Jump to content
Reborn fórum

Zraz v Prahe, streda 26.7.


Ertai

Recommended Posts

  • Replies 83
  • Created
  • Last Reply

SEZNAM: ..

ja som na tom zozname asi omylom :mml:(moj post bol hlave ohladom tych gw aby znovu neboli problemi ako minule ked sa este 15min pred gw nevedelo ci budu alebo nie).. aj keby som velmi rad dosiel ale z kosic to mam do prahy az prilis daleko :(

Link to comment
Share on other sites

Já jsem neřekla "jdu tam", já se jen ptala kde to je kdybych Äla kolem :( Aby mi pak zas včichni neviÄí­tali, že jsem slí­bila a neÄla ;p JeÄtÄ ani neví­m jestli budu v Praze.

 

PS: Chudák reborn pod Äarou jak na vejminku :mml:

Link to comment
Share on other sites

ja som na tom zozname asi omylom :P(moj post bol hlave ohladom tych gw aby znovu neboli problemi ako minule ked sa este 15min pred gw nevedelo ci budu alebo nie).. aj keby som velmi rad dosiel ale z kosic to mam do prahy az prilis daleko ;)

 

Mno ja to sice daleko nemam, ale nijak jsem ucast nepotvrzoval. Streda je u me tak 50/50.

Jen jsem reagoval na post Leely. Kdyby nahodou sla kolem, tak aby vedela ;)

Link to comment
Share on other sites

Nj tak já se asi přece jen ukážu i s Vlkem ;) Ale ani mÄ tam nemusí­Ä psát. Btw loony je taky vydÄdÄnec z rebornu ;p

 

PS: ...já jsem hrála rok a půl czechro, kdežto reborn jen asi rok, tak kam patří­m?? Když už je nutný to castování­ :P

Link to comment
Share on other sites

Nj tak já se asi přece jen ukážu i s Vlkem ;) Ale ani mÄ tam nemusí­Ä psát. Btw loony je taky vydÄdÄnec z rebornu ;p

 

PS: ...já jsem hrála rok a půl czechro, kdežto reborn jen asi rok, tak kam patří­m?? Když už je nutný to castování­ ;)

NedÄlí­m to podle toho kde kdo hrál, ale dle toho na kterém fóru se přihlásil. Jestli to dÄlení­ nÄkoho uráží­, tak se omlouvám, ale ten seznam mÄl být spí­Ä pro mÄ nÄž si pár lidí­ přálo uveřejnÄní­. :P

Link to comment
Share on other sites

SEZNAM:

1. Cath

2. Qewa

3. Ertai

4. Kubko

5. Oggi

6. Hanuman

7. Goblin

8. Ulric

9. Belga

10. Liborac

11. MLuke

12. Larthak

13. Edgarecek

14. Drive Mad

15. Brumka

16. Patkac

17. Pavel

18. Gizzinka

19. Sir Loony

20. Mad Hatter

21. Myjka

22. Spirit Man

23. Chocobo

24. Belgor

25. Mr.Joint

26. Bublafus

27. Fraya

28. Hado

29. Vlad

30. HollyTommy

---------reborn

1. Irulán

2. Petka

3. Iscar

4. Yenifer

5. Fejk

6. Leela

7. Vlk

8. Beebop

9. Trouble

10. Lee007

11. Strexi

12. Duntless

13. Johny

14. Freedom

 

 

No snad tam nemam nějaké chyby......

Jste tam všichni?

Link to comment
Share on other sites

kdyz pocitam lidi z rebu, tak je jich 12 - coz z 80 co hrajou gw je dost :D ale ja bych to nerusil .)

 

Jasne, jak by k tomu prisli chudaci z dalek - bez stredecnich gw nestoji za to zit

:) nechte frendy ownovat

 

Doufam ze se ukazi GM obou serveru. Mame napad ktery se da bez nadsazky nazvat jako revolucni. ^^

Link to comment
Share on other sites

no, moc lidi z rebornu nejde. fakt ma smysl rusit GW?

UrčitÄ ano. :) Ostatní­ si můžou buÄ zaexpit, udÄlat krásný letní­ veÄer a nebo popřemýÄlet, jak by se mÄli fajn kdyby bývali byli na srazu :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...