Jump to content
Reborn fórum

Sraz Brno - 2.12


Ifka

Recommended Posts

_Signature:

CzechRo je matka Rebornu. Moc dÄtí­ v pubertÄ nemá rádo své rodiÄe a vidí­ na nich jen chyby. Proto vám nikomu nezazlí­vám, že CzechRo pomlouváte._

nepomlouvám ale každej má možnos volby nehledÄ na to jak se občas taky pomlouvá reborn.. jinak jako gellana řikal něco o tom že prej tam klidnÄ pojede hned druhej den po kalbÄ pří­mo z mostu.. já to ale neudÄlám :)

No je pÄkné, že jsi nÄkdo všimnul mé signatury, ale neví­m jestli je vhodné to tu rozebí­rat. Já zkusila hrát i Reborn...ale co sem tam zažila...dalo se ří­ct, že mÄ odpudili vztahy co tam panovali....pomalu už se to dostává i na CzRO...

Ale jak ří­káÄ, každý má možnost volby. Proti Rebornu a lidem na nÄm vůbec nic nemám, jestli vás ta signatura uráží­ sem ochotna ji smazat.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 106
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No a teÄ jak to bylo ve skuteÄnosti .. řikal sem, že mi nevadí­ hned druhej den nÄkam jet, ale jelikož to je czro sraz + pár lidí­ z rebornu, který stejnÄ neznám, tak nejedu.

 

tak ty nas neznas jo? ti nejak moc neslouzi pamnet asi

Link to comment
Share on other sites

mě ta signatura nevadí­ jenom jsem řek že já nepomlouvám :D a s těma vztahama máš prafdu to co tu některý lidi předváděj je otřes..:P

Aha, tak to promiň. Já neházim všechny lidi do jednoho pytle, tudí­š ti věřim, že CzRO nepomlouváš :D

Prozatimní­ seznam:

10) Kurosaki Ichigo, Katy, Pecoslav, Qewa, Shipo, Laila Rurouni, Zoldak21, Zombie, Uherak, LodK

20) Keruack, Wolf 4D, Absorb, Wade, Liborac, ReloadAO, Mision, Quistis, Rivvil, Fraya

30) Yuna, Chris, Nessi, Ertai, k33p, Z-Champ, Robeqe, Resident Evil, Wiki, Sir Crocodile

40) Aria, Myjuška, Oggi, Spl!te, Jamamoto, Iblis, Vlad, M Luke, Kalis3k, Destroyer

50) Nestea, Tidus, Mitar, Rogi, MiKy, kamarádka Mision :P, Enterprase, Montik, Yukista, Skopi

60) Překvapení­, Pan tajemný, Fisch, Fejk, Tulpik, Kaplan, Const, Golda, Frost, ensi

70) Xardas, Kenny, Iscar, Mihalj, *Arcidestil*3, Titin, Deniel Anialis, Mustafa, Valior, Daninida

80) T8mi, Azahar, Pip, LaVo, Belga, Sybilu, Laughing Man, Prcka, Juhuna, Dandy

90) Hanzi, Kifik, Ma1colm, -Eledar-, Codringher, AlienFarm, Sagvan, Ganhala, Zakim, Zodd

91) The Fallen One

Edited by Qewa
Link to comment
Share on other sites

No dobra no, tak jste me ukecali ... ukazu se tam teda taky, uz jen kvuli tem lidem co tam budou od nas z guildy a aliance .... a nebojte se, beru si sebou i ty troje jatra :):D

 

const ří­kal patery tak nevim nevim :)

Link to comment
Share on other sites

Prozatimní­ seznam:

10) Kurosaki Ichigo, Katy, Pecoslav, Qewa, Shipo, Laila Rurouni, Zoldak21, Zombie, Uherak, LodK

20) Keruack, Wolf 4D, Absorb, Wade, Liborac, ReloadAO, Mision, Quistis, Rivvil, Fraya

30) Yuna, Chris, Nessi, Ertai, k33p, Z-Champ, Robeqe, Resident Evil, Wiki, Sir Crocodile

40) Aria, MyjuÄka, Oggi, Spl!te, Jamamoto, Iblis, Vlad, M Luke, Kalis3k, Destroyer

50) Nestea, Tidus, Mitar, Rogi, MiKy, kamarádka Mision :), Enterprase, Montik, Yukista, Skopi

60) Překvapení­, Pan tajemný, Fisch, Fejk, Tulpik, Kaplan, Const, Golda, Frost, ensi

70) Xardas, Kenny, Iscar, Mihalj, *Arcidestil*3, Titin, Deniel Anialis, Mustafa, Valior, Daninida

80) T8mi, Azahar, Pip, LaVo, Belga, Sybilu, Laughing Man, Prcka, Juhura, Dandy

90) Hanzi, Kifik, Ma1colm, -Eledar-, Codringher, AlienFarm, Sagvan, Ganhala, Zakim, Zodd

100) The Fallen One, Lentilka, Sandorf, Ekim, Hanzi, Peta, Altariss, Ganhala, Zaki, Cisqua, CrazYspell

101) RedCross

Link to comment
Share on other sites

Prozatimní­ seznam:

10) Kurosaki Ichigo, Katy, Pecoslav, Qewa, Shipo, Laila Rurouni, Zoldak21, Zombie, Uherak, LodK

20) Keruack, Wolf 4D, Absorb, Wade, Liborac, ReloadAO, Mision, Quistis, Rivvil, Fraya

30) Yuna, Chris, Nessi, Ertai, k33p, Z-Champ, Robeqe, Resident Evil, Wiki, Sir Crocodile

40) Aria, MyjuÄka, Oggi, Spl!te, Jamamoto, Iblis, Vlad, M Luke, Kalis3k, Destroyer

50) Nestea, Tidus, Mitar, Rogi, MiKy, kamarádka Mision :), Enterprase, Montik, Yukista, Skopi

60) Překvapení­, Pan tajemný, Fisch, Fejk, Tulpik, Kaplan, Const, Golda, Frost, ensi

70) Xardas, Kenny, Iscar, Mihalj, *Arcidestil*3, Titin, Deniel Anialis, Mustafa, Valior, Daninida

80) T8mi, Azahar, Pip, LaVo, Belga, Sybilu, Laughing Man, Prcka, Juhura, Dandy

90) Hanzi, Kifik, Ma1colm, -Eledar-, Codringher, AlienFarm, Sagvan, Ganhala, Zakim, Zodd

100) The Fallen One, Lentilka, Sandorf, Ekim, Hanzi, Peta, Altariss, Ganhala, Zaki, Cisqua, CrazYspell

101) RedCross

+ Duntless a ja....pří­padnÄ Cí­ca a KillBill

Link to comment
Share on other sites

docela fajn sraz ale chybelo tam par lidi co sem chtel videt , a apo dostane facku ze nepřijel protože je to njub jen poÄkej až tÄ potkam :)

 

jinak tam byla fajn sestava

tÄčim se na dalÄí­ dofam že v hojnÄjÄí­m poÄtu

a tech par fotek co sem udÄlal možna dam i na net nÄkdy

Link to comment
Share on other sites

Kuci jedni usati, du na kute, takze az se probudim, chci tady videt ty fotky, nebo si me neprejte :)

Bylo to fajn, vylet (nejen do Kolina) s Xantou, fotbalek s MASTEREM Destou (dali jsme tem njubum z czra nasup :mml: ) a Erastem....uhh.....skvelej rizek Duntless, vypravec Fejk....no rikam chci tu videt fotky nebo se neznam :)

Link to comment
Share on other sites

Vylet do Kolina byl urcite k nezaplaceni, tak schvalne ... myslis, ze jeste nekdy v zivote pojedes nekoho vyzvednout do Kolina? :)

Myslim, ze nejen pro tebe to musel bejt zazitek na celej zivot ....

Hlaska dne - ( O´neill otevre na predmesti Brna okynko a zarve na uplne cizi lidi ) " Nevideli jste nekde Frosta?! " :)

 

Vodni dymka byl vybornej napad, mas u mne plus Xanto ...

jo a jeste perlicka nakonec ... k autu nas sel doprovodit Rogi, byla to velice prijemna spolecnost, protoze nam po ceste zpival a narazel do proti jdoucich lidi ... kdyz uz jsme nakonec dosli k autu, nahle se objevil obcan tmavsi pleti a mel choutky se porvat .... uz to vypadalo, ze to bude vazny a nahle to Rogi vyresil takovou asurou, ze to dana osoba uz nestihla upotovat a dala se na utek :mml:

Link to comment
Share on other sites

ty jo ja som zase raz uplne na cucky :) zrazik bol super :) hlavne ujo standa :) z toho debilneho boxera ma tak strasne boli ruka ze nemocnica bohunice to asi dnes bude riesit :) ale uz ma tam poznaju :) jo a dala som 685 to tam ziadna baba nedalaaaaaa!!! :D a super incubus horny :mml: tie chcem domov aby sa ma kazdy bal :)

Edited by Myjka
Link to comment
Share on other sites

http://abcweb.wz.cz/raganrok/index.html

 

FOTECKYY, prominte za skadere fotky a popisky, ale na lepsi sem se nezmohl no. a omlouvam se pokud sem k nekomu napsal neco spatne :) . Pokud ano tak pisnete sem ze je tam neco spatne, at si lidi nemysli ze nekdo vypada jinak a naopak..

 

//tak sem njub ten pan co tam ma pod sebou napsany vilemtell neni vilem ale gagnick, rikam skadere popisky..

Edited by frostsilenec
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...