Jump to content
Reborn fórum

GW 10.9.2007


Koca

Recommended Posts

Ahoj chlapci a devcata, tak jsem se po delsi dobe podival na GW, jaka je situace. Nakonec jsem byl rad, ze jsem zasel, a jsem rad ze jsem pro vas moh natocit video, tyhle GW byly dobry, konecne nejaka zmena po delsi dobe.

 

Asi vas zklamu, ale video zatim neni, musite si pockat jeste :in_love: Zato tu mate plnohodnotny trailer s originalnim zvukovym doprovodem. Je venovany O'neillovi, uzijte si ho a teste se na vysledne video.

 

Joo bacha, obsahuje to neslusny vyrazy, nepoustejte to detem a pokud jste deti, nepoustejte si to :pinch:

GW 10.9.2007 Trailer

 

 

Tak jste se konecne dockali :pinch: Omlouvam se za zdrzeni, ale technika neni dokonala...a vite jak to chodi..kdyz se na neco tesite, vzdycky se neco podela :blink: Jen si myslim, ze jste se tesili moc, a nebude to takovy, jaky chcete aby to bylo :) Tak tu klido piste jak vas to zklamalo :)

 

Vysoka kvalita - H264; 1152x864; 30 FPS; ~4Mbps - 513 MB

https://ssl.jirkan.cz/jirkan.cz/ro/mirror/k...-09-10.High.mp4

 

Nizsi kvalita - Xvid; 640x480; 30 FPS; ~1.4Mbps - 219 MB

https://ssl.jirkan.cz/jirkan.cz/ro/mirror/k...7-09-10.Low.avi

Edited by KingKoca
Link to comment
Share on other sites

Omlouvám se, že rejpu, ale nějak extra vtipný mi to nepřijde (narozdí­l od zaujatých postů za tí­m :pinch: ). Ale svojí­ atmosféru to má, Koca je čikula, i když mÄ troÄku mrzí­, že se zachoval jako trubka která vÄude rozhlaÄuje, jak konÄí­ s GW a za chví­li zase vesele bÄhá po hradÄ :pinch:

 

I když živé hudební­ vložky na VT vám zavidí­m u nás máme akorát tak Miltovy zpí­vají­cí­ morÄata. No každopádnÄ je vidÄt, že na vt se rozhodnÄ nenudí­te a že je tam neskuteÄný kopec srandy. To bych chtÄl i u nás, máme tu straÄnou nudu. Elric neumí­ ří­ct nic vtipnýho, Miltank v podstatÄ nemluví­ a Worgaz když přijde tak se straÄnÄ stydí­ :in_love:

Edited by Meldon
Link to comment
Share on other sites

Guest Ashitaka

Ale svojí­ atmosféru to má, Koca je čikula, i když mÄ troÄku mrzí­, že se přidal ke skupine trubek který vÄude rozhlaÄujou jak konÄí­ s GW a za chví­li zase vesele bÄhaj po hradÄ :pinch:

Doufam ze kocovi nebude vadit kdyz to reknu za nej :pinch: Nerekl ze konci natrvalo on rekl ze si dava pauzu :blink:

I když živé hudební­ vložky na VT vám zavidí­m u nás máme akorát tak Miltovy zpí­vají­cí­ morÄata.

My mame zas Naginatovi otravne piskajici papousky nebo co to je :in_love:

Edited by Ashitaka
Link to comment
Share on other sites

Koca je čikula, i když mÄ troÄku mrzí­, že se přidal ke skupine trubek který vÄude rozhlaÄujou jak konÄí­ s GW a za chví­li zase vesele bÄhaj po hradÄ :pinch:

 

Taky si rejpnu, vyjmenuj nektere cleny te imaginarni "skupiny trubek" :in_love:

 

a abych nebyl OT, musim priznat, ze na VT mam nekdy opravdu moc veselo

Link to comment
Share on other sites

A to se bude zakládat 10 topiců vždycky, když Koca řekne, že si dává pauzu? :pinch::in_love:

Tu nikdo zadnych 10 topicu nezaklada, nezalozil se ani jeden navic, kde to beres? Ashi ma pravdu, nerek jsem ze me uz nikdy neuvidite, odesel jsem kvuli situaci na GW, ktera se za tu dobu trochu zlepsila, ale koukam, ze to zlepseni bylo jen kratkodoby. Chovejte se takhle i dal... a video si necham pro sebe.
Link to comment
Share on other sites

Mno Ämudlí­ku, abych se přiznal tak z rukávu x nicků nevysypu, ale takových lidí­ je dost. NÄkteří­ konÄí­ jen s GW, nÄkteří­ s s celou hrou. NÄkdo si to napí­Äe do signatury, nÄkdo má potřebu ří­ct o tom vÄem.

 

Ale ok, i když mi to přijde naprosto triviální­ .. tak aÂť máÄ radost pozmÄní­m ten post.

Link to comment
Share on other sites

Tu nikdo zadnych 10 topicu nezaklada, nezalozil se ani jeden navic, kde to beres? Ashi ma pravdu, nerek jsem ze me uz nikdy neuvidite, odesel jsem kvuli situaci na GW, ktera se za tu dobu trochu zlepsila, ale koukam, ze to zlepseni bylo jen kratkodoby. Chovejte se takhle i dal... a video si necham pro sebe.

Sem rad ze ses vratil :in_love: , ale delat takovy halo ze koca konci a on se pak vrati za dobu, ktera pro vetsinu lidi u nas nestoji ani za buuu, natoz nejakou omluvenku na foru aliance ... :pinch:

Link to comment
Share on other sites

Aha, tak ted jsem se vzbudil a koukam, ze je prekrocena kvota u jirkana, no budete muset pockat, nez se vzbudi, kvotu zvysi, aby se tam ty soubory vesly :in_love: Sorry hosi a devcata, smula no :pinch:

 

edit: Ani mala kvalita se nevesla....to mate za to, ze jste zlobili, holomci usati :pinch: Pockate si do zitrka :blink:

Edited by KingKoca
Link to comment
Share on other sites

Aha, tak ted jsem se vzbudil a koukam, ze je prekrocena kvota u jirkana, no budete muset pockat, nez se vzbudi, kvotu zvysi, aby se tam ty soubory vesly :in_love: Sorry hosi a devcata, smula no :pinch:

 

edit: Ani mala kvalita se nevesla....to mate za to, ze jste zlobili, holomci usati :pinch: Pockate si do zitrka :)

Kocoure, co takhle napsat me :blink:

 

Uz neni :)

Link to comment
Share on other sites

...pres noc... FUP blba :(

 

ty odkazy jsem smazal, abyste na ne zbytecne neklikali :) Budou tam zas :)

Kdy pro tebe zacina noc, 11 vecer pryc a stale nic :( No tak snad to vydrzim do rana :)

Trailer good, skoda ze u nas na VT je takova nuda, clovek je rad, ze tam vubec nekdo je.

Link to comment
Share on other sites

Koco NICE WORK :( na VT si to opravdu nemálo dáváte :) ne že bychom u vás nemÄli taky srandy koppec ale tohle je prostě nejví­c :) nejví­c se mi vÄak lí­bí­ radost celé aliance při dobytí­ Pronty :( i když kvuli Lentilovi neslyčim na levý ucho :)

 

 

BTW: Jen tak dále v tvoření­ tohoto tipu videí­ :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...