Jump to content
Reborn fórum

Role Play na Rebornu


IrulĂĄn

Recommended Posts

Přitáhl jsem otÄže svého peca a zastavil na konci ulice íşstí­cí­ na námÄstí­... Vládl zde čilý ruch, obchodní­ci, dobrodruzi, toulaví­ psi a dÄvky - ti včichni zde vykonávali své denní­ povinnosti... V hlavÄ se mi ozývala slova otce Rubena: "Prontera je mÄsto plné dobrodruhů, kteří­ Ti ochotnÄ pomohou porazit zlo, které se Äí­ří­ království­m Midgardským." Když jsem znovu pohlédl na námÄstí­, bylo mi jasné, že zde budu mí­t mnoho práce, než se vůbec do boje se zlem budu moci pustit. Dobrodruzi zde jsou sjednocováni do různých rozhaÄteřených frakcí­... Odplivl jsem si znechucenÄ na dlažbu a pobí­dl svého peca smÄrem na námÄstí­... Budu jim muset ukázat správnou cestu... Cestu k Bohu.

17305[/snapback]

 

mnoho lidi o bohu mluvi, vsak malo lidi pro boha jedna, snad ty budes jiny...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 76
  • Created
  • Last Reply

Jiste vim co zac jsi ty, Stary priteli..., neb jiz mnohokrat stanuli sme bok po boku, tvuj mec, ma magie. Vedli jsme nescetnekrat bitvu o holy zivot a vzdy ses mohl spolehnout, ze staci zvolat: "pomoc, priteli" a blesky me rozcisly oblohu, vsechna krev v nepratelich zmrzla a ti jez krve pozbily zkameneli hruzou...

 

Byly snad chvile kdy nejradeji na tebe povolal bych vsechnu moc jez drimam, ale i to snad patri k pratelstvi...

 

a tak bud zdrav Stary priteli, brzy se setkame a kdyz ne, jiste stanem vedle sebe v sinich valhally...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 months later...

Cesta uz je temer zarostla. Konci v hlubokem lese, kam se jen malo smrtelniku odvazi vejit. Jen nepatrne jsou videt v mekke pude ryhy dvoukolaku. Nahodny pocestny by si jich ani nevsiml. Pokud by se vsak nekdo odvazil vejit do tmaveho, vlhkeho priseri staletych dubu, mozna by objevil jedno zajimave misto. Misto, ktere nezasveceny jen rychle mine a s najezenymi chlupy na krku podvedome zrychli krok. Pokud vsak na tato mista dorazi dobrodruh, jenz mnohe v krutych bitvach o svuj zivot zazil, to misto mu povi pribeh, pribeh posledni vypravy, pribeh zoufaleho boje o zivot, pribeh posledniho dobrodruzstvi. Zkusene oko valecnika uvidi rozlamany vozik, vedle nej v zemi zarazenou bojovou sekyru a uznale spocita desitky koster lezicich okolo mohutne kostry valecnika, jenz svuj zivot v pradavne bitve nedal zadarmo. Ano, tak umiraji hrdinove. Jeho jmeno uz je ztraceno, malokdo si vzpomene cim byl a kdo byl, ale to misto ma svuj pribeh. Nepotrebuje nahrobek a dlouhe epitafy na nej. Staci se jen rozhlidnout a tise uzasnout. Svuj zivot nepolozil jako zbabelec a rozhodne do hrobu neodesel sam. Ano, tak by si pral umrit kazdy valecnik. Pokud pujdete nekdy kolem, zastavte se a nechte mu tichou vzpominku..... Sbohem.

Link to comment
Share on other sites

Expeni a podobne slova vymykajici se nasemu chapeni zrusme ze sveho slovniku, a oddejme se osudu, ktery nam kaze dodrzovat zasady naseho cechu. Budme verni a dodrzujme pravidla, ktere jsme si v davnych dobach dali. Pravi tovarysi nehledi na prospech a mamon, ale na krasu umeni, ktere z jejich remesla tryska a cini lidi lepsi a uslechtilejsi ... Kovar Ladik tyto narocne povinnosti plnil az do sve smrti vzdejme mu proto hold a smekneme klobouk u jeho nahrobku a zaseptejme tichou modlitbu ....

Link to comment
Share on other sites

Ticho na opuÄtÄné mýtinÄ pod dubem přeručilo cinkání­ postrojů a vzrání­ kůže... Mocná boží­ bojivnice seskočila ze svého mohutného peca. Již douho její­ kroky nezaví­taly do tÄchto končin, ale před pár dny mÄla sen o svém dávném pří­teli. A ten sen nelhal. Poklekla u ztrouchnivÄlých zbytků vozí­ku, aby modlitbou vzala hold tomu, koho si velmi cenila. OsamÄlá slza skanula do trávy u její­ch nohou...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

S lí­tostí­ oznamuji všem přátelům a známým, že ctihodný Dům Assagy, ukončil svou aktivní­ činnost na tomto serveru.

Všem, kdo v Domě zůstávají­ přeji mnoho zdaru při pokusech o jeho vzkří­šení­.

 

Lady Užovka Corrino, paní­ z Acoma

 

Hodne stesti na UO. Jen doufam ze sis vybrala nejaky RP shard.

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...
  • 2 weeks later...

mno mozno by stalo za to aby sa urcil urcity den v tyzdni a cas, ked by sa tam RP positive ludia stretli, spoznali sa a tak....takto su rozlezeni po servri a do izlude sa chodia iba pozriet a je stale prazdne

ale bola by som rada ak by sa RP rozbehlo,je ho moja uchylka ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

NetuÄí­m, proÄ řeÄí­te, jestli na stranu dobra či zla se dáti...důležité je zajistiti, aby boj nepřestal. Protože když nebudeme bojovat, bude nás moc a zniÄí­me svÄt. Jinak mám takovou..dejme tomu otázku..napí­Äe mi prosí­m nÄkdo přes sféru PM, kdy se naÄe RP spoleÄnost schází­? Pokuste se kontaktovat člověka, jenž stejné jméno má, čili Harry de Moon. DÄkuji.

Link to comment
Share on other sites

proÄ mají­ rádobypří­znivci RP íşchylku v psaní­ a mluvení­ ala master yoda? nebo potřebu si hrát na středovÄk? máme juperos, biolab, éra temna nás minula, radujte se a hlavnÄ se vzpamatuje, RP se dá hrát i tak, že jeden člověk rozumí­ druhému (a taky sem si to nedávno na rebu zkusil, bylo to moc fajn :) )

Link to comment
Share on other sites

NetuÄí­m, proÄ řeÄí­te, jestli na stranu dobra či zla se dáti...důležité je zajistiti, aby boj nepřestal. Protože když nebudeme bojovat, bude nás moc a zniÄí­me svÄt. Jinak mám takovou..dejme tomu otázku..napí­Äe mi prosí­m nÄkdo přes sféru PM, kdy se naÄe RP spoleÄnost schází­? Pokuste se kontaktovat člověka, jenž stejné jméno má, čili Harry de Moon. DÄkuji.

*Malá nažloutlá obálka, s nepřehlédnutelnými pí­smeny "PM"... po rozlomení­ peÄeÂťe z ní­ vyklozl kus otrhaného pergamenu, nÄkolikrát přeloženého, jenž praví­:*

Pane Moone, je mi lí­to, neboÂť Vám musí­m oznámit, zprávu pro nás ne-pří­liÄ pří­jemnou. Lidé v tÄchto krají­ch již dávno zapomÄli na sluÄné mravy a přesto, že hra, jí­ž jsme souÄástí­ by prvky, dÄní­ samotných postav mÄla oplývat, tomu tak zrovna není­. DneÄní­ obyvatelé Rebornu dávno zapomÄli na podobná zpestření­ a zabí­jení­ nestvůr, cestování­ a plnÄní­ íşkolů, hodných hrdinů zde vÄtčinou znamená povinnost. Pří­stavní­ hlí­dka - Izlude sic je osada známá jako centrum tohoto dÄní­, avÄak nalézt zde nÄkoho takto ochotného, jest stejnÄ obtí­žné, jako hledat jehlu v kupce sena.

AvÄak pokud se chcete nÄkdy takto sejí­t, s pří­znivci RP, dejte vědět celému království­ předem, snad se nÄkdy v hojnÄjÄí­m poÄtu sejdeme.

... VáÄ pří­tel Perthorn

 

proÄ mají­ rádobypří­znivci RP íşchylku v psaní­ a mluvení­ ala master yoda? nebo potřebu si hrát na středovÄk? máme juperos, biolab, éra temna nás minula, radujte se a hlavnÄ se vzpamatuje, RP se dá hrát i tak, že jeden člověk rozumí­ druhému (a taky sem si to nedávno na rebu zkusil, bylo to moc fajn ;) )

 

Sry Presi ale kdyz Ätu co tu pí­ÄeÄ tak nemáÄ ani páru co RP znamená :D .

Link to comment
Share on other sites

Sry Presi ale kdyz Ätu co tu pí­ÄeÄ tak nemáÄ ani páru co RP znamená :D .

3 roky+ DrDéÄka ;) neboj, ví­m co je RP, ale dá se dÄlat i jinak a když se nad tí­m člověk zamyslí­, tak je to vlastnÄ i přirozenÄjÄí­ ;)

Link to comment
Share on other sites

Hej, husti Roleplayeri, nejdete si skusit cez zraz trochu odlahceny LARP, resp mestsku hru? :D

 

http://www.courtofmoravia.com/aktualni/spi...uje-splachnout/

 

Je to kusok odtial, v sobotu ;) Podobnu akciu sme mali v BA a bola to tazka haluz ;)

 

president> [joke]DrD nie je RPG, ale hack&slash ;)[/joke] Aspon u kopy ludi :-D

Ale suhlasim s tebou, aj mne pride prirodzenejsie nehovorit ako majster Yoda ;) Ale kolko ludi, tolko chuti, nie je ziadny spravny a nespravny pristup k roleplayu.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...