Jump to content
Reborn fórum

GW 19.1.2008


Miko2609

Recommended Posts

mÄ to nějak blbne, ve vÄech přehrávaÄí­ch co mám mi problikává horní­ polovina obrazovky a nedá se na to koukat /swt

 

mnoo ak ti prehralo to prve, tak by ti malo prehrat aj toto, je to robene rovnako, akorat na toto som zvysil o 50 bitrate = na 800 :hypocrite: . Takze problem ve videu neje, kuzmikovi to prehralo v poho

Link to comment
Share on other sites

mnoo ak ti prehralo to prve, tak by ti malo prehrat aj toto, je to robene rovnako, akorat na toto som zvysil o 50 bitrate = na 800 :hypocrite: . Takze problem ve videu neje, kuzmikovi to prehralo v poho

bez trialu to jde :harhar:

 

P.S. supr muzika ;)

Edited by president
Link to comment
Share on other sites

Tos neslisel ulek u nas na VT, ze Vladci maji CPcko a creatora :P Takhle vpodstate 1vs1 by to zacala byt po nejakem case nuda. Takze drzim palce at se zlepsuji :P

 

EDIT U Vladcu by to chtelo silnejsi wizny. Jak je videt ve videu, moc DGM nedavaji. Az budou namakany wizny, bude neprijemy s nima bojovat....

Edited by LuKe_p
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Tak jsem to koneÄnÄ vidÄl ..

 

CP clown s jabkem na hlavÄ, rofl.

4:31 Jakubicek dotáhne meteor storm a za půl vteřiny padne jak podÂťatej, z plnejch hp instant ^_^ To se asi odrazila dobrá pecka.

Chlupac sonikují­cí­ s enchant poison, to jakože nechápu.

Prasení­ s Lukaskem klasika.

A ty dual chary, co se třeba za dvÄ minuty odrážení­ íştoku ani nehnou, prostě LOL.

Link to comment
Share on other sites

4:31 Jakubicek dotáhne meteor storm a za půl vteřiny padne jak podÂťatej, z plnejch hp instant ^_^ To se asi odrazila dobrá pecka.

 

Tak je to vzdy,a to jsem zrovna si rikal ze nebudu davat SG abych se nezabil a spis jsem hazel HD 1,ale pak mi to nedalo a ...... hodil jsem MSko :(

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...