Jump to content
Reborn fórum

Srazek ?


ensi

Recommended Posts

Sakra lidi, posunte ten termin kvuli Azika :) o mesic pozdejc. Doma budu par dni pred Vanocema. Zase prosvihnu dalsi sraz. Uz me vazne stvete ... :)

 

Pro tebe pak udelame jeden specialni, na vychodnim slovensku ;p

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 197
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

uuu:D tak som sa dockala....myslim ze uz je rozhodnute a dufam ze nik nebude mat namietky lebo zraz bude 3.11.2007..ze ensi? (ale urcite aj on je za ten datum) takze ziadne debaty pekne krasne bude 3.11:) a asi v brne:)))sice to je jedno :)..jasne?;)) dakujem :) a btw..berte fotaky:)) chcem fotit :)

Link to comment
Share on other sites

Guest barbar_6

Takze nekomu to mozna udela radost, nekoho to nastve, ale po debate s par lidma sme usoudili ze sraz bude v Brne, 3.11.2007.

Na hospode se zapracuje v nejblizsi dobe, doufam ze vyjde ta kterou mam na mysli :) .

Pripadne komentare, navrhy, pripominky (+ predbezny seznam) tady v topicu bo PM.

Datum je konecne, menit ho nebudu :)

 

Datum mi neva :) ale nechcete prehodnotit to misto ;) Praha rulez

Edited by barbar_6
Link to comment
Share on other sites

Ten nejhorsi tejden, co ste mohli vybrat :-((( ani nechapu, jaktoze vyhral.... :-X nemel nejvic hlasu

takze to s mou ucasti je tak trochu nahnuty :-/ (duvody sem uz nekolikrat vysvetlovala par lidem :-))... pro mne je to i moc brzy... to snad ani nestihnem nachystat prekvapko.. no uvidime :-); jo a navic to zkracuje halloweenskej event, co mel v ty dobe bejt.. achich

jo kdyztak ensi, kde to chces poradat? mam takovej navrh, jestli si pamatujes, jak sme meli ten vetsi ali sraz a z krcmy sme sli do ty dalsi hospy, jak tam byl fotbalek, bouchanek a dost mista aj s hudbou.. to kdyby se mohlo rezervnout a drzeli to otevreny dlouho.. nemuselo by to bejt spatny :-)

Link to comment
Share on other sites

Mas na mysli Club 21 ? :cray:

Jinak ja mel spis na mysli Veselou vacici, pac tam mi to prijde mnohem lepsi :)

 

 

Jo mela sem na mysli 21 :-), ale vacice mi taky neco rika, ale mam to spojeny s czechro :-). Pripomen mi vnitrek toho mista sim :-). A jeste bys mohl vysvetlit proc zrovna volba toho datumu :-X.

Link to comment
Share on other sites

Ensiii konecne sa do toho niekto chytil diky.Ked nemozem hrat aspon na zraze sa ukazem :) Uz sme to riesili ale nevedeli sme prijst na vhodne miesto tak sme to vzdali. Nie je vesela vacica prilis mala? Je to tam velmi pekne ale trosicku male. A renuska vacica je taka strasne farebna s cervenymi gaucikmi vzadu a tlapkami na stenach ktore uz premalovali ale mozno ti to pomoze. :cray:

Edited by Tinka
Link to comment
Share on other sites

 

Ve vacici byl ro sraz predtim nez se to presunulo do clubu 21, kterej me prijde celej cudnej, co se srazu tam tyce, ale neni problem se zeptat i tam, kdyz tam pujdete radej.

Datum vyslo z toho ze 24. nemuzu, tzn. pokud to nechcete organizovat nekdo jinej, tak to datum pada, takze to nakonec padlo na 3.11. coz si nevedlo v ankete taky spatne.

 

 

Vacice podle me zas tak mala neni, a podle ankety stejne nepredpokladam ze by prislo vic jak 60 lidi, nicmene myslim ze kapacitu to ma o dost vetsi. Takze se hlaste at vime jak na tom sme :cray:

Link to comment
Share on other sites

Ja ziadne prazdniny nemam domov nejdem takze mne to je jedno len my sme zvykli chodit aj v nedelu a to by po party nebolo velmi vhodne :) tie hroby sa daju vybavit v stvrtok piatok. Snip zlati navrhni nejaku hospu s futbalom kam by sme sa zmestili urcite mas uz pochodene vsetky v meste :cray:

Link to comment
Share on other sites

Ja ziadne prazdniny nemam domov nejdem takze mne to je jedno len my sme zvykli chodit aj v nedelu a to by po party nebolo velmi vhodne :) tie hroby sa daju vybavit v stvrtok piatok. Snip zlati navrhni nejaku hospu s futbalom kam by sme sa zmestili urcite mas uz pochodene vsetky v meste :cray:

ne vsichni se prece zrusi tak ze dalsi den nebudou schopni ani zapalit svicku :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...