Jump to content
Reborn fórum

Alchemist Buildy


Guest Maul

Recommended Posts

No ale ani str/dex ani str/agi build nemuze mit 80 a vice vit. No a str/agi ten acid terror asi knechtovi neda a mamo asi jo, ale to vit knecht v poho utankuje. No necham toho stejne si zas udelam snap monka :rolleyes:

3885[/snapback]

To byli buildy postaveny na rychlou likvidaci agi nebo vit postavy. Kdyz pouzijes muj build, ktery sem sem postnul, tak je zabijes taky, jen ti to potrva mnohem dyl, ale zas budes tezko zabitelnej :lol: Pravdou je, ze postavy s healem nezabijes, nemas jak.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 146
  • Created
  • Last Reply
To byli buildy postaveny na rychlou likvidaci agi nebo vit postavy. Kdyz pouzijes muj build, ktery sem sem postnul, tak je zabijes taky, jen ti to potrva mnohem dyl, ale zas budes tezko zabitelnej :( Pravdou je, ze postavy s healem nezabijes, nemas jak.

3887[/snapback]

 

To ne ale pomoci acid teroru je muzes pripravit o brneni pokud nemaji ochranu a o neco lepe je muze zabit nekdo jiny :mellow:

Link to comment
Share on other sites

myslim ze otazka k veci :-)

akaze tu je rovnica na vyrobu potov?

4576[/snapback]

Domnivam se ze tahle:

Now, as for a potion creation formula, I stand by the one posted below. Sadly there is no 100% confirmed formula, but this one is accurate enough for me. And as an important note to remember, an adopted Alchemist will have halved success rates!

 

PR*1 + PP*3 + Joblv*0.2 + [Dex + Luk + (Int/2)] X 0.1 + a + 5

 

With a equating to:

 

Red, yellow, and white potions = 15.

Alcohol = 5.

Floras, marine spheres, bombs, and acids = -5.

Blue potions = -10.

Glistening coats and condensed potions = -15.

 

A tady je Potion Creation Calculator

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

moj build inspirovany Maulom

99/50 agi+bless

STR 69+19 (+ nieco na zaokruhlenie)

AGI 21+19 (najvacsia zmena oproti Maulovi. v jeho builde nizke agi podla mna znehodnocuje mammo)

VIT 77+3

INT 24+17

DEX 79+18 (dan za AGI)

LUK 1 (prekvapujuce nie? :) )

 

MERCH staty:

increase weight limit 10

pushcart 10

discount 10

mammonite 10

item appraisal 1

(som lenivy takze idem zo 42 )

 

ALKAC staty

potion research 10

prepare potion 5

aid potion 5

bomb 5

acid terror 5

coatingy po 5 okrem helmy (ta staci na 3 aj tal bude malo potov a helma sa lepit nebude)

vending 1 (hotova mania nie ? :))

 

zbrane

+ 10 chain 2x hydra 1x skel worker ( na mammo + BS v parte)

mace class [4] so zipper bear? alebo na acid terror poradte :-)

 

poprosim vas nazor na moj build

Link to comment
Share on other sites

5383[/snapback]

Je to peknej gw build, jen int sniz o 1 nebo zvys o 1, aby si mel budto 30(bez blessu), nebo 42(s blessem). Zalezi jak casto bless mit budes. Na gw sp budes mit dost, ale pri expeni to je znat. Pokud teda budes expit pomoci cart revo :)

Ta agi je jasna, pokud budes mammovat. Ja s mammem na gw moc nepocitam, spis to vidim na spam Acid Terroru, mammo jen prilezitostne. Nejlepsi zbran na karty je Saber[3] a do ni Zippery. Ty se dost spatne schanej, ale jeden si urcite sezen (uz kvuli bonusu pro merch class) a dorovnej to treba andre kartama.

Link to comment
Share on other sites

5383[/snapback]

Alchymista nemusi mammonitovat, od toho je BS... :) Ale skor mi vadi, ze Tebe nejak nejde pocitanie... Str v nasobkoch 10 (nie 88), Int v nasobkoch 6 (nie 41), Dex v nasobkoch 5 (nie 87), takze by si si to asi mal troska upravit. Item appraisal, no... radsej by som zobral ten bod do vendingu, ja mam na CzechRO appraisal, ale vobec by mi nechybal - aj tak vzdy viem, co je ta neidentifikovana vec, co mi padla. :)

Zbran 2 bloody boned saber, eventualne 2 bloody boned chain (ak mas BS v parte) na mammo/CR, saber s 3 zipper bearmi na demonstration/acid terror.

Link to comment
Share on other sites

Ale ne ippangu, on to ma dobre ani o tom nevi :) Bonus k dex za job je prece +9, jen to v nekterych calculatorech stale neni opraveny. Dex mu pak da 88. A staci mu sehnat a vycvicit si Deviruchiho. Ten mu dorovna str a dex na 90.

Link to comment
Share on other sites

na zaokruhlenie STR aDEX sa rata s nejakym equipom.... int bol posledny zaradeny bod, preto nesedi zaokruhlenie... a co sa tyka mojho STR a AGI na mammo, ja si uvedomujem ze nie som BS. Mam ten skill proste rad a vyssia agi sa zide aspon pri expeni :-)

Link to comment
Share on other sites

na zaokruhlenie STR aDEX sa rata s nejakym equipom.... int bol posledny zaradeny bod, preto nesedi zaokruhlenie... a co sa tyka mojho STR a AGI na mammo, ja si uvedomujem ze nie som BS. Mam ten skill proste rad a vyssia agi sa zide aspon pri expeni :-)

5405[/snapback]

A akym equipom? Ak si uz das pracu s pocitanim statov, tak by si mal mat predstavu, co este budes nosit, nie iba "ved sa tam nieco da".

A expit IMO budes skor s CR a tu Agi az tak velmi potrebovat nebudes. A v PvP/WoE aj tak nikoho nez hunterov a 1st classy mammonitovat nebudes.

PS: Co sa tyka petov, suhlasim s Ulricom. Peti proste nemaju nic robit (ak odmyslime vyzieranie a predvadzanie sa).

Link to comment
Share on other sites

mantis karta a wormtail karta v accesory :)  kym nenajdem devirouchiho. aj tak sa tu bavime o 99/50 co je tak ci tak taka mensia utopia (aspon u mna...) a vyssia agi zvysuje rychlost CR tak o com sa bavime?

5512[/snapback]

S Mantisom mas o 1 Str viac, nez potrebujes... a Wormtail je... eh... preco nie zrovna Zeroma? A so Zeromom mas rovnako o 1 Dex viac.

Co sa tyka Agi, neviem, ci je to na eAthene rovnako alebo inak ako na Aegise (kde sa da CR spamovat rychlejsie ako ASpd), ale aj tak si myslim, ze by si ju mal ubrat v prospech Int - predsa len CR mina dost SP a to malicko, co v PvM ziskas vdaka Agi, presedis pri regene SP.

Link to comment
Share on other sites

Zdraví­m vÄechny,

 

dÄlám si druhého mercha jako vendora a uvažoval sem, že z nÄj bude alkáÄ. Jenže tu máte samé buildy na GW ale já chci aby z nÄj byl obyÄ mazálista-mí­chalista co mi budetvořit poty. PoraÄte mi prosí­m nějaký uchaázejí­cí­ build na takovou postavu.

 

Jinak o Alchymistech absolutÄ nic neví­m, tak mÄ hned neodsuzujte za lamu. :blink::o

Link to comment
Share on other sites

Navrh noveho buildu.

Par ludi mi nasadilo cervika do hlavy a preto:

 

STR 82+28(bless+2x mantisa v ringu+evil wing ears)

AGI 43+19(agi up+matyr)

VIT 77+3

INT 25+17(bless)

DEX 51+19 (teraz mi vysvetlite preco takato dex nestaci na GW(stale by to chcel byt GW build))

LUK 1

 

EDIT(zabudol som na matyra)

 

skilly zostavaju tie iste...

aspd s agi up, berserkom a adrenaline rushom je 178. Oplatilo by sa s tymto mammonitovat?

Link to comment
Share on other sites

Navrh noveho buildu.

Par ludi mi nasadilo cervika do hlavy a preto:

 

STR 82+28(bless+2x mantisa v ringu+evil wing ears)

AGI 44+18(agi up)

VIT 77+3

INT 23+17(bless)

DEX 51+19 (teraz mi vysvetlite preco takato dex nestaci na GW(stale by to chcel byt GW build))

LUK 1

 

skilly zostavaju tie iste...

aspd s agi up, berserkom a adrenaline rushom je 178. Oplatilo by sa s tymto mammonitovat?

5659[/snapback]

S timhle se vyplati mammonitovat, ale na gw je to malo dex. Acid Terror, Bomb, Summon Marine Sphere,Summon Flora a vsechny protekce maji prerusitelnej cast time, takze tyhle poty budes hazet delsi dobu a kdyz na tebe bude nekdo utocit, s tou dex nemas sanci, ten pot hodit. Tyka se to hlavne prvnich 4rech.

Link to comment
Share on other sites

S akou minimalnou DEX by sa oplatilo uvazovat o pouzivani acid potu ako primarnej zbrane na GW (pri dex 51+19 acid terror vychadza na calculatoroch zhruba pol sekundy)? Respektive je velmi hlupy napad predpokladat ze ked sa uz dostanu ku mne (nehovorim o huntoch :blink:) tak zacnem mammonitovat?

Link to comment
Share on other sites

Hehe a muj build to budete cumet :o (ted si nejsem jist bonusama za joby :o )

 

Str 71+5 + 4(crazy uproar)

Agi 6+6

Vit 77+3

Int 53+7

Dex 62+8

luk 9+1

 

Jinak jeste presne nevim jak to bude s int a dex, jde vice mene o mondifikovatelny staty, jde o to jake karty budou :o tak proto je to zatim u int zaokrouhleno na 60 kvuli doplnovani many a dex je na 70 kvuli bodu do sily utoku

 

Takovy malinkaty mix. Je to na hazeni potu, pouzivani cart revolution (bohuzel nevim zda se pres nej muze plosne rozdavat status efekt :o ), pripadne pouzivani zbrani s kouzly ci kouzel..

Mammonite neni ve vybave s nim se nepocita :blink:

Dale diky vysoke int a vit, hazeni potu jako je BP a WP. doplnovani many monkum, nebo zivota knightum :o

Link to comment
Share on other sites

2 mat33gh: Min dex, aby si pouzival Acid jako primarni utok je 100+ :blink: No a to co pises hloupy napad neni. Na hazeni battle potu moc nebudes, spis vyjimecne, kdyz bude treba nekomu neco rozbit. Na gw rozdas protekce a budes mammonitovat spolu s BS :o

2 jump: bonus k dex je +9. Tvoje int ani vit neovlivnujou kolik HP nebo SP doplnis terci, to zavysi pouze na vit a int terce.

Cart revo neprenasi status efekty(bohuzel).

Snizil bych int a zvednul dex :o

Link to comment
Share on other sites

2 mat33gh: Min dex, aby si pouzival Acid jako primarni utok je 100+ :) No a to co pises hloupy napad neni. Na hazeni battle potu moc nebudes, spis vyjimecne, kdyz bude treba nekomu neco rozbit. Na gw rozdas protekce a budes mammonitovat spolu s BS :)

2 jump: bonus k dex je +9. Tvoje int ani vit neovlivnujou kolik HP nebo SP doplnis terci, to zavysi pouze na vit a int terce.

Cart revo neprenasi status efekty(bohuzel).

Snizil bych int a zvednul dex :)

5673[/snapback]

 

Mno to je ovsem chyba ze neni ovlivnen mnozstvim int i mou :P ale kazdopadne na cart revoltuion by to bylo good aji na ty kouzla... jen je debilni ze ac je plosny nerozdava statusy grrr

mno ja bych tu int moc nesnizoval :) ece par duvodu k tomu mam :D

 

Edit: No, rikam ze je to mix build, neni to radny GW ani radny PvM :P

Link to comment
Share on other sites

Mno to je ovsem chyba ze neni ovlivnen mnozstvim int i mou  :)  ale kazdopadne na cart revoltuion by to bylo good aji na ty kouzla... jen je debilni ze ac je plosny nerozdava statusy grrr

mno ja bych tu int moc nesnizoval :) ece par duvodu k tomu mam :D

5674[/snapback]

Ta int je dobra na spam cart revo a pouzivani Ice Falchion/Fireblend. To je spis do PvM, na gw to moc neuzijes :) No, este ti to zvedne mdef :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...