Jump to content
Reborn fórum

merchové v payonu


presi

Recommended Posts

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest jirkan

jaký je váÄ názor? (ale prosí­m žádné odpovÄdi typu "dal sem ne, protože venku sví­tí­ sluní­Äko...) ;)

Muj nazor je takovy, ze merchy nezmenime, takze nejvyssi cas si vybrat nove aliancni mesto...

Link to comment
Share on other sites

Vybrali jsme si Payon za aliancni mesto, protoze tam byl klidek a pohoda. Takovej srumec, jakej je tam ted, je pro me naprosto otresnej.

Kdyby ty merchove prodavali alespon neco poradnyho a ne equip od npc nebo jabka ... :P

 

Hlasovala jsem pro ne, nelibej se mi tam a nechci je tam. ;)

Link to comment
Share on other sites

TržiÄtÄ máme... Tak aÂť je jedno pořádný a ne deset kde na každém není­ nic... To kde bude už je celkem jedno. Dal jsem ne, protože to asi nejlí­p vyjadřuje co jsem chtÄl ří­ct... Taky si myslí­m, že ta anketa je ÄpatnÄ postavená...

Link to comment
Share on other sites

Hlasoval jsem NE, starý pay je docela pěkný, i když možná až zbytečně moc jednoduchý... ale pořád je to lesní­ vesnička. A když se do ní­ připortnu a pohyb je dí­ky lagům ne zrovna pěkně sekaný a pomalu neví­m kam kliknout aby se mi neobjevil shop, tak to dojem klidné vesničky ničí­.

 

... Možnost by byla, kdyby se rovnou pořešilo Pronterské tržiště, nebo v tom payi ty merchy povolit jen někde bokem.

Edited by Perthorn
Link to comment
Share on other sites

Ja nevim co tenhle topic resi, kdyz pravidla mluvi jasne. Ale ty uz asi nikdo dlouho necet, co ? :P

 

kdyby sis to pořádnÄ přeÄetl, tak by ses dozvěděl, že to je na popud baalberitha a jaké je první­ pravidlo? ;)

Link to comment
Share on other sites

kdyby sis to pořádně přečetl, tak by ses dozvěděl, že to je na popud baalberitha a jaké je první­ pravidlo? ;)

Ano vim o tom.

A v tom pripade jsem, za zmenu pravidla cislo 9.

 

Edit: jinak to skonci tak, ze na kazde mesto budeme hlasovat kde se smi a nesmi sedet ...

Edited by Draxlith
Link to comment
Share on other sites

Som za ano, ale tak aby v parne dni boli vpravo od chodniku a v neparne vlavo od chodniku. Vynimka by bola na statne sviatky kedy by boli v strede.

 

 

Ako fakt omg s anketami aj merchami. Kedysi (hooodne davno) mohli merchovia byt vsade. Tak to kazdy daval v pronte ku kafre lebo tam sa toci najviac ludi. Ludia sa stazovali, ze to laguje ked sa portnu do mesta, tak sa vymyslel trh a merchovia boli na inych miestach v mestach zakazany. Casom sa merchovia povolili aj v mestach okrem Prontery pri kafre. Teraz sa grupuju merchovia v Payone pri kafre. To znamena ze sa zacneme stazovat ze to laguje a vymysli sa novy trh v Payone niekde tam v prdeli ;-)

Link to comment
Share on other sites

Teraz sa grupuju merchovia v Payone pri kafre. To znamena ze sa zacneme stazovat ze to laguje a vymysli sa novy trh v Payone niekde tam v prdeli ;-)

 

Já nechápu, proÄ by se mÄl vymýÄlet novej trh v PayonÄ, to vám jako nestaÄí­ trh v ProntÄ??

Link to comment
Share on other sites

Chci se jen zeptat. Proc se vubec daval zpet stary Payon? Respe na ci popud to bylo? A staci mi odpoved "na popud hrace ci GM", neci zadne jmena :P . Nechapu duvod zmeny (nostalgie pro me neni zrovna 2x dobry duvod).

 

Ja v tom vidim jedine. GM maji dalsi praci navic se zmenama a NPC a hraci musi prolizat dalsi misto kvuli merchum.

 

Nekritizuju, ale rozhodne takovehle zmeny nechvalim.

Link to comment
Share on other sites

Sou tu i taci, kterym se stary Payon libi vic. A nemusi to byt nostalgii, je prehlednejsi, utulnejsi a vubec proste hezci. :P Ale divim se, ze tolik lidi je proti, kdyz jsem je tam pred zmenou videl tak 2x za rok a ted pisi jak se jim novy hrozne libil.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...