Jump to content
Reborn fórum

GW 9.2.2008


Miko2609

Recommended Posts

Miri :) Po nápise malý íştok jsme přiÄli včichni ví­í­í­Ä? :cool:

 

Zají­malo by mÄ, kolik vas bylo celkem. Nás myslí­m 11 nebo nějak tak :blink:

 

Škoda že me se video nepovedlo, i když z tvého pohledu to je vidÄt lí­p.

 

noo nas bylo v censored plno=13 a u gum nvm ale tak tam plno urco ne, myslim ze kolem 7,ale neje to iste :)

nvm co bude dnes...dnes se asi neukazu ale v kazdom pripade ked utocite viacery, tak sa pokuste ist vsetci naraz, a ak si si vsimol tak sme nemali ani wizznu, len chvilku na zaciatku a pak sa na to dark vykaslal :)

Link to comment
Share on other sites

noo nas bylo v censored plno=13 a u gum nvm ale tak tam plno urco ne, myslim ze kolem 7,ale neje to iste :)

nvm co bude dnes...dnes se asi neukazu ale v kazdom pripade ked utocite viacery, tak sa pokuste ist vsetci naraz, a ak si si vsimol tak sme nemali ani wizznu, len chvilku na zaciatku a pak sa na to dark vykaslal :P

Mno snad uz dneska otravovat nebudete :blink::)

 

Ona ta wizzna u vas ani nebyla potřeba, celkem to zvládali tu sagové :cool: FB precast :)

 

Chudák wilda, si na tebe stežoval. :)

 

EDIT: Opraveny chyby :-P

Edited by Ar.Ulric
Link to comment
Share on other sites

Mno snad uz dneska otravovat nebudete :bruce_h4h::D

 

Ona ta wizzna u vas ani nebyla potřeba, celkem to zvládali tu sagové :vava: FB precast :cool:

 

Chudák wilda, si na tebe stežoval. :D

 

EDIT: Opraveny chyby :-P

 

Noo clovek by neveril ale, ale sage je celkem sikovna postava :), kamos co za nej hral vyplitval 200gemu jen na dispel :P

Link to comment
Share on other sites

Dobrý GW, sranda jak za starejch dob. Nejví­c se smÄju tomu, jak se každej bojí­ GC jak Äert kří­že xD Na kempu aspoř tři sagové a když je potřeba magnet, tak nikde ani jeden.

 

Bugování­ se sacri v praxi: 14:15 Mirinko dostává dmg od DS, takže sacri nemá, Karel mu ho znovu nenahazuje, 14:30 je vidÄt crus, jak nahazuje guard, reflect a def auru a vÄechno se nahodí­ i monkovi (bez sacri).

Link to comment
Share on other sites

Kedze nemozem vytvarat nove topicy tak to musim dat sem:

 

Video zo 17.2.2008 z geffenu :) Par FF sa slo aspon trochu zabavat. Kompletny zaznam GW, 24minut, 251MB.

 

Je moje prve tak ma nekamenujte prosim. ^_^

Piste namietky a ja sa pre buducnost poucim :)

 

http://www.sendspace.com/file/20dgby

 

PS: Sorry parte GoD za ten zaciatok. Sme boli v tom, ze branite :(

 

jo a ak niekto mate lepsi hosting mozte to hodit tam

Link to comment
Share on other sites

Video zo 17.2.2008 z geffenu

 

:( Luxusní­ zaÄátek, jen ten průbÄh se mi moc nelí­bil ^_^:)

PopravdÄ mÄ vadil ví­c ten bard jak ty :)

Vypada to, že mí­sto Evil snake huntu nahodim radči Marc hunt :(

 

Jo a když už chceš ty námitky, tak bych jednu mÄl :) NechoÄ do Geffenu :D:)

Link to comment
Share on other sites

...

Video zo 17.2.2008 z geffenu :( Par FF sa slo aspon trochu zabavat. Kompletny zaznam GW, 24minut, 251MB.

 

Je moje prve tak ma nekamenujte prosim. ^_^

Piste namietky a ja sa pre buducnost poucim :)

 

http://www.sendspace.com/file/20dgby

...

Tak pár pří­pomí­nek k videu

 

Jak jsi Äel na zaÄátku GW na GW mapu... mno aspoř je vidÄt, jaké to mají­ íştoÄní­ci :-P, ale warp by to řečil celkem snadno

 

Možná moc zábÄrů cestování­ hradem

 

K stylu hry

 

Nevim jestli sis hiding clip brát nechtÄl aby to nevypadalo, že si bereÄ nějakej super equip, ale když ho použí­vali i obránci, tak bys tí­m asury pořečil celkem hravÄ (možná kromÄ tÄch ze stringů se suffrou)

 

Dál jsem koukal, že bys docela dost využil i horonga, opÄt je otázkou, jestli jsi ho chtÄl brát a nemohl nebo naopak... Box of gloom by ti taky pomohly na hidují­cí­/cloakují­cí­ osoby...

 

Koukal jsem na equip - Shackles a Bloodied Shackle Ball -> 50 atk je asi znát, ale otázkou je jestli by se ti nevyplatil spí­Ä matyr + právÄ ten smookie/horong

 

Btw lady luck a stringy co hraje ten bard BSku u empa nebo když probí­há pasti. To se nÄkdo uklikl, nebo to byl íşmysl?

K Hammers of Sigmar

 

Je mi jasný, že jeÄtÄ nemáte takový lvl a equip aby si dokázali dát BSko s takovým equipem hromadou potů na lvl 90, ale pokud ví­m, že mrznu a jdu proti bardovi s BS, které mÄ rozbombí­ bÄhem chvilky, tak nevim jestli je hiding nejlepÄí­ nápad - přece jen improve concentration funguje pořád a jakmile se odhidnete, tak zmrznete... NejlepÄí­ je asi nÄkoho zadivinovat a zdrhat jak dané postavÄ nohy staÄí­ :-P, ale pokud nemá BS/bard horonga, tak si na takové hidují­cí­ potvoře vymlátí­ pár SP

 

TeÄ nevim jestli jste bránili empo od zaÄátku GW, ale jakmile na vás půjde troÄku ví­c lidí­, co pří­padnÄ zakempí­ a zapastí­ kafru, tak se nebudete moci vracet zpátky, takže jste bez posil. Ten hrad jsem neprocházel, takže nevim jak je to s dalÄí­ma warpama, ale mÄl by se nají­t alespoř jeden, co se brání­ sluÄnÄ a je kafře blí­ž. Ono je alespoř kam ustupovat a když hunter ví­, co má dÄlat, tak tí­m zí­skáte dalÄí­ Äas naví­c.

 

JeÄtÄ by mÄ tak trochu zají­malo co mají­ HoS za equip - konkrétnÄ armor. DoporuÄuju pesty / dark framy, když už nejsou marcové a EDÄka. Přece jen co může BS s bardem udÄlat bez priesta když zatuhne? Tak možná Äekat na asuru. Možná není­ Äpatná kombinace jeÄtÄ majo / skeleton prisoner / demon pungus - přece jen nÄkdo to ED mí­t může. Ale pořád je nejlepÄí­ vyhuntit toho marca.

 

Celkem dobrá práce huntera, nenechal se nějak moc zbyteÄnÄ zabí­t, ale když už Rodix probí­hal k empu, tak mí­sto DSkování­ mohl položit dalÄí­ch 10 pastí­, což by přineslo dalÄí­ Äas naví­c. Je to v cca 14:00, pak už jen zmrznul a umřel na pár mamo...

 

 

 

 

Jen takovej dotaz na okraj empo má 200k HP nebo tÄch cca 70k? Přece jen 200k na pro chary bez EDP / WS s ice pickem se mi zdá celkem dost a v databázi jsou jen emperka s 200k a nebo 50 HP

Link to comment
Share on other sites

2Elleshar: :) dí­ky za rady... přesun na jiný warp před kafrou se zvažuje(->je v plánu ^_^ )

Je tam jeden kousekvod kafry co by sel branit celkem slusnÄ, tak uvidí­me.

K tem kartám do zbroje: Ty marcy snad nějak seženeme, v sobotu byl problém že chybÄl Gariel (Wiliem-GC 97) který to ED má a barda by lehce vyřečil :(

 

JeÄtÄ k tomu videu: V jedné chví­li je vidÄt, jak pÄknÄ zapůsobila powarpová ochrana :) cca v půlce jak jsme s charliem poÄkali za warpem.....

 

zacina hodina...dopisu pak :D

Link to comment
Share on other sites

Btw lady luck a stringy co hraje ten bard BSku u empa nebo když probí­há pasti. To se nÄkdo uklikl, nebo to byl íşmysl?
Tak zjevnÄ má bard linku, lady luck je na crit na empo a stringy hraje sám sobě na sní­žení­ delaye při frost jokování­.
Link to comment
Share on other sites

mno, naposled mi bylo od Koci receno, ze empo v geffu ma stejne HP jako ostatni emperka. Mozna se neco zmenilo, nevim ^_^

 

edit by Koca: jop je to tak, empo ma stejne jako to "veliky" :( Nejde udelat novy tak, aby fungovalo. eAthena podporuje jen jedno emperium. Mozna by to slo nejak obejit, ale nevim jak :)

Link to comment
Share on other sites

Jo a když už chceš ty námitky, tak bych jednu mÄl :( NechoÄ do Geffenu :):)

oki. to ti do soboty slubit mozem ^_^ chcel som si len skusit nahravanie na GW kde si mozem dovolit trosku zaseky hry a kde neni az tolko efektov :(

 

Tak pár pří­pomí­nek k videu

 

Jak jsi Äel na zaÄátku GW na GW mapu... mno aspoř je vidÄt, jaké to mají­ íştoÄní­ci :-P, ale warp by to řečil celkem snadno

 

Možná moc zábÄrů cestování­ hradem

Ten zaciatok mal v sebe skryty odkaz ako to bolo "za mladi" :) jasne, ze sme warpovali :D

A s tym cestovanim sa nabuduce viac posnazim :) bolo to robene narychlo a tak to aj vyzera :)

 

K stylu hry

Nevim jestli sis hiding clip brát nechtÄl aby to nevypadalo, že si bereÄ nějakej super equip, ale když ho použí­vali i obránci, tak bys tí­m asury pořečil celkem hravÄ (možná kromÄ tÄch ze stringů se suffrou)

 

Dál jsem koukal, že bys docela dost využil i horonga, opÄt je otázkou, jestli jsi ho chtÄl brát a nemohl nebo naopak... Box of gloom by ti taky pomohly na hidují­cí­/cloakují­cí­ osoby...

 

Koukal jsem na equip - Shackles a Bloodied Shackle Ball -> 50 atk je asi znát, ale otázkou je jestli by se ti nevyplatil spí­Ä matyr + právÄ ten smookie/horong

Hiding som nevedel na rychlo najst, lebo to ze ideme na GW do geffu sme sa rozhodli asi o 19:40 a horonga som nepovazoval za nutnost. No a v priebehu GW som to uz prehadzovat nechcel.

Edited by RODIX
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...