Jump to content
Reborn fórum

Assasin(Cross) - Equip


Gwaihir

Recommended Posts

  • Replies 148
  • Created
  • Last Reply

Co to tu melete o nesehnatelnosti +9 bot? Nahuntit pár set elunek není­ na rate 2 vůbec žádný problém a boty se dají­ na trhu celkem rozumnÄ vykupovat

 

Podle mne je chyba s nimi v buildu nepoÄí­tat

 

a co +10? sak nejsme zadne "béÄka", ne?

Link to comment
Share on other sites

Co to tu melete o nesehnatelnosti +9 bot? Nahuntit pár set elunek není­ na rate 2 vůbec žádný problém a boty se dají­ na trhu celkem rozumnÄ vykupovat

 

Podle mne je chyba s nimi v buildu nepoÄí­tat

Fakta:

Attempts/Success: +9 = 240, +10=1302

Elu used from +0: +9 = 1550., +10 = 15518

 

Cena +9 = 76300*1550 + 336000*240 = 200M pricemz muzes mit smulu (jsou to jen statisticky nejpravdepodobnejsi cisla) a bude te to stat mnohem vic. O realnosti si kazdy podle svych moznosti muze udelat usudek sam.

 

Zdroj: http://rodatazone.simgaming.net/items/upgrading.php a http://ucty.reborn.cz/shopy.php

Link to comment
Share on other sites

Fakta:

Attempts/Success: +9 = 240, +10=1302

Elu used from +0: +9 = 1550., +10 = 15518

 

Cena +9 = 76300*1550 + 336000*240 = 200M pricemz muzes mit smulu (jsou to jen statisticky nejpravdepodobnejsi cisla) a bude te to stat mnohem vic. O realnosti si kazdy podle svych moznosti muze udelat usudek sam.

 

Zdroj: http://rodatazone.simgaming.net/items/upgrading.php a http://ucty.reborn.cz/shopy.php

 

A v Äem je problém? Já neří­kám že si je udÄláÄ po mÄsí­ci hraní­. Je to drahá záležitost, ÄasovÄ nároÄná, ale v žádném pří­padÄ nereálná, jak se tu snaží­Ä naznačit

Link to comment
Share on other sites

Fakta:

Attempts/Success: +9 = 240, +10=1302

Elu used from +0: +9 = 1550., +10 = 15518

 

Cena +9 = 76300*1550 + 336000*240 = 200M pricemz muzes mit smulu (jsou to jen statisticky nejpravdepodobnejsi cisla) a bude te to stat mnohem vic. O realnosti si kazdy podle svych moznosti muze udelat usudek sam.

 

Zdroj: http://rodatazone.simgaming.net/items/upgrading.php a http://ucty.reborn.cz/shopy.php

 

ale je sance toho dosahnout...ve finalnim buildu bych s nim pocital...a kdyz uz nic tak +10 str nadstavba (+2 firelock, +8 jidlo str) neni zas tak narocna. Taky je otazka co ti je prijemnejsi, jestli po ziskani +9 superioru udelat lepsi build co s nim pocita, nebo takovejhle build udelat hned a kompenzovat firelocka treba jidlem

Link to comment
Share on other sites

jirkan> Tych 240 je asi s weaponry research, ktore pokial viem na eathene nefunguje. Aj podla toho linku co si dal je to bez toho treba 260(a na +10 je 10% sanca, cize 2604), cize je to 208M...

 

A to je 50% sanca, ze sa ti to nepodari :(

 

Za to moze mat normalny clovek kopu ineho equipu... Suhlasim s jirkanom, "O realnosti si kazdy podle svych moznosti muze udelat usudek sam".

Link to comment
Share on other sites

 

STR 99

AGI 75

DEX 40

VIT 47

INT 1

LUK 1

 

 

Build vypadá dost solidnÄ. Na sonic beru i full str 99, s jí­dlem dáÄ 130 str i se signem a masquerade, je jen na tobÄ jestli sundáÄ raydra a matyra a vezmeÄ earsy, mantis ring na 140 str. Celkem pořádný sonic, pokud by jsi chtÄl ví­c dmg na sonic tak zvýčit dex a ubrat agi, ale co má sinX zabí­t to zabijeÄ úplně v pohodÄ i s tí­mhle buildem.

 

 

Jahy: botky teoreticky sehnatelné jsou, ale neví­m co by ti řekl Ladik nebo Loque po vÄtÄ: "Nahuntit pár set elunek není­ na rate 2 vůbec žádný problém"

 

Heliodor: když si pomÄří­Ä cenu combatu a assasin daggeru, tak zjistí­Ä, že je lepÄí­ vrazit ty prachy (rozdí­l v souÄasné dobÄ 100M+ mezi CK a sin daggerou? Opravte me) do ostatní­ho equipu. Na přeží­vání­ instantů s full HP jako je asura je lepÄí­ imho sin daggera, na Älapání­ pastí­ přes SG bude ten CK lepÄí­

Link to comment
Share on other sites

Heliodor: když si pomÄří­Ä cenu combatu a assasin daggeru, tak zjistí­Ä, že je lepÄí­ vrazit ty prachy (rozdí­l v souÄasné dobÄ 100M+ mezi CK a sin daggerou? Opravte me) do ostatní­ho equipu. Na přeží­vání­ instantů s full HP jako je asura je lepÄí­ imho sin daggera, na Älapání­ pastí­ přes SG bude ten CK lepÄí­
Ono to není­ tak úplně "jedno", se sin dagger se ti efektivní­ hp zvednou na 120%, s combat knife (a samozřejmÄ poo a tharou) taky na 120%, ale je tam takovej nepatrnej rozdí­l, že u combat knifu dostaneÄ bonus okamžitÄ po přehození­, ale u sin dagger musí­Ä přehodit a jeÄtÄ vychlastat jeden dva poty, aby sis doplnil na max. VÄtÄí­ max HP jsou na nic, pokud si aktuální­ nedoplní­Ä na ty max :)

Když obÄtujeÄ endow a alice dollku a budeÄ se snažit o co nejvÄtÄí­ výdrž, můžeÄ třeba mí­t nahozenej katar jen na zlomek vteřiny ve chví­li, kdy klikáÄ SB, když se sonic už provádí­ a ty mácháÄ rukama, tak můžeÄ mí­t zpátky tharu a combat knife a tÄsnÄ před dalÄí­m sonikem zas sundat. Se sin dagger bys tohle asi nestí­hal. :) Ono pak třeba 1v1 s jiným sinX, kterej dostává vÄechny SB s katarama, ale ty na jeho soniky stí­háÄ nahodit redukce, může bejt celkem vtipný :) Ale ztratí­ se ten endow no .. takže využití­ asi jen v íştoku.

Se statemi mi to vyslo nejak takto:

 

STR 99

AGI 75

DEX 40

VIT 47

INT 1

LUK 1

 

Co si o tom myslite?

ÂŽe by koneÄnÄ mohly jí­t omg equipnout omg status Äí­py na omg grimtooth. Stun omg. :(
Link to comment
Share on other sites

...

 

Neřekl jsem, že je to "jedno". Psal jsem o nejčastějÄí­ch vÄcech co bude tankovat jako sinx... tedy precast na pastech a instanty, popří­padÄ tankování­ vÄeho možného u empa. 1v1 situace až tak Äasté nejsou (i když reborn je reborn). SamozřejmÄ, můžeÄ přemýÄlet nad situacemi sinx vs sinx a klidnÄ kalkulovat s jejich boosty (assu), equipem, buildem, skillem atd. Normální­ sinx co vidí­, že druhý má navrch aÂť už skillem nebo equipem tak cloacne a jde dÄlat něco užiteÄnÄjÄí­ho než se nechat zabí­t. Ale pří­klad sluÄný, tohle mÄ nenapadlo :(

Link to comment
Share on other sites

no ja nevim ale assasin dagger -> 20% max hp a combat knife 10% redukce... skoro bych to videl lip pro ten assasin dagger (treba proti asure).. Kazdopadne endow asi moc problem neni, kdyz tu sou hunty za ktery sou convertory (:

 

Dovol, abych tÄ vyvedl z omylu. PorovnáváÄ jabka s hruÄkama

 

TÄch 10% redukce je vÄtÄí­ redukce než tÄch 20%HP naví­c z sindaggeru

 

VezmÄme si takového sinxe s 80 vit, matyrem/flockem v botách - má 14796 maxHP, se sindaggerem to dÄlá 17486

 

A asuru za 61k (po GW redukci 36600)

 

První­ sinx se sindaggerem má pouze raydrica+tharu+popo - 40% redukce na demihuman a 20% redukce na neutral - 36600*0,8*0,6 = 17568 - a ups, nějak nám nepřežil :harhar:

 

Druhý sinx s ck má také raydrica+tharu+popo - 50% redukce na demihuman a 20% redukce na neutral - 36600*0,8*0,5=14640 - tÄsnÄ, ale přeží­vá :hypocrite:

 

Naví­c je mnohem výhodnÄjÄí­ mí­t ménÄ HP a dostávat menÄí­ rány než mí­t ví­ce HP a dostávat vÄtÄí­ rány (to samozžejmÄ neplatí­ pro sacri), jelikož to Äetří­ poty

Link to comment
Share on other sites

Jahyho post ma zaujal na tolko, ze som sa este pohral s kalkulackou a vysledky su natolko zaujimave ze sa s nimi jednoducho musim podelit. Tak za prve, myslel som si, ze pri urcitom pomere VIT a dmg asury vyjde assasin dagger vyhodnejsie ako combat knife. Toto sa mi nepotvrdilo. Inymi slovami 8% dmg asury ktora tak tak zlozi sina s CB je stale viac ako 20% sinovych HP pri akejkolvek VIT. Na druhej strane pridam par poctov, ktore realne lepsie vystihuju vyhodu combat knifu oproti assasin daggeru:

 

1.) zmensime dmg asury z 36600 na 36425:

 

sin s CB evidentne prezije, prezije aj 36600.

sin s AD : 36425*0.8*0.6 = 17484 - o 2 HP prezil :hypocrite:

 

2.) zvacsime dmg asury z 36600 na 36700.

 

sin s AD neprezije..

sin s CB : 36700*0.8*0.5 = 14680 - o 4 HP neprezil :harhar:

 

tzn. rozdiel medzi prezitim a neprezitim je 275dmg od asury. Zaujimalo by ma, kolko sp je potrebnych na tento rozdiel v asure. Asi maly. Takze sa zda ze sin prezije s CB a neprezije s AD ked champ poriadne nedochlasta ;)

Kazdopadne rozdiel to je, nech si kazdy sam posudi aky velky. Vyhoda s poctom vychlastanych potov ale stale plati!

Link to comment
Share on other sites

Jahy: dí­ky za osvÄtlení­, mÄl bych se vrátit do Äkoly :hypocrite:

 

Premek: Keldorn psal ohlednÄ convertorů jen ve smyslu, že při switchování­ mezi Ätí­tem a kudlou -> katar a zpÄt nebude stí­hat nahazovat convertor, v téhle svn má být 100% Äance na uvaření­ convertoru, takže to nedostatkové zboží­ neni:)

Link to comment
Share on other sites

Stí­hat by to Älo (u sinx sem poÄí­tal s tí­m, že budu nosit nějaký ty earth convertory normálnÄ a pak jeÄtÄ naví­c wind, který bych nahodil jen když nÄkde nÄkdo bude stát zmrzlej, 175% dmg ftw), akorát to bude hrozný plejtvání­, každý tři vteřiny jeden svitek .. :hypocrite: Ale o tu top dmg by ani tak neÄlo, stejnÄ by bylo na hlavÄ poo mí­sto alice.

Link to comment
Share on other sites

jahy: elu nahuntit fakt neni problem, jen ted posledni dobou jsem jich zlamal tak 1200 + a prd z toho, statistiky si strcte, je to jen o HALUZI, jako kdysi, jde elric na pavouka, padnou mu bootsky, nacvaka tam +9 >>> a ma je ... ja uz toho zlamal tolik, az to pekny neni a nemam je, mel jsem 5x +8 boty sance 20% na +9 a nemam je a rek bych, ze ani nikdy mit nebudu :hypocrite: ackoliv bych si je zaslouzil, za ten cas co jsem na to hantil a kolik uz me to stalo ... sry za trosku OT

Link to comment
Share on other sites

no abych schrnul to co jsem psal vyse:

combat knife JE OPRAVDU lepsi nez assasin dagger, o tom jsem presvedcen i kdyby kalkulator mluvil neco jineho, uz kvuli kouzlum a sinXove uzasne mdef [nemluve o tom ze by musel porad dochlastavat tech 20% na coz se rado zapomina nebo se to ignoruje. dekuju Keldornovy ze se na to kouknul blize].

 

nez vyrazit 200M [morgoth diky za presne propocitani] za botky +9, to radsi sezenu ten slotnutej infik +6, EDa, alici nebo proste neco co mi vynahradi ty 2 body str [jidlo ze ano?:harhar:]. proste vidim lepsi investici tech penez a usili [co treba misto +9 sandalu splasit nejakej IP?].

 

Vertol: maskaradu bych rozhodne nesundaval, 3% jsou vzdy jistejsi nez ouska, at jsem to hnal calcem jakkoliv, pri darkwingove str je maska proste vyhodnejsi [i kdyby mu to zaokroulilo zrova na tech 120 bez blessu, udelat si sworda nebo mercha na bigfoot hunt muze kdykoliv (tusim za nej je +1 jidlo, pokud ne tak me opravte prosim)].

 

hlavne bych se zameril na to preziti prvnich 20s po vstupu na warp, pak uz se da v cloaku utyct a nahodit jakejkoliv equip, i kdyz pravda, nejsem prilis zbehly v reborn GW. asi si to budu muset nekdy otestovat v praxi, ale neco se naumiram nez si opatrim EDa :hypocrite:

Link to comment
Share on other sites

 

 

O nahrazení­ masquerady učima psal president, ne já. Masquerade bych sundal jen na 140 str kde se zbytky str nahání­ tÄžko. btw. marce budeÄ mí­t na GW stejnÄ častěji než ED. Spí­Ä se naumí­ráÄ s ED, undead property máÄ hlavnÄ aby ti nikdo nenahodil u empa asperko a jako imunitu na SC. Cursed water mí­sto convertorů moc lidí­ nepouží­vá, aby jsi to využil jako resist...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Dnes jsem byl opravdu překvapený, když jsem si hrál s doddlerem. Se 130 str, shacled ballem, masquerade, +10 atk fousama a alicí­ byl +4 bloody roar íşčinnÄjÄí­ než +4 boned infiltrator už od 41 equipdef cí­le!

Máte to nÄkdo otestované? HodnÄ se mi to nezdá, tak se radči ptám :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...