Jump to content

Battlegrounds

• Please log in to reply
203 replies to this topic

#61 Zereges

Zereges

Baphomet

• Supporters
  • 1,236 posts

Posted 25 January 2012 - 07:06 AM

Mozem poriesit .. ale ako som uz vravel, to co vidno na vela inych servroch s takto custom BG je vymysel jedneho konkretneho cloveka, ktory sa tym zivi a pozaduje $250 za licenciu na tieto BG ... neni uplne vhodne kopirovat vsetko, co na tychto servroch ide ... Edit. napr. BG party su tam riesene ako gildy, tak isto maju GvG flagy a dalsie veci, ktore nepovazujem za najstastnejsie...

Zase ale s těma BG mají už nějaké zkušenosti a ví co lidi požadují. A zrovna třeba vědět kde jsou enemy v Team Deadmatch je docela důležité, ať se nemůže stát, že bys měl místo TD nějakou hru na schovávanou.
  • 0
Once and forever: emblem_pf.png Phoenix Fury, emblem_eki.png Pestilence & emblem_new_eki.pngEkirei Guilds.
Sometimes trolling on Classic Reborn #1 with Siglavi.

Zereges 99/70 FS High Priest, Ydienn 99/50 GW Soul Linker
Stuclinka 99/70 FS PVM Gypsy & Zachumlanek 99/70 FS PVM Clown
Celenitte 99/50 Mobber Soul Linker, Zerexie 99/70 PVM/MVP Sniper, Katami 98/69 Mobber LK
Hashika 97/64 DPS Creator, Ikamono 97/67 MATK Stalker, Feiru 92/58 FA Sniper - Rest in Peace, SEs are gone.
Sometimes occupying Elleshar's chars (Kanashimi 99/67 MVP Champion, Hanayaka 99/70 FS Professor, Falka 99/70 Lab Snatcher)
Mine+Elleshar's Endless Tower video

World of Warcraft (TwinStar): Zereges, Elemental Shaman, <Immortal Outlaws>, Horde (3.1-4.0)
World of Warcraft (Drak'Thul/Burning Blade): Zere, Shadow Priest, <Ekirei>, Horde (5.4-7.0 raider in Ekirei/Ladies First, 7.0-7.3 casual in Panta Rheî, 8.0+ inactive), Zerê, Shadow Priest, <Cerna Ruka>, Alliance(8.0 casual)
Diablo III: Zereges#2618, S15 Inactive, S14 Barbarian, S13 Necromancer (#262 EU), S12 Monk, S11 Wizard, S10 Demon Hunter, S4 Monk, Legacy Monk

My "up to Reborn" story, My Anime List, StackExchange.
Teakwon Class Lover & Expert (Kessha, Asari, Victorique, ...)
WSko je na plusování, kování zbraní a prodávání na trhu. A nikdo mě nepřesvědčí o opaku. (edit 2012: Nyní i na kování armorů) OK, brazilci mě přesvědčili, ale není to na žádnou formu competitive PvP.

#62 Guest_Baalberith_*

Guest_Baalberith_*
  • Guests

Posted 25 January 2012 - 09:41 AM

Vravel som sice, ze na stvrtok by som mohol stihnut pripravit TI, ale casovo to nestiham, takze mate dve moznosti ...
1) hrat tierru
2) mozem zapnut na stvrtok aj flavius/tdm
  • 0

#63 Sir De Bill

Sir De Bill

Baphomet

• Hráči
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1,449 posts

Posted 26 January 2012 - 09:13 PM

Stále je delay - byť jeho délka je asi jen nákup u Telmy + kafra + boosty + linka + naházení SP + chvilka... (pokud by měl být i nadále, pak bych rozhodil jednotlivé druhy BG do víc NPC a delay by se vztahoval na ten jeden druh - ať lidi netvrdnou u jednoho druhu (samozřejmě poté, co bude větší výběr - základní Tierra, Flavius a Tierra Bossnia jsou pro Reborn potřeba upravit nebo prostě zastrčit to NPC / možnosti u stávajícího NPC do háje).

Je moc práce, nebo se můžem v úterý těšit na další typ? CTF / SC...
  • 0
Elleshar - HP 99/70 ExGuildmaster Phoenix Fury
Sheala de Tancarville - Professorka 99/70
Hyakunichizeki - HW 98/66

Non advanced squad

Chikaraotoshi - Wizard 98/50
Hanayaka - Sage 99/50
Sairyou - Monk 99/50

Dnem 10.12.2008 ukončila aliance Phoenix Fury/Templars své aktivity na Rebornu.
V současné chvíli chodím na GW za toho, kdo mě nabere a nehraje jak totální lama.
Často okupuji:
Nicholas Flamel - PF guild Creator 99/70
Polynom - paladin 99/70
Wala - blacksmith 99/50

a další...

#64 Guest_Baalberith_*

Guest_Baalberith_*
  • Guests

Posted 26 January 2012 - 09:21 PM

Stále je delay - byť jeho délka je asi jen nákup u Telmy + kafra + boosty + linka + naházení SP + chvilka... (pokud by měl být i nadále, pak bych rozhodil jednotlivé druhy BG do víc NPC a delay by se vztahoval na ten jeden druh - ať lidi netvrdnou u jednoho druhu (samozřejmě poté, co bude větší výběr - základní Tierra, Flavius a Tierra Bossnia jsou pro Reborn potřeba upravit nebo prostě zastrčit to NPC / možnosti u stávajícího NPC do háje).

Je moc práce, nebo se můžem v úterý těšit na další typ? CTF / SC...

V utorok este nie, najskor v utorok vecer sa dostanem k dalsim upravam, takze potom... Dovtedy len mensie zmeny.. trosku poupravim balancera a kozmeticke upravy. Mozno pridam +7 jedla..

Ano, chystam sa zaviest delay na jednotlive mody tak, aby sa tocili viacere, napr. 15m, aby sa stihli otocit dalsie 2 .. na to je ale potreba mat aspon 6-8 modov k dispozicii, co neocakavam ze bude skor ako za mesiac:)
  • 0

#65 Guest_betr_*

Guest_betr_*
  • Guests

Posted 26 January 2012 - 09:33 PM

Moje prvni BGcka .. konecne jsem mel cas; par postrehu:

- vidim hp lidi z gildy ac jsou v druhym tymu
- muzu mit peta (i kdyz to snad nikomu nemuze vadit)
- linker je k nicemu, necht haze healer aj linku na nej (presne jak jsem predpokladal kdyz jsem psal nekterej z predeslejch postu, sprint apod. nema)
- nevidim hp u vlastnich hidnutejch sinu/stalkeru
- Sinxove jsou prilis owerpower
- povolit asu v respawn mistnosti
- lip rozdelovat chary - pokud v jedny parte neni a v druhy je, tak hodit do druhy .. mozna lidi jen zaregistrovat a pak (delay 1 minuta nez si opravi veci, nahazou boosty, doplnej matros) je rozdelit a spustit boj aj s prihlednutim na adv. nonadv, boje byli casto hodne kratky i kdyz uvidime casem, az se to lidi naucej lip hrat ..
- itemy stojej jen 20 badgu, to je ok ? a zbrane pro hpcko mi prijdou dost o nicem, naco je mi heal a atk? vzit obycejnej combat a zmenit jen to ze ho muze vzit i hp, tak je to lepsi nez cokoliv co tam ted je
- lip rozlisit tym (udelat ikonky nad hlavou), takhe (az na hp bar) vim kulovy kdo s kym je

Jinak super, jsem mile prekvapen jak to funguje a kolik lidi prislo.
  • 0

#66 smash

smash

Deviling

• Hráči
  • PipPipPipPipPip
  • 306 posts

Posted 26 January 2012 - 10:04 PM

- linker je k nicemu, necht haze healer aj linku na nej (presne jak jsem predpokladal kdyz jsem psal nekterej z predeslejch postu, sprint apod. nema)

Jo tohle by myslím nebylo do věci, kdyby se ukázali nějaký linky overpowered (stalker, sinx) muzou se zakazat jednotlivý skilly ne? Pač takhle opravdu se přichází o cenej support char.
  • 0

Reborn:

ukaz_emblem_php.png
SlayerOfDarknes- Ranger...Phoenix Furry ukazemblem.png 4ever

Slayer's Queen -Arc Bishopka, DPSlayer - Genetic, Chicker - Rune Knight, YourDevotedHusband -   Royal Guard

Eric Clapton - clown, Niela - HP
a par dalsich slayeru...
Non-advanced grupa:
Ummagumma -Hunter, RED HEAD - dancka
Moje K/P/V

#67 Sir De Bill

Sir De Bill

Baphomet

• Hráči
  • 1,449 posts

Posted 26 January 2012 - 10:49 PM

Betr:

HP u gildy jsou vcelku fail, ale co už. Pety bych tam vracel do vajíčka (zavazí), ale není to kritické. Homuni jsou zajímavější, ale snad nějak zásadně nevadí.
Linku určitě nezavádět - je to ultimátní blbost. Na zvýhodnění linkera by stačilo zrušit linky při vstupu. Při současném nastavení jsou SinXové do první smrti dost nepříjemní. Ale, že by byli přeboostění? Je to pouze složením týmu - schopnej prof je může dost potrápit a sacri téměř vynulovat. To, že lidi radši hrajou fail chary, není problém nastavení, ale jen těch lidí. Assu nepovolovat - při shazování linky by se klidně mohlo shazovat assu (to zatim beru jako counter na nalinkované SinXe - a pak doufám, že umřou dřív, než mi padne). Navíc linker nemůže v TD efektivně využívat sprintu - až bude CTF/SC, tak se může projevit víc. Když ani to nepomůže, je problém v hráči.
Lepší rozdělení charů je téměř nemožné. Přijít k NPC a hrát až po nějaké delší době je snad ještě větší fail. Dneska to bylo rozhodně vyváženější než dřív (i když to nemuselo být nutně balancerem) - a když máš daný char jen 1x na celých BG, tak to stejně nevyřešíš.
Zbraně stály 10 (při menším počtu badgů za prohru a možná remízu, která tady stejně nenastane). BG zbraně nemají být ultimátní pro každý class. Někde se hodí, jinde ne. Šetři badge, čekej na accessorka / armor+boty+manteau. A "CK efekt" na priesta? ARE YOU SERIOUS?
Ikonky souhlas.
  • 0

Non advanced squad

Hanayaka - Sage 99/50
Sairyou - Monk 99/50

V současné chvíli chodím na GW za toho, kdo mě nabere a nehraje jak totální lama.
Často okupuji:
Polynom - paladin 99/70
Wala - blacksmith 99/50

a další...

#68 Guest_betr_*

Guest_betr_*
  • Guests

Posted 26 January 2012 - 11:04 PM

"Navíc linker nemůže v TD efektivně využívat sprintu - až bude CTF/SC, tak se může projevit víc. Když ani to nepomůže, je problém v hráči."
- ne efektivne, ale vubec, ten skill je na bg zakazanej
"Lepší rozdělení charů je téměř nemožné. Přijít k NPC a hrát až po nějaké delší době je snad ještě větší fail. Dneska to bylo rozhodně vyváženější než dřív (i když to nemuselo být nutně balancerem) - a když máš daný char jen 1x na celých BG, tak to stejně nevyřešíš."
- ehm, myslel jsem: hned po konci kliknes na npc a zaregistrujes se tak na boj ktery zacne za minutu a nez zacne tak muzes delat vsechno jako doposud pred tim co volis tym nebo automatiku, tj. necekas nikde, kde by nebylo co delat
"Zbraně ... "
- jasne no, uvidime jestli se v ostatnim eq najde neco pouzitelnyho
  • 0

#69 Sir De Bill

Sir De Bill

Baphomet

• Hráči
  • 1,449 posts

Posted 26 January 2012 - 11:24 PM

Tak pro priesta BG combo moc dělané není - i když tobě by se mohla 50% redukce castu holy lightu líbit. A pokud budou accessorka, tak ATK + 5%, MATK + 5%, MDEF + 6, Maximum HP + 600 není k zahození.
Pokud jde o linkera - jo tak to je moje chyba (nejsem si ani moc jistej, jak to je s tím sprintem oficiálně), každopádně stejně si myslím, že jde o mnohem cennější postavu, než mnohý assassin co se tam dneska producíroval.
  • 0

Non advanced squad

Hanayaka - Sage 99/50
Sairyou - Monk 99/50

Často okupuji:
Polynom - paladin 99/70
Wala - blacksmith 99/50

a další...

#70 smash

smash

Deviling

• Hráči
  • PipPipPipPipPip
  • 306 posts

Posted 27 January 2012 - 12:08 AM

Homuni jsou zajímavější, ale snad nějak zásadně nevadí.

Homuni se beztak budou řešit až přijde BG equip kompletně.... Ono takovej vanyl nadělá paseku pěknou když má 2x zvýšenou dmg.

Edited by smash, 27 January 2012 - 12:08 AM.

• 0

Reborn:

ukaz_emblem_php.png
SlayerOfDarknes- Ranger...Phoenix Furry ukazemblem.png 4ever

Slayer's Queen -Arc Bishopka, DPSlayer - Genetic, Chicker - Rune Knight, YourDevotedHusband -   Royal Guard

Eric Clapton - clown, Niela - HP
a par dalsich slayeru...
Non-advanced grupa:
Ummagumma -Hunter, RED HEAD - dancka
Moje K/P/V

#71 Guest_Baalberith_*

Guest_Baalberith_*
  • Guests

Posted 27 January 2012 - 12:18 AM

Tiez sa skor priklanam ku ruseniu linky pri vstupe.
Sprint by som povolil...
Rozdelenie charov... problem je prave v tom cakani... teoreticky by slo spravit to, ze sa bude warpovat len kazdych n sekund a rozdeli to vsetkych prihlasenych len vtedy... nie uplne jednoduche na implementaciu, ale budiz.. casom

J este jedna vec.. cez vikend by som dal jedny testovacie BG tiez pre tych, co nemozu cez tyzden... Aky cas navrhujete a ktory den?
  • 0

#72 Merlock129

Merlock129

Hyegun

• Hráči
  • PipPipPipPipPipPip
  • 476 posts

Posted 27 January 2012 - 12:27 AM

Navrhoval bych nedeli 19-21, myslim ze by to mohlo vyhovovat vetsine ^_^
  • 0

~Entei~

~Hate us we love it~

elfinka: ..ale ty s nami nemuzes jet tramvaji, tvoje ego se tam nevejde ^_^

http://img688.images...us/i/wspvp.png/

Posted Image

#73 Guest_Baalberith_*

Guest_Baalberith_*
  • Guests

Posted 27 January 2012 - 01:16 AM

Nastavil som zatial automatiku na 19-21h v Ut, Ct a Ne a zapnute vsetky 3 mody. Ked tak to este upravim, len aby ste to videli u informatora:)
  • 0

#74 Sir De Bill

Sir De Bill

Baphomet

• Hráči
  • 1,449 posts

Posted 27 January 2012 - 12:41 PM

Slayer - no problém s homunama bude kritický ve chvíli, kdy si někdo vezme BG set (tedy bude dostávat 4x větší dmg od homunculů... když bude mít demi-redukce (ne long range), tak to může zabalit rovnou). Řekl bych, že to je ten hlavní důvod, proč uvažovat o jejich zrušení - a snažit se argumentovat ve smyslu ať lidi nenosí BG armor na BG je vcelku... zvláštní. Homuny zvedající speed můžeš bez větších potíží nahradit speed potama (i když jak jsem viděl, tak creatoři měli problém s použitím authoritative badgů, natož speed potionů).

Baal - s tím sprintem to bude vypadat tak, že ho nahodí před vlajkou a prosprintuje to až k tomu čtverci v prostřed mapy, pokud ho nikdo nezastaví. Za zkoušku se nic nedá (on je to fajn skill, ale se speed potionem ho po chvíli doběhneš tak či tak), ale linker je imho i tak přeboostěnej v tom, že ho nedispelneš - tzn vezmeš ho na sacri a stačí se starat o to kuře, které na rozdíl od linkera (nebo kohokoli, kdo nese vlajku) potovat může. U ostatních stačí protlačit dispel a šťouchnout si (vzhledem k ubývajícím HP je solidní šance, že mu po čase bude zbývat 1 HP).
  • 0

Non advanced squad

Hanayaka - Sage 99/50
Sairyou - Monk 99/50

Často okupuji:
Polynom - paladin 99/70
Wala - blacksmith 99/50

a další...

#75 Guest_Baalberith_*

Guest_Baalberith_*
  • Guests

Posted 29 January 2012 - 12:12 PM

Sprint som povolil, linka sa dispelluje pri vstupe na mapu, balancera som trosku potunil, s nim sa este pohram tak, aby bral do uvahy aj levely zucastnenych:)
Tak isto som Telme pridal +7 jedla.

Cez tyzden sa mozete snad tesit na statistiku z BG velmi podobnu ako tu z GW na https://ucty.reborn.cz/new_gws.php
  • 0

#76 Guest_betr_*

Guest_betr_*
  • Guests

Posted 29 January 2012 - 09:10 PM

nefunguje prikaz @die
jeste trochu vybalancovat rozdelovani lidi .. jedna parta mela 3 stringy a druha zadny
udelat npc/prikaz ktery by mi automaticky doplnoval veci z kafry do inv :)

k hracum:
davejte protekty, tretina lidi creatori a protekty jsem dostal jednou, pritom eq rozbitej stale
v "respawn" mistnosti hrajte stringy kdyz chcete boosty

jinak parada, ty dve hodky uplynuly jak 10 minut
  • 0

#77 Espeon

Espeon

Chonchon

• Hráči
  • PipPip
  • 44 posts

Posted 29 January 2012 - 09:15 PM

nefunguje prikaz @die
jeste trochu vybalancovat rozdelovani lidi .. jedna parta mela 3 stringy a druha zadny
udelat npc/prikaz ktery by mi automaticky doplnoval veci z kafry do inv :)

k hracum:
davejte protekty, tretina lidi creatori a protekty jsem dostal jednou, pritom eq rozbitej stale

jinak parada, ty dve hodky uplynuly jak 10 minut

Ne vsichni maj dodelany joby na protekty.. ><
  • 0

brainzzz-konecna.gif

#78 Sir De Bill

Sir De Bill

Baphomet

• Hráči
  • 1,449 posts

Posted 29 January 2012 - 10:32 PM

Jo, balancer se dneska choval hodně zajímavě. Jeho dnešní výkon byl vcelku smutný a zasloužil by výpověď (i když vsadit na soudnost lidí - že se stejné classy rozhodí do různých týmů - je taktéž odvážný počin).

hráči:
Dneska větší rozmanitost classů - některým lidem konečně došlo, že classy, kterých je na BG méně, jsou více výjimečné a tedy mohou více ovlivnit výsledek (wizna, bragi, sacri,... i těch profů nebylo moc).
Způsob hraní - FAIL, FAIL, FAIL. Chybí: lepší organizace (-> choďte na mumble), rozum (magnet, když soupeř nemá wiznu, rush do postaveného kempu soupeře, ...)

betr:

Ano dobrá připomínka (jabka jsou taky správná volba - ať to lidi nemusí pak dochlastávat). Ale radši se starej o to, jak hraješ ty - nedávat boosty v respawn místnosti je ještě větší fail. Celkově mi z některých lidí dost tekly nervy, ale to se snad zlepší.

Jídla - musí vážit tolik? Asi už toho chci vcelku hodně, ale stejně se jídla nahazují jednou za delší dobu, berou se z kafry... nijak se negativně neprojeví, když budou vážit 1.
Které budou připraveny jako další (CTF, TI nebo SC)?
  • 0

Non advanced squad

Hanayaka - Sage 99/50
Sairyou - Monk 99/50

Často okupuji:
Polynom - paladin 99/70
Wala - blacksmith 99/50

a další...

#79 Guest_Baalberith_*

Guest_Baalberith_*
  • Guests

Posted 29 January 2012 - 10:48 PM

Jo, balancer se dneska choval hodně zajímavě. Jeho dnešní výkon byl vcelku smutný a zasloužil by výpověď (i když vsadit na soudnost lidí - že se stejné classy rozhodí do různých týmů - je taktéž odvážný počin).

hráči:
Dneska větší rozmanitost classů - některým lidem konečně došlo, že classy, kterých je na BG méně, jsou více výjimečné a tedy mohou více ovlivnit výsledek (wizna, bragi, sacri,... i těch profů nebylo moc).
Způsob hraní - FAIL, FAIL, FAIL. Chybí: lepší organizace (-> choďte na mumble), rozum (magnet, když soupeř nemá wiznu, rush do postaveného kempu soupeře, ...)

betr:

Ano dobrá připomínka (jabka jsou taky správná volba - ať to lidi nemusí pak dochlastávat). Ale radši se starej o to, jak hraješ ty - nedávat boosty v respawn místnosti je ještě větší fail. Celkově mi z některých lidí dost tekly nervy, ale to se snad zlepší.

Jídla - musí vážit tolik? Asi už toho chci vcelku hodně, ale stejně se jídla nahazují jednou za delší dobu, berou se z kafry... nijak se negativně neprojeví, když budou vážit 1.
Které budou připraveny jako další (CTF, TI nebo SC)?

bude CTF, ale este nie v utorok...
jidla .. porozmyslam
balancer bude support chary rozhadozvat nezavisle na pocte ludi.. to bude najlepsie..
  • 0

#80 Guest_betr_*

Guest_betr_*
  • Guests

Posted 30 January 2012 - 12:12 AM

betr:

Se tezko boosti kdyz vsichni stojej na tom jednom policku .. navic se clovek stara nejdriv o sebe, tj. opravit eq, obliknout, sezrat zradlo, naboostit sebe, nakrmit opici, .. :)

K samotnemu boji .. kdyz strana A uspesne tlaci na Bcka a dojde az k jejich respawnu, ale uz nizkem v poctu, tam se najednou respawnou vsichni hraci B, vymlatej tech par prezivsich A a pak spolecne jdou k respawnu A a cestou mlatej skupinky postupne dochazejicich hracu A tak ac meli Acka ze zacatku jasne navrh, tak to nakonec prohrajou...

Magnet byl fajn .. sem si rikal ze ma protivnik sikovny profy kdyz hodej ten magnet az k nam a pak nas bez problemu vymlatej creatori .. a on to byl vlastni magnet ..

Ikonky mecu by chteli zviraznit, nejsou moc videt .. a stale vidim hpbar u lidi z gildy v opacnym tymu. :(
  • 0

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users