Jump to content
Reborn fórum

GW 25.7.2007


Koca

Recommended Posts

Cau mnau, chlapci zlobivi a devcata roztomila :)

 

Tady je kousek ze stredy, par neuspesnych pokusu v Alde a aby nebyly jen samy neuspesny, tak taky nejakej ten uspesnej v payonu ;) Je to zase nejak delsi (20 minut), asi se vic valci v posledni dobe ;) No co naplat, tak uz to chodi ;)

 

Uzijte si hudbu ;) ;)

 

Vysoka kvalita - H264; 1024x672; 30 FPS; ~4Mbps - 578 MB

https://ssl.jirkan.cz/jirkan.cz/ro/mirror/k...-07-25.High.mp4

 

Nizsi kvalita - Xvid; 640x420; 30 FPS; ~1.2Mbps - 200 MB

https://ssl.jirkan.cz/jirkan.cz/ro/mirror/k...7-07-25.Low.avi

 

P.S.: Taky jsem chtel rict, ze na par dni s tim zase prestanu, uz to chce pauzu. Timto nabadam ostatni, aby zkusili neco peknyho nahrat, budem vsichni urcite jen radi, kdyz tu uvidime ruzna videa od ruznych lidi :)

Link to comment
Share on other sites

To si nekam musim ulozit tohle video,az mi zase nekdo zacne tvrdit neco o "mesicni spolupraci" atd. :)

 

Jinak Kocoure jsou to tvoje videa takze si tam davej svoji hudbu jakou mas rad nehlede na kecy na foru,ja jsme rad za kazdy video od kohokoliv a kdybych to umel tak ver ze bych si tam taky daval svoji oblibenou hudbu a bylo by mi sumak co si tu kdo o tom mysli :) Takze neprestavej tocit a koukej tam vratit FBS ;)

Link to comment
Share on other sites

To si nekam musim ulozit tohle video,az mi zase nekdo zacne tvrdit neco o "mesicni spolupraci" atd. ;)

 

Jinak Kocoure jsou to tvoje videa takze si tam davej svoji hudbu jakou mas rad nehlede na kecy na foru,ja jsme rad za kazdy video od kohokoliv a kdybych to umel tak ver ze bych si tam taky daval svoji oblibenou hudbu a bylo by mi sumak co si tu kdo o tom mysli :) Takze neprestavej tocit a koukej tam vratit FBS ;)

A dál?

Asi jako by nÄkdo napsal o tom jak je důležitý zachovat tvoje posty z fóra, když se pak nÄkde bude poví­dat o tom jak seÄ straÄnÄ upří­mnej člověk. ;)

 

Hahaha, to bude sranda! :)

Link to comment
Share on other sites

Videjko by sa mi nemalo pacit lebo tam bola jedna moja smrt, ale tvojich bolo viac tak je to ok.

Poznamka pre vladcov, ako vam tam koca utekal, wizny musia hadzat quag dost by ste ho s tym spomalili. Rovnako wizna od vladcov co sa dostala az k empu mala na empo hodit quag az potom hadzat sg. Jimbo mal zahrat pre wizny pri empe stringy, hned ich vypnut a 20 sekund tarotkovat/vulkanovat, potom znova stringy a tak...

 

Edit: btw aj ja ked sa zaseknem chcem ist do inventara spravit dvojklik na nieco a objavit sa v hrade na 2.warpe :-)

Edited by tyrex
Link to comment
Share on other sites

KotÄ, docela se mi lí­bilo jak už se na tebe včichni zamÄřují­ :) Štve tÄ hodnÄ stone curse + asura? ;) Jinak video se mi dost lí­bilo a je to zají­mavÄjÄí­ Äí­m dál ví­c, když si včichni dávají­ pozor aby jsi dí­ky nim nepřeskočil pasti. Dneska hodnotí­m A+ :)

Link to comment
Share on other sites

KotÄ, docela se mi lí­bilo jak už se na tebe včichni zamÄřují­ :) Štve tÄ hodnÄ stone curse + asura? ;) Jinak video se mi dost lí­bilo a je to zají­mavÄjÄí­ Äí­m dál ví­c, když si včichni dávají­ pozor aby jsi dí­ky nim nepřeskočil pasti. Dneska hodnotí­m A+ :)

Lol, myslim ze jsi uplne mimo (a dopln si signaturu, chybi ti tam nazev guildy, jestli teda v nejaky jsi). Koca ty videa nataci pro nas, abychom se poucili z vlastnich chyb. Kdyby ho neco hodne stvalo tak to jednoduse vystriha. Spis si myslim ze ho potesi kdyz ho nekdo sikovne sunda, nez kdyz bez sebemensich obtizi projde zakempenym warpem k empu ktery bezproblemu rozseka.

Video jako obvykle super.

Link to comment
Share on other sites

Video jako obvykle velmi dobré

Jen k tomu íştoku FF na vás zezadu... Nechápu co Jakubicek řeÄí­, ale my zase nadavali na Xeno, že pořád chodí­ s váma 2vs1 (a pomÄr lidí­ bývá často i vÄtÄí­) a taky se nic nezmÄnilo... VÄřim tomu, že jste je o to nežádali, ale přesto všimni si že 1vs1 jste nás neprorazili za první­ warp a jakmile vám cestu proÄláply Xeno, tak to hned Älo. Musim ří­ct, že když byly naposledy GW 1vs1 celé, tak se mi lí­bily mnohem ví­c (dostali jste se až do empa, tak tak jsme to drželi), jen Äkoda, že nebyl Koca (a tedy ani žádné video).

Link to comment
Share on other sites

Koca nieje tak dolezity, problem je iba ak prebehne pasce, lebo potom musi ist cela zostava az do emproomu. Dolezite je zamerat sa na zvysok utoku, ktory treba znicit a Kocu drzat zatial v pasciach. No a ked uz je klud pride rada aj na LK.

Link to comment
Share on other sites

Lol, myslim ze jsi uplne mimo (a dopln si signaturu, chybi ti tam nazev guildy, jestli teda v nejaky jsi). Koca ty videa nataci pro nas, abychom se poucili z vlastnich chyb. Kdyby ho neco hodne stvalo tak to jednoduse vystriha. Spis si myslim ze ho potesi kdyz ho nekdo sikovne sunda, nez kdyz bez sebemensich obtizi projde zakempenym warpem k empu ktery bezproblemu rozseka.

Video jako obvykle super.

 

NechtÄl jsi reagovat na nÄkoho jiného?:) Protože mi přijde, že já pí­Äu o voze a ty o koze. To co jsem psal bylo ve smyslu toho, že si lidi zaÄí­nají­ na koÄův styl hry zvykat, nic jiného v tom mém postu nehlej... OhlednÄ toho pouÄení­... už to vypadá lí­p, skoro nikdo za pastmi na koho by mohl skočit... HodnÄ íşčinné mi přiÄlo obejití­ ghosta zmÄnou elementu SCÄkem a pak rozplesknutí­ asurou... Pamatuju si ty straÄné flejmy o tom, že s ní­m nejde nic dÄlat a jak vidno vÄecko jde když se chce ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...