Jump to content
Reborn fórum

Srazek ?


ensi

Recommended Posts

Tak sem byl vcera v Pekande, majitel vypadal ze zacatku v poho, ale pak si vzpomel, ze tam kdysi mel nejakou bandu lidi, ktera to tam cele rozmlatila tak po me chce vratnou zalohu 3000, na to ze tam nikdo nic nerozmlati, tim padem to asi pada ...

Zitra snad zkusim vacici

Edited by ensi
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 197
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tak sem byl vcera v Pekande, majitel vypadal ze zacatku v poho, ale pak si vzpomel, ze tam kdysi mel nejakou bandu lidi, ktera to tam cele rozmlatila tak po me chce vratnou zalohu 3000, na to ze tam nikdo nic nerozmlati, tim padem to asi pada ...

Zitra snad zkusim vacici

Jej, to je skoda, ale ani se mu nedivim :D A za nas se zarucit nemuzes vid :drool: Vacice taky nebyla spatna, tak to pujde snad... a nebo tu zalohu, koneckoncu by se mohla zaplatit z prispevku od supporteru, at jsou ty penize k necemu dobry :clap: (/joke)

 

A co my, kteri pojedem z Prahy? Udelame nejakou skupinku a zacnem se srazem uz ve vlaku, nebo kazdej pojede busem jak suchar? :clap:

Link to comment
Share on other sites

A co my, kteri pojedem z Prahy? Udelame nejakou skupinku a zacnem se srazem uz ve vlaku, nebo kazdej pojede busem jak suchar? :drool:

 

Ja jsem pro namazani se ve vlaku. :D

Jen je dulezity zvolit vlak co pote co projede Brnem pokracuje do Madardska ci Rumunska. :clap:

Link to comment
Share on other sites

Heee, takze vsude po me chcou zaplatit 3000 zalohu, kdyz je to rezervace pro tolik lidi, nicmene ve vacici je to pry az vic nez 20, takze potrebuju nekoho kdo zarezervuje ten zbytek ;p

Pokud jde o me, tak bych se na zalohu s ostatnima klidne slozil... a jak myslis tech vic nez 20 ve vacici? Nejakej cas? Nebo ze tam nepusti lidi pod 20 let? To by mi nevadilo, aspon by to melo uroven :D Radsi mi to objasni, mam dlouhy vedeni :) Diky :)
Link to comment
Share on other sites

Pokud jde o me, tak bych se na zalohu s ostatnima klidne slozil...

Nebo ze tam nepusti lidi pod 20 let? To by mi nevadilo, aspon by to melo uroven :)

nebo ad to rezervuj pro 20 a zbytek zakempime :D

 

no nejaka kouzel hranice tech 20 let? tohle je urazka nekolika lidi co ji jeste nedosahly , a strasne nadrzovani nekterym nad 20

Link to comment
Share on other sites

Kocoure kocoure...co máš proti mladší­m :D:):) závidí­š? :)

Jinka se chystám taky přijet :) ale zatí­m je to tak na 60% :) snad v Brně nezabloudí­m ... takový velkoměsto :)

Jo kdyby jel někdo směrem od Opavy,Ostravy,Olomouce,Frýdku-Mí­stku nebo Zlí­na napište dáme scuka cestou ;) ...Snad tam taky nebudu za cizí­ho :)

Edited by Perthorn
Link to comment
Share on other sites

Kocoure kocoure...co máÄ proti mladÄí­m :D:):) závidí­Ä? :)

Jinka se chystám taky přijet :) ale zatí­m je to tak na 60% :) snad v BrnÄ nezabloudí­m ... takový velkomÄsto :)

Jo kdyby jel nÄkdo smÄrem od Opavy,Ostravy,Olomouce,Frýdku-Mí­stku nebo Zlí­na napiÄte dáme scuka cestou ;) ...Snad tam taky nebudu za cizí­ho ;)

Ne ne nic, ja si delam srandu...uzivam si svyho pokrocilyho veku :) Urcite prijed. Stopro nam tu nekdo nakresli mapky, doufam ;) Navic urcite neprijedes sam...myslim, ze malo lidi prijede samo, ze nebude mit s kym jet, nebo nekoho, kdo by na nej pockal v brne.

Link to comment
Share on other sites

Ludia zalohu sme zaplatili ja a anty pod podmienkou ze im tam urobime ucet ale to myslim nebude az taky problem :) rezervacia je pre 40 ludi takze dajte vsetci vediet ensimu ze kolko vas pride keby prislo viac mozem tam kedykolvek po skole zbehnut a zarezervovat dalsie miesta. Po druhe nikto tam nesmie nic rozbit za to zodpovedam ja :D takze tesim sa ze vas uvidim a budem vas tam o piatej cakat. :)

 

MIESTO: VESELA VACICA http://www.veselavacice.cz/

CAS: 3.11. 17 00

Edited by Tinka
Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

Pridavam mapku ku srazu, cervena je cesta od Hlavniho Nadrazi, zelena od Hotelu Grand. Vas ciel je BÄhounská 22, vchadza sa dole po schodoch. Kto by mal problem sa tam aj napriek tomu dostat, 608 542 993 a dobehnem pre vas :D

mapka

Link to comment
Share on other sites

este to som zabudla je tam sice wifi ale notebooky si tam nosit nebudeme ze? :banned3:

a jine pristroje s wi-fi? ^_^ (napul vtip, ale wi-fi ted uz maji (skoro?) vsechna PDAcka)

 

tak me napada, bude tam k dispozici el. zasuvka?

Edited by Acri
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...