Jump to content
Reborn fórum

Screenshoty ze hry


k3dT

Recommended Posts

  • Replies 659
  • Created
  • Last Reply

hmmm v chate ten Ninjaa co chcel od teba par lvlov je dost lol :D

 

Aspon vidite, jaci sou GM chudaci... takovychto zprav maji hafo a hafo.. hlavne pri takovychto akcich :-X

Mne dnes zadali o zavedeni novych classu (reborn only), o vyhunteni itemu na pumpkinku, aby se mohli fotit, expy ty uz ignoruju... a v neposledni rade jsem dostala dotaz, jestli je ten sraz ve Vacici povinny, protoze onen hrac by na nej nestihl dorazit, jelikoz ma pohreb ci co O-O :-)

Link to comment
Share on other sites

Aspon vidite, jaci sou GM chudaci... takovychto zprav maji hafo a hafo.. hlavne pri takovychto akcich :-X

Mne dnes zadali o zavedeni novych classu (reborn onlny), o vyhunteni itemu na pumpkinku, aby se mohli fotit, expy ty uz ignoruju... a v neposledni rade jsem dostala dotaz, jestli je ten sraz ve Vacici povinny, protoze onen hrac by na nej nestihl dorazit, jelikoz ma pohreb ci co O-O :-)

mne se vic libi ten CrasherDex praskac jeden !!! :baby: mne myslim psal PM ze mne zabanujou kdyz si nesundam falcona , to byl fanda GM teamu? nebo taky o neco prrosil? ze vsechno tak resil?

Link to comment
Share on other sites

Gell: Ta te utrela, co? :baby: To cumim, jakou ma sbirku :)

 

Ja takovou zadnou nemam... jen tu dam par screenu z ukonceni halloweenskeho eventu pro ty, kteri se tam nedostali, nestihli, nebo zapomneli fotit :P

 

Ti sami, akorat zezadu...a s velkou ren :P

 

 

A ktera z nich je ren? ta vpravo s dyni na hlavne, nebo nalevo na sloupu s tim kostetem v ruce?:)

Link to comment
Share on other sites

Guest barbar_6
  • 2 weeks later...
Guest Baalberith

wtf?:) potkat giant whispera by se dalo pochopit ale aby z nej padal eventova cepicka po eventu?^^

1091783,screenReborn1439.jpg

Ups, už je to v poriadku :)

Ďakujem za nahlásenie.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...