Jump to content
Reborn fórum

Warp do hradu pres vlajku


k3dT

Chcete zakazat moznost portovani do hradu pres vlajky ve meste? Warp do hradu ma spravne fungovat jen pres vlajky na GW mape.  

200 members have voted

  1. 1. Chcete zakazat moznost portovani do hradu pres vlajky ve meste? Warp do hradu ma spravne fungovat jen pres vlajky na GW mape.

    • Ano
      87
    • Ne
      94
    • Nezalezi / Nevim
      19


Recommended Posts

  • Replies 122
  • Created
  • Last Reply

No doufam, ze me nebudou hned kamenovat...

 

Ale zrovna todle by meli GM rozhodnout jen podle argumentu v debate, ale bez ankety...

 

Warp z mesta pres vlajku dava obrancum velkou vyhodu, neverim tomu, ze se ty vyhody nekdo bude chtit vzdat... Kdo ma hrad bude hlasovat ne, nemam pocit, ze by se nekdo zamyslel nad problemem (bez urazky), jak to uvidi, hned klika ne...

 

Muj nazor:

Urcitou vyhodu pro obrance samozrejme ano, ale warp ze zacatku hradu do jeho stredu by mohla byt vyhoda dostatecna...

Pres vlajku z mesta je imho vyhoda moc velka... i pri velke presile utocniku, je smrt obrance nepodstatna, kdyz je hned zpatky...

Link to comment
Share on other sites

No kedze sa tu dost veci zdovodnuje ze su ako na oficiale aj ked je toto privatny server s 200 hracmi, tak by z mojho pohladu bolo spravne keby aj toto fungovalo tak ako to fungovat po spravnosti ma. Niekomu to vadit moze niekomu nie ale kedze sa tu kazdy niekedy ocitne v ulohe obrancu aj utocnika tak je to uplne vyrovnane.

Link to comment
Share on other sites

No..jenze lidi co maj hrad je min :) Takze to dopadne pro ano. Nevidim na tom nic spatnyho. Jen by to mozna chtelo warpnpc nebo save u kafry nahore...nevim. Rozhodne bych to zkusil.

11564[/snapback]

 

No je fakt, ze to muzes brat i takle z druhy strany, ale i tak sou proste ty lidi zaujaty.. a resil bych to podle nazoru, ne ankety :o ..proste jen argumenty, ne anonymni klik, jak me zrovna napadne, bez zamysleni...

 

ad warp NPC: asi zeptam blbe: proc ? dyt bys tim defacto nahradil warp pres vlajku z mesta, jen by to mel obrance na 2x klik , misto 1x klik :) jen at se hezky projde :o ta kafra je aspon kousek dal :)

Link to comment
Share on other sites

meli bychom jet podle oficialu v dobrem i zlem  :)

11586[/snapback]

 

no tak todle neberu :o

sou urcity veci, kery se ve hre projevi i podle poctu hracu, a musi se pro nase ucely upravit... ale vetsina spis ne... ale jinak ja osobne oficialu taky verim, ze se to tam lip (pri vetsim poctu) proveri...

 

ale to uz mizime malicko pryc od tematu...

 

to uz nikdo nema nic, proc ANO/ne pro tudle zmenu ? :)

Link to comment
Share on other sites

hlasoval sem ne protoze si myslim ze to povede k nude pri GW mozna si rikate aa je z HR tomu to nevyhovuje klidne at se to zkusi takto zapnout ... clovek se tomu prizpusobi ...ja bych to videl jako vyhodu pro HR aspon nase utoky budou rychlejsi

Link to comment
Share on other sites

Ja sem hlasoval "NE" protoze sem ukrutne konzervativni... :)

Kazdopadne by to byla zajimava zmena, nejsem vylozene proti... ale je tak velka ze vubec ani nedokazu odhadnout jestli je pro nas dobre nebo ne, to by ukazala az praxe. Rekl bych ze hra pak bude narocnejsi, ale na druhou stranu nabidne vice moznosti.

Link to comment
Share on other sites

Ja som hlasoval za "Ano". Som za kazdu zmenu aspon sa nieco deje. Nech sa povolia warpy na gw mapu, nech sa zrusila butterfly wingy. Bola by aspon nejaka zmena. Na druhu stanu by sme si urcite dva krat premysleli ci ist utocit alebo celu hodinu branit a pascovat co by asi robili vsetci coho nasledkom by bola spominana nuda na gw.

Link to comment
Share on other sites

Hlasoval sem ano :)

Je to zajimave reseni prodlouzeni one cesty z mesta do hradu ...

 

Zas na druhou stranu mi to pride krapet nefer vuci obrancum, protoze tem trva cesta stejne dlouho jak utocnikum. ( Do hradu ...)

Myslim, ze vlajka z mesta aspon krapet kompenzovala "pripadne" precisleni ze strany utoku ....

Kemp kafry uz nebude mit takovou silu, protoze do petky radsi dobehnu po svejch, nez tam lezt pres vlajku ...

Ovsem jak jiz psal nekdo vis :) cas rozhodne:)

 

Add: Ze by si to Gm meli rozhodnout sami :)

 

- toto hlasovani ma urcite rize doporucijici zaver nikoliv rozkazujici .. :o

- Jestlil sis nevsim Gm delaji hru pro nas ... Jak jinak ziskat nazor ostatnich???

 

Kdyz napisou, ze se ptali hracu co si o tom myslim, tak zase na ne nejaky pako vybehne s nesmyslnym presvedcenim, ze se jedna o nejaky podvodny komplot ...

Link to comment
Share on other sites

ja som hlasoval za ano... nudnejsie gw ako su teraz uz byt nemozu a aj ked sa toho bojim, tato zmena moze byt zaujimava :) a ak nahodou nie... tak nevidim problem v tom vratit to na povodnu podobu

 

ku savu u kafry nad gw... ak by sa tam dal dat save je to to iste ako vlajky v meste len s tym rozdielom ako keby nefungovala hospoda.. takze ak tam oficialne nema byt tak ho tam nedavat

a k vyberaniu truhiel: neslo by spravit aby vlajky v meste nefungovali len pocas gw? to by ten problem riesilo.. :)

Link to comment
Share on other sites

pokud server utahne vic postav pri gw budiz toto zavedeni jen povede k vetsimu poctu postav protoze  drtiva vetsina lidi si takto da na druhy acount warpera :)

11803[/snapback]

Server to pocitam utahne bez problemu, preci jen je to delo :) Ale je to takovy... zvlastni. Ubude taktiky a zustane jen hruba sila.

Link to comment
Share on other sites

bude to zábavnÄjÄí­ a živÄjÄí­

11811[/snapback]

nieje iste ci to bude... ale ak to bude tak je to podla mna dostatocny dovod.. ak pre teba nieje hra o zabave tak sa nad sebou zamysli...

a ked uz ideme tvojim uvazovanim tak mas nejaky dovod preco NIE? ze stratite hrad? ... noa?

Link to comment
Share on other sites

Jaké jsou tedy důvody pro ANO ? :confused1:

Je to tak na oficiálu (no a?), bude to zábavnÄjÄí­ a živÄjÄí­ (si to udÄlÄjte sami zábavnÄjÄí­ a živÄjÄí­ :angry: ). Nějaký dobrý důvod proÄ ANO ?

11811[/snapback]

 

Hlasovalo tu uz pomerne dost hracov, par z nich uviedlo aj dovod ako a preco tak hlasovali, takze sa nauc citat a neprud. a btw Z tvojho postu som usudil ze sa ti tato zmena nepaci ale tiez som sa v nom nikde nedocital ziadny rozumny dovod preco hlasovat za NIE.

(Ja som svoj dovod uviedol.)

Dufam ze tento post nie je v konflikte so ziadnym novym pravidlom, ak ano ospravedlnujem sa a zmazem ho.

 

Edit: doplnena citace

Link to comment
Share on other sites

Jaké jsou tedy důvody pro ANO ? :confused1:

Je to tak na oficiálu (no a?), bude to zábavnÄjÄí­ a živÄjÄí­ (si to udÄlÄjte sami zábavnÄjÄí­ a živÄjÄí­ :angry: ). Nějaký dobrý důvod proÄ ANO ?

11811[/snapback]

no, ma to spoustu aspektu. vem si ze zruseni vlajek znamena zruseni obrany. pokud se nebude moc ukladat memo pred hradem a save u kafry nad hradem, budou obranci ve znacne nevyhode protoze se nedostanou do hradu vcas. pokud by se povolilo memo pred hradem, tak by to bylo jeste relativne vyrovnany, i kdyz ta prodleva mezi warpem do mapy s hrady a behanim k vlajce taky bude znamenat hodne, ale uz to nebude tak drasticky. na oficiale kde brani hrad 100 lidi to az tak velky problem byt nemusi, ale tady kdyz brani 20 lidi a 15 jich zarve je ten cas vec ktera ti zlomi vaz. dalsi moznost co me napadla je portovani pres vlajky do hradu z mesta s tim, ze by se neportovalo na jedno misto, ale nahodne na nektere z 5 preddefinovanych (kafra, vstup do hradu, emp room ...). to by na prvni pohled mohlo pomoci utoku, ale on asurak nebo wiz s SG ktery pribehne zezadu taky neni marny. bylo by to spis na taktice a sikovnosti. pokud vlajky zustanou, tak bude situace porad stejna. zakempeny hrad a vpodstate obrana ktera je behem minuty zpet. na czechru se treba branilo stylem 2 linie. dejme tomu v pravem dolnim hrade branila prvni vlna u vchodu a co proslo skoncilo pred vchodem do baraku v zapastene ulicce s wiznami na cimburi. tady tenhle postup nikdo nedela a ve chvili kdy utok prorazi prvni val ma volnou cestu a obrana jen zmatene pobiha. vse se musi promyslet, jak vlajky, tak to, jak se s tim vyporada utok a obrana a jak zmeni strategii

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...