Jump to content
Reborn fórum

Assasin(Cross) - Equip


Gwaihir

Recommended Posts

Kdyz mam tripple bloody boned speciality jur do PvP je to parada ale kdyz grimuju vlacky tak sem kazdej hit pocita a obcas chytnu external bleeding :mellow: neda se vylecit pananceou a nez mi ten status prejde tak musim potovat...je nejake jine reseni krom ungoilant c.? (ungoliant pry nema velkou cenu ale nezda se mi ze by byla casto na trhu protoze je tech mobu malo)

edit: nekdo rikal ze ji parkrat na trhu videl..tak jestli ji nekdo ma tak mi napiste Nick a koupim nebo vymenim :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 148
  • Created
  • Last Reply
Kdyz mam tripple bloody boned speciality jur do PvP je to parada ale kdyz grimuju vlacky tak sem kazdej hit pocita a obcas chytnu external bleeding :P neda se vylecit pananceou a nez mi ten status prejde tak musim potovat...je nejake jine reseni krom ungoilant c.? (ungoliant pry nema velkou cenu ale nezda se mi ze by byla casto na trhu protoze je tech mobu malo)

edit: nekdo rikal ze ji parkrat na trhu videl..tak jestli ji nekdo ma tak mi napiste Nick a koupim nebo vymenim ;)

 

mno ja ti poradim mozna trochu nevdecne, ale ucinne: na expeni pouzivej radeji normalni neslotovej infiltrator. dmg o neco slabsi, ale zase se nemusis schanet po ungoliantovy a jeste si uretris slot na kartu v cepici [a jinak do rachelu se mi oplatilo nosit myst case, aspon napadali nejake zlata, barvicky a santa poringove:)].

 

sice se tak musis schanet po dalsim kataru, ale zase az budes mit velko sbirku, tak to bude vypadat hezky v kafre XD

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Crit katar Sin

 

Head Top:

Hot-Blooded Headband

nebo

Feather Beret

 

Head Middle:

Evil Wing Ears

 

Lower Head:

Romantic leaf

 

Gramet:

Muffler [1] s Wanderer card

 

Body:

Thief Clothes [1] s Peco Peco card

 

Shoes:

Boots[1] s Matyr card

 

Accessory

Ring [1] s Mantis card

a Rosary [1] s Kobold card

 

Co na to odborní­ci?

Link to comment
Share on other sites

 

Sunflower hairpin (ci jak se to jmenuje) :)

EWE

father`s white moustache

thief clothes s cimkoliv :)

manteau s whisperem

Triple critical jur

ring s koboldem

ring s koboldem

boty s matyrem

 

a kdyz už tak jsem hodí­m i build (koukal jsem že jsi ho psal/a do buildů, ale když už to pí­Äu sem :) )

 

99+21 str

85+26 agi

1+2 vit

1+14 int

1+18 dex

45+0 luck

 

S tí­mto equipem je Äance na crit podle calcu 109, flee 270, aspd s awakem 177,14

Link to comment
Share on other sites

Tak ani s jednim equipem nesouhlasim. - Oba jsou naprd.

Prvni je uplne k nicemu a je to na nem znat.

Druhy ma prestreleny crit reps luck a moc malou dex. (dex taky zdviha aspd) Je pravdepodobne ze nikdy nenaexpi 50 job za thiefa :)) pokud nebude leachovat.

 

Nejlepsi je samorzrejme Morigate combo. Freaya kombo nebo asasisn kombo z karet.

Neni-li ani jedno kombo pak:

 

Na hlavu - jasne sunflawer hairpin.

Bryle[1] Vamberk :)

Fotrikovy vousy - i kdyz jsou hnusny

Jako plastenku - Ancient cape[1] s bapho jr.

Brnko - bud ninja suit[1] nebo thief clothes [1], glittering jacket [1] okatovane bud +1agi nebo +1str nebo Necco na cucani HP z potvor (earth deleter)

Botky Freya shoes.

Acesory Morigate pendant 2x

 

Do ruky si nidky neberete katar co pridava jenom crit a zadnou dmg. - Na prvni pohled to vypada pekne ale kdyz mate nejakej slusnejsi crit je lepsi si udelat slotove elementarni katary a dat do nich karty proti elementu nebo rase.

 

 

+ jedna velka pravda kterou jsem dlouho netusil - i CRIT sin expi hlavne pres Grim a ty crity jsou spis pro hru v parte.

Link to comment
Share on other sites

Ja bych jen dodal, ze crit build, jak uz tu bylo hooodnekrat zminovano, je prezitek. Expit budes pres grim, na expeni v partach bych vubec nespolehal- krome MegaMaxiMonstrozni anubis party :), kde ale na buildu nezalezi, pac sedet muzes i s 99 int a 99luk :)

 

Pokud jsi chces udelat obstojneho assassina s tim, ze by to snad nekdy melo doexpit i 99/50 lvl tak se mrkni tady:

>>build<<

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
A v cem teda je ten rozdil ?

Jiny nastaveni assu, sinxi tak nesolujou pockaj si na lexu apod. anebo na GW chodi i slabsi chary?

Myslim, ze je na case se presunout :drool:

Jak to vypada na czechru se muzes podivat tady na moc hezkem videjku od warcrafta.:

CzechRO fórum > HráÄské doupÄ > Screenshoty/Videa/Fanart/Fanfikce > WoE Videa > DML GW 22.3.2009, cmon

O tom videjku by se dalo hodne diskutovat. Ale at si kazdy si udela obrazek sam :huh:

(pokud se ti tam nechce registrovat, tak ti PMkem poslu primo link na videjko)

Jim assu v hradu myslim funguje jako nam, ale nemuzou si ho nahodit v hradu. Takze ti, co prijdou z mesta/ pres vlajku ho maji. Jinak si tam nahazuji kdyz uz tak KEcko.

 

Uz se tu dlouho nic nenapsalo a nedavno jsem podle me "idealni equip" psal PMkem, tak to muzu zkopirovat :P

Navic budu mit double post :mellow:

(uvod je jeste dodatecna reakce na czro a to videjko)

 

Taky jim tam smiruju na foru uz nejaky ten patek smile.gif

O tom, ze jedou vyssi vit prave kvuli stunu vim. To ja jen dodal, ze i kdyz jsou to ve vetsine pripadu vit buildy, tak i pres to tam umiraji na jeden sonic a bez allice dollky- to se me vubec nechtelo verit. Prave warcraft (hlavni hrdina toho videjka) ma myslim 90 vit smile.gif presneji 99-80-60 (str, vit, dex) + ma ikonku myslim vit jidla.

 

Equip na switch bych videl takto:

redukcni: combat (nebo horsi: assassin dagger s golem card) + cranial valk stit+ f. beretka/angeling hatka

utocny: alice dollka+ boned infik

staly: hockey mask+ valk armor s ED/marc+ raydric+ botky (bud naplusovany immune valk mantak+ variantky, nebo podle me horsi wool+tidalky)+ the sign + ostatni tak, aby bylo 130 str (ring s mantis+ jidlo)

Mista v BM pri switchovani vseho je potreba 5 plus u utocneho by mel byt konvertor. BM se da udelat i krasne tak, ze se to naklikne za okamzik.

V tvem pripade navic switchovat armory. Jeste je moznost mit u sebe thorny shield+ horn of the buffalo+ ice pick na empo.

 

Ono se nic lepsiho vymyslet neda. Nosit bloody shackles ball je spise nevyhoda, nez vyhoda. To si muze clovek dovolit do obrany hradu, ale byt pripraveny to hodit do kafry az lidi vylezou z CP smile.gif Navic, aby to melo ten spravny efekt, tak by to chtelo mit stejne 130 str a na to je potreba uz +8 jidlo. Dal giant whisper/ porcellio jsou moznosti, ale podle me zbytecna prace pri switchu. Hlidat si navic jeste armor, kdyz v tvem pripade by jsi menil uz tri (ghost, porcko, ED/marc) a jeste garment je uz moc. Ono se to nemusi zdat, "no co tak zmacknu tady to pismenko a je to", ale to by byl idealni pripad. Nekdy toho ma clovek nad hlavu a je rad, ze stiha switch utok-> redukce nebo naopak. Ale kdyz to clovek zvlada, tak dobre pro nej, spatne pro soupere smile.gif

S tim equipem co jsem napsal (ktery vlastne uz i mas, az na toho raye)+ konvertor + papani boxiku na atk pred kazdym SB a se spravnym vyberem cile musi co nakliknes umrit.

Spravny vyber cile je hlavni rozdil mezi dobrym a spatnym sinxem.

 

Build sinxe. Me osobne se libi takovy "reborn" SB sinx a to je odhadem 99 str, 60 dex, 60 vit a zbytek agi, coz je nejakych 47 (+ prizpusobeni na valk armor). Jo mit devilinga, tak bych to hned pozmenil smile.gif

 

Taaaak, to jsou asi moje vsechny postrehy smile.gif Sem se ale rozepsal co? biggrin.gif Ale ono to stejne vsechno vis. Ja jen.. mel potrebu si to napsat smile.gif

Jeste bych dodal, ze misto toho ringu s mantisem vzit ten vesper core 02 a pri petkovem jidle to vyjde stale na 130 str.

Pro ty co maji radej obrazky, tak >>click<<

(misto masq a pirate dagger si predstavit hockey masku, do armoru si predstavte treba ED a refinovani brat s rezervou)

(jo a u beretky si odmyslete toho vanberka.. nechce se mi to predelavat :P)

A do me ;)

 

Naví­c pokud nahradí­Ä core 02 s RoFLem tak ti pochybí­ 1 str a musí­Ä vzí­t ewe/awe nebo jiný jí­dlo.

Tak to je jasny, ale ja o RoFLu (ring of flame lord) nic nepsal. Hockey mask vs. masqa+knir se snad rozepise nekdo jiny, kdo se s tim uz hral :P

Link to comment
Share on other sites

TeÄ si nejsem jistý, ale v určitých pří­padech je lepÄí­ masquerade + 10 atk fousy než hockey maska. Naví­c pokud nahradí­Ä core 02 s RoFLem tak ti pochybí­ 1 str a musí­Ä vzí­t ewe/awe nebo jiný jí­dlo.

Shacled ball + shacles- nejen že nemáÄ varianty/tidaly ale taky to dost váží­. Do obrany, kde se není­ problém vrátit by mi menÄí­ poÄet CWP nevadil, naví­c oproti czru tu máme kafra passy skoro zadara (jeÄtÄ postrádám gym passy za 2 bony/kus :mellow: )

 

btw. 80 vit je taková magická hranice, whisperka dává bonus za vit, gemini v extrémní­ch pří­padech... ovÄem při naÄem nastavení­ pastí­ bych dal o 10 dex mí­ř a zbytek do agi. TÄch pár bodů v agi by mÄlo vždycky být (není­ nad omni 25 base dex buildy z ofiku na sezame pastry :drool: )

Link to comment
Share on other sites

TeÄ si nejsem jistý, ale v určitých pří­padech je lepÄí­ masquerade + 10 atk fousy než hockey maska. Naví­c pokud nahradí­Ä core 02 s RoFLem tak ti pochybí­ 1 str a musí­Ä vzí­t ewe/awe nebo jiný jí­dlo.

Shacled ball + shacles- nejen že nemáÄ varianty/tidaly ale taky to dost váží­. Do obrany, kde se není­ problém vrátit by mi menÄí­ poÄet CWP nevadil, naví­c oproti czru tu máme kafra passy skoro zadara (jeÄtÄ postrádám gym passy za 2 bony/kus :mellow: )

 

btw. 80 vit je taková magická hranice, whisperka dává bonus za vit, gemini v extrémní­ch pří­padech... ovÄem při naÄem nastavení­ pastí­ bych dal o 10 dex mí­ř a zbytek do agi. TÄch pár bodů v agi by mÄlo vždycky být (není­ nad omni 25 base dex buildy z ofiku na sezame pastry :drool: )

 

 

Myslim ze nejenom ja budu potrebovat vysvetleni co znamena RoFL a ewe awe?

Link to comment
Share on other sites

 

jo promin ze jsem neodepsal :x az budu mit cas si k tomu sednout a prohnat calcem vyhody a nevyhody, tak to okomentuju.

 

TeÄ si nejsem jistý, ale v určitých pří­padech je lepÄí­ masquerade + 10 atk fousy než hockey maska.

 

jsou lepsi vzdy. aby byla lepsi maska, musel bys vyhnat atk k hodnote 800+ [myslim ze 820, nvm rozdily pri takovych cislach uz jsou tak male ze se mi nechtelo ty desetinne mista resit]

 

Shacled ball + shacles- nejen že nemáÄ varianty/tidaly ale taky to dost váží­.

 

varianty nemam vubec a do tidalek nemam feruse, tak santim s vidarkama a bohate mi na to staci :) ne jako do utoku jasne botky, ja nekdy i safety ringy taham, to se mi pak nekdo divy ze mam slabej SB :)

ale v obrane bych se okov nevzdal, kupodivu jsem s potama nikdy problem nemel, tech 300 CWP jsem stejne nikdy na jednu otocku do mesta nevychlastal a to jeste sebou taham milion hlouposti a kusu eq.

 

my uz jsme to zevrubne pocitali s Ulricem a dobrali jsme se k tomu ze nej varianta je 130 str+sign+kulicka. nasleduje 120+sign+kulicka a teprve pote 140 bez signu a shackles. timto vas chci poprosit, pokud se vam to chce propocitat, tak by me zajimali presne vysledky:)

Link to comment
Share on other sites

my uz jsme to zevrubne pocitali s Ulricem a dobrali jsme se k tomu ze nej varianta je 130 str+sign+kulicka. nasleduje 120+sign+kulicka a teprve pote 140 bez signu a shackles. timto vas chci poprosit, pokud se vam to chce propocitat, tak by me zajimali presne vysledky:)

 

130 str, core, sign dá asi o 60 výsledné dmg mí­ř než 140 str bez atk equipu (na to je potřeba aliot nebo flock, takže když beru volný garment ke 130 s whisperkou tak 140 vyjde mí­ř)

120+sign+koule dá asi o 100 dmg ví­c než 130+core+sign

130+sign+koule dá skoro o 1k ví­c než v první­m pří­padÄ

 

Ale calc je dost zavádÄjí­cí­, u soniku to tam vychází­ hodnÄ nepřesnÄ. Jak dojdu z práce a mrknu na test tak to editnu :)

Link to comment
Share on other sites

130 str, core, sign dá asi o 60 výsledné dmg mí­ř než 140 str bez atk equipu (na to je potřeba aliot nebo flock, takže když beru volný garment ke 130 s whisperkou tak 140 vyjde mí­ř)

120+sign+koule dá asi o 100 dmg ví­c než 130+core+sign

130+sign+koule dá skoro o 1k ví­c než v první­m pří­padÄ

 

Ale calc je dost zavádÄjí­cí­, u soniku to tam vychází­ hodnÄ nepřesnÄ. Jak dojdu z práce a mrknu na test tak to editnu :)

 

respektive reknu to jinak, podle me je tento eq ultimatini co se sily SB tyce [trochu to zavedu do extremu]:

 

boned infik, alice, fousy, maskarada, porcelko, giant whisper, shackles, BSB, sign

 

porcelio se da samozrejme vypustit, pripadne nosit jenom na switch a i to pouze do obrany. kdyz predpokladam ze malokdo ma dost valk armoru aby do nich rval porcelia tak to dela i nepeknou vec se str [99+20 :) ]. nebo muzenete do alice vrazit vanberka, ja osobne si ten slot nechavam radsi volny do budoucna. nvm sice na co cekam, ale jestli se obevi casem nejaka lepsi karta do cepice [jako to bylo s cramp>vanberk], treba z moscovie, tak si vyrvu vlasy pri skladani dalsi alice :)

 

ale kdybych necekal tak to vidim asi takhle:

 

binfik, alice+vanberk, fousy, maskarada, valk treba s edem, aliot, BSB, sign, +6 jidlo [do 130]...

...tak nejak jsme s ulricem mysleli [nebo aspon ja] ze by melo vypadat tech 130+sign+BSB. +6 jidlo se vari porad jeste dobre [slibuje mnoho sidewinder karet :)]. pokud nekdo propocitate lepsi eq, budu jen rad.

 

no a te to venku:) vykecal jsem svuj evil plan :)

Link to comment
Share on other sites

Mí­sto +6 jí­dla staÄí­ +5 a mí­sto masq- ewe, uÄetří­Ä si trápení­ :)

Pokud nutnÄ nepotřebujeÄ vanberka na str bonus, tak jsou tu možnosti tam dát nightmare- imunita na sleep je u crosse k nezaplacení­, gemini v extrémní­m pří­padÄ s druhou v brejlí­ch pokud máÄ 80vit/90agi, stalactit golem. Imho po vanberkovi/crampovi nejvyužitelnÄjÄí­ headgear karty pro crosse, když nepoÄí­tám mvp karty. Popří­padÄ po pří­chodu nové svn si udÄláÄ dalÄí­ alici a obmÄní­Ä equip... o tom ta hra prostě je, to u ROÄka drží­ hráÄe :)

 

EDIT: Sicina: moje řeÄ :)

Link to comment
Share on other sites

vykecal jsem svuj evil plan :)

Na druhou stranu ja tady nechtel napsat s jakym equipem se da dat nejvetsi SB, ale s jakym equipem se ma hrat. Tvuj evil plan je podle me naprosto nepouzitelny :) Jak uz jsem rikal, maximalne na okraji CPecka. Navic si myslim, ze ten dmg ktery s tim vytahnes je na vetsinu cilu zbytecny- zase upozornim, ze spravny vyber cilu hraje jednu z nejvetsich roli pri hre za sinxe.

Link to comment
Share on other sites

Na druhou stranu ja tady nechtel napsat s jakym equipem se da dat nejvetsi SB, ale s jakym equipem se ma hrat.

 

no a ja napsal ze na to budu reagovat az nekdy kdyz budu mit cas a chut hrat se zase par hodin s calcem. zatim jsem rekl eq na nejsilnejsi SB ktery jsem dopocital a jeste poznamenal ze je to trochu extremni reseni. jinak ten smajlik za mym evil planem tam neni protoze se mi prosty text zdal byt chudy tak jsem ho tam soupnul aby to vypadalo veseleji.

 

jo a Vertole: jj mas recht, ale me se dalsi alice fakt nechce skladat, pri tehle jsem se nasocoval az az :)

Link to comment
Share on other sites

CzechRO fórum > HráÄské doupÄ > Screenshoty/Videa/Fanart/Fanfikce > WoE Videa > DML GW 22.3.2009, cmon

 

K tomu videu ten borec hraje celkem proti noobum bych rek. U nas by koncil na druhy pasti de jen o to estli sli na tak slabou guildu nebo to tak blbe sestrihal ze zbytek lidi tam vetsinou vypada jak kdyz sou afk. a skilly jako cobweb, frost driven, quag, dec agi neznaj. Jinak Eq super ale DMG niz zazracnyho, 130 STR predpokladam, Sign maj asi vsichni krosove, konverty a box+20 atak asi taky pouziva kazdy. +8 Boned infik je peknej ale zas se to vyrovnava absenci alice doll. Hlavne total jiny nastaveni servru tezko tam zahlidnes nekoho s asu a pak ty pasti. Podle me by toho u nas na servru na solo moc nespravil.

Link to comment
Share on other sites

Mam otazku kdyz je napr cobold c. ta mi dava 4% na crit a kdyz budu pouzivat katary je to pak 8%? Vim crity ktery zavisi na lucku se nasobi ale u karet si nejsem jistej, diky

 

 

jj je to tak nasobi se i kritikaly z equipu a karet. a nasobi se jeste predtim nez se snizi podle luk potvor [alespon dle meho pozorovani].

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 year later...

MÄl jsem teÄ nÄkolik let pauzu, může mi nějaká dobrá duÄe napsat souÄasný nejoblí­benÄjÄí­ sehnatelný equip pro katar sinx, abych nemusel projí­ždÄt celou databázi? Pro build na GW i pro huntí­cí­ build.

 

DÄkuji.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...