Jump to content
Reborn fórum

Warp do hradu pres vlajku


k3dT

Chcete zakazat moznost portovani do hradu pres vlajky ve meste? Warp do hradu ma spravne fungovat jen pres vlajky na GW mape.  

200 members have voted

  1. 1. Chcete zakazat moznost portovani do hradu pres vlajky ve meste? Warp do hradu ma spravne fungovat jen pres vlajky na GW mape.

    • Ano
      87
    • Ne
      94
    • Nezalezi / Nevim
      19


Recommended Posts

  • Replies 122
  • Created
  • Last Reply
Jaké jsou tedy důvody pro ANO ? :confused1:

Je to tak na oficiálu (no a?), bude to zábavnÄjÄí­ a živÄjÄí­ (si to udÄlÄjte sami zábavnÄjÄí­ a živÄjÄí­ :angry: ). Nějaký dobrý důvod proÄ ANO ?

11811[/snapback]

 

Jak uz tady psalo spousta lidi: muze se to vyzkouset a kdyz se to neujme, vypnout to muzem vzdycky, takze nechapu proc nehlasovat pro ANO :o

Link to comment
Share on other sites

Mno ja som hlasoval za "nie" pretoze hradov je malo a utocnikov byva presila minimalne trojnasobna. Toto by sposobilo moc rychle striedanie hradov a nikto by z nich nic nemal dohromady.

 

Ak ale date ano, neslo by to aspon urobit, ze by sa neslo ist cez vlajky z mesta iba pocas gw? niekto chce ist do hradu mimo gw trvalo by mu to dost dlho...

 

BTW: otazka torsku mimo.. kedy bude striedanie dna a noci v hre? to je tiez na oficiali :confused1: ... sa uz na to tesim ako maly :angry::o :o

Link to comment
Share on other sites

k ty noci a dnu ...

problem je ten, ze je to efekt blindu a pro vsechny. tim se normalni blind trochu stavi mimo a donedavna to delalo problemy. teoreticky by slo D/N efekt soupnout na jiny status ktery se nepouziva (treba halucinace) a dat mu vzhled sede obrazovky jako je v noci. pak by se nevolal efekt blind, ale jiny, ktery by se v klientu projevil jako noc. chtelo by to ale vyzkouset, protoze se pak musi zasahovat do zdrojaku a klienta

Link to comment
Share on other sites

no dufam ze o tej noci bude hlasovanie.. hral som na jednom servry kde to davalo blind(teda tusim to bolo na viacerych.. jeden bol aj finalRO.. najprv hraci velmi chceli noc a po 2 dnoch prosili gm nech to vratia nazad) a bolo to fakt nehratelne, mozno to je sranda prvych 5minut ale potom z toho zacnu boliet oci(vtedy to bol efekt toho blindu kde okraj obrazovky je uplne cierny a v strede vidno normalne.. tusim ze to je ten terajsi blind..ale podla mna by to malo podobny efekt aj keby bola zotmavena cela obrazovka rovnako) a je to fakt neprijemne v tom nieco robit

edit: este ked spominam ten blind... myslim len vizualny efekt.. nie stratu hit, flee a podobne

Link to comment
Share on other sites

no dufam ze o tej noci bude hlasovanie.. hral som na jednom servry kde to davalo blind(teda tusim to bolo na viacerych.. jeden bol aj finalRO.. najprv hraci velmi chceli noc a po 2 dnoch prosili gm nech to vratia nazad) a bolo to fakt nehratelne, mozno to je sranda prvych 5minut ale potom z toho zacnu boliet oci(vtedy to bol efekt toho blindu kde okraj obrazovky je uplne cierny a v strede vidno normalne.. tusim ze to je ten terajsi blind..ale podla mna by to malo podobny efekt aj keby bola zotmavena cela obrazovka rovnako) a je to fakt neprijemne v tom nieco robit

edit: este ked spominam ten blind... myslim len vizualny efekt.. nie stratu hit, flee a podobne

11935[/snapback]

Je to sice OT, ale neslo by teda vytvorit novej predmet, neco jako pochoden, aby bylo videt v noci lip, to by resilo ten problem a zaroven by to bylo i docela realisticky.

Link to comment
Share on other sites

No ja hlasoval pro ne,protoze jsem priest a uz tak mam toho dost na praci a vazne asi nebudu stihat odlogovat z hradu a davat nasim hracum wrap k vlajkam u hradu. :):) z toho bych asi zesilel...a nebo jeste jak znam nase lidi tak jsou schopni me posadit do pronty a cekat na mrtve v dobe utoku na nas hrad... ;);):ninja:

 

Nonick_Priest-95_vic ne:-) S.M.D.V.Q.

Bezjmena_Hunter-63 Hunti eqp

Link to comment
Share on other sites

kenny jen by me zajimalo kdy se uz teda rozhodnes a hlavne jak ....anketa je celkem zatim vyrovnana a hlasovalo uz docela dost lidi ....resp si myslim ze hlasovali aspon ti kteri na fora chodi a ti co nechodi tak ti ani hlasovat nebudou hm...? tak jak :ninja:

Link to comment
Share on other sites

jo a podle me hlasujou pro ano ti co nemaji zadny hrad a delaji si tak vetsi nadeji na dobyti(coz je velka prevaha) a ti co maji hrad tak ne(proti ostatnim guildam nemame narok)

11976[/snapback]

No, podle me HR maji hrad, ne? Vetsinou dokonce vic nez jeden. A pokud se nepletu tak docela dost lidi od nich hlasovalo pro ANO, stim ze kdyz to nebude fungovat, tak se to jednoduse vrati zpatky. Takze na tebe mam otazku: Proc to nezkusit?

Link to comment
Share on other sites

v predchadzajucej ankete o vylepsovani servru to bolo jednoznacne ANO, cely cas sa tu ekca aby bol reborn co najviac ako oficial a v tejto ankete par ludi stiahne chvost abo si aspon protireci resp asi sami nevedia co xu..

12050[/snapback]

 

Otazka zni jestli lidi hlasujou jen o tech vlajkach nebo zaroven i o tom nahodnym portu do hradu co psal Loony...

Link to comment
Share on other sites

Nuz, hlasoval som za ano, aj ked si nie som isty ako to dopadne, vzdy sa da kazda zmena vratit s5.

Podla mna ak sa budu moct obrancovia dostat spat do hradu z GW mapy, tak to je v pohode, len im to trochu predlzi cestu. Osobne sa mi obcas zdalo az nefer, ze som sa este zmrazeny portol do hradu, mozno o 2-3 sekundy neskor ako ma zabili som tam bol zas.

Nahodny warp by bolo tiez zaujimave spestrenie :)

 

A dufam, ze ked sa nieco bude menit, bude to po vzajomnej dohode GM s prihliadnutim na prispevky. Hlasov je kopa, argumentov malo.

Link to comment
Share on other sites

No ja len chcem podotknut ze IMO jedny GW na skusku nestacia, zmene sa treba trosku prisposobit a naucit sa na nu reagovat, aby sa preslo unahlenym zaverom.

Takze nechat to aspon tyzden.

12266[/snapback]

s tim souhlasim ... ale esli tu zejtra budou lidi nadavat, tak asi bude zbytecny nechavat to dyl

Link to comment
Share on other sites

Mno niekto samozrejme nadavat bude a niekto zase nie, to sa da ocakavat. Ale moze sa to nechat dajme tomu tyzden a od zajtra moze byt anketa ci zmenu nechat alebo vratit do povodneho stavu s tym ze posledne slovo ma GM s prihliadnutim na nazor hracov. Po tyzdni je mozne spravit si o tom rozumny usudok.

Link to comment
Share on other sites

no tak to dopadlo tak ze silnejsim guildam hrad ostal a slabsim to zas len zhorsilo pretoze sa nestihnu do hradu vratit s5...a este takto su vo vyhode viac 4 a 5 ale do tej 1 a 2 tiez musia nejak prist utocnici :thumbup:

12359[/snapback]

A ktere guildy jsou podle tebe ty "silnejsi" ? :pinch: Ja jen ze sem nejak nepochopil, jestli ses pro, nebo proti.

Link to comment
Share on other sites

A ktere guildy jsou podle tebe ty "silnejsi" ? :pinch: Ja jen ze sem nejak nepochopil, jestli ses pro, nebo proti.

12418[/snapback]

tie silnejsie su asi tie guildy ktorym ostal hrad :) a napisal som ten post ako zhodnotenie situacie po ankete v praxi ;) hlasoval som najprv ze nie pretoze som myslel ze to dopadne podobne jak som napisal a myslel som ze bude tazsie branit hrad vsetkym(aj nam) ale jak sa ukazalo tak mi to v podsate ani moc nevadilo :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...