Jump to content

Photo

SVN Update

• Please log in to reply
39 replies to this topic

#21 DarkLord

DarkLord

Deviling

• Supporters
  • 249 posts

Posted 05 December 2009 - 02:55 PM

Ptat se hracu na vyvazeni herni mechaniky je silenost:) Ale kdyby se sesla nejaka expertni skupina a udelal se nejaky diskuzni kongres o vyvazenosti herni mechaniky, to by bylo jiny kafe:)
  • 0
DarkLord - na "Darku" slysim vic nez na jmeno:)

Former member of Asagy, Kori, Friends, RNR.

#22 Guest_betr_*

Guest_betr_*
  • Guests

Posted 05 December 2009 - 03:26 PM

K jednotlivym bodum - pro me jakozto hp jsou to vsechno zmeny bud negativni nebo neutralni. Ohledne klienta - zmeny v bm jednoznacne plus.
Ovsem toto je zaujaty pohled jednoho konkretniho charu, zmente to jak uznate za vhodne, ja se prizpusobim.
  • 0

#23 Guest_rodix-_*

Guest_rodix-_*
  • Guests

Posted 05 December 2009 - 03:37 PM

Jen tak btw. Polovina z vas tu rve NE na upravy a pritom keby sa to zmenilo bez opytania, tak jedine, co by ste postrehli je Lexa do SC a mozno ta linka.
SPP tu nikto pokial viem nepouziva, a SC/frozen aj tak len malokomu vydrzi do konca. K tej marionete snad len tolko, ze nekonecna marioneta je na aegise pokial viem uplne od zaciatku a mnohe servery, ktore bezia na eathene to tak maju uz mesiace. Len vyvojari eatheny nejak zaspali pri tom :D
  • 0

#24 Palast

Palast

Poring

• Supporters
  • 12 posts

Posted 05 December 2009 - 04:29 PM

1)ano
2)ano
3)ne
4)ne
5)ano
a zbytek je mi jedno :-)
  • 0
Posted Image
Posted Image proud member of Free Rangers
Posted Image GuM of Angels of Death

#25 Saravok

Saravok

Deviling

• Supporters
  • 323 posts

Posted 05 December 2009 - 07:35 PM

1. ne
2. ne
3. klidne i jo
4. ne
5. to bych nechal na nekonecne kdyz uz je tu ten custom s twilightama, tak proc ne
6. je mi docela fuk
7. je mi docela fuk
8. to moc nikdo nepouziva :D
9. urcite NE

celkem se mi to libi, hlavne to BM :)
  • 0
Posted Image

member of Riders in Clouds and RNR

Saravok arrow - sniper 99/70
Wall - new era sniper, You will love him ;-)
Able - champion 9x/6x
Karrin - TU soc.
Baly- stalker 95/65
Arek's Army a pár překvapení v zásobě :-P

#26 Koca

Koca

Baphomet

• Supporters
  • 2,525 posts
  • Interests:Kočičky :)

Posted 05 December 2009 - 07:36 PM

Tak povedlo se... na serveru bezi testovaci server pro novy exe. Muzete ho videt jako Reborn RE Test kdyz se budete prihlasovat.

Jak na to? Pokud mate stazeneho posledniho klienta (poznate to tak, ze v adresari s hrou mate rdata.grf), tak nasledujicim postupem:
1) Opatchujte sakray (soubor Opatchuj-RO.exe)
2) Opatchujte Renewal (Ragnarok_RE.exe)
3) prejmenujte sdata.grf na data.grf (smazte "s" na zacatku)
4) stahnete si http://server.reborn.cz/re_files.zip a rozbalte reborn.grf a reexeRE.exe do adresare s hrou (zalohujte si nejdrive reborn.grf)
5) zkontrolujte, ze adresar data (ve slozce s hrou) je prazdny
6) Spustte reexeRE.exe a pripjte se na RE Test server.

Pokud mate stareho klienta, nevyhnete se stahovani celeho baliku znova. Takze:
1) stahnete a nekam rozbalte https://ssl.jirkan.c...r/reborn/RO.ZIP
2) spustte reexeRE.exe a pripojte se na RE Test server.

RE Test server bezi na aktualni SVN a databaze na nem je z dneska z 16:49. Bude pusteny cely vecer a mozna i zitra. Slouzi pro vyzkouseni noveho klienta. Nebojte se a testujte :D U kazde postavy si budete moci take ozkouset funkci na prejmenovani.
  • 0

#27 2egg

2egg

Chonchon

• Hráči
  • PipPip
  • 21 posts

Posted 07 December 2009 - 11:18 AM

1. ne
zbytek ano, pokud ta lexa funguje jen pri prvni fazi SC, pri ktere se da hybat
a jump v pvp... tk by mel vyskocit(zmizet) a obevit se na stejnem policku
sam to ted nejsem schopen ozkouset

a co zachovali puvodniho cile po recallu addu bossem?
  • 0
~BioRodina

#28 Alulim

Alulim

Deviling

• Supporters
  • 212 posts

Posted 13 December 2009 - 07:27 PM

7 bod ne...jen to omezuje moznosti a taktiku

zbytek klide vcetne noveho rozhrani(ja vim ja vim nevyjadrovat ale i tak:D)
  • 0
Moje nejoblibenejsi postavicky:

sshot1pf.pngGuildMaster ukazemblem.pngExmember ukazemblem1php.pngExmember ukazemblem2php.pngExmember

b0fm.png1q2c.png
Triela, Western Kid HsjA, Tenten chan, Exorciser ,R i n
+supporty,deticky a dalsich XY expanderek ve vyvoji a nejake pri "normalni chary"
Videa,animace: Gunsliger Girls:I,II, RO animacexD,Ninjove..Užitečné:Build karkulka, Skill simulator,Charakter sim.,Zajmavosti:Mýty aneb v cem je zaklad sveta Ro,Googl pro idioty

#29 Guest_jirkan_*

Guest_jirkan_*
  • Guests

Posted 19 December 2009 - 11:50 PM

3) http://svn.eathena.w...changeset/14065
- Delka zmrznuti pod SG byla driv od 10 - 19 sekund (v zavislosti na lvlu SG). Ted to bude vsude stejny - 12s (cili jako SG level 3)

Tak zpravy s bojiste: Tahle zmena je v Jakubickove smyslu zcela pozitivni. Z pohledu aktivni wizny... no kdo wiznuje a zna i jina mista nez kemp na Kasach/Negrech tak asi vi, kdo newiznuje ten nepochopi :)
  • 0

#30 Zereges

Zereges

Baphomet

• Supporters
  • 1,236 posts

Posted 20 December 2009 - 09:14 AM

Po nahození nové SVNky zlobí tanečky u barda/dancerky. Po zapnutí tanečku je ccs 5s delay než se může taneček vypnout (přes skill amp). Nešlo by to vrátit do starých kolejí?
  • 0
Once and forever: emblem_pf.png Phoenix Fury, emblem_eki.png Pestilence & emblem_new_eki.pngEkirei Guilds.
Sometimes trolling on Classic Reborn #1 with Siglavi.

Zereges 99/70 FS High Priest, Ydienn 99/50 GW Soul Linker
Stuclinka 99/70 FS PVM Gypsy & Zachumlanek 99/70 FS PVM Clown
Celenitte 99/50 Mobber Soul Linker, Zerexie 99/70 PVM/MVP Sniper, Katami 98/69 Mobber LK
Hashika 97/64 DPS Creator, Ikamono 97/67 MATK Stalker, Feiru 92/58 FA Sniper - Rest in Peace, SEs are gone.
Sometimes occupying Elleshar's chars (Kanashimi 99/67 MVP Champion, Hanayaka 99/70 FS Professor, Falka 99/70 Lab Snatcher)
Mine+Elleshar's Endless Tower video

World of Warcraft (TwinStar): Zereges, Elemental Shaman, <Immortal Outlaws>, Horde (3.1-4.0)
World of Warcraft (Drak'Thul/Burning Blade): Zere, Shadow Priest, <Ekirei>, Horde (5.4-7.0 raider in Ekirei/Ladies First, 7.0-7.3 casual in Panta Rheî, 8.0+ inactive), Zerê, Shadow Priest, <Cerna Ruka>, Alliance(8.0 casual)
Diablo III: Zereges#2618, S15 Inactive, S14 Barbarian, S13 Necromancer (#262 EU), S12 Monk, S11 Wizard, S10 Demon Hunter, S4 Monk, Legacy Monk

My "up to Reborn" story, My Anime List, StackExchange.
Teakwon Class Lover & Expert (Kessha, Asari, Victorique, ...)
WSko je na plusování, kování zbraní a prodávání na trhu. A nikdo mě nepřesvědčí o opaku. (edit 2012: Nyní i na kování armorů) OK, brazilci mě přesvědčili, ale není to na žádnou formu competitive PvP.

#31 presi

presi

sucessful troll

• Hráči
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1,128 posts

Posted 20 December 2009 - 09:48 AM

Po nahození nové SVNky zlobí tanečky u barda/dancerky. Po zapnutí tanečku je ccs 5s delay než se může taneček vypnout (přes skill amp). Nešlo by to vrátit do starých kolejí?

něco mi říká, že tak to bylo dycky... rozhodně nešel amp po zapnutí alespoň 3 sekundy nikdy
  • 0
"trolling is a art"
First Lady - priest

H̷͓͕͔̤ͨ̚͟E̷̲̻̮̖͈͓͋̍ͣͤ͠ͅ ̨̠̟̙̞ͮͥ́̌H̡̤̔̈́̐̓̒̍̆́͝Ā̧̠̦̭̥̜͉͒͋ͅS̶̰͚̹̣̭͍̠͕̃̐ͭ ̥͉̭̞͔͓̉̒̅͞R̸͍̰̺͔͐͆ͤ̍ͪ́E̷̳̯̲͓̊ͤ͛̎͑͘ͅͅT̷̬̖͖̦̮̻̘͛ͨ̈́̽̋U̥̳͇̮̲̾͗̒́ͨR̪͓͓͔̯̼̹̓ͬ̾͂N̴̡͓̯ͣ̆͐̏͝E̛̺̮̫̲͈̱͇̙̘͋͛̔Ḋ̾͂͏͎̖͙͕͕͓͇͡

#32 Mei

Mei

Deviling

• Hráči
  • PipPipPipPipPip
  • 311 posts

Posted 20 December 2009 - 10:53 AM

fixed delay? malo aspd? ;]
  • 0
~~ Silv
----

Sharuum Priest STATUS : ACTIVE

Ekirei Guild

Another
Twinstar-Phobos > Phobe the Immortal Holy Paladin STATUS : ACTIVE
Class Assistent of <Immortal Outlaws>
&
Dota 2
Princess Paradise!

#33 Koca

Koca

Baphomet

• Supporters
  • 2,525 posts

Posted 20 December 2009 - 11:14 AM

jo to je jedna z opravenych chyb, amp by nemel jit pouzit bezprostredne po pouziti tance / encore. Jestli to tak nechat nebo vratit (jak dobu mrznuti SG, tak ten amp), neni moje rozhodnuti
  • 0

#34 Liero

Liero

Deviling

• Hráči
  • PipPipPipPipPip
  • 318 posts

Posted 20 December 2009 - 11:32 AM

vubec nezlobi :-D, misto ampu pouzivej switch na dager.
  • 0
Pavel Landovský:
Člověk, jak stárne, tak zjistí, že od jistého věku se musí vyhýbat blbcům - je to důsledek toho, že ztrácí fyzické síly a nabývá rozumu. V tomhle věku totiž člověk ví, že blbec je nebezpečnej, že ti může vypíchnout oko, bodnout nožem atd.

Oscar Wilde:
Požehnáni budiž ti, kteří nemají co říct a drží zobák.

Když jsme šťastní, jsme vždycky dobří, ale když jsme dobří nemusíme být vždycky šťastní.

Neplatit účty je jediný způsob, jak se uchovat v paměti obchodních kruhů.

Peta:
Přestupák na monka je otázkou skillu a počtu speed potů.

Ronin:
Co pořád všichni mají s tím, že campíme prvý warp! My jen čekáme až se nám načtou stringy.

#35 Guest_jirkan_*

Guest_jirkan_*
  • Guests

Posted 20 December 2009 - 11:44 AM

Takhle to je uz davno, sko to tusim kdysi od leta.
Okamzite tanecek schodis vymenou zbrane.

Edited by jirkan, 20 December 2009 - 11:46 AM.

• 0

#36 Zereges

Zereges

Baphomet

• Supporters
  • 1,236 posts

Posted 20 December 2009 - 09:09 PM

No já vím, ale je to nepraktické a udělalo by mi to nepořádek v bm
  • 0
Once and forever: emblem_pf.png Phoenix Fury, emblem_eki.png Pestilence & emblem_new_eki.pngEkirei Guilds.
Sometimes trolling on Classic Reborn #1 with Siglavi.

Zereges 99/70 FS High Priest, Ydienn 99/50 GW Soul Linker
Stuclinka 99/70 FS PVM Gypsy & Zachumlanek 99/70 FS PVM Clown
Celenitte 99/50 Mobber Soul Linker, Zerexie 99/70 PVM/MVP Sniper, Katami 98/69 Mobber LK
Hashika 97/64 DPS Creator, Ikamono 97/67 MATK Stalker, Feiru 92/58 FA Sniper - Rest in Peace, SEs are gone.
Sometimes occupying Elleshar's chars (Kanashimi 99/67 MVP Champion, Hanayaka 99/70 FS Professor, Falka 99/70 Lab Snatcher)
Mine+Elleshar's Endless Tower video

World of Warcraft (TwinStar): Zereges, Elemental Shaman, <Immortal Outlaws>, Horde (3.1-4.0)
World of Warcraft (Drak'Thul/Burning Blade): Zere, Shadow Priest, <Ekirei>, Horde (5.4-7.0 raider in Ekirei/Ladies First, 7.0-7.3 casual in Panta Rheî, 8.0+ inactive), Zerê, Shadow Priest, <Cerna Ruka>, Alliance(8.0 casual)
Diablo III: Zereges#2618, S15 Inactive, S14 Barbarian, S13 Necromancer (#262 EU), S12 Monk, S11 Wizard, S10 Demon Hunter, S4 Monk, Legacy Monk

My "up to Reborn" story, My Anime List, StackExchange.
Teakwon Class Lover & Expert (Kessha, Asari, Victorique, ...)
WSko je na plusování, kování zbraní a prodávání na trhu. A nikdo mě nepřesvědčí o opaku. (edit 2012: Nyní i na kování armorů) OK, brazilci mě přesvědčili, ale není to na žádnou formu competitive PvP.

#37 Guest_Miltank_*

Guest_Miltank_*
  • Guests

Posted 20 December 2009 - 09:44 PM

Tak tendle argument me skoro zabil. :)
  • 0

#38 Gracy

Gracy

Deviling

• Supporters
  • 263 posts

Posted 20 December 2009 - 10:47 PM

tak tohle mě hodně pobavilo :)
  • 0

Posted Image

#39 Heliodor

Heliodor

Werewolf

• Supporters
  • 885 posts

Posted 21 December 2009 - 07:17 PM

nic no, v kazdem pripade SVN jo a nejlepe se neptat. neco mi rika ze Kubu se taky neptali na upravu divestu:)
  • 0
Posted Image Equilibrium Posted Image Lemon

gw: dle potreby a pristupu
main: Tadeas sinX
ostatni chary :mam :)

#40 Koca

Koca

Baphomet

• Supporters
  • 2,525 posts

Posted 21 December 2009 - 07:21 PM

jojo, presne, taky jsem to zjistil :lookaround: ptat se maximalne v gm tymu. Kazdopadne tohle uz je stejne vyreseny. Ohledne novyho exe z renewalu - zatim se neplanuje kvuli tomu, ze to neni zpetne kompatibilni. Mozna nekdy v budoucnu.
  • 0

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users