Jump to content
Reborn fórum

Mate doma, ve skole nebo jinde blokovane porty?


Recommended Posts

  • Replies 59
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

tyjo to ti ted z hlavy nereknu... vim ze vsecky komunikacni (icq, irc, msn, jabber) vcetne http, https, ftp, ssh a tyhle rezervovany jsou v pohode. Nejaky nestandardni netusim... zkusim pohledat na felackym foru nebo nekde v informacich

Link to comment
Share on other sites

Chtel bych vedet kolik lidi z vas ma takovej problem... pokud jich bude dostatecnej pocet, zridil bych na serveru SOCKS proxy nebo VPN pripadne L2TP/PPTP tunel. Abyste mohli hrat odkudkoliv.

 

To by bylo super. Protoze mi v praci taky blokujou porty.

 

Idealni by bylo abys ten tunel zprovoznil prostrednictvim portu pro dns komunikaci - to prochazi vsude.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

nasli jsme problem ze na VSCHT je moznost mit net jen pres proxy (fungujou tak jen nektery stranky ktery na ty proxy nejsou blokovany)... a bohuzel tunel pres proxy nefunguje... chce to mit aspon nejakej otevrenej port...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
Ve Äkole (matfyz) máme eduroam a povolené jen nÄkteré porty. O volných hodinách bych si klidnÄ rád RO zahrál, kdyby to Älo.

 

Seznam portů by mÄl být zde: http://uvt.cuni.cz/UVT-86.html

 

Ahoj na TUL jsem pres eduroam v pohode hral na prednaskach a nemusel sem nic upravovat. Nevim jestli bylo omezeni portu nebo ne ale reb beha na tehle portech:

 

Q: Jaké porty využí­vá hra?

A: 6900 (přihláÄení­), 7000 (výbÄr postavy) , 4501 (samotná hra) Protokol TCP/IP.

 

btw staci trochu hledat je to primo na strankach rebu :omg:

Link to comment
Share on other sites

Ahoj na TUL jsem pres eduroam v pohode hral na prednaskach a nemusel sem nic upravovat. Nevim jestli bylo omezeni portu nebo ne ale reb beha na tehle portech:

 

Q: Jaké porty využí­vá hra?

A: 6900 (přihláÄení­), 7000 (výbÄr postavy) , 4501 (samotná hra) Protokol TCP/IP.

 

btw staci trochu hledat je to primo na strankach rebu :)

 

 

Ví­m, na jakých bÄží­ a ty tu máme bloklé (i test portů mi to potvrzuje). Ale co jsem pochoopil, tak téma tohohle vlákna je, že by se s tí­m dalo něco dÄlat a přes porty, které mám k dispozici (ty jsou na tom mém seznamu) by to mohlo jí­t nějak obejí­t...?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Ahoj lidi, mám taky pdoobnej problém, u nás ve Äkole to prostě nejde, pí­Äe m ito že server je odpojen či co, neví­ nÄkdo jak můžu tohle obejí­t, jaký mstylem ej to bloklý neví­m, mco se v tom nevyznám, každou radu uví­tám. :lookaround:

Link to comment
Share on other sites

Ahoj lidi, mám taky pdoobnej problém, u nás ve Äkole to prostě nejde, pí­Äe m ito že server je odpojen či co, neví­ nÄkdo jak můžu tohle obejí­t, jaký mstylem ej to bloklý neví­m, mco se v tom nevyznám, každou radu uví­tám. :)

Pro zacatek to muzes zkusit resit pres Nastaveni - Reseni problemu.

Link to comment
Share on other sites

Pro zacatek to muzes zkusit resit pres Nastaveni - Reseni problemu.

No to není­ spí­Ä problém toho poÄí­taÄe, ale spí­Ä fakt ež to máme bloklý. :) Máme ejdnoho debilní­ho učitele. :P Nefunguje nám vÄtčina stránek na netu. :P

Link to comment
Share on other sites

No to není­ spí­Ä problém toho poÄí­taÄe, ale spí­Ä fakt ež to máme bloklý. :) Máme ejdnoho debilní­ho učitele. :P Nefunguje nám vÄtčina stránek na netu. :P

Hmm, kdybys napsal misto te predesle sifry co a jak presne mas blokly, tak by ti tu asi nekdo poradil vic nez ja.

Pokud ale mate ve skole na (proxy)serveru nastaveno ze se muzete pripojovat jen na stranky v seznamu a pouzivat jen porty ten a ten a vsechno ostatni je zakazany, tak mas smulu.

Link to comment
Share on other sites

Hmm, kdybys napsal misto te predesle sifry co a jak presne mas blokly, tak by ti tu asi nekdo poradil vic nez ja.

Pokud ale mate ve skole na (proxy)serveru nastaveno ze se muzete pripojovat jen na stranky v seznamu a pouzivat jen porty ten a ten a vsechno ostatni je zakazany, tak mas smulu.

No já bycjhc to tak naspal, kdybych tomu rozumÄl jako ty, ale fakt neví­m jak to ří­ct. :)

Link to comment
Share on other sites

Je to jednoduchy, pust si patcher a tam nastaveni a reseni problemu a click on test portu a melo by to dopadnout takhle.

Kdyz ne, mas smulu, leda bys presvedcil nekoho kdo se tam u vas o to stara aby porty povolil.

 

patcher.jpg

Edited by Tracy
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 3 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...