Jump to content
Reborn fórum

Zjednodusene efekty


k3dT

Zjednodusene efekty  

126 members have voted

  1. 1. Myslite si ze by se mely takhle nechat?

    • Ano.
      61
    • Ne, vratit.
      37
    • Je mi to uplne jedno.
      33


Recommended Posts

  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply
Guest Ashitaka

Zdalo se to jenom mne, bo se mi to s tema zjednodusenejma efektama sekalo vic nez se zaplejma predtim :-)

Me se to taky vic sekalo. Porad jsem hledal ve spravcy uloh nejaky procesy co mi zerou vykon ale nic jsem tam nenasel a sekalo se mi to vazne silene...

Link to comment
Share on other sites

Guest Ashitaka

Me se to teda vubec nelibi a jsem zasadne proti...

 

Edit: Vubec se mi nelibej a ted se mi to jeste zaclo sekat. Driv jsem jel s effectama a ani jeden zasek a ted mi to kouse porad. Kdyby se to aspon dalo nejak prepinat mezi starejma a temahle hnusnejma...

Edit2: Jestli to prepinat jde prosim reknete mi jak :flirt:

Link to comment
Share on other sites

hlasoval jsem ze je mi to jedno - a je to tak

mam jednu prosbu - ten lov se mi moc nelibi, pripomina mi MS

nesla by alespon zmenit barva?

lov ma sdilene sprity s jinymi skilly. zrusil sem co se zrusit dalo, ale vic toho udelat nejde

Link to comment
Share on other sites

mna to len napadlo po precitani tychto 2 prispevkov:

prepinat sa to neda ale da sa to vratit na povodne ak sa kusok povrtas v grf suboroch.. ale to by sa mohlo brat ako nepovolena uprava klienta :D

 

 

Nebo si sezen ten soubor od nekoho kdo jeste nema opatchovano :D A poustej hru prez reexe.exe .

Pokud se ty efekty vratej na puvodni tak ja patchovat nebudu dokavad to nebude jo moc nutny :)

 

inak ak funguje ten program tak jak hovoris tak zas nevidim rozdiel v tom upravit si grf a dat si nieco do adresara /data

Link to comment
Share on other sites

To ze je to jednoduzsi - rozumejme ze je videt pod ty plosnaky co se deje a ne jeonom teplomery vitam.

 

Tedko sem videl poradne to sg - a ta hlava by mohla bejt aspon trochu stylizovana do RO sveta. Treba jako hlava Garma. Takhle to spis vypada jako nejakej upir. :)

Link to comment
Share on other sites

jak to tady tak Ätu, tak by koukám nÄkteří­ by efekty omezili nejspí­Ä na vyřknutí­ názvu kouzla a hotovo.

Můžu Vám ří­ci (byÂť pozdÄ), že vůbec nejsem potÄÄen stavem.

Hrál a hraji za mága (byÂť už ménÄ) a jeho psychologická výhoda je právÄ působení­ zmatku a nepřehlednosti na bojiÄti. TeÄ je vÄechno "pÄknÄ" vidÄt => pÄknÄ se to... :huh:

Kdo chtÄl, mohl si efekty vypnout.

TeÄ "tÄžkotonážní­" kouzlo vypadá jak kdyby si nÄkdo hrál se sirkou a Äkrtátkem anebo na 5letého strýÄka mrazí­ka (namí­sto skuteÄného Blizzardu tam je jakás meluzí­na apod.).

 

člověk se rád dí­val na "zkázu" když expoval a teÄ? :idea:

 

Konec nářku :clap:

Link to comment
Share on other sites

Tak se nekdy zajdi mrknout na gw na dobre zakempenej warp (kde jeste bard vyhrava stringy, takze maj vsichni stejnou barvu) a uvidis ze to tam neni zas tak prehledny.

Link to comment
Share on other sites

ja na gw chodim,efekty mam zapnute a som wiz...a vobec mi to nevadilo :idea:

Aha, tak to bude asi tim, ze nepotrebujes videt vubec nic. Ja kdyz mam hledat mezi +-30 lidma jednoho kdo na me na VT rve at mu dam nakej boost...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...