Jump to content
Reborn fórum

Problemy s Renewal klientem


k3dT

Recommended Posts

  • Replies 76
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ahojky, snazil jsem se spustit RCX, dle toho co jsem tu cetl jsem stahnul novy,

nastavil exe a cestu. Spustit to šlo, ale nefunguje mi mys, proste se nehejbe,

zamrzla na miste a nepohne se. Chybu mi to nehodi zadnou.

Tak kdyby mel nekdo tuseni....

 

edit: mam RCX 057c

Edited by Japer
Link to comment
Share on other sites

RCX? prosimte aspon prokaz ze si se snazil trosku.... ja si stahnul novy rcx, nastavil jmeno EXE a funguje to uplne normalne.... to je to fakt tak slozity? http://k3dt.eu/rcx_renewal.png

A novým RCX myslíš které? Já mám 0.52d nastavený normálně taky na reexe.exe a dělá mi to to samé co Arcikovi výše.

Edited by Inigarashi
Link to comment
Share on other sites

Bylo by mozne zrusit to zakerne aoutomaticke otvirani okna "navrat na ulozenou pozici/navrat do hry" pri umrti? Automaticke otevreni je jizdenka do mesta, i kdyz clovek nechce :D

 

edit: neni potreba... nejde se prekliknout.

Edited by k3dT
Link to comment
Share on other sites

Bylo by mozne zrusit to zakerne aoutomaticke otvirani okna "navrat na ulozenou pozici/navrat do hry" pri umrti? Automaticke otevreni je jizdenka do mesta, i kdyz clovek nechce :D

No, stejnÄ se to musí­ jeÄtÄ potvrdit, ale taky jsem pro.

Link to comment
Share on other sites

Ahojky, snazil jsem se spustit RCX, dle toho co jsem tu cetl jsem stahnul novy,

nastavil exe a cestu. Spustit to Älo, ale nefunguje mi mys, proste se nehejbe,

zamrzla na miste a nepohne se. Chybu mi to nehodi zadnou.

Tak kdyby mel nekdo tuseni....

 

edit: mam RCX 057c

FreeMouse=1 //DefaultnÄ je tam 0, zmÄř ji na 1 

 

Pak se myÄ hejbe, ale problém je, že nejde klikat :D To jsem zatí­m nevyřečil :(

Link to comment
Share on other sites

Bylo by mozne zrusit to zakerne aoutomaticke otvirani okna "navrat na ulozenou pozici/navrat do hry" pri umrti? Automaticke otevreni je jizdenka do mesta, i kdyz clovek nechce :D

Chce to potvrzení (po odkliknutí (byť nechtěném) se to ještě ptá "Chces se opravdu vratit na save point") ... takže si myslím, že je to zbytečné

 

edit: souhlasim

 

Z jiného soudku; Když se chci lognout na účet, který je momentálně online (třeba na vending), tak to napíše: "Na serveru je stale registrovano tvoje minule pripojeni..." a hra spadne do oken.

 

edit: bude opraveno s novym exe.

A další: Při spuštění klienta přes reexe vidím vždycky v shortcut settings (alt+m) předem dané zkratky (%21.gif,/?,/ho...) Při spuštění přes patcher jsou tam mnou uložené zkratky. Sranda je, že přes to reexe když tam napíšu něco jiného tak se to tam, neuloží.

 

edit: zajimavy, me to nedela.

 

Dále: Nefunguje (jen některým lidem) nastavení party ani přátel (ikonka lupy v alt+z nebo alt+h). Zvláštní je, že share těmto lidem nejde měnit ani příkazem @partyoption.

 

edit: to neumim posoudit, me to s dualama funguje ok. Urcite davejte bacha jestli nepouzivate custom grf.

 

A: Tuxedo a Wedding Dress shazujou klienta s errorem o nenalezení sprite. Údajně to shazuje hru i kolemjdoucím.

 

edit: testovano s novym klientem, uz nepada

 

Všechny tyhle věci testnuli nejméně dva lidi na různých PC. Přičemž já mám úplně nového klienta.

Edited by k3dT
Link to comment
Share on other sites

Dále: Nefunguje (jen některým lidem) nastavení party ani přátel (ikonka lupy v alt+z nebo alt+h). Zvláštní je, že share těmto lidem nejde měnit ani příkazem

A neměli náhodou ti lidi okno s přátely partou na kraji pravé strany? Okýnko s nastavením je totiž fixnuté k oknu s partou/přáteli a proto se zobrazí, ale nejde vidět. Takže ať si přesunou okno s partou doprostřed ROčka a mělo by to fungovat.

 

 

Z jiného soudku; Když se chci lognout na účet, který je momentálně online (třeba na vending), tak to napíše: "Na serveru je stale registrovano tvoje minule pripojeni..." a hra spadne do oken.

j tentýž problém jako

Dalo by se udelat, abych pro prelogovani na jiny ucet nemusel vypinat cele okno? :)

A na tomhle kenny dělá.

 

edit: bude opraveno s novym exe

Edited by k3dT
Link to comment
Share on other sites

na Alt+M nejde ukladat jine prikazy .. pri zavirani se nahodi ty puvodni .. nebo nekdo vi jak zmenit a uchovat?

 

edit: funguje, minimalne s novym exe co bude.

Edited by k3dT
Link to comment
Share on other sites

Při zabití­ mi neÄel použí­t Token of Ziegfried na vzkří­Äení­ a pokaždé když dám ESC tam se mi prvnÄ vypne okno s inventářem a až následnÄ se mi objeví­ tabulka s výbÄrem možností­ na odchod atd.

 

Taky mi nejde použí­vat. Mohu se jedinÄ vrátit na save point...mno..bude se to nějak opravovat nebo tak? protože to je dobrá vÄciÄka a hodila by se mi na ostatní­ postavy. Možnost návratu na save point se mi teda objeví­ hned když umřu.

Link to comment
Share on other sites

To ze zahlasi chybu kdyz treba vstupujete do PVP mi hlasit nemusite... delam na tom... kazdopadne to staci jen odkliknout.

 

to same zahlasi i pri vstupu do vsech ctyr loveckych obor u Vaanice

 

edit: bude opraveno v patchi.

Edited by k3dT
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...