Jump to content
Reborn fórum

Lovci pokladu


Mitheress

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Replies 173
  • Created
  • Last Reply
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

QUOTE(KILLER BEAN @ 4.6 2006, 11:03) post_snapback.gif

na prvych 10% bolo NPC od 10% si musis huntit mapy a pridavat po 0.1% :) pozri si prve miesta v rebricku kolko ich minimalne museli vyhuntit....

 

taky mensi navrh co keby sa z map pokladov pri vylusteni dalo naucit to 0.1% na 100%?z treningovej by stale mohla byt stale ta nejaka percentualna sanca.normalna mapa ma predsa mensi drop a este treba na to nejake suroviny :)

 

 

taky jsem o tom uz premyslel ;) uvidime uvidime :)

 

--------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

jakpak to vypada? bude tedy 100% sance? ;)

Link to comment
Share on other sites

QUOTE(KILLER BEAN @ 4.6 2006, 11:03) post_snapback.gif

na prvych 10% bolo NPC od 10% si musis huntit mapy a pridavat po 0.1% ;) pozri si prve miesta v rebricku kolko ich minimalne museli vyhuntit....

 

taky mensi navrh co keby sa z map pokladov pri vylusteni dalo naucit to 0.1% na 100%?z treningovej by stale mohla byt stale ta nejaka percentualna sanca.normalna mapa ma predsa mensi drop a este treba na to nejake suroviny :)

taky jsem o tom uz premyslel :) uvidime uvidime ;)

 

--------------------------------------------------------------------------------------------

jakpak to vypada? bude tedy 100% sance? :)

 

nebude system je jiz zabehnuty a nevidim duvod ho menit... pokud nekdo chce byt grandmaster cartographer tak musi poradne trenovat ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Da se to poznat popisem te mapy, kazdy lvl ma jiny.. ja to mam napsany na papire :-)

1. lvl Kus potrhaneho papiru -> stara

2. lvl Kus zazloutleho papiru -> starsi

3. lvl Velmi stary kus pergamenu -> archaicka

4. lvl Velmi dobre zachovany kus -> Starobyla

5. lvl Velmi stary kus pergamenu vyobrazujici -> Anticka

 

Podle toho se uz da snadno orientovat ;-)

Link to comment
Share on other sites

Da se to poznat popisem te mapy, kazdy lvl ma jiny.. ja to mam napsany na papire :-)

1. lvl Kus potrhaneho papiru -> stara

2. lvl Kus zazloutleho papiru -> starsi

3. lvl Velmi stary kus pergamenu -> archaicka

4. lvl Velmi dobre zachovany kus -> Starobyla

5. lvl Velmi stary kus pergamenu vyobrazujici -> Anticka

 

Podle toho se uz da snadno orientovat ;-)

 

nice nekdo si prece jen vsiml :]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Mno na tech pokladech se mi mirne nelibi jedna vec. Jdeme na mapy, konkretne lvl 4. Krome spousty mobu vybehne i Misstreska. S jeji nynejsi naturou stylu - vidim kohokoliv a portuju - se v podstate skoro neda zabit. Myslim ze v mentalite strazcu pokladu by mela byt ochrana pokladu. To ze strazce ihned odportuje s cimz vesele pokracuje po mape je celkem frustrujici. Ptam se tedy, jestli by slo odstranit z map tyhle silene portujici zmetky.

Prece jenom kdyz jde clovek na poklad tak pocita s tuhym bojem a naslednou odmenou. A ne s silenym pronasledovanim ktery je nakonec stejne bezucelny.

Link to comment
Share on other sites

Mno na tech pokladech se mi mirne nelibi jedna vec. Jdeme na mapy, konkretne lvl 4. Krome spousty mobu vybehne i Misstreska. S jeji nynejsi naturou stylu - vidim kohokoliv a portuju - se v podstate skoro neda zabit. Myslim ze v mentalite strazcu pokladu by mela byt ochrana pokladu. To ze strazce ihned odportuje s cimz vesele pokracuje po mape je celkem frustrujici. Ptam se tedy, jestli by slo odstranit z map tyhle silene portujici zmetky.

Prece jenom kdyz jde clovek na poklad tak pocita s tuhym bojem a naslednou odmenou. A ne s silenym pronasledovanim ktery je nakonec stejne bezucelny.

dnes zadny dostupny mob neni dost tuhy pro skupinu lidi myslim ze mapy maji dost dobry drop a mentalita ochrancu je ochranit poklad za kazdou cenu a to i treba utekem :) Asi zvednu sanci a pocty mistek v pokladu :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Myslel jsem si, že mapy lvl 1 může kopat kdokoliv, že by je měl být schopen vykopat jeden člověk. Včera jsem strávil hodně času nahánění­m creamy, antonia a ghostringa.

 

Creamy a antonio ještě jde, ale ten ghostring je teda vážně opruz, když kolem 25k HP začne portovat jako ší­lený. Nešlo by ho třeba ze strážců pokladu vyškrtnout? (měl jsem 79 map a z toho se objevil ghostring 5x)

Link to comment
Share on other sites

Musí­m souhlasit s tí­m, že ghostring je pro mapy lvl 1 zbyteÄnÄ moc silnej. Kopat poklady z tÄhle map chodí­m sám, a když na mÄ vybafne ghostring tak nemám Äanci ho udolat, jeÄtÄ je na mÄ moc silnej. :)

NicménÄ ty odmÄny za to stojej, takže kopání­ pokladu kvůli ghostringovi rozhodnÄ nevzdám. Lovu zdar vÄem lovcům pokladů :)

Link to comment
Share on other sites

Creamy a antonio jeÄtÄ jde, ale ten ghostring je teda vážnÄ opruz, když kolem 25k HP zaÄne portovat jako Äí­lený. NeÄlo by ho třeba ze strážců pokladu vyÄkrtnout? (mÄl jsem 79 map a z toho se objevil ghostring 5x)

 

 

z toho si nic nedelej, me z 18 map vylezl 4 :)

a pak jsem musel rychle hledat kamarady, kteri mi ho pomuzou sundat :)

Link to comment
Share on other sites

Mitheress' post='45319' date='1.5 2007, 21:03'] A nechcete, aby mobove se zabili sami hned po objeveni?

 

 

hmmm, to neni spatnej napad :)

nn, ja si je radeji pozabijim sam :)

 

 

 

Myslim, ze utek je nejlepsi zbran jak si zachranit krk :)

 

 

kdo utece, vyhraje :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...