Jump to content
Reborn fórum

Screenshoty ze hry


k3dT

Recommended Posts

  • Replies 659
  • Created
  • Last Reply
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

mno kdyz se clovek nekam sockuje tak musi prinest obeti.. :angel_not:

 

Nahodou to byl suprovej vecer kerej sem vubec necekal :)

noo já přines obÄÂť nejvyÄÄí­ ... prachy :X:D

ale každopádnÄ to byla jedna z nejlepÄí­ch kaleb v mym životÄ ... kdy už ten chlast zlevnÄj?:) a froste nÄkdy přijedeÄ do prahy ;) smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Omg jak moch davat takovej dmg?

co to ma za uber equip?

To není­ equipem, ale boostama. PředevÄí­m doubleATK a +20 staty z gospellu, správný endow a armor cí­le, provoke. A Älo by dát jeÄtÄ mnohem ví­c s využití­m dalÄí­ch boostů

Link to comment
Share on other sites

To není­ equipem, ale boostama. PředevÄí­m doubleATK a +20 staty z gospellu, správný endow a armor cí­le, provoke. A Älo by dát jeÄtÄ mnohem ví­c s využití­m dalÄí­ch boostů

 

Este sme zapomeli na deluge nebo neco podobneho a pak spravnou kombinaci armoru / elemntu zbrane, pak este sme mohli dat vetsi boost marionet control na dex - vetsi atk, a este pro dunta porcelia, pak +10 Jidlo na str, a nakou socku co ma min vit def, a pucit si misto +5 shoes s am mutem +1 sandals, glorii, urcite by se este nakej boost nasel a slo by mnohem mnohem vic..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Tak sme po sraze Äli expit .. s Jimbem a RepTiLem .. najednou minorous c. .. tak dobrý .. za chví­li druhá minorous .. taky dobrý .. pak jsme to zabalili a pokraÄoval jsem s Mystikem .. zas minorous .. potom pro zmÄnu gargoyle c. :D No a pak už jsem to zaÄal s Lupenem screenovat :teehee:

 

první­ (už jsem to nestihnul screennout, ale healbomboval sem evil druida, z nÄj nic a z mimika vedle karta :) )

pro zmÄnu thimble

třetí­

Ätvrtá

pátá

a pak už se přestalo dařit, tak sme to zabalili :mml:

 

9 karetní­ch dropů za jeden den ujde :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

no ju alice c. a spider web :) , este marionetu pro vetsi atk z dex :P. ale nadhera takove cisilko :)

no este by to slo kus zvysit mat tak sign masquerade volcano a earth resist pot s devilingom u stalkera :)

edit:

A jeÄtÄ harmonic lick pokud je to s infí­kem :)
bolo to spec. jurom takze to by nepomohlo :)
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...