Jump to content
Reborn fórum

Namalujte se!


IrulĂĄn

Recommended Posts

  • Replies 83
  • Created
  • Last Reply
Když mi nÄkdo vysvÄtlí­ jak obrázek uložit, tak sem možná ten svůj portrét postnu  ;)

Zatim mi to vždycky hodí­ odkaz na prázdný plátno  :)

17634[/snapback]

A dáváÄ to save & send a pak klikneÄ na to here , který je v pravo uprostřed no a chvilku poÄkáÄ a mÄlo by to jí­t ;)

Edit: ale teÄ jsem to zkouÄel a taky mi to nejede :P

Link to comment
Share on other sites

mno to ukladani a prehravani muze byt zpusobeny kolizi verzi )

kdyz zacnete kreslit tak mate dole napsano version beta 2.2 a pri prehravani je tam 2.1 ) muze se jednat samozrejme o typo, ale stejne tak muzou prechazet na novou verzi )

17649[/snapback]

Nice postřeh. Doufám, že to bude něco na ten způsob, jeÄtÄ bych něco nakreslil :)

Link to comment
Share on other sites

PrávÄ jsem to zkouÄel a vÄechno Älo bez potí­ží­... Když dáváte save and send, musí­te vyplnit nejen svou e-mailovou adresu, ale i adresu "kamaráda" (pokud nechcete nÄkomu spamovat mail, pak zadejte nějakou svou druhou :whistling: )...

17799[/snapback]

Tak to sem zkus hodit :thumbdown:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Takhle myslí­Ä? ;)

Edit: No jo, máÄ recht... No nevadí­, stejnÄ ta soutÄž dnes o půlnoci konÄí­ a v průbÄhu zí­třka jí­ s Iscarem vyhodnotí­me ;)

17835[/snapback]

Nerad bych si nějak stÄžoval, či co, ale vůbec neví­m, kdy a kde to vyhodnocení­ bylo, ale já jsem to ani nezahlí­d. Celkem by mÄ zají­malo, co jste dali za ceny :teehee: Ale co už :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Mohl bys napsat přesnÄjÄí­ Äas, kdy to bude. Asi se totiž staví­m, jen na vyhláÄení­ soutÄže v malování­. Nebudu mí­t asi Äas být na celé miss :P Takže jestli můžeÄ, tak sem hoÄ datum a Äas, kdy to bude :P Dí­k

Link to comment
Share on other sites

mohli byste to prosim precilen napsat sem na forum?? ja uz sice pocitac mam ,ale prave stahuju herni soubory ,ked to score neni jisty, a to chvilku potrva  /hmm

20755[/snapback]

JJ, dobrej napad. ProstÄ až probÄhne vyhláÄení­ cen ve hře, tak to napiÄtÄ i sem /gawi Dí­k :D

Link to comment
Share on other sites

Hele, já v tom programu něco nakreslí­m a když se podí­vám na ten link, co mi to ukázalo, tak nic .. nic se nehýbe, nic nefunguje .. jakto ?! Jak se to ukládá (save and send a dam se podí­vat na link ?!)

EDIT: Aha, tak nic, snad to Äasem rozjedou ....

Link to comment
Share on other sites

Hele, já v tom programu něco nakreslí­m a když se podí­vám na ten link, co mi to ukázalo, tak nic .. nic se nehýbe, nic nefunguje .. jakto ?! Jak se to ukládá (save and send a dam se podí­vat na link ?!)

EDIT: Aha, tak nic, snad to Äasem rozjedou ....

21003[/snapback]

No, když se podí­váÄ na starÄí­ pří­zpÄvky, tak zjistí­Ä, že to Äasem přestalo fungovat. Asi je to kolize verzí­, protože když to tvoří­Ä, tak je tam jiná verze, než když dáÄ ten link na otevření­. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...