Jump to content
Reborn fórum

Lovci pokladu


Mitheress

Recommended Posts

  • Replies 173
  • Created
  • Last Reply

No jestli to je jako driv, tak se pouzije jen jedna a po hodine(nebo kolik to je ... :)) muzes kopat znova.

Vykopes poklad, pozabijas vsetkych strazcov, vyberes truhlicu a mozes kopat dalsi. Netreba cakat. Ja som raz mal 4 mapy na jedno miesto a ziadne cakanie.

Len si daj pozor na portujucich mobov, najme creamy. Ak ti nepojde vybrat truhlica, znamena to ze ti nejaky zdrhol a mozes ho hladat po celej mape :thumsup4:

Link to comment
Share on other sites

Vykopes poklad, pozabijas vsetkych strazcov, vyberes truhlicu a mozes kopat dalsi. Netreba cakat. Ja som raz mal 4 mapy na jedno miesto a ziadne cakanie.

Len si daj pozor na portujucich mobov, najme creamy. Ak ti nepojde vybrat truhlica, znamena to ze ti nejaky zdrhol a mozes ho hladat po celej mape :)

 

 

hehe, to znam, creamy jsou potvory :):) uz kolikrat jsem je hledal po mape pekne dlouhou dobu. potvurky se porad portovali :thumsup4:

Link to comment
Share on other sites

hmm, tak jsem pred chvilkou sel vykopat poklad. Objevili se strazci, ty jsem vsechny pozabijel, ale truhlu jsem nedostal... :D Tak sem potom zkousel prolezat celou mapu jestli se nahodou nejaky strazce neportl ale nikde nic. Mezi strazci byl i creamy,ale toho se mi podarilo zabit jako prvniho...

tak kde by mohla byt chyba?

Link to comment
Share on other sites

hmm, tak jsem pred chvilkou sel vykopat poklad. Objevili se strazci, ty jsem vsechny pozabijel, ale truhlu jsem nedostal... :D Tak sem potom zkousel prolezat celou mapu jestli se nahodou nejaky strazce neportl ale nikde nic. Mezi strazci byl i creamy,ale toho se mi podarilo zabit jako prvniho...

tak kde by mohla byt chyba?

 

Napis mi prosim misto a souradnice resp id mapy... mrknu na to misto jestli nahodou nesummonuje neco na zakazane misto.

Link to comment
Share on other sites

Server je blbej a muze se stat ze se bude snazit neco vysumonit na CELL_CHKNOPASS policko (proste tam kam se neda zadnym zpusobem dostat) a tim padem mas o strazce min protoze server se ho nesnazi vysumonit znova na jinou pozici => quest se stane nesplnitelnym.

 

Reseni je vybrat takovou lokaci na spawn strazcu kde je nejlip 5x5 policek okolo volny misto. Mam navic takovy pocit ze v novejsich verzi serveru je tohle opraveny.

Link to comment
Share on other sites

Napis mi prosim misto a souradnice resp id mapy... mrknu na to misto jestli nahodou nesummonuje neco na zakazane misto.

 

takze bylo to na gef_fild04 174, 348

 

pred chvilkou jsem zkousel druhou mapu, gef_fild05 258, 274 objevil se jen ghostring s giant whisperama. s pomoci jednoho assasina (Tulak) se nam ho podarilo zabit, ale take ta truhla nevypadla...

Link to comment
Share on other sites

takze bylo to na gef_fild04 174, 348

 

pred chvilkou jsem zkousel druhou mapu, gef_fild05 258, 274 objevil se jen ghostring s giant whisperama. s pomoci jednoho assasina (Tulak) se nam ho podarilo zabit, ale take ta truhla nevypadla...

 

 

ted jsme s kamosem zkouseli dalsi mapu cmd_fild06 105, 279, pomlatili vsechny strazce a zase nic...

 

ale chvilku pred tim se nam povedly dve mapy na cmd_fild08 a cmd_fild09. Alespon neco :confused1:

 

Chtel bych rict, ze ted nebudu mit moc cas to resit. Nechci se nechat vyhodit ze skoly :cray:

 

 

v pohode, to neni tak dulezite. je to preci jen hra :cray:

 

Hlavne at te nevyhodi ze skoly, to by byla skoda

Link to comment
Share on other sites

Asi sem si nejdriv mel precist tenhle topic :P Sem huntil mapy a rovnou je lustil..

Uz mam skill na 10% tedka uz neni nejaky NPC co by naucilo za mapky rychleji?To se ted musi huntit mapy a pridavat po 0,1%?

na prvych 10% bolo NPC od 10% si musis huntit mapy a pridavat po 0.1% :) pozri si prve miesta v rebricku kolko ich minimalne museli vyhuntit....

 

taky mensi navrh co keby sa z map pokladov pri vylusteni dalo naucit to 0.1% na 100%?z treningovej by stale mohla byt stale ta nejaka percentualna sanca.normalna mapa ma predsa mensi drop a este treba na to nejake suroviny :D

Link to comment
Share on other sites

na prvych 10% bolo NPC od 10% si musis huntit mapy a pridavat po 0.1% :) pozri si prve miesta v rebricku kolko ich minimalne museli vyhuntit....

 

taky mensi navrh co keby sa z map pokladov pri vylusteni dalo naucit to 0.1% na 100%?z treningovej by stale mohla byt stale ta nejaka percentualna sanca.normalna mapa ma predsa mensi drop a este treba na to nejake suroviny :angel_not:

 

taky jsem o tom uz premyslel :) uvidime uvidime :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...