Jump to content
Reborn fórum

Gefen GW


trouble

Recommended Posts

Asi to není­ moc k tématu, ale nezkusil by nÄkdo udÄlat GW video z válek v geffenu? Přece jen kouknout se jak se mezi sebou mydlí­ non-advanced chary by nebylo tak Äpatné a brát si chary abych si tam mohl s uber equipem zablbnout by mi přiÄlo jako zkažení­ GW ostatní­m...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zvlast do ghostra, vid.

 

Pouzij prosim hlavu a flame-silu si nech na sousedni topic, dekuji.

pekna reakce ti reknu :angel_not: tvoje flame sila je taky dost velka:D ale i tak reagujes jako by mel mit ghosta uplne kazdy coz "trosku" prehanis ;-)

taaak napocitej do deseti poradne to rozdychej a zkusime na to prijit spolecne pac ty si jediny nepouzil hlavu jak to tak vypada ;-)

kdyz ma nekdo ghosta co asi muzem udelat? ja ti to prozradim pac je jasne proc asi chodis do geffenu chybi ti zkusenosti tak se o ne rad s tebou podelim ;-) staci mit stringy wiznu a asuraka a mas vyhrano ;-)

to ze uz je nedokazes zabit nehledej problem v nem ale ve vas;-) vy se to musite naucit jak je zabijet nebo s takovou se na poradne gw ani nedostanete...jo a malem bych zapomel kdyby mel treba hide tak musis pouzit jeste sight nebo ruwatch;-)

Link to comment
Share on other sites

Asi to není­ moc k tématu, ale nezkusil by nÄkdo udÄlat GW video z válek v geffenu? Přece jen kouknout se jak se mezi sebou mydlí­ non-advanced chary by nebylo tak Äpatné a brát si chary abych si tam mohl s uber equipem zablbnout by mi přiÄlo jako zkažení­ GW ostatní­m...

 

Napadlo mÄ to, a pomalu se na to chystám.. ale přece jenom si nechci udÄlat s asurakem takovou ostudu, takže jeÄtÄ trochu poexpí­m a pak :) a taky musim přijí­t na to, jak se to nahrává :angel_not:

 

EDIT: Poradte prosim nejaky programek na nahravání­.. :P idelanÄ i s linkem .. :)

Edited by Ar.Ulric
Link to comment
Share on other sites

pekna reakce ti reknu :angel_not: tvoje flame sila je taky dost velka:D ale i tak reagujes jako by mel mit ghosta uplne kazdy coz "trosku" prehanis ;-)

taaak napocitej do deseti poradne to rozdychej a zkusime na to prijit spolecne pac ty si jediny nepouzil hlavu jak to tak vypada ;-)

kdyz ma nekdo ghosta co asi muzem udelat? ja ti to prozradim pac je jasne proc asi chodis do geffenu chybi ti zkusenosti tak se o ne rad s tebou podelim ;-) staci mit stringy wiznu a asuraka a mas vyhrano ;-)

to ze uz je nedokazes zabit nehledej problem v nem ale ve vas;-) vy se to musite naucit jak je zabijet nebo s takovou se na poradne gw ani nedostanete...jo a malem bych zapomel kdyby mel treba hide tak musis pouzit jeste sight nebo ruwatch;-)

Mno tu wiznu ukope dří­v než stihne dát cokoli :-P

Link to comment
Share on other sites

Ten TK s 18k HP +/- se bude sundávat tÄžko jakkoli. Pokud zmrzne, tak bude muset mí­t monk cca 900SP, 120STR a hydry aby ho poslal do mÄsta. Nebo Morpheus kombo. ProstÄ určitě typický obrázek monků v geffenu :angel_not: A k tomu SC se třeba wizard opravdu nedostane.

Link to comment
Share on other sites

Ja byl na GW v Geffenu jednou a to s ubernaskillovanou postavou merchant. Celou dobu jsem mel na sobe ED, coz jsem pozdeji shodnotil jako kravinu. A obranci stejne nebyli schopni me zabit, mozna nechteli, to nevim.

Edited by Mitheress
Link to comment
Share on other sites

na to ti zase muzu rict ze si ma dat safetku nebo dat mu sc nebo se muze hodit na sacri ...tech zpusobu je tucet jak ho vyridit;-)

 

Do gefenu chodej zacatecnici, v drtive vetsine nemaji gw equip ani zkusenosti ani level.

Gefen je spis o tom se rozkoukat co a jak, a dat se dohromady. Proste vyzkouset si to o cem jsou gw aniz by se chcipalo na instanty.

 

 

Pochybuju ze by nekdo z tech co tam chodi mel secvicenou akci dispel, lexa, SC, asura.

 

EDIT: upraveno poradi, dik eleshare sem lama

Edited by trouble
Link to comment
Share on other sites

Ja byl na GW v Geffenu jednou a to s ubernaskillovanou postavou merchant. Celou dobu jsem mel na sobe ED, coz jsem pozdeji shodnotil jako kravinu. A obranci stejne nebyli schopni me zabit, mozna nechteli, to nevim.

tak ty jsi buh tobe se nemuze nic stat vsak jeste do ted mam tvoje fotky v pokoji a uctivam te kazde rano, odpoledne a vecer:D...jinak ten se divim ze muze takovy char jao tk do geffu je to na muj vkus az moc uber:)

 

Do gefenu chodej zacatecnici, v drtive vetsine nemaji gw equip ani zkusenosti ani level.

Gefen je spis o tom se rozkoukat co a jak, a dat se dohromady. Proste vyzkouset si to o cem jsou gw aniz by se chcipalo na instanty.

 

Pochybuju ze by nekdo z tech co tam chodi mel secvicenou akci lexa, dispel, SC, asura.

no vidis takze aspon muzes byt rad ze tam nekdo takovy chodi muzete si to na nem vyzkouset tolikrat az se vam ho podari zabit ...a pak jak se naucite taktiku jak na ne tak muzete vesele jit i na normalni gw ;-)

Link to comment
Share on other sites

Ja byl na GW v Geffenu jednou a to s ubernaskillovanou postavou merchant. Celou dobu jsem mel na sobe ED, coz jsem pozdeji shodnotil jako kravinu. A obranci stejne nebyli schopni me zabit, mozna nechteli, to nevim.

 

Opravdu jsme TÄ nechtÄli zabí­t, a neboj že bychom tÄ nedali... :angel_not:

Link to comment
Share on other sites

no vidis takze aspon muzes byt rad ze tam nekdo takovy chodi muzete si to na nem vyzkouset tolikrat az se vam ho podari zabit ...a pak jak se naucite taktiku jak na ne tak muzete vesele jit i na normalni gw ;-)

 

No mozna to neni z tech postu tady patrne, ale my jsme ten hrad nebranili, my jsme na nej utocili... :angel_not:

Link to comment
Share on other sites

 

Sry za offtopic ale mas chybu v signature, pokud se nepletu...Natalka je imho creatorka :angel_not:

 

EDIT: NaÄe wizzny opravdu nemají­ Äanci, když na nÄ nÄkdo (Patt&Matt) skoÄí­, to lehnu i já (pravda, že ten Root mÄ nenapadl-uvidí­me).

 

Zí­tra snad něco natoÄí­m, ale hodil by se mi nějaký prográmek na íşpravu videa.. P.s.: Pří­jmám objednávky na music : :) (Chip a Dale to jistí­ a možná nÄkde vyhrabu Gumí­dky)..

Edited by Ar.Ulric
Link to comment
Share on other sites

tak ja sem byl v obrane geffenu ve stredu, utok sem nestihl. Vacsinou sem odnas nikoho nevidel s assu. Ghosta mnel je Matt. Podle mne je to v tom geffu sranda, aspon sem si pripomenul aka je sranda hrat za monka :angel_not:

 

Asi to není­ moc k tématu, ale nezkusil by nÄkdo udÄlat GW video z válek v geffenu? Přece jen kouknout se jak se mezi sebou mydlí­ non-advanced chary by nebylo tak Äpatné a brát si chary abych si tam mohl s uber equipem zablbnout by mi přiÄlo jako zkažení­ GW ostatní­m...

 

Podle poctu lidi co pujde na gw se rozhodnu kam pujdu.. podle toho bude videjko :)

Link to comment
Share on other sites

Proc non-adv hrad? (: Imho by bylo lepsi udelat reborn-2/whatever proste celej novej server kde by nebyli vubec advancedi, svnku nejou nejnovejsi pred advancedama, tzn zadny valk veci etc :angel_not: proste oldschool, kdyz se tam gw nebudou krejt s normalnim rebornem a czechrem tak to podle me celkem sanci ma (: znam hodne lidi ktery uz obycejny rocko omrzelo ale non adv server by sli hned ^^

Link to comment
Share on other sites

Proc non-adv hrad? (: Imho by bylo lepsi udelat reborn-2/whatever proste celej novej server kde by nebyli vubec advancedi, svnku nejou nejnovejsi pred advancedama, tzn zadny valk veci etc :) proste oldschool, kdyz se tam gw nebudou krejt s normalnim rebornem a czechrem tak to podle me celkem sanci ma (: znam hodne lidi ktery uz obycejny rocko omrzelo ale non adv server by sli hned ^^

 

To imho není­ dobrý nápad :blink:

 

 

 

K tomu videu: Už mam Fraps i Sony Vegas 7.0 a vÄecko funguje :) Jediný problém bude sestří­hání­ atd.

 

Music: Offspring,Nightwish, Soundtrack NFS + kupa bordelu... :cool:

Link to comment
Share on other sites

Proc non-adv hrad? (: Imho by bylo lepsi udelat reborn-2/whatever proste celej novej server kde by nebyli vubec advancedi, svnku nejou nejnovejsi pred advancedama, tzn zadny valk veci etc :cool: proste oldschool, kdyz se tam gw nebudou krejt s normalnim rebornem a czechrem tak to podle me celkem sanci ma (: znam hodne lidi ktery uz obycejny rocko omrzelo ale non adv server by sli hned ^^

 

A kdo by na tom oldschool serveru hrál? :blink: Zkus pohledat jiný P-server, určitě něco najdeÄ. Na reborn nám neÄahej:P

Link to comment
Share on other sites

Tak jak to vypadá s tÄma geffenskejma n00b gw? Může se >nÄkdo< zaručit, že to takhle bude nafurt, pří­stup jen pro 99- lvly? Aby si náhodou nějakej chudák neexpil třeba dex/vit sage nebo něco podobnýho a po pár mÄsí­cí­ch to poprvý vyzkouÄel, aby se hned následují­cí­ gw rozhodlo, že to je vlastnÄ blbost a že se to zase nějak překope nebo zmÄní­.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...