Jump to content

Photo

Problemy s Renewal klientem

• Please log in to reply
76 replies to this topic

#61 Crazy Horse

Crazy Horse

Deviruchi

• Supporters
  • 154 posts

Posted 21 December 2011 - 08:27 PM

(kdyz proste kliknu do okna, ktere aktualne potrebuji, treba stringy, kiss, linka, atd) tak v tom okamziku mi uz postaa utika tam, kde jsem kliknul, tohle se mi u exe verze nestavalo

tak toto sa da vyriesit velmi lahko, klikaj druhym mysitkom :)
  • 0

Healplzak-High Exorcista-98 | Slavomir-Super Baby-94(profesionalny zlodej a banik)

Zlatohlavka-Lord Knight-82(Obojrucka) | Zenplzak-Alchemist-92(kuchar) | Ballantines-Gunslinger-99
ludia sa delia na dve skupiny... na tych, co boxy otvaraju a na tych, co ich predavaju. na tych, co sa hraju a na tych, co expia.
Posted Image

#62 Ebachan

Ebachan

Smokie

• Hráči
  • PipPipPip
  • 81 posts

Posted 16 December 2012 - 06:26 PM

Hi, přes rok a půl (možná déle) jsem RO nehrála. Když se přihlašuji na svého alchymistu s homunem, vyhodí mi to tuto hlášku: Posted Image
A také nejde odkliknout, pořád se vrací a nejde tudíž hrát a celý program se pak dá vypnout jen skrz správce procesů.
U jiných postav mi to nehlásí.

Zkoušela jsem to znovu "opatchovat" stažením 2012-07-25rData.cgf, ale to mi 2x hlásilo =>
Posted Image
a po celou dobu stahování souboru měl 0% i když se podle něho data stahovala.
Trochu jsem se po fóru rozhlédla, ale nenašla jsem nic, co by mému problému "odpovídalo". Pokud tu něco je, tak se omlouvám, že s tím znovu otravuji.

Zkoušela jsem resetovat i patche a znovu je stáhla (přes okno, odkud se i spouští hra). Hraji na notebooku a systém je Vista, která je kupodivu poslední dobou "spolehlivá". Klient by měl být úplně ten nejnovější.

Za každou odpověď vám děkuji.

Edited by Ebachan, 16 December 2012 - 06:27 PM.

• 0

#63 Guest_Baalberith_*

Guest_Baalberith_*
  • Guests

Posted 16 December 2012 - 06:38 PM

Hi, přes rok a půl (možná déle) jsem RO nehrála. Když se přihlašuji na svého alchymistu s homunem, vyhodí mi to tuto hlášku: Posted Image
A také nejde odkliknout, pořád se vrací a nejde tudíž hrát a celý program se pak dá vypnout jen skrz správce procesů.
U jiných postav mi to nehlásí.

Zkoušela jsem to znovu "opatchovat" stažením 2012-07-25rData.cgf, ale to mi 2x hlásilo =>
Posted Image
a po celou dobu stahování souboru měl 0% i když se podle něho data stahovala.
Trochu jsem se po fóru rozhlédla, ale nenašla jsem nic, co by mému problému "odpovídalo". Pokud tu něco je, tak se omlouvám, že s tím znovu otravuji.

Zkoušela jsem resetovat i patche a znovu je stáhla (přes okno, odkud se i spouští hra). Hraji na notebooku a systém je Vista, která je kupodivu poslední dobou "spolehlivá". Klient by měl být úplně ten nejnovější.

Za každou odpověď vám děkuji.

Nainstaluj si celeho klienta znovu, nespustaj nic ine, ako Reborn.exe, ktory ti vsetko opatchuje sam. Malo by ti to potom ist. Hlavne nespustaj Opatchovat Ragnarok a Opatchovat Renewal:)
  • 0

#64 vlarad

vlarad

Chonchon

• Supporters
  • 40 posts

Posted 03 July 2013 - 05:43 PM

Ahoj, jak se dostanu do  abyss_01, warp není, jenom ,,skulinka,, která na klik nereaguje. Dik  

• 0

#65 Guest_Baalberith_*

Guest_Baalberith_*
  • Guests

Posted 03 July 2013 - 05:53 PM

Ahoj, jak se dostanu do  abyss_01, warp není, jenom ,,skulinka,, která na klik nereaguje. Dik  

Je na to quest .. http://irowiki.org/w..._Entrance_Guide

A prosim toto patri do otazok ohladom servru, nie do problemov s klientom..

• 0

#66 Knot

Knot

Deviruchi

• Supporters
  • 180 posts

Posted 01 July 2014 - 07:06 PM

Chci se zeptat jestli se jedná o bug nebo máme nějaké jiné nastavení u skillu Insignia u Sorcerera.

Popisek na irowiki, u lvl2:

Endow weapon with the Water property.
Weapon property changes work even on enemies, including Boss monsters.

Zkoušeno u obyčejného moba, když jsem si nasadil elementární armor a nefunguje to. Přestože jsme oba stáli v insignii, ubíral pořad stejně, přitom jeho obyčejný útok by neměl ubírat téměř nic.
Skill by měl takto fungovat i podle diskuse na foru (http://forums.warppo...-info-you-need/), kde jsou hráči hrající na ofic. serverech (Yggdrasil, Chaos, Loki...). Zkoušeno zatím jen s water insignií. Všechny ostatní vlastnosti Insignie fungují - mně se změní zbraň na water, mob pod kterýho to hodím ztrácí každých 5sec 1% hp. Ale jemu to element basic attacku nemění.

Nenašel jsem topic s bugy (jeden locknutý a druhý archivovaný), tak to píši sem.

Edited by Knot, 01 July 2014 - 07:08 PM.

• 0

Kiba....sorcerer

#67 Guest_Baalberith_*

Guest_Baalberith_*
  • Guests

Posted 02 July 2014 - 03:28 PM

Chci se zeptat jestli se jedná o bug nebo máme nějaké jiné nastavení u skillu Insignia u Sorcerera.

Popisek na irowiki, u lvl2:

Endow weapon with the Water property.
Weapon property changes work even on enemies, including Boss monsters.

Zkoušeno u obyčejného moba, když jsem si nasadil elementární armor a nefunguje to. Přestože jsme oba stáli v insignii, ubíral pořad stejně, přitom jeho obyčejný útok by neměl ubírat téměř nic.
Skill by měl takto fungovat i podle diskuse na foru (http://forums.warppo...-info-you-need/), kde jsou hráči hrající na ofic. serverech (Yggdrasil, Chaos, Loki...). Zkoušeno zatím jen s water insignií. Všechny ostatní vlastnosti Insignie fungují - mně se změní zbraň na water, mob pod kterýho to hodím ztrácí každých 5sec 1% hp. Ale jemu to element basic attacku nemění.

Nenašel jsem topic s bugy (jeden locknutý a druhý archivovaný), tak to píši sem.

Bugy idu do Trackeru: http://forum.reborn.cz/tracker/

Chyba to samozrejme moze byt, ale predtym by som sa mrkol, ci si pouzil spravny element - na renewale sa elementove tabulky priser menili.

• 0

#68 Knot

Knot

Deviruchi

• Supporters
  • 180 posts

Posted 02 July 2014 - 03:42 PM

U teto konkretni vlastnosti skillu o ktere pisu nejde o to jaky ma prisera element. Jakakoliv prisera ma prebrat element (u basic attacku) Insignie lvl2 ve ktere stoji. V mem pripade by mela vlastne ziskat neco na zpusob water endow. A pokud ja mam na sobe water armor, tak mi ma potom ubirat 25% klasicke dmg (basic attackem). A to nefunguje. Ja ten element dostanu, ale prisera ne - u greatest generala jsem overoval ze moje zbran dostane water element a zaroven mobovi skutecne mizi 1% hp kazdych 5 sec. Divim se, ze se to tu jeste za tu dobu neresilo. Celkem zasadni skill na support i solo sorcerera u mvp napr.

edit: vytvorim tedy vlakno v trackeru.

Edited by Knot, 02 July 2014 - 03:45 PM.

• 0

Kiba....sorcerer

#69 Palantir

Palantir

Deviruchi

• Hráči
  • PipPipPipPip
  • 100 posts

Posted 02 August 2014 - 05:12 PM

Znova sa mi nepričítali úroky - a pritom som ani nemal zapnutý trade. Je možné, že ma systém proste zle odhlásil?

• 0

#70 Guest_Baalberith_*

Guest_Baalberith_*
  • Guests

Posted 04 August 2014 - 05:24 PM

Znova sa mi nepričítali úroky - a pritom som ani nemal zapnutý trade. Je možné, že ma systém proste zle odhlásil?

To by si poznal tak, ze by si sa nemohol prihlasit do hry :) Zistim co s tym .. stava sa to nejak casto? A skusil si sa popytat ludi na maine ci si sam?

• 0

#71 Palantir

Palantir

Deviruchi

• Hráči
  • PipPipPipPip
  • 100 posts

Posted 07 August 2014 - 04:31 PM

Inym ludom z mainu uroky nabehli. To som sa už pytal minule. Stane sa to vždy vtedy, keď pri odhlasovaní hra zamrzne - teda vypíše sa, že som odhlásený, ale okienko s hrou nezmyzne a musím ho dodatočne odkliknúť X-kom. To sa mi stáva vždy, ke´d dám autotrade a posledne sa to stalo aj bez autotradu. Odvtedy uroky normalne nabiehaju...

• 0

#72 Guest_Baalberith_*

Guest_Baalberith_*
  • Guests

Posted 07 August 2014 - 07:52 PM

Inym ludom z mainu uroky nabehli. To som sa už pytal minule. Stane sa to vždy vtedy, keď pri odhlasovaní hra zamrzne - teda vypíše sa, že som odhlásený, ale okienko s hrou nezmyzne a musím ho dodatočne odkliknúť X-kom. To sa mi stáva vždy, ke´d dám autotrade a posledne sa to stalo aj bez autotradu. Odvtedy uroky normalne nabiehaju...

To je velmi zaujimavy sposob ukoncenia hry, popravde som nieco take nevidel este, nemoze to byt klasicky problem ALT+F4? Aj ked to by sa odhlasil korektne po par sekundach. No pockame na novy emulator a uvidime ci sa bude stavat to iste.

• 0

#73 Seli

Seli

Poring

• Newbies
  • Pip
  • 2 posts

Posted 30 August 2014 - 08:22 AM

Mam menší problém na všechny účty se dostanu krom alchy. Když ho zapnu objeví se několik erroru a spadne to.   (Spr :: Cannot find File : sprite/ ó..... glt. cross.spr  pak to same ale končí na . cross.spr a pak ResourceError : Cant find file) 

• 0

#74 Guest_Baalberith_*

Guest_Baalberith_*
  • Guests

Posted 30 August 2014 - 08:34 AM

Mam menší problém na všechny účty se dostanu krom alchy. Když ho zapnu objeví se několik erroru a spadne to.   (Spr :: Cannot find File : sprite/ ó..... glt. cross.spr  pak to same ale končí na . cross.spr a pak ResourceError : Cant find file) 

Viem o tom, je to problem kvoli eventu, po restarte to snad bude OK.

• 0

#75 Palantir

Palantir

Deviruchi

• Hráči
  • PipPipPipPip
  • 100 posts

Posted 10 October 2015 - 06:31 AM

Nazdar, Mám trocha problém pri otváraní obchodu. Pri niektorých predmetoch mi to vypisuje, že mám relognúť, lebo ten a ten predmet sa nenačítal. Bral som to tak, že OK, niektoré predmety (goblin masky) s asi pre niečo predávať nedajú. Dnes som ale chcel dať do predaja "sticky mucus" a tiež mi to nenačítalo. Pritom viem, že SM sa bežne predáva -> z čoho som usúdil, že problém bude asi niekde u mňa .... dá sa s tým niečo robiť?

EDIT: Vďaka Darael, už mi to funguje. 

Edited by Palantir, 11 October 2015 - 06:40 AM.

• 0

#76 Guest_Darael_*

Guest_Darael_*
  • Guests

Posted 10 October 2015 - 07:10 PM

Nazdar, Mám trocha problém pri otváraní obchodu. Pri niektorých predmetoch mi to vypisuje, že mám relognúť, lebo ten a ten predmet sa nenačítal. Bral som to tak, že OK, niektoré predmety (goblin masky) s asi pre niečo predávať nedajú. Dnes som ale chcel dať do predaja "sticky mucus" a tiež mi to nenačítalo. Pritom viem, že SM sa bežne predáva -> z čoho som usúdil, že problém bude asi niekde u mňa .... dá sa s tým niečo robiť?

Dej si itemy, co chceš prodat předem do vozejku, vlez na prodejní místo kde chceš prodávat, a relogni. Potom otevřeš shop normálně.

• 0

#77 Palantir

Palantir

Deviruchi

• Hráči
  • PipPipPipPip
  • 100 posts

Posted 25 October 2015 - 06:17 PM

Nazdar, hlásenie bugov je locknuté, tak to píšem sem: V poslednom čase sa mi asi 3x stalo, že mi počítadlo v hunte začalo rátať od 5 a nie od 0... Netuším čo to spôsobilo (že by nejaký zvyšok po moboch zabitých pri predošlom rovnakom hunte nad rámec?), ale budem si to všímať ...

• 0

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users