Jump to content
Reborn fórum

Namalujte se!


IrulĂĄn

Recommended Posts

Objevila jsem legraÄní­ prográmek pro Ty, co se nudí­ buÄ doma a nebo ve Äkole :wub: Vypisuji tí­mto soutÄž o nÄjkrásnÄjÄí­ portrét vačich Reborřáckých postaviÄek... Hodnocení­ a cenu pro ví­tÄze jeÄtÄ musí­m vymýÄlet, tak se zatí­m pří­jemnÄ bavte a už se tÄÄí­m na vaÄe výtvory :)

 

Můj obrázek pro vaÄí­ inspiraci, podotýkám, že jsem levák a myÄ drží­m v pravé ruce :wub:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 83
  • Created
  • Last Reply

Koukám, že se nám tu schází­ první­ pří­spÄvky... VÄzte, že jsme s K3nnym už vymysleli i cenu pro ví­tÄze...

SoutÄž pobÄží­ do konce ledna a pokud bude íşspÄÄná, klidnÄ zorganizujeme druhé kolo s jiným motivem... :wub: Po dobu trvání­ soutÄže můžete své pří­spÄvky libovolnÄ upravovat :wub:

Link to comment
Share on other sites

*cough* Nikdy, NIKDY mi nedávejte do pracek něco takového. A nikdy, nikdy si to neprohlí­žejte, nechcete-li utrpÄt drobný Äok. Featuring Narcissa, budoucí­ ME priestka. Bohužel, v dobÄ, kdy svoje veledí­lko dokreslila ji napadl obří­ smokie a v sebeobranÄ ho byla nucena zabí­t - no a bohužel, obrázek nezakryla. žmolka ^^' Jinak, neumí­m tam dávat barvy bez vrstev.. fuj >< ZhýÄkané to dí­tÄ photoshopu .p DoporuÄuju skočit až na konec, ty zaÄátky nejsou hezký XD

 

http://artpad.art.com/?itlyzq17hxuc

Link to comment
Share on other sites

Moc pÄkné výkony, lepÄí­ se to :wub:

 

V tom prográmku je právÄ ten vtip... Malovat to v nějakém jednoduÄÄí­m by ztratilo to kouzlo... Pokusů máte nekoneÄnÄ mnoho, jen prosí­m odkazy na nÄ dávejte do svého předchozí­ho postu, aÂť pak máme snazÄí­ vyhodnocování­ :wub:

 

EDIT: Prosí­m, čiřte info o této události mezi kamarády in-game, Äí­m ví­ce se vás zíşÄastní­, tí­m vÄtÄí­ Äance, že se mi pří­ÄtÄ zase povede pro vás něco uspořádat :)

Link to comment
Share on other sites

Ehm... mala otazocka.... ked som to uz konecne nakreslil.. :) jak to pak ulozit a dat to sem na forum..?

diky moc

17164[/snapback]

DáÄ save and send a mí­sto toho, abys to poslal, tak tam klikneÄ na to here a hodí­ ti to odkaz, kterej hodí­Ä sem.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...