Jump to content
Reborn fórum

Taekwon Builds


Josifek

Recommended Posts

Jinak cramp s tarou ti dá +5 str? Já myslel, že celkem jen +3.

Tarou ti sam o sobe da +2 STR. Samotnej Cramp(bez Tarou) ti da jen sanci na ziskani penez pri zabiti potvory. Cramp ti da +3 STR, pokud je splnena podminka komba(tj. equipnuta Tarou karta) a nijak nemeni vlastnosti samotne Tarou karty, ktera porad dava +2 STR - tzn. dohromady +5(pokud je Tarou v Ringu tak +6 STR).

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 112
  • Created
  • Last Reply
  • 5 weeks later...
  • 4 months later...

Muze te mi poradit jak mam rozdelit nebo jak mam davat body ve statusu kdyz chci aby ze me byl soul linker?

Predem dik

 

 

Záleží­ jakého linkera chceš, jde pouze o to jak rozdÄlit staty mezi dex, vit a int. Jestli to má byt esma nebo support linker nebo existuje i battle linker, ale toho na rebu mám asi jen já:) Ale pokud to chceš expit solo taekwona tak bych ti doporučil vytáhnout str na 30, agi na 9 a nějakou dex, s tí­m se dá udÄlat použitelný linker. 30str využijeÄ na tahání­ vÄcí­ a poty takže to nebudou za linkera vyhozené body. Výsledný build co bych teÄ udÄlal na GW linkera:

 

30 + 10 str

9 + 13 agi (matyr)

64 + 6 vit

65 + 25 int (a-yam s elder willow:P )

94 + 26 dex (rodka s dropsama a volné accessory, žádné glovky ani zeromy:P )

1 + 0 luk

2points left over

 

vÄe s agiup a blessem

 

Na GW mí­sto a-yamu redukÄní­ equip, IMHO ta int bude jedno, support linker nepotřebuje int, ale jen SP a na GW bych lozil přetí­žený s tou dex bych stejnÄ spamoval Ka-kouzla tak rychle že bych ty SP nezregeneroval ani s magni...

 

uf... snad vÄe :sleeping:

 

 

EDIT: teÄ mÄ napadlo, že vÄtčina toho co jsem napsal patří­ do linker topiku, pardon :)

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
  • 5 months later...

Chci se zeptat:

Má tento můj build (na 99) chybky? a pokud, jake?

 

TK ranker ( nebo aspon rychlo-huntic :megalol: ):

 

zapocitano AB lvl 10, STR bonus za 'Sprint'

Str 99+34

Agi 90+23

Dex 34+18

Int 6+11

Vit 1+3

Luk 1+0

 

+7 Mythical Lion Mask (1) ~ Orc Hero card

Gangster mask

+7 Falcon muffler

+7 Odin's Blessing (1) ~ Evil druid card

+7 Fricco's Shoes

+7 Valkyria shield ~ Parasite card ( GW: Thara frog card )

Ring (1) ~ Mantis card

Ring (1) ~ Mantis card

 

Předem dí­k za Äecky commenty, připomí­nky, rady, atp.

Link to comment
Share on other sites

Co je prece jenom lepsi na exp flying kick nebo tornado kick?

 

Se supportem ( i bez ) mi připadne jednoduÄÄí­ za TK netahat moc MOBu, naví­c Flyingem obcas zdrhes pres zed... + skvela moznost "Tumbling" ... Flying kick mi pripadne vyuzitelnejÄí­

Link to comment
Share on other sites

 

 

Jako pure pvm mission hunter možná OK, ale na GW je to nepoužitelný vzhledem k tomu, že na rebu je nejspí­Ä jen jedna orc hero card a tu její­ majitel nedá z ruky :megalol: Ke statům- full str podle mÄ zbyteÄnot, tolik agi nejspí­Ä taky zbyteÄnost. Skoro nulová vit s tak skvÄlým hp modifikátorem jaký mají­ rankeři je taková Äkoda.

Na GW radči raye a botky matyrem/green ferusem. I blbé vidar/valis a odins kombo je lepÄí­ na GW než tohle + smokie/horong/marine sphere accessorka :( A feather beret na switch :P

Link to comment
Share on other sites

Dí­k, ta OH karta byl spis jen takovy naivni sen ;):(

 

KaždopádnÄ suhlas s Marwelem v tom že PvP,GW to nebude nic moc.. ale PvM me tak nak vic bavi ( a hlavne... chytit skvelou GW guildu chce skvelej eq... kterej jaksi neni ) :megalol:

 

A kdyz jsme u toho eq..k: Log, Horrendous Hair....co nejvic :P

Link to comment
Share on other sites

Taky si mozna udelam 4fun taekwona bude hlavne na mission ale s tim ze budu ranker moc nepocitam :) skilly mi jsou jasny az na ty 2 kopy ...ktery se teda nejvic vyplati na PvM?

 

Njn skilly jsem nenapsal, takže...:

 

Flying kick 7 :mellow:

Tumbling 1

Kihop 5

TaeKwon Mission 1

Sprint 10

Leap 5

Happy Break (+SP) 8

Peaceful Break (+HP) 5

Mild ( Warm ) Wind 7

 

Ale na base lvlu 90 už můžeÄ Äecky skilly pro TK.

 

Ale co se týÄe kopů, na PvM....

využitelné jsou:

Roundhouse..utoÄí­ na jednho MOBa, ostatní­ poblí­ž stunuje

Tornado..PloÄný,ale nepřipadne mi moc vhodné za TK který má už tak málo HP jeÄtÄ tahat vlaky

Heel Drop.. na jednoho, stunuje, vÄtčinou mu dávají­ přednost před Flying kickem

Flying.. můj nejoblí­benÄjÄí­, připadne mi zkrátka skvÄlej a vůbec, naví­c Tumbling je super skill... :)

Link to comment
Share on other sites

Ale na base lvlu 90 už můžeÄ Äecky skilly pro TK.

 

...jen pokud je ranker ne? :mellow: Naví­c pokud se má nÄkdy dostat k ranku tak je mu podle mÄ flying na plnÄní­ misí­ takřka k niÄemu a imho využije lépe dva dmg kopy- jeden single target a jeden ploÄnej... po ranku by jsi mÄl mí­t už vÄecky skilly. To že je flying kick veliká chuÂťovka neznamená, že je praktický :)

Link to comment
Share on other sites

...jen pokud je ranker ne? :P

 

Je to možný :devil2:

 

To že je flying kick veliká chuÂťovka neznamená, že je praktický ;)

 

MÄ se na nÄm lí­bí­ hlavnÄ Tumbling, což je podle mÄ jeden z best TK skillu ;)

a když započítaÄ: NÄkterý kick (7) + Stance (1) + Kihop (5) + TK mise (1) + Sprint (10) + Leap (5) + Happy, Peaceful Break (min.5+min.5=10) + Warm Wind (7) tak tri zbydou 3 skill pointy, což dávat na kick nemá cenu takže jsem to nacpal do Breaku s regenem SP.

 

Naví­c pokud se má nÄkdy dostat k ranku tak je mu podle mÄ flying na plnÄní­ misí­ takřka k niÄemu a imho využije lépe dva dmg kopy- jeden single target a jeden ploÄnej... po ranku by jsi mÄl mí­t už vÄecky skilly.

 

Kdokoliv kdo chce tak nemusí­ jet Leap ani Flying kick a mí­sto toho třeba Heel Drop + Tornado... , já nikomu svoje skill pointy nenutí­m ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...