Jump to content
Reborn fórum

Problemy s Renewal klientem


k3dT

Recommended Posts

  • Replies 76
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest jirkan

to jsem zkusila...vsechko je v poradku

Pak jeste jedna vec, v ktere fazi ti to pise?

Pro vysvetleni:

 

1.vyplnis login a heslo a das Enter

2.klient te prihlasi k loginserveru a da ti na vyber charservery (Reborn a nekdy TestServer)

3.vyberes dany klient

4.klient se pripoji k vybranemu charserveru a nabidne ti vyber postav

5.Vyberes danou postavu

6.klient to rekne charserveru, ten mu da odkaz na mapserver

7.klient se pripoji k mapserveru, nahraje mapu (to je ta cekaci obrazovka na zacatku a logne te).

 

Pricemz loginserver zustava stejny, char i map ma obecne jiny protokol nez vcera. Takze je dulezite jestli te odmitne v bode 2 uz loginserver, nebo az neco dal.

Link to comment
Share on other sites

kdyz dam jakykoliv ucet a dam enter tak mi to napise chyba pripojení­ k serveru...stalo se mi to poprvy kdyz jsem byla na jedny postave a chtela jsem si zapnout druhej a neslo mi to tak jsem psala clenum gildy a ti rikali ze jim to jde v pohode

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Velka cerna cara

 

Prosim sem piste jakekoli problemy co si pamatujete ze byly v poslednich dnech s renewall klientem, nez se to rollbacknulo a vratilo zpet. I tu nejmensi kravinu, estetickou blbost a tak, ktera nebyla opravena (co uz bylo opraveno nepiste...

 

I kdyz jste to uz psali jednou.

Link to comment
Share on other sites

poznatky z minula:

 

minusy:

- muzu pouzivat jen prvni listu, pokud bych chtel pouzivat jinou, musim pouzivat battle mod ( BM jsem za tech 6 let nikdy nepouzil a pouzivat nehodlam )

- nefunguje mouse freedom, exe verze nefunguje, dll verze shazuje klienta s gravity errorem, ro ext mi nesedi v tom, ze kdyz prepinam mezi okny, (kdyz proste kliknu do okna, ktere aktualne potrebuji, treba stringy, kiss, linka, atd) tak v tom okamziku mi uz postaa utika tam, kde jsem kliknul, tohle se mi u exe verze nestavalo...

 

plusy:

+ prehlednejsi kafra

+ pri boostovani pres partu/pratele se uz neotvira chat okno

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Hi, přes rok a půl (možná déle) jsem RO nehrála. Když se přihlašuji na svého alchymistu s homunem, vyhodí mi to tuto hlášku: 65alch_error.jpg

A také nejde odkliknout, pořád se vrací a nejde tudíž hrát a celý program se pak dá vypnout jen skrz správce procesů.

U jiných postav mi to nehlásí.

 

Zkoušela jsem to znovu "opatchovat" stažením 2012-07-25rData.cgf, ale to mi 2x hlásilo =>

82Reborn_error_1.jpg

a po celou dobu stahování souboru mÄl 0% i když se podle nÄho data stahovala.

Trochu jsem se po fóru rozhlédla, ale nenašla jsem nic, co by mému problému "odpovídalo". Pokud tu něco je, tak se omlouvám, že s tím znovu otravuji.

 

Zkoušela jsem resetovat i patche a znovu je stáhla (přes okno, odkud se i spouští hra). Hraji na notebooku a systém je Vista, která je kupodivu poslední dobou "spolehlivá". Klient by mÄl být úplnÄ ten nejnovÄjší.

 

Za každou odpovÄÄ vám dÄkuji.

Edited by Ebachan
Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

Hi, přes rok a půl (možná déle) jsem RO nehrála. Když se přihlašuji na svého alchymistu s homunem, vyhodí mi to tuto hlášku: 65alch_error.jpg

A také nejde odkliknout, pořád se vrací a nejde tudíž hrát a celý program se pak dá vypnout jen skrz správce procesů.

U jiných postav mi to nehlásí.

 

Zkoušela jsem to znovu "opatchovat" stažením 2012-07-25rData.cgf, ale to mi 2x hlásilo =>

82Reborn_error_1.jpg

a po celou dobu stahování souboru mÄl 0% i když se podle nÄho data stahovala.

Trochu jsem se po fóru rozhlédla, ale nenašla jsem nic, co by mému problému "odpovídalo". Pokud tu něco je, tak se omlouvám, že s tím znovu otravuji.

 

Zkoušela jsem resetovat i patche a znovu je stáhla (přes okno, odkud se i spouští hra). Hraji na notebooku a systém je Vista, která je kupodivu poslední dobou "spolehlivá". Klient by mÄl být úplnÄ ten nejnovÄjší.

 

Za každou odpovÄÄ vám dÄkuji.

Nainstaluj si celeho klienta znovu, nespustaj nic ine, ako Reborn.exe, ktory ti vsetko opatchuje sam. Malo by ti to potom ist. Hlavne nespustaj Opatchovat Ragnarok a Opatchovat Renewal:)

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
  • 11 months later...

Chci se zeptat jestli se jedná o bug nebo máme nějaké jiné nastavení u skillu Insignia u Sorcerera.

Popisek na irowiki, u lvl2:

Endow weapon with the Water property.
Weapon property changes work even on enemies, including Boss monsters.

Zkoušeno u obyčejného moba, když jsem si nasadil elementární armor a nefunguje to. Přestože jsme oba stáli v insignii, ubíral pořad stejně, přitom jeho obyčejný útok by neměl ubírat téměř nic.
Skill by měl takto fungovat i podle diskuse na foru (http://forums.warpportal.com/index.php?/topic/134876-sorcerers-guide-to-sorcerery-soon-to-be-updated-with-120-of-the-info-you-need/), kde jsou hráči hrající na ofic. serverech (Yggdrasil, Chaos, Loki...). Zkoušeno zatím jen s water insignií. Všechny ostatní vlastnosti Insignie fungují - mně se změní zbraň na water, mob pod kterýho to hodím ztrácí každých 5sec 1% hp. Ale jemu to element basic attacku nemění.

Nenašel jsem topic s bugy (jeden locknutý a druhý archivovaný), tak to píši sem.

Edited by Knot
Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

Chci se zeptat jestli se jedná o bug nebo máme nějaké jiné nastavení u skillu Insignia u Sorcerera.

 

Popisek na irowiki, u lvl2:

 

Endow weapon with the Water property.

Weapon property changes work even on enemies, including Boss monsters.

 

Zkoušeno u obyčejného moba, když jsem si nasadil elementární armor a nefunguje to. Přestože jsme oba stáli v insignii, ubíral pořad stejně, přitom jeho obyčejný útok by neměl ubírat téměř nic.

Skill by měl takto fungovat i podle diskuse na foru (http://forums.warpportal.com/index.php?/topic/134876-sorcerers-guide-to-sorcerery-soon-to-be-updated-with-120-of-the-info-you-need/), kde jsou hráči hrající na ofic. serverech (Yggdrasil, Chaos, Loki...). Zkoušeno zatím jen s water insignií. Všechny ostatní vlastnosti Insignie fungují - mně se změní zbraň na water, mob pod kterýho to hodím ztrácí každých 5sec 1% hp. Ale jemu to element basic attacku nemění.

 

Nenašel jsem topic s bugy (jeden locknutý a druhý archivovaný), tak to píši sem.

 

Bugy idu do Trackeru: http://forum.reborn.cz/tracker/

Chyba to samozrejme moze byt, ale predtym by som sa mrkol, ci si pouzil spravny element - na renewale sa elementove tabulky priser menili.

Link to comment
Share on other sites

U teto konkretni vlastnosti skillu o ktere pisu nejde o to jaky ma prisera element. Jakakoliv prisera ma prebrat element (u basic attacku) Insignie lvl2 ve ktere stoji. V mem pripade by mela vlastne ziskat neco na zpusob water endow. A pokud ja mam na sobe water armor, tak mi ma potom ubirat 25% klasicke dmg (basic attackem). A to nefunguje. Ja ten element dostanu, ale prisera ne - u greatest generala jsem overoval ze moje zbran dostane water element a zaroven mobovi skutecne mizi 1% hp kazdych 5 sec. Divim se, ze se to tu jeste za tu dobu neresilo. Celkem zasadni skill na support i solo sorcerera u mvp napr.

 

edit: vytvorim tedy vlakno v trackeru.

Edited by Knot
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest Baalberith

Znova sa mi nepričítali úroky - a pritom som ani nemal zapnutý trade. Je možné, že ma systém proste zle odhlásil?

To by si poznal tak, ze by si sa nemohol prihlasit do hry :) Zistim co s tym .. stava sa to nejak casto? A skusil si sa popytat ludi na maine ci si sam?

Link to comment
Share on other sites

Inym ludom z mainu uroky nabehli. To som sa už pytal minule. Stane sa to vždy vtedy, keď pri odhlasovaní hra zamrzne - teda vypíše sa, že som odhlásený, ale okienko s hrou nezmyzne a musím ho dodatočne odkliknúť X-kom. To sa mi stáva vždy, ke´d dám autotrade a posledne sa to stalo aj bez autotradu. Odvtedy uroky normalne nabiehaju...

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

Inym ludom z mainu uroky nabehli. To som sa už pytal minule. Stane sa to vždy vtedy, keď pri odhlasovaní hra zamrzne - teda vypíše sa, že som odhlásený, ale okienko s hrou nezmyzne a musím ho dodatočne odkliknúť X-kom. To sa mi stáva vždy, ke´d dám autotrade a posledne sa to stalo aj bez autotradu. Odvtedy uroky normalne nabiehaju...

To je velmi zaujimavy sposob ukoncenia hry, popravde som nieco take nevidel este, nemoze to byt klasicky problem ALT+F4? Aj ked to by sa odhlasil korektne po par sekundach. No pockame na novy emulator a uvidime ci sa bude stavat to iste.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Mam menší problém na všechny účty se dostanu krom alchy. Když ho zapnu objeví se několik erroru a spadne to. (Spr :: Cannot find File : sprite/ ó..... glt. cross.spr pak to same ale končí na . cross.spr a pak ResourceError : Cant find file)

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

Mam menší problém na všechny účty se dostanu krom alchy. Když ho zapnu objeví se několik erroru a spadne to. (Spr :: Cannot find File : sprite/ ó..... glt. cross.spr pak to same ale končí na . cross.spr a pak ResourceError : Cant find file)

Viem o tom, je to problem kvoli eventu, po restarte to snad bude OK.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Nazdar, Mám trocha problém pri otváraní obchodu. Pri niektorých predmetoch mi to vypisuje, že mám relognúť, lebo ten a ten predmet sa nenačítal. Bral som to tak, že OK, niektoré predmety (goblin masky) s asi pre niečo predávať nedajú. Dnes som ale chcel dať do predaja "sticky mucus" a tiež mi to nenačítalo. Pritom viem, že SM sa bežne predáva -> z čoho som usúdil, že problém bude asi niekde u mňa .... dá sa s tým niečo robiť?

 

EDIT: Vďaka Darael, už mi to funguje.

Edited by Palantir
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...