Jump to content
Reborn fórum

Screenshoty ze hry


k3dT

Recommended Posts

Tak jsem to nemyslel. Spis to byla narazka na herni system jako takovy. Dropy a expy jenom dle urciteho rozmezi lvl hrace - potvory, soul bound equip, kupovani skillu, cooldown a postupne doplnovani HP restorative itemy, az prilis podobne nazvy statu (aspon ze je nas to necha samo rozdelovat :D ). Ovladani je jenom jedna ze spousty veci, kterou Gravity okopirovala od ostatnich onlinovek.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 659
  • Created
  • Last Reply

zatim njak jen vim ze kdyz zamcknu i a poklikam na to co se otevre tak ze mi to doplni HP :) .. nevim jeste si trochu s tim pohraju.. docela se an to tesim, aspon abych to vyzkousel...

Puvodni majitel Lemminga ( Desperado ) to hral taky, myslim, ze byl taky testovac na nejakym tom beta serveru, aspon me neustale zasoboval screenama a rikal mi co a jak tam chodi, kazdopadne mel anglickou verzi, ktera mi prisla " prehlednejsi " ... tak si nech od nej poradit :D

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest kenjiro

stalo sa vam niekedy ze ste si logni postavu ako ja mojho sinxa kenjira na ucte mam aj novica lvl 1/1 a logol sa mi ten novic z vlastnostami mojho sinxa

tazko sa to vysvetluje takze posielam par screenov ale proste lool novice ktory ma edpckovane peste a sonikuje rukami xD

 

 

th_17479_screenReborn081_122_1106lo.jpgth_17482_screenReborn083_122_175lo.jpgth_17482_screenReborn084_122_160lo.jpgth_17483_screenReborn087_122_666lo.jpg

th_17485_screenReborn093_122_583lo.jpg

th_17736_screenReborn093_122_30lo.jpg

Link to comment
Share on other sites

stalo sa vam niekedy ze ste si logni postavu ako ja mojho sinxa kenjira na ucte mam aj novica lvl 1/1 a logol sa mi ten novic z vlastnostami mojho sinxa

tazko sa to vysvetluje takze posielam par screenov ale proste lool novice ktory ma edpckovane peste a sonikuje rukami xD

th_17479_screenReborn081_122_1106lo.jpgth_17482_screenReborn083_122_175lo.jpgth_17482_screenReborn084_122_160lo.jpgth_17483_screenReborn087_122_666lo.jpg

th_17485_screenReborn093_122_583lo.jpg

th_17736_screenReborn093_122_30lo.jpg

az se ti to prieste stane, tak napis neco do chatu at z toho mas taky trosku srandu :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Garfield zlatko to je uz moc xD ako to tam vydrzis ja som tam dala par lvlov priestke a uz mi je z toho blbo urcite si tam aj teraz ked to pisem. :)

ja to celkem chapu staci aby te to bavilo a mela zapal do hry :)) coz nekdo po trech letech hrani uz asi tezko miva :)).... co si treba ja pamatuju tak kdysi sem musel asi na 2x prodavat vlasy z marionet protoze sem nadava na kafru ze se tam vejde jen 30k coz bylo pro me fakt malo]:)

Link to comment
Share on other sites

Zápal do hry vydrží­ jeÄtÄ dlouho, jeÄtÄ chci Garfielda, Odieho a Kathryne(ta už jen 50% job :) ) 99/70.

Radim bude na huntÄní­, tak ten zase tak nespÄchá, ale plánuje se jeÄtÄ jeden char.

 

A jak te znam tak ti pak houkne a smazes to :) Btw. nechces koupit Anubis kartu ? :)

Link to comment
Share on other sites

nj aj ja si pamatam celodenne expy (vacsinou som nezbierala loot ani) esteze ma mama posielala vecer spat :)

som rozmyslala nad tym ze teraz ked ma uz nikto nekontroluje ake by to bolo byt v tom zapale spred dvoch troch rokov asi by som tam sedela od rana do vecera

kazdeho to raz prejde :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...