Share on other sites

Já souhlasí­m taky. RP je hlavnÄ o pří­bÄhu. Zatí­m tady vÄtčina lidí­ zní­, jako kdyby právÄ vykradli Alexandrijskou knihovnu. Každý aÂť si zkusí­ vymyslet nějakou postavu, a tu aÂť zkusí­ hrát... Jo, a váleÄní­ci obvykle nebývají­ moc inteligentní­, ví­me ?

Link to comment
Share on other sites

no uz se to na forku psalo, ze by se udelalo jedno RP mesto, kde kazde non RP chovani by bylo trestano, navrhoval bych pronteru  :)

13454[/snapback]

 

Alebo to spraviÂť ako event, nieÄo ako "roleplayingová hodinka"...trvalo by to asi hodinu, niekde v nejakom pube, event GM by robili barmana resp. servirku :) a sledovali by ako hraci hraju...a najlepsi roleplayer by potom mohol dostat nejaku bezvyznamnu odmenu :P

 

Ja si treba naopak myslim, ze RP a RO dohromady moc nejdou... na to sou lepsi hry... <_<

13465[/snapback]

 

VÄetko sa dá, keÄ chceš :)

 

Aj já ale to by nám nevyslo  :P Co treba Izlude  :P

13464[/snapback]

 

jj, Izlude by Älo, to trhovisko v strede a swordmanská gilda...dalo by sa tam pekne pohraÂť :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...