Jump to content
Reborn fórum

Warp do hradu pres vlajku


k3dT

Chcete zakazat moznost portovani do hradu pres vlajky ve meste? Warp do hradu ma spravne fungovat jen pres vlajky na GW mape.  

200 members have voted

  1. 1. Chcete zakazat moznost portovani do hradu pres vlajky ve meste? Warp do hradu ma spravne fungovat jen pres vlajky na GW mape.

    • Ano
      87
    • Ne
      94
    • Nezalezi / Nevim
      19


Recommended Posts

  • Replies 122
  • Created
  • Last Reply

Tak my sme treba prisli o prontu 2. Ale podle me to zakaz portu pres vlajky do hradu neovlivnil (ikdyz bychom mozna udrzeli ;) ). Proste nas bylo malo, priblizne tolik jako utocniku a nase ali byla nekde v mexiku :pinch: Lvlove a equipove na tom jsou nekteri od nas proste hur :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Ostatnim je to zrejme jedno, soudim podle poctu reakci...

12460[/snapback]

No, v podstate jo...

Jestli mam an to napsat nazor, tak sem konzervativni a rad bych to po starym - ale jak sem uz uvedl rozumny duvod pro to zadny nemam. Jen investice do hradu jsou ted jeste diskutabilnejsi nez pred tim.

Link to comment
Share on other sites

Jen investice do hradu jsou ted jeste diskutabilnejsi nez pred tim.

12497[/snapback]

 

Tak by mÄ zají­malo, kolik tam máte invest :), když tak poÄí­tám s tí­m, že kupujete pokaždý 2 body do truhel. GW zaÄali už asi před 3 mÄsí­ci (nevim přesnÄ).

Tak suma sumárum 180+- ? to samý i v def ... tak to vidim,ž e to empo má ví­c HP jak takovej Amon Ra :D

 

Abych nebyl OT, to portování­ přes GW vlajky je lepÄí­ pro íştoÄní­ky. :) názor na to nemám, jsem spokojenej s obÄma.

Link to comment
Share on other sites

jsem stale proti warpovani do hradu pri tak malem poctu hracu a malem poctu lidi v guilde zpusobi jen to ze hrad skoro nebude mozne ubranit ... navic je zakazene memo pred hrady coz nektere hrady dost znevyhodnuje ... nechci hrozit ale zacinam uvazovat o tom ze prestanu na rebornu hrat.. z GW se brzo stane jen takove pvp o zabijeni lidi nepujde uz ani o hrad ..

Link to comment
Share on other sites

jsem stale proti warpovani do hradu  pri tak malem poctu hracu a malem poctu lidi v guilde zpusobi jen to ze hrad skoro nebude mozne ubranit ... navic je zakazene memo pred hrady coz nektere hrady dost znevyhodnuje  ... nechci hrozit ale zacinam uvazovat o tom ze prestanu na rebornu hrat.. z GW se brzo stane jen  takove pvp o zabijeni lidi nepujde uz ani o hrad ..

12781[/snapback]

Driv si psal, ze vam to pomuze, ze budete silnejsi. Kdyz se tu psalo o memo na gw mapu, tak si se k tomu nijak nevyjadril. Kdyz nechces hrozit, tak netusim proc to sem pises. GW je takove pvp, ale vzdy jde hlavne o hrad.

Z tveho prispevku mam asi takovyhle pocit: Uz nemame tolik hradu jako driv, proste to nejde ubranit. Navrhnu memo na gw mapu, to by nam mohlo vratit ztracenou silu. A kdyz ne, aspon udelam BUBUBU ze odejdu :(

Podle me: Tahle uprava znacne pohnula se zabavnosti a akcnosti gw smerem nahoru. Jedna aliance nemuze ovladat vetsinu hradu. A nepovazuji v poradku, aby nektere hrady byly nedobytne. To se ted zmenilo.

Link to comment
Share on other sites

Podle me: Tahle uprava znacne pohnula se zabavnosti a akcnosti gw smerem nahoru. Jedna aliance nemuze ovladat vetsinu hradu. A nepovazuji v poradku, aby nektere hrady byly nedobytne. To se ted zmenilo.

12800[/snapback]

Chci se tedy zeptat, k cemu je potom invest kdyz i sebelepsi guilda se sebelpsi obranou a taktikou podle tebe nemuze mit nedobytny hrad? (rekneme ze by branila s ali)

abych nebyl OT tak sem proti warpum na gw mapu, spis nedokazu pochopit proc zmizeli ty vlajky od fontany (mohli je presunout treba pod 3. hrad a zrusit ty pred hradem a vsichni by to meli stejne daleko)

Link to comment
Share on other sites

Chci se tedy zeptat, k cemu je potom invest kdyz i sebelepsi guilda se sebelpsi obranou a taktikou podle tebe nemuze mit nedobytny hrad? (rekneme ze by branila s ali)

abych nebyl OT tak sem proti warpum na gw mapu, spis nedokazu pochopit proc zmizeli ty vlajky od fontany (mohli je presunout treba pod 3. hrad a zrusit ty pred hradem a vsichni by to meli stejne daleko)

12805[/snapback]

Hrad jde udrzet, podivej se na HR, ale aby byl nekolik mesicu nedobytny je trochu moc.

Link to comment
Share on other sites

po poslednych 2 gw musim povedat ze ta zmena naozaj vyrazne pomohla zabavnosti na gw.. na tychto poslednych gw bolo snad viac akcie ako na vsetkych ostatnych dohromady

ako pise maul hrad sa da udrzat ale treba tomu obetovat viac ako jeden butterfly wing.. ak chce niekto kvalitne zainvestovany hrad tak nemoze nechat v obrane 2 ludi a spoliehat nato ze stihne dobit 2-3 hrady a potom rychlo zachranit este ten svoj

co sa tyka tych vlajok na gw mape.. je to ferove tak ako to je pretoze ak by boli napriklad pri hornej fontane tak by boli zvyhodneny obrancovia dolnych hradov

cestu do kazdeho hradu maju takto rovnaku aj utocnici aj obrancovia takze je to vyrovnane u kazdeho hradu

Link to comment
Share on other sites

po poslednych 2 gw musim povedat ze ta zmena naozaj vyrazne pomohla zabavnosti na gw.. na tychto poslednych gw bolo snad viac akcie ako na vsetkych ostatnych dohromady

ako pise maul hrad sa da udrzat ale treba tomu obetovat viac ako jeden butterfly wing.. ak chce niekto kvalitne zainvestovany hrad tak nemoze nechat v obrane 2 ludi a spoliehat nato ze stihne dobit 2-3 hrady a potom rychlo zachranit este ten svoj

co sa tyka tych vlajok na gw mape.. je to ferove tak ako to je pretoze ak by boli napriklad pri hornej fontane tak by boli zvyhodneny obrancovia dolnych hradov

cestu do kazdeho hradu maju takto rovnaku aj utocnici aj obrancovia takze je to vyrovnane u kazdeho hradu

12813[/snapback]

Nemyslim si ze by byli zvyhodneni, naopak si myslim ze jsou zvyhodneni tedka dva horni hrady a trochu stredni oproti 1 a 2, takze tato zmena by to jen vyrovnala, coz diky tve osobni averzy vuci hr jiste nedokazes prekousnout.

Link to comment
Share on other sites

Nemyslim si ze by byli zvyhodneni, naopak si myslim ze jsou zvyhodneni tedka dva horni hrady a trochu stredni oproti 1 a 2, takze tato zmena by to jen vyrovnala, coz diky tve osobni averzy vuci hr jiste nedokazes prekousnout.

12825[/snapback]

 

Shademastere... jiz nekolikrat se zde napsalo:

Utocnici to maji stejne daleko jako obranci. - duvod proc neni potreba na tom nic menit.

 

Ty pises, ze jsou horni hrady zvyhodneny atp... laskave tedy popis cim....

 

p.s. Kdyz se vede diskuse a neco se resi, obvykle se rikaji argumenty a ne domnenky...

Link to comment
Share on other sites

Po te zmene ted nemam v umyslu odchazet , ale GW po te zmene jak budou vypadat muze byt pro me duvod tu zkoncit ..

 

jo pomohlo to ted k zabavnosti, ale postupem casu to povede k nemoznosti ubranit jakykoliv hrad ...to ze HR ma mozna naskok nad ostatniho nic neznamena ..RO je hra kde je proste strop .. mesic dva a situace se otoci pripadne vyrazne srovna bude uz dost lidi co neumre na prvnim warpu ...je tu tolik charu co empo znici do par vterin .. zemetras bude nicit paste ... obrana hradu skoro nemozna ani ve dvou guildach ( nebo nastane to ze se budou aliance bat o svuj takze HR+kor jeden.. LW FR druhy ..FF GUMY treti budou branit minimalne utocit coz povede k nude pri gw, protoze tu sou jeste dalsi dva hrady ktery si zaberou pripadne dalsi guildy )

 

Elessi: LW kdyby bylo misto HR ze by je nikdo nedaval jejich utok byl drtivy delate uplne to same nicite investy jinde ... hral jsem na freye a pamatuju jak se tam LW chovalo ..

bojim se toho ze budou gw o tom ze cele valky se nikdo nebude starat o hrad a na konci se snazit co nejvice hradu sebrat

Link to comment
Share on other sites

shade:"Chci se tedy zeptat, k cemu je potom invest kdyz i sebelepsi guilda se sebelpsi obranou a taktikou podle tebe nemuze mit nedobytny hrad? (rekneme ze by branila s ali)" opet raz shadove dohady...brante hrad s ali/to ste este asi nerobili :(/... uvidime ci sa podari udrzat. podla mna vam ano zbytok servru sa este musi zlepsovat.

oggi: reagujes na post elessi o toceni hradov...nikde som ho nenasiel...

skor si mal reagovat na to ze ti postol 100% pravdu ze vasa obrana hradu uz nemoze byt postavena na obrane 2ludi ze?

Link to comment
Share on other sites

Eowka: ano HR ma ted dve moznosti branit s pomoci aliance prt 1 myslim dokazeme ubranit jeste par tydnu nebo znicit prt 1 a kazde GW si jen utocit a tocit investy a na konci nejaky hrad si nechat.. ktera se ti zamlouva ? ja to vidim prvni varianta povede brzo k nude druha hrady budou bezcenne ale bude se na GW neco dit

Link to comment
Share on other sites

Eowka: ano HR ma ted dve moznosti branit s pomoci  aliance prt 1 myslim dokazeme ubranit jeste par tydnu nebo znicit prt 1 a kazde GW si jen utocit a tocit investy   a na konci nejaky hrad si nechat.. ktera se ti zamlouva ?  ja to vidim prvni varianta povede brzo k nude druha hrady budou bezcenne ale bude se na GW neco dit

12855[/snapback]

sam si pisal v predchadzajucom poste ze Ro ma svoj strop, taze aj to tocenie po opusteni 1 vam dlho nevydrzi/moj nazor/ a mne je to suma fuk pre aku variantu sa rozhodnete LW+FR sa neplanuju usadit :unsure:, a je nam jedno v ktorom hrade sa svami stretneme na mensiu konverzaciu :)/no flame/

Link to comment
Share on other sites

Elessi: LW kdyby bylo misto HR ze by je nikdo nedaval  jejich utok byl drtivy delate uplne to same nicite investy jinde ...  hral jsem na freye a pamatuju jak se tam LW chovalo ..

bojim se toho  ze  budou gw o tom ze cele valky se nikdo nebude starat o hrad a na konci se snazit co nejvice hradu sebrat

12831[/snapback]

ja som nikdy nikde nepisal nic o toceni hradov.. ja mam mozno trosku odlisny nazor od gildy a myslim si ze to ci ostatne gildy tocia hrady ak na to maju alebo nie je len ich vec..

slo mi len o to ze teraz ak chcete udrzat hrad tak ho musite branit cely a nie len od kafry k emperku

co sa tyka fraye lw tam boli asi naj ale tie hrady sme netocili a snazili sme sa vsetky 4 udrzat :unsure:

tych nudnych gw a toho ze kazdy bude kampit sa bojim aj ja... ale zatial kym sa nieco deje tak je mi to jedno.. a ak to nahodou prejde do stavu ze budu gw opat nudne stale je tu moznost to zmenit

ved prave o to tu ide aby bola zabava(ci uz na gw alebo mimo nich).. tym co sa bavia na gw moze gm upravovat gw nastavenie tak aby ich to stale bavilo a ak niekomu vadi to ze na gw je viac zabavi na ukor udrzania hradu tak nech sa zamysli nad tym ze preco to hra.. ak nie pre zabavu tak neviem

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...