Jump to content

Photo

Ventrilo Server

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
79 replies to this topic

#61 Guest_betr_*

Guest_betr_*
  • Guests

Posted 23 December 2009 - 12:26 AM

Resite nesmysly .. VT se neda zabezpecit tak aby se tam nedostali hraci mimo Reborn. Jedina moznost je sledovat pripojeny lidi (podle nicku, ip, ...) a podle toho delat opatreni jako napr. kde se zacnou mnozit cizaci tam zrusit mistnost.

#62 Guest_jirkan_*

Guest_jirkan_*
  • Guests

Posted 23 December 2009 - 12:39 AM

Bych rekl ze cizaci postupne stejne nalezou do gild (pokud tak uz neucinili), a jedinej, kdo to odnese natvrdo jsou novacci kteri nemaj ani kamose GuMa, ani server kde si muzou pustit vt vlastni.

Edited by jirkan, 23 December 2009 - 12:42 AM.

#63 Perthorn

Perthorn

Werewolf

• Hráči
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 831 posts

Posted 23 December 2009 - 08:32 AM

Docela vtipné bylo, když jsme si nechali otevřený hlavní channel... (stejně čas od času se stane, že si k sobě člověk přitáhne lidi mimo guildu, tak proč to heslovat že?). A pak se nám čas od času stávalo, že jsme museli bandu trubců z našeho kanálu vyhánět, zatímco se ptali co to vůbec hrajeme.
No buď udělat nějaké opatření jen pro Ro-bornisty a nebo nechat tak... ale pak je blbost nechávat si otevřené channely. Jenže z toho zas budou plynout problémy, které zmínil jirkan +nejspíš i vznik dalších zbytečných guild jen kvůli VT kanálu :rolleyes: .
Posted Image

#64 Iscar

Iscar

Hyegun

• Supporters
  • 514 posts

Posted 23 December 2009 - 06:03 PM

Já jsem si myslel, že promazání ventrila bylo pouze o tom zrušit nefunkční místnosti .... Expeni Reborn bývala super služba ....
The End? Yes :)

#65 Destroyer

Destroyer

Deviling

• Supporters
  • 382 posts

Posted 23 December 2009 - 07:28 PM

Kterou vyuzivali lidi, kteri nemaji ani paru o tom co je RO..
Posted Image Loading signature

#66 makkros1

makkros1

Hyegun

• Hráči
  • PipPipPipPipPipPip
  • 458 posts

Posted 23 December 2009 - 08:56 PM

A byl by velky problem tam ty mistnosti dat, treba jen 3 a v pripade, ze tam pujde nekdo z Rebu a budou tam lidi mimo nas, da vedet GM a ten je vyhodi?

Prijde mi nestastne zrusit vsechny volne pristupne mistnosti.
PF+TE ali - Angličák Azarel - lama priest, Eldas - lama prof

Posted Image

#67 Mitheress

Mitheress

Baphomet

• Supporters
  • 2008 posts

Posted 23 December 2009 - 11:29 PM

Cela situace kolem VT bude jeste prehodnocena, cele to smeruje nekam, kam vubec nechci.
mes "admin";
mes "script gm";
email: mitheress@reborn.cz icq: 299937269

Podpořte Reborn!

Posted Image

#68 Galdor

Galdor

Poring

• Newbies
  • Pip
  • 4 posts

Posted 10 March 2010 - 02:23 PM

Zdravim, mam problem s VT...
Hraju RO v okne... spustim si VT... prihlasim se a kdyz se prepnu z5 do RO... tak muzu mackat Hotkey jak chcu ale na VT nic... na VT muzu v podstate mluvit pokud je to okno "aktualni"... mel uz nekdo tento problem?? pripadne reseni problemu...?

mam posledniho klienta opatchovaneho... Winy 7 (64b)...

diky za radu

#69 Zereges

Zereges

Baphomet

• Supporters
  • 1236 posts

Posted 10 March 2010 - 04:11 PM

Řekl bych že je to způsobené jednou velkou chybou, kterou už si sám popsal - "Winy 7"
Once and forever: emblem_pf.png Phoenix Fury, emblem_eki.png Pestilence & emblem_new_eki.pngEkirei Guilds.
Sometimes trolling on Classic Reborn #1 with Siglavi.

Zereges 99/70 FS High Priest, Ydienn 99/50 GW Soul Linker
Stuclinka 99/70 FS PVM Gypsy & Zachumlanek 99/70 FS PVM Clown
Celenitte 99/50 Mobber Soul Linker, Zerexie 99/70 PVM/MVP Sniper, Katami 98/69 Mobber LK
Hashika 97/64 DPS Creator, Ikamono 97/67 MATK Stalker, Feiru 92/58 FA Sniper - Rest in Peace, SEs are gone.
Sometimes occupying Elleshar's chars (Kanashimi 99/67 MVP Champion, Hanayaka 99/70 FS Professor, Falka 99/70 Lab Snatcher)
Mine+Elleshar's Endless Tower video

World of Warcraft (TwinStar): Zereges, Elemental Shaman, <Immortal Outlaws>, Horde (3.1-4.0)
World of Warcraft (Drak'Thul/Burning Blade): Zere, Shadow Priest, <Ekirei>, Horde (5.4-7.0 raider in Ekirei/Ladies First, 7.0-7.3 casual in Panta Rheî, 8.0+ inactive), Zerê, Shadow Priest, <Cerna Ruka>, Alliance(8.0 casual)
Diablo III: Zereges#2618, S15 Inactive, S14 Barbarian, S13 Necromancer (#262 EU), S12 Monk, S11 Wizard, S10 Demon Hunter, S4 Monk, Legacy Monk

My "up to Reborn" story, My Anime List, StackExchange.
Teakwon Class Lover & Expert (Kessha, Asari, Victorique, ...)
WSko je na plusování, kování zbraní a prodávání na trhu. A nikdo mě nepřesvědčí o opaku. (edit 2012: Nyní i na kování armorů) OK, brazilci mě přesvědčili, ale není to na žádnou formu competitive PvP.

#70 Guest_Viator_*

Guest_Viator_*
  • Guests

Posted 10 March 2010 - 06:33 PM

Zdravim, mam problem s VT...
Hraju RO v okne... spustim si VT... prihlasim se a kdyz se prepnu z5 do RO... tak muzu mackat Hotkey jak chcu ale na VT nic... na VT muzu v podstate mluvit pokud je to okno "aktualni"... mel uz nekdo tento problem?? pripadne reseni problemu...?

mam posledniho klienta opatchovaneho... Winy 7 (64b)...

diky za radu

Stejnej problem, řeším to tím že jsem dal aktivaci hlasem. :D Popřípadě jedny zlé jazyky říkají že když na to dáš prioritu reálný čas, pujde to i na hotkey -> to se mi nepovedlo :)

#71 Gell

Gell

retired

• Supporters
  • 1838 posts

Posted 10 March 2010 - 06:41 PM

No s tou prioritou nevím nevím :D

Používáš nějakej mousefreedom nebo dinput.dll? Zkoušel jsi VT hotkey i bez nich?
"The purpose of life is to end."

#72 Taibur

Taibur

Deviruchi

• Supporters
  • 160 posts

Posted 10 March 2010 - 06:52 PM

Zkus nastavení "Use DirectInput to detect Hotkey" - podle popisku by to mělo být přesně pro tyhle účely.
Taibur — Mnich Grurgova bratrstva.
>>After all, RO is about having fun, not about having a perfect build.<< [Dechant - RagnaInfo Forums]

#73 akki

akki

Smokie

• Hráči
  • PipPipPip
  • 62 posts

Posted 10 May 2010 - 02:58 PM

Dnes mi avast nahlásil červa u VTčka...smazal jsem ho, ale an tom by nebylo nic zvláštního, kdyby se ten stejný problém nestal i druhému z guildy (mimochodem taky dneska) a avast nechtěl nainstalovat nový. Má s tím někdo problém další?
Reborn:
I T P...clown
Akki...HP
Orkenzo...Crushik
Frigg...linka
CzechRO:
A k k i...HP Verny clen Plysaku
-I-T-P-...Clown GuM Oshikuru

#74 tyrex

tyrex

Hyegun

• Supporters
  • 544 posts

Posted 10 May 2010 - 03:14 PM

Dnes mi avast nahlásil červa u VTčka...smazal jsem ho, ale an tom by nebylo nic zvláštního, kdyby se ten stejný problém nestal i druhému z guildy (mimochodem taky dneska) a avast nechtěl nainstalovat nový. Má s tím někdo problém další?

jj avast to hlasi, to ale neznamena ze tam nejaky virus je ;-)
teraz uz Phoenix Fury
tyrex
spona

#75 prcek

prcek

Deviling

• Hráči
  • PipPipPipPipPip
  • 235 posts

Posted 10 May 2010 - 03:39 PM

Zdravim, mam mensi problem..:(

Zapnu VT a kdyz nejakou dobu nemluvim, tak se mi zacne brutalne zpozdovat. Nekdy trva klidne i vic nez 5 minut, nez slysim to, co nekdo rikal...Nesetkal jste se s tim nekdo? Mam Win7, takze problem bude v nich, jen nevim, jestli se to da nejak opravit...:)
Deliamber: Priestik od Friendu(lvl neco malo pres 90)

ostatni jsou neduleziti...:)

"Bože, dopřej mi VYROVNANOST, abych přijal to, co nemohu změnit, HOUŽEVNATOST, abych změnil to, co změnit mohu, a HODNĚ ŠTĚSTÍ, abych to moc často nekurvil." - Stephen King: Vlci z Cally

#76 Guest_rodix-_*

Guest_rodix-_*
  • Guests

Posted 10 May 2010 - 05:50 PM

Zdravim, mam mensi problem..:(

Zapnu VT a kdyz nejakou dobu nemluvim, tak se mi zacne brutalne zpozdovat. Nekdy trva klidne i vic nez 5 minut, nez slysim to, co nekdo rikal...Nesetkal jste se s tim nekdo? Mam Win7, takze problem bude v nich, jen nevim, jestli se to da nejak opravit...:)

Jop, je to chyba win7 a zatial sme nenasli ziadne mozne riesenie. Preto vacsina z nas presla na mumble.

#77 Guest_betr_*

Guest_betr_*
  • Guests

Posted 10 May 2010 - 07:06 PM

Spustit jako spravce / v rezimu kompatibilnim s XP / zvysit prioritu procesu - nic (realtime bych nedaval i kdyz jestli mate nakej quad tam je to asi jedno)?
Pak jeste povypinat "inteligenti" funkce systemu. Nevim co maj 7, ale na Visty jsem ze zacatku dost nadaval a pote co jsem povypinal co se dalo tak jsou celkem pouzitelny. :(

#78 Dweep

Dweep

Baphomet

• Supporters
  • 1843 posts

Posted 10 May 2010 - 08:25 PM

k aktuálnímu tématu: zvýšení priority výrazně pomáhá proti vysokým pingům i lagům .. ozkoušeno dnes během gw

doesn´t matter anymore

characters_RO.jpg

Baphomet killcount over 1k, MvP over 2k

dropnuté boss karty: 2* Mastering card

#79 Dweep

Dweep

Baphomet

• Supporters
  • 1843 posts

Posted 22 May 2010 - 08:41 PM

dotaz : kdyz mam zaple VT a zmacknu hotkey na mluveni, nic se nedeje, ani ikona mi nezezelena
v setup : voice mam zaskrtle prvni tri moznosti, jinak vsechno puvodni...
win 7

nevi nekdo co s tim, cim by to mohlo byt, a tak? prosim jen konstruktivni odpovedi

doesn´t matter anymore

characters_RO.jpg

Baphomet killcount over 1k, MvP over 2k

dropnuté boss karty: 2* Mastering card

#80 XOYA

XOYA

Smokie

• Supporters
  • 52 posts

Posted 22 May 2010 - 09:02 PM

dotaz : kdyz mam zaple VT a zmacknu hotkey na mluveni, nic se nedeje, ani ikona mi nezezelena
v setup : voice mam zaskrtle prvni tri moznosti, jinak vsechno puvodni...
win 7

nevi nekdo co s tim, cim by to mohlo byt, a tak? prosim jen konstruktivni odpovedi

Známá potíž. aktivace hlasem to řeší. =) starý VT klient na win7 zlobí. :giggle:
Treaws - Rychlonozka bez "ptaka" =)
Suhiri - dříve SD SinX nyní sniperka
Gwindol - HP ve výslužbě
Ater Tyrranus - Spirit champ v duchodu

Posted Image