Jump to content
Reborn fórum

Taneční­ maraton


Silverine

Recommended Posts

:):):):)

Finále je před branami. Ti, co si jeÄtÄ nevyzvedli odmÄny mají­ poslední­ Äanci. Cca v 19:10 bude restart a tí­m skonÄí­ rozdávání­ dáreÄků od finálového rozhodÄí­ho. Po restartu se na jeho mí­stÄ objeví­ dáma, která má dva důležité íşkoly. PouÄtí­ diváky do tanÄí­rny a také finalisty do Äekárny na finálový tanec. Vstoupí­-li finalista do Äekárny, budete o tom informováni modrým broadcastem (předem se omlouváme vÄem, které toto dÄní­ nezají­má, ale přesto budou tato infa muset Äí­st).

 

:):):)

Pravidla finále:

1. Finále je koncipováno systémem rychlá smrt, nemáte možnost žádné zkouÄky, ani opakování­. Pokud vstoupí­te do Äekárny (finálová mí­stnost s Äekárnou), budete tančit tak dlouho, dokud neudÄláte chybu. (Po zdárném odtanÄení­ budete vráceni do finálové mí­stnosti s Äekárnou, vezmÄte si proto s sebou vÄe potřebné)

2. Abyste nám nezemřeli vyÄerpání­m je poÄet finálových tanců omezen na 10. Najde-li se ví­cero kabrřáků, kteří­ docí­lí­ maxima, bude jeÄtÄ uspořádán rychlý rozstřel.

3. Diváci budou informováni o nových rekordech (první­ taneÄní­k co dá 1,2,3... tance)

4. íÄast na finále je možná až do sobotní­ho odpoledne

5. Finálovým klání­m vás bude provázet Růža, Zelinka, ÂŽlutí­k a Modin, kteří­ budou zároveř orientaÄní­mi body na taneÄní­ ploÄe.

 

Bojujete o hodnotné ceny, drží­me vám vÄechny palce :bye::):)

Link to comment
Share on other sites

Tak jsem to kompletne zkazil. :) Ale nevadi dostal jsem se do finale a 12 z 12 je dobry umisteni :)

Jsem zvedavej na ceny. :) Ale jen bych chtel poznamenat ,ze ti poringove tam byli spis jen na obtiz. :)

Edited by Grunty
Link to comment
Share on other sites

tak jiz vypadli 3 finaliste z 15 s nulovym vysledkem, no ti poringove tam nemaji byt tak uplne na usnadneni... :whistling::tomato::tomato:

ale jsou tam predevsim z toho duvodu, aby nezaviselo na tom, jak je postava natocena pri portu na tanecni plochu, pravda je, ze ti, kdo navstivili poutovou Tancirnu maji diky tomu malinktou vyhodu :in_love:

 

drzime palce zbylym dvanacti soutezicim a ja vam verim! Urcite se najde nekdo, kdo to dokaze zatancit a zaslouzi si tak hlavni cenu.

(Ale vypadnuvsi nezoufejte, jeste dostanete darecky vsichni, za to, jak vam to slo v prvnim kole :flirt: )

 

edit: oprava, jeden finalista již tanec íşspÄÄnÄ zakončil, bez absolutní­ho ví­tÄze tedy nebudeme a nemožné to také není­ :):thumsup4:

Link to comment
Share on other sites

Dobře vymyÄlené finále. :whistling: StaÄí­ malá zmÄna a člověk je hned dokonale zmatenej (alespoř já zmatenej byl). Klobouk dolů před každým komu se to podaří­

 

Aby to nedopadlo že bude finále a žádný ví­tÄz))

Link to comment
Share on other sites

Aby to nedopadlo že bude finále a žádný ví­tÄz))

bez viteze nepochybne nebudeme, kdyby si slepe precetl muj predchozi prispevek, tak bys vedel, ze jednomu z vas se jiz postoupit podarilo a sest finalistu jeste bude ukol absolvovat

Link to comment
Share on other sites

Protože se poslední­ dva finalisté již asi nezůÄastní­, uzaví­rám tí­mto tuto soutÄž. Ví­tÄze oznámí­m dnes ve 20:00. Nači kulatí­ instruktoři tance pro nÄ připravili speciální­ odmÄnu. Pro ostatní­ je připraveno karetní­ album s přání­m mnoha ÄtÄstí­ při jeho rozbalování­. Ti, kdo si odmÄnu nevyzvednou ve stanoveném Äase budou snad zastiženi průbÄžnÄ po vyhláÄení­.

 

:clap::clap::clap:

Edit:

Ví­tÄzem a novopeÄeným majitelem Poring hatky se stal Perthorn alias Amarant Coral. Gratulujeme!

:sorcerer::sorcerer::sorcerer:

Link to comment
Share on other sites

Takže chci jeÄtÄ jednou podÄkovat za cely questik :sorcerer: , docela zabava pobihat z jedny kachle na druhou na cas... :clap: to finale bylo docela hardcore a musim priznat ze jsem byl pos*anej strachy kdyz sem tam vlezl =) jeÄtÄ ti natÄÄení­ fanouÄci :clap: , kupodivu jsem se zakysnul 2x na úplně stejném mí­stÄ :jump: a musí­m ří­ct že ani uÄení­ se nazpamÄÂť, :sorcerer: který poring je na které stranÄ vůbec nepomohlo :clap: taky gratuluji ostatnim finalistum ;) ->není­ důležité vyhrát ale zůÄastnit se<- :sorcerer:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...