Jump to content
Reborn fórum

Ventrilo Server


k3dT

Recommended Posts

Guest rodix-
Zdravim, mam mensi problem..:(

 

Zapnu VT a kdyz nejakou dobu nemluvim, tak se mi zacne brutalne zpozdovat. Nekdy trva klidne i vic nez 5 minut, nez slysim to, co nekdo rikal...Nesetkal jste se s tim nekdo? Mam Win7, takze problem bude v nich, jen nevim, jestli se to da nejak opravit...:)

Jop, je to chyba win7 a zatial sme nenasli ziadne mozne riesenie. Preto vacsina z nas presla na mumble.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 79
  • Created
  • Last Reply
Guest betr

Spustit jako spravce / v rezimu kompatibilnim s XP / zvysit prioritu procesu - nic (realtime bych nedaval i kdyz jestli mate nakej quad tam je to asi jedno)?

Pak jeste povypinat "inteligenti" funkce systemu. Nevim co maj 7, ale na Visty jsem ze zacatku dost nadaval a pote co jsem povypinal co se dalo tak jsou celkem pouzitelny. :(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

dotaz : kdyz mam zaple VT a zmacknu hotkey na mluveni, nic se nedeje, ani ikona mi nezezelena

v setup : voice mam zaskrtle prvni tri moznosti, jinak vsechno puvodni...

win 7

 

nevi nekdo co s tim, cim by to mohlo byt, a tak? prosim jen konstruktivni odpovedi

Link to comment
Share on other sites

dotaz : kdyz mam zaple VT a zmacknu hotkey na mluveni, nic se nedeje, ani ikona mi nezezelena

v setup : voice mam zaskrtle prvni tri moznosti, jinak vsechno puvodni...

win 7

 

nevi nekdo co s tim, cim by to mohlo byt, a tak? prosim jen konstruktivni odpovedi

 

Známá potí­ž. aktivace hlasem to řeÄí­. =) starý VT klient na win7 zlobí­. :giggle:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...