Jump to content
Reborn fórum

Test WoE SE


Guest flex

Recommended Posts

Hosi (a holky), ja vubec netusim, jak to bude s novym hradem.

 

Soucasne rozjet i SE i obyc GW asi nebude realizovatelny (neni to nemozny, nejspis ani moc narocny, ale z hlediska konceptu dost pitomy a dokupy davat ty oddeleny skripty je silenost :D ) a nebo jednodussi varianta, ze by i normal classy hraly SE v jednom z hradu, do kteryho opet bude zakazan pristup adv... ale to rozhodnuti neni jen na me. Ja bych udelal tu jednodussi variantu, jeden SE hrad pro normal classy. Jeste ale vsecko zalezi na tom, jestli se budou zavadet SE nebo ne.

 

Dalsi vec - co guild dungy? SE hrady je nemaji. Pokud byste chteli, mohou se presunout ze starych hradu do novych v pripade zajmu :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 260
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hm, myslim, ze ide o to, aby aj guildy/hraci, ktori nemaju taky ekvip/level/skusenosti mali vytvoreny priestor, kde by si mohli natrenovat nejaky utok alebo obranu.

 

 

Equip si musi vyhuntit to je neomlouva a bez eq lest na gw? lvl? nake ty % ziskaj aj tim huntenim...

a k tem zkusenostem na gw? jestli by doopravdy mel nekdo zajem ziskat nake ty zkusenosti myslim ze furt je TEST hrad v pronte...

jinak sem zvedavej jak se SE chytne

 

edit: g dungy proc ne vid :D ale vsak jeste ani nvs jak to bude nastavne poradne

Edited by Apofis
Link to comment
Share on other sites

Ad guardiani - neprijdou mi zase tak silni. Nemaji zadne skilly a taky se na jejich utok pocita GW redukce, takze bych to tak zhave nevidel. Vsak uvidime, jak bude probihat test.

 

Ad propojeni s normal GW a jeden hrad non-advanced. To neni problem udelat, WoE SE pouzivaji stejny system GW, takze je mozne mit zaple zaroven normal GW a WoE SE, popripade mit to zaple uplne v jiny cas. Jak to vsechno bude, se uvidi az po testu.

 

Dalsi vec, co me napadla je, ze by nebylo spatne nejak vyuzit relativne velke vnitrni prostory hradu pristupne pouze pro cleny guildy a jejich alianci. Co tam strcit duplikaty klasickych npc typu refiner, socket enchanter (ne opravare!), postovni schranku, mozna bankere? :D

Link to comment
Share on other sites

Ja bych jen jako starej rejpal upozornil, ze po jednech GW/jednom testu nezjistite vubec nic. Ono se nejdriv rozkrikne ze neco takovyho je a priste muze prijit mnohem vic lidi.Stejne tak pri prvnich GW se muze zdat ze neco je satne, ale lidi to pri dalsich GW vychytaj a pokud by se to upravilo, bylo by to naopak moc jednoduchy a pod.

Sak vite jak to myslim :):D

Link to comment
Share on other sites

Tak vhledem ke GW redukcí­m a absenci skillů (lvl 20 TH quicken) to bude v pohodÄ. I dali se tankovat i v thoru když mÄl HP redukce a healoval se ze stringů. Naví­c proÄ by se mÄl dostat až k tobÄ? Nahodí­Ä spider web / past a mlátí­Ä ho po hlavÄ kouzlama pří­padnÄ AD jako bonus. Nebo ve spider webu k tomu přijde asurák a zabije to na lex asuru s gypsy kissu... VÄtÄí­ problém budou dÄlat až to nÄkdo zakempí­ a budou mlátit íştoÄní­ky jeÄtÄ v CP.

 

Barikády se dají­ zakempit z obou stran a může tam probí­hat zají­mavý souboj... Pak je to o poÄtu ghostů creatorů a čikovnosti wizen s galbanteinem :-P

 

KoneÄnÄ to nebude o probÄhnutí­ jednoho SinXe a kempení­ první­ho warpu (respektive půjde snáz prorazit a pokud budou povoleny warpy na GW mapÄ, tak se nebude dát skoro dopastit, což by mohlo vzhledem k dneÄní­m GW prospÄt :-)

Link to comment
Share on other sites

Guest kenjiro

uhaa uz sa tesim vizera to zaujimavo :) par otazociek mam aj ja :

1. Empo ostava take ako na starych gw? teda small a holy?

2. Tie brany a empo budu mat stale miesto? ci sa budu stavat stale na inom mieste mapy? :)

Link to comment
Share on other sites

uhaa uz sa tesim vizera to zaujimavo :) par otazociek mam aj ja :

1. Empo ostava take ako na starych gw? teda small a holy?

2. Tie brany a empo budu mat stale miesto? ci sa budu stavat stale na inom mieste mapy? :)

1. empo bude stejny jako doposud

2. brany budou na stejnejch mistech

(alespon tak jsem to pochopil ja)

Link to comment
Share on other sites

Spí­Ä jeden, protože:

Empo stále asurovat nepůjde

Guardiani jsou demihuman/large

Guardian stony a barikády jsou formless/small a large

 

Ledaže bys chtÄl i na size, ale pak by to byly tři dalÄí­ chainy :)

Link to comment
Share on other sites

mohl by nekdo opravit malou milou chybičku s tí­m, že hrad byl dobit? :)

 

edit: a to ze po skonceni gw byla barikada znicena tam ma byt? jako ze bude stat automaticky na startu pristich nebo jak? :)

Edited by president
Link to comment
Share on other sites

Mno, tak prvni WoE SE mame za sebou. Urcite bych otevrel mene hradu. 4 jsou fakt moc, vzhledem k jejich velikosti a nastaveni. Portovani aliance pres vlajky nevim nevim, uz tak je to dost velka vyhoda pro obrance, mit okamzity pristup kamkoliv do hradu. Jedina vlajka, ktera funguje pro alianci je ta do vnitrnich prostor.

Link to comment
Share on other sites

Guest RODIX

Tak GW urcite zabavnejsie ako doteraz. Chyba vsak su 4 otvorene hrady. Nam budu bohato stacit 2. Povolit portovanie ali cez vlajky? :) Chlapi...brain on. Dost uz takto je zvyhodnena obrana. To, ze ali uviazne za hradbami nie je chyba nastavenia, ale chyba mentality nasich dvojguild a nie aliancii ako to je vsade inde.

Link to comment
Share on other sites

Jj souhlas s RODIXEM...rozhodne ne porty ali prez vlajky...myslim ,ze to je dokonce mnohem zabavnejsi ,kdyz to nejde...hradu je rozhodne moc...podle me by stacili jeden..dva.. s tema vyhodama obrany..

Jinak prijemna zmena..uvidime jak dlouho zaplavi ze :) :

DIK ZA TESTIK:)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...