Jump to content

Photo

Populace serveru :)

• Please log in to reply
51 replies to this topic

#41 Merlock129

Merlock129

Hyegun

• Hráči
  • PipPipPipPipPipPip
  • 476 posts

Posted 29 July 2013 - 06:36 PM

Neee .. a co budu pres den v praci pro zabavu cist? :P

jenpromuze.cz ;)

• 0

~Entei~

~Hate us we love it~

elfinka: ..ale ty s nami nemuzes jet tramvaji, tvoje ego se tam nevejde ^_^

http://img688.images...us/i/wspvp.png/

Posted Image

#42 Corwin

Corwin

Chonchon

• Hráči
  • PipPip
  • 20 posts

Posted 29 July 2013 - 09:01 PM

Proč si myslíte, že grafika ROčka je špatná a nedokáže nalákat hráče? Koukněte se jak vypadá Minecraft - a ten hrají milióny lidí. A rozhodně ne kvůli grafice ;)

• 0

#43 Henry

Henry

Poring

• Newbies
  • Pip
  • 7 posts

Posted 29 July 2013 - 10:09 PM

Proč si myslíte, že grafika ROčka je špatná a nedokáže nalákat hráče? Koukněte se jak vypadá Minecraft - a ten hrají milióny lidí. A rozhodně ne kvůli grafice ;)

Z mé vlastní zkušenosti, kdy jsem Ragnarok zkusil prosadit ve škole, jsem pošel s posměšky typu... "to vypadá hrozně - co to je :X". Takovou reakci jsem nečekal, protože se mi zdá Ragnarok po grafické stránce sice jednoduchý, ale za to velmi pěkný. Holt asi né všem sedí ten manga style. 

Otázkou zůstává, jestli by takto nereagovali i na MC...

Minecraft má výhodu především v tom, že z tohoto žánru je minimum her. Znám snad dvě novější hry, kde mohu uplatnit svou stavitelskou kreativitu. Mimo to, Minecraft je něco úplně nového a zdá se být originální ne jen žánrem, ale i právě tou grafikou. To je tak stupidně neutrální grafika, že k tomu nemám slov.

Ale co hlavně může za popularitu dnešních her? - Něco NEW. Dnes se nové hry ukazují na veřejných sociálních sítích jako reklama (FB, YT...), lidé na to dělají Let´s Playe atd... za doby vzniku Ragnaroku tohle tolik nfrčelo. (Nebo jsem jen nebyl ve světě internetu?).

Na druhou stranu, kdo řekl že Ragnarok hraje málo lidí?  :smart:

• 0
Sagara Sosuke - Ranger - 99/3YouKo - Assassin - 99/50Youko - Assassin Cross - 98/69Butan - Monk - 98/50
Hake - Bard - 97/50Ferret - Biochemist - 94/38LightAngel - High Priest - 92/60Propan - Monk - 91/50
Service Pack - Scholar - 87/53Masao - Paladin - 80/50

My latest development game: Gravitation v1.0 (in GM).
Coming soon: Gravitation Online v1.4.0 (in C++)!

#44 Cindyyy

Cindyyy

Chonchon

• Hráči
  • PipPip
  • 33 posts

Posted 30 July 2013 - 08:28 PM

Ragnarok nehraje málo lidí... Málo lidí hraje jen tady na serveru. Na zahraničních serverech je hráčů dostatek. Tudíž otázkou spíš zůstává, proč lidé z Česka či Slovenska nechtějí hrát tady. Z toho, co já vím, začaly větší skupinky odcházet z RO už cca před rokem. Hráči z RO odešli jak na nové servery, tak už na běžící. Takže důvodem rozhodně nebude, že jim vadí "elitáři", kteří u nás mají v podstatě vše dostupné. Ne. Většině lidí - včetně mě - vadí přístup některých výše postavených. Nebudu se zrovna k tomuto tématu nijak zvlášť vyjadřovat, myslím, že každý ví, o čem mluvím.

Hlavním cílem změn by sice mělo být "nalákat nové hráče", ale také by se přitom neměli znechucovat dlouholetí hráči. Myslím, že co se renewalu týče, šlo spíš o přístup, o to, jakým způsobem se změna podala, než o změnu samotnou.

• 4
Blind Mag ~ Gypsy, aneb konecne jsem si udelala ADV :)

#45 Gracy

Gracy

Deviling

• Supporters
  • 263 posts

Posted 01 August 2013 - 10:35 AM

Reborn jsem s velkou lítostí (ne, nemyslím to ironicky) opustila na začátku roku 2013. Důvod: 3rd classes. Jakkoliv to zní sentimentálně, jsem zastáncem pre-renewal Ragnaroku, anebo prostě nemám ráda nové věci, renewal se mi nikdy nelíbil. Přestože jsem hlavně gw-hráč, na Reborn jsem se vždycky vracela odpočinout si a poběhat si pvm a po zavedení battle groundy. Projít si známé věci, odpočinout si při hře, která mě baví. Po nasazení renewalu, zejména pak renewal mechaniky, mě opravdu už nelákalo učit se všechno znovu a pokračovat po staru prostě nejde.

Nechci říkat, že nasazení renewalu byla chyba, jistě se našli lidé, kteří si to rádi vyzkoušeli, ale další to rovnou zabalili.

Renewal se měl otevřít jako druhý server, tak jak je to na ofiku, pre-renewal měl zůstat zachovaný tak jak byl. Pokud se podívám do zahraničí, nejvíce lidí hraje ragnarok s first classes. Každopádně RIP <3

kZqHPB4.jpg

• 4

Posted Image

#46 Merlock129

Merlock129

Hyegun

• Hráči
  • PipPipPipPipPipPip
  • 476 posts

Posted 01 August 2013 - 02:48 PM

Emm Oa, na offiku je 24 hodin denne na renewalu cca 2k lidi (odecetl jsem merchanty), zatimco na classicu (non renewal) cca 400-500. Co se tyce toho, ze na offiku se delal novy server na renewal? Ne, normalne se pokracovalo a pak az se dodatecne dodal classic, nejspis i kvuli gw, kazdopadne renewal ma vetsi ohlas a uspech.

• 0

~Entei~

~Hate us we love it~

Posted Image

#47 Mergi

Mergi

Deviruchi

• Supporters
  • 117 posts
  • Interests:Assassin Cross

Posted 22 August 2013 - 05:40 PM

Ono nejde o to že Renewall ma větší uspěch ve SVĚTĚ jde o nas Česko-Slovenské hrace, Vetsina z nas byla zvykla a relaxovala mela to pro pobaveni. Kdyz bylo jasne ze renewall neuspeje melo se udelat to co bylo receno pred jeho nahozenim stahnout ho. Bylo tu dost postav na 3rd ale pred uplnou Renewall mechanikou jich nebylo ani 100. porad tu bylo vice lidi co Mechaniku odsuzovaly a nez ti co Mechaniku vznasely na vrchol proto se to melo utnout v Dobe kdy to slo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• 1

Genetic(Trans) Jeseterka 160/50 s

Homuncul (Typ S) Eira 165

AB (Trans) Dr. Pierce 160/50

Chaser(Trans) lounly 160/50 s 

Legendary Item(lvl30) Steal 10,Steal Coin 10,DA+5% s sanci 3-tiho ATK 10

GX (Trans) Mergi 138/30

Sura(Trans) 156/50

Wanderer (Trans) 160/50

Nechápu jen jedno když je něco v dokonalé sinbioze proč se najde vždy někdo kdo tu sinbiozu chce zničit!

Tento server měl všelijaké časy, ale 7 let fungoval a prosperoval víc než kterékoliv jiné SERVERY.

8 rok šla cela servrová sinbioza do haje včetně nejcenejších hráčů co tento server měl.Jsem rád za těch prvních 7let. Od 8 roku to nemíním komentovat (nechci brečet)!!!

#48 Tomoko

Tomoko

Deviling

• Hráči
  • PipPipPipPipPip
  • 201 posts

Posted 22 August 2013 - 06:42 PM

Emm Oa, na offiku je 24 hodin denne na renewalu cca 2k lidi (odecetl jsem merchanty), zatimco na classicu (non renewal) cca 400-500. Co se tyce toho, ze na offiku se delal novy server na renewal? Ne, normalne se pokracovalo a pak az se dodatecne dodal classic, nejspis i kvuli gw, kazdopadne renewal ma vetsi ohlas a uspech.

hlavne treba odpocitat aj botov, ktorych je viac ako merchov :D

Ono nejde o to že Renewall ma větší uspěch ve SVĚTĚ jde o nas Česko-Slovenské hrace, Vetsina z nas byla zvykla a relaxovala mela to pro pobaveni. Kdyz bylo jasne ze renewall neuspeje melo se udelat to co bylo receno pred jeho nahozenim stahnout ho. Bylo tu dost postav na 3rd ale pred uplnou Renewall mechanikou jich nebylo ani 100. porad tu bylo vice lidi co Mechaniku odsuzovaly a nez ti co Mechaniku vznasely na vrchol proto se to melo utnout v Dobe kdy to slo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

bez nasadenia renewalu by neslo mnoho veci...je na case sa s tym proste zmierit... vracat sa ku klasickej mechanike nema zmysel

• 0

Posted Image
Mayumi
"If you're going to fight the boss, go after you've leveled enough."

#49 Merlock129

Merlock129

Hyegun

• Hráči
  • PipPipPipPipPipPip
  • 476 posts

Posted 22 August 2013 - 07:11 PM

hlavne treba odpocitat aj botov, ktorych je viac ako merchov :D

bez nasadenia renewalu by neslo mnoho veci...je na case sa s tym proste zmierit... vracat sa ku klasickej mechanike nema zmysel

to jsem odecetl bez zmineni :P

• 0

~Entei~

~Hate us we love it~

Posted Image

#50 ogar108

ogar108

Poring

• Newbies
  • Pip
  • 3 posts

Posted 30 September 2013 - 04:19 PM

Nevíte o nějakém super serveru kde je super česká/slovenská populace? :) díky

• 0

#51 Guest_betr_*

Guest_betr_*
  • Guests

Posted 30 September 2013 - 07:26 PM

Jop, Facebook. :D

• 0

#52 Visak

Visak

Chonchon

• Hráči
  • PipPip
  • 44 posts

Posted 30 September 2013 - 08:43 PM

To ne , ale tento server nabizi zive forum , predevsim pokud shanis viagru :D  http://www.newbalancero.cz/

• 0

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users