Jump to content

Photo

Paladin - Buildy

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
436 replies to this topic

#61 Nanaki

Nanaki

Cholerik

• Supporters
  • 447 posts

Posted 10 September 2005 - 04:55 PM

Mno, na 99 base paladina by to vycházelo asi takhle, ale je to spíš pokus, radu jen uvítám:
STR  57+13 (2xring bez slotu)
AGI  44+ 8 (ASPD s Berserker potion - 170,72)
VIT 80+10 (s Peco peco card, Matyrem a Faith 20 002 HP)
INT 63+7 (1008 sp, mělo by to stačit i na rozumný heal)
DEX  52+8 (HIT 159 - to je docela málo, co? :))
LUK  1+3 (na co taky mít víc :))

Je to bráno se slušným equipem, je jasné, že to začne za něco stát až tak od 8x levelu, ale myslím, že pak by to mohlo být slušné maso :P

View Post

Spíš bych tipoval až na 90+, ale co... Build dobrej, jen 2 věci...

STR - hlavní útočný skill je Ritual, proč tewdy tak vysoká STR ? A notabene ještě obě acc. zapláclý ringama ? (a ještě neslotovýma)

DEX - pokud ti jde jen o HIT, tak je to zbytečně moc. To je lepší si vzít VVS zbraň, nebo mít Mummy... GC asi moc používat nebudeš...

Edited by Nanaki, 10 September 2005 - 04:58 PM.

The End

#62 Xperiment

Xperiment

Deviruchi

• Hráči
  • PipPipPipPip
  • 107 posts

Posted 10 September 2005 - 05:08 PM

Spíš bych tipoval až na 90+, ale co... Build dobrej, jen 2 věci...

STR - hlavní útočný skill je Ritual, proč tewdy tak vysoká STR ? A notabene ještě obě acc. zapláclý ringama ? (a ještě neslotovýma)

DEX - pokud ti jde jen o HIT, tak je to zbytečně moc. To je lepší si vzít VVS zbraň, nebo mít Mummy... GC asi moc používat nebudeš...

View Post

Ritual isnt primary skill(for pvm at least), you cant really EXP with it :)
- CzechRo -
Posted Image Xperiment, occupation Spear (ab)User Knight, guarding honour of guild Eternal Blue
~Damien82~, occupation Zenny loving Whore, earning zeny and trading equip among Midgard merchants
Damien82, occupation Martial Arts Monk, enjoying his retirement & occasionaly takes a stroll through Payon

- Reborn -
Serra, Holy Warrior, sworn to wipe out Demons out of Midgard
Reya, Spear Master Knightess, dreaming of Spiral Pierces in distant future

#63 Nanaki

Nanaki

Cholerik

• Supporters
  • 447 posts

Posted 10 September 2005 - 05:12 PM

Ritual isnt primary skill(for pvm at least), you cant really EXP with it :)

View Post

EXP ? But can´t EXP with this build (or any sacri build), at least alone. You NEED party or guild to EXP...
The End

#64 Xperiment

Xperiment

Deviruchi

• Hráči
  • PipPipPipPip
  • 107 posts

Posted 10 September 2005 - 05:17 PM

EXP ? But can´t EXP with this build (or any sacri build), at least alone. You NEED party or guild to EXP...

View Post

sacri build pally can be very well solo expable :) depends how you make them :)
- CzechRo -
Posted Image Xperiment, occupation Spear (ab)User Knight, guarding honour of guild Eternal Blue
~Damien82~, occupation Zenny loving Whore, earning zeny and trading equip among Midgard merchants
Damien82, occupation Martial Arts Monk, enjoying his retirement & occasionaly takes a stroll through Payon

- Reborn -

#65 Irulán

Irulán

Deviling

• Hráči
  • PipPipPipPipPip
  • 274 posts

Posted 10 September 2005 - 05:18 PM

A o tom to je... Lidi, pokud chtějí, aby měli v guildě chary, které se těžko expí (sacri crussové, sagové, FS priesti...), pro to musí něco udělat. Ne jen někoho peskovat, že neexpí...

Nanaki: mám teda snížit STR a dát to radši do INT, nebo do VIT, co? :)

BTW - co bys navrhoval jako accessory?

Edited by Irulán, 10 September 2005 - 05:19 PM.

Užovka - sinXka - freelance of Midgard

#66 Nanaki

Nanaki

Cholerik

• Supporters
  • 447 posts

Posted 10 September 2005 - 05:26 PM

A o tom to je... Lidi, pokud chtějí, aby měli v guildě chary, které se těžko expí (sacri crussové, sagové, FS priesti...), pro to musí něco udělat. Ne jen někoho peskovat, že neexpí...

Nanaki: mám teda snížit STR a dát to radši do INT, nebo do VIT, co?  :)

BTW - co bys navrhoval jako accessory?

View Post

Já bych dal do VIT, kvůli HP a Ritualu... Acc. no, nejsou špatny Slot Rosary, ona se ta MDEF hodí vždycky. Případně Safety... Co zas karty, tam... Já si asi dám Spore (+2 VIT, opět HP a Ritual...)
The End

#67 Irulán

Irulán

Deviling

• Hráči
  • PipPipPipPipPip
  • 274 posts

Posted 10 September 2005 - 05:30 PM

Já bych dal do VIT, kvůli HP a Ritualu... Acc. no, nejsou špatny Slot Rosary, ona se ta MDEF hodí vždycky. Případně Safety... Co zas karty, tam... Já si asi dám Spore (+2 VIT, opět HP a Ritual...)

View Post

No, ještě jsou nějaké neklanse, které také dávají vit... ale vůbec nevím, zda jsou na Rebornu i slotové :)

Jinak jsem tedy dala dolů tu STR a vypadá to následovně:
STR 31+9
AGI 46+8
DEX 42+8
VIT 99+14
INT 63+7
LUK 3+3

Takto to dává 22138 HP, pokud kalkulačka nelže :)

Edited by Irulán, 10 September 2005 - 05:42 PM.

#68 Nanaki

Nanaki

Cholerik

• Supporters
  • 447 posts

Posted 10 September 2005 - 05:39 PM

No, ještě jsou nějaké neklance, které také dávají vit... ale vůbec nevím, zda jsou na Rebornu i slotové  :)

View Post

Nj, slot Necklage by byla volba č. 1, ale oni tady asi opravdu nejsou... Takže jsem volil ty Rosary[1]... Jak říkám, MDEF se taky hodí...

Ještě k tomu expení... S dobrým equipem (Ice Flamberge, nebo Triple Bloody Saber+Endow Tsunami, a dobrou defensí (poo, Rayderic, Thara a vysoká DEF)), ty HO taky budeš dávat. Sice ne tak rychle, ale protože budou brát minimálně, a ty budeš mít spoustu SP, tak to pujde... Ne extra rychle, ale pujde.
The End

#69 Nanaki

Nanaki

Cholerik

• Supporters
  • 447 posts

Posted 10 September 2005 - 05:46 PM

Spardo - mrkni o kousek výš, editovala jsem ten předchozí post... :)

View Post

Možná bych ještě snížil tu DEX, moc ji taky potřebovat nebudeš... Asi jen na rychlejší castění Sacri.

Kya : OMG, já chci Alde 5 !! Gumy, FF, jdem dobýt Alde 5 ! :)
The End

#70 Irulán

Irulán

Deviling

• Hráči
  • PipPipPipPipPip
  • 274 posts

Posted 10 September 2005 - 05:50 PM

Možná bych ještě snížil tu DEX, moc ji taky potřebovat nebudeš... Asi jen na rychlejší castění Sacri.

Já myslela, že zásah u SR záleží na hitu, nebo to má 100% hit? :)

BTW - dala jsem do kalkulačky saber +7 se 3 hydrama a ice flamberge +7 - celkem to vychází lépe pro tu flaberge - dává HO tak o 200 větší šupy. A kdyby to byla very very strong +7 ice flamberge... hmmmmm :)

Edited by Irulán, 10 September 2005 - 05:52 PM.

#71 Xperiment

Xperiment

Deviruchi

• Hráči
  • PipPipPipPip
  • 107 posts

Posted 10 September 2005 - 06:05 PM

Já myslela, že zásah u SR záleží na hitu, nebo to má 100% hit?  :)

BTW - dala jsem do kalkulačky saber +7 se 3 hydrama a ice flamberge +7 - celkem to vychází lépe pro tu flaberge - dává HO tak o 200 větší šupy. A kdyby to byla very very strong +7 ice flamberge... hmmmmm  :)

View Post

endow +hydras might prove more effective :P
- CzechRo -

- Reborn -

#72 Irulán

Irulán

Deviling

• Hráči
  • PipPipPipPipPip
  • 274 posts

Posted 10 September 2005 - 06:16 PM

Mno to jo, ale to musíš tahat s sebou sage :) Ale toho já v guildě budu mít - můj dobrý kamarád IRW, takže se dvě těžko expitelná povolání budou krásně expit vzájemně :)
Díky za rady, ještě v tom buildu poupravím tu DEX, myslím že 40 bude v součtu stačit a co půjde vrazím do INT, ať jsou sp na Healy :) Až to bude trochu odzkoušené, hodím sem ten build oficiálně, ať ostatní vědí, co že je to vraždí :)

#73 Dasn9k

Dasn9k

Deviruchi

• Hráči
  • PipPipPipPip
  • 166 posts

Posted 12 September 2005 - 03:56 PM

Čau..chtěl bych poradit best build na stitovaho cruse.....zatim lvl 44/32
staty:
32
13
29
13
37
1

skilly:
hp rec 10
bash 10
1H sword m 10
provoke 1

jo a este dotas...ma cenu pro stitovaho cruse heal???? diky moc
Dijakon - Champion - 9x/6x (rest in peace my sweet)
na GW střídám Runelorda (sacri rit.pal.) nebo Jamese (clown) - pujčené postavy

kdo si chce zahrát dobrou gamesu tak:

http://www.travian.cz/?uc=cz1_67268

Sex is a sensation caused by temptation when a guy sticks his location in a girl's destination to increase the population of the next generation ! ! !

#74 Irulán

Irulán

Deviling

• Hráči
  • PipPipPipPipPip
  • 274 posts

Posted 15 September 2005 - 07:48 PM

Vyplati se u Shield/Sacri Palyho jeden lvl Gospel proti Divestum? Pozadavky jsou kruty, ale zas to je pekna schopnost, ktera nastve kazdyho Stalkera :D

View Post

Mno, pokud se nemýlím, funguje Gospel pouze se spear class zbraní v ruce. A pokud nechceš jet štítového crusse bez štítu (protože krom pike, která za moc nestojíj jsou všechny speary two-handed), pak se Ti vyplatí ten bodík investovat jinam :)

#75 Moon

Moon

Werewolf

• Hráči
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 849 posts

Posted 16 September 2005 - 08:03 PM

Mno, pokud se nemýlím, funguje Gospel pouze se spear class zbraní v ruce. A pokud nechceš jet štítového crusse bez štítu (protože krom pike, která za moc nestojíj jsou všechny speary two-handed), pak se Ti vyplatí ten bodík investovat jinam :D

View Post

Mno, pokud se zas nemylim ja, tak funguje i s mecem, takze by to chtelo este nekoho tretiho, "kdo se nemyli", nemyslis? :)

A i kdybych se mylil, tak ja ten Gospel preci jen zapnu a hned vypnu, abych se zbavil divest statusu. Ale pokud to je jak rikas, tak bych nemoh Gospel pouzit vubec, protoze bych nemel zbran, coz podle me je blbost, protoze na ostatnich serverech to normalne funguje(udajne :))

Edited by Moon, 16 September 2005 - 08:06 PM.

Reborn:
Naab - Hunter
Melody - lvl 93/61 Gypsy

CzRO:
Zoya - lvl 85/51 SinX

Nejdulezitejsi? Samozrejme ze wizna. Vsechno kolem gw se toci kolem wizen.)

Priest a minstrel je tu pro wizny aby je boostovali. Gypsy je tu na stunovani wizen. Wsko je tu aby pres stun nedovolil wizne kouzlit. Pala je tu na sacri pro wiznu. Creator a champ je tu na vyndavani sacri co drzi wizny. Proff je tu na chraneni wizen pred nepratelskymi wiznami. Stalker je tu na svlikani wizen, protoze jsou desne sexy. Sniper je na zastavovani wizen pres curse a pasti. Mno a LK se sinXem jsou tu na podporu gravity fieldu pri rozbijeni emperka :-)

#76 Irulán

Irulán

Deviling

• Hráči
  • PipPipPipPipPip
  • 274 posts

Posted 18 September 2005 - 06:30 PM

Mno, já paladina měla hned dvakrát, vždy na 99 lvl, a že by mi šel gospel "vypnout"... :) Taky byl ještě navíc dost zabugovaný, takže v podstatě krom toho, že hezky vypadal, nic nedělal.
Dneska jsem si povídala s Loonym a možná jet spear/shield paladina není tak špatný nápad - pike [4] je 1st level weapon, snadno se vyplusuje na +10 a s dobrýma kartama nemusí být k zahození... Navíc je jednoruční, je možné k ní mít štít... Možná by to stálo za zkoušku. Pak by nebylo k zahození peco peco mastery a spear quicken, pokud by zbyly joby... :)

#77 Ulric

Ulric

Deviruchi

• Hráči
  • PipPipPipPip
  • 133 posts

Posted 18 September 2005 - 06:36 PM

Pike je o hodne pomalejsi nez Saber.
Saber s hydrami je silnejsi nez Pike.
Pike ma horsi postihy za velikost cile, kdyz nejsi na Peco Peco

Jedine plus pro piku je o jedno policko vetsi dosah.

#78 Moon

Moon

Werewolf

• Hráči
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 849 posts

Posted 19 September 2005 - 07:45 AM

A ja mam zase jedno minus pro Pike, ale zato poradny a to, ze Spear Quicken by melo(podle ofic. a vubec vsecho ostatniho :)) fungovat jen s Two-Handed Spearama, takze pak by to zas nebyl moc Shield Sader/Paly, co? :)

Sice by slo hrat treba Matyr's Reckoning/Sacri Rit. se Spear Q.(to jsem chtel delat puvodne ja) a vzdycky si hodit Spear na utok a kdyz by ti slo spis o tankovani, nebo utek, tak by se vzal Shield a mec, ale museli by se nahodit vsechny Shield skilly znova, protoze pokud vim, tak bez stitu nefunguji vubec.
Navic jsem na RagnaInfo cetl ze by v pristim patchi mel bejt Sacri Rit. jen jeden zasah a ne 5, takze by se to ani nevyplatilo(samozrejme nevim jestli to nebyly jen kecy, ale stejne, clovek nikdy nevi.... :P).
Bylo by to neco podobnyho jako ty OmniKnight buildy co pouzivaj Spear skilly normalne na utoceni a kdyz se treba dostanou k Empu, tak si vemou mec, nahodej Two-Handed Q. a je to....
Urcite by to stalo za zkousku.
Reborn:
Naab - Hunter
Melody - lvl 93/61 Gypsy

CzRO:
Zoya - lvl 85/51 SinX

Nejdulezitejsi? Samozrejme ze wizna. Vsechno kolem gw se toci kolem wizen.)

Priest a minstrel je tu pro wizny aby je boostovali. Gypsy je tu na stunovani wizen. Wsko je tu aby pres stun nedovolil wizne kouzlit. Pala je tu na sacri pro wiznu. Creator a champ je tu na vyndavani sacri co drzi wizny. Proff je tu na chraneni wizen pred nepratelskymi wiznami. Stalker je tu na svlikani wizen, protoze jsou desne sexy. Sniper je na zastavovani wizen pres curse a pasti. Mno a LK se sinXem jsou tu na podporu gravity fieldu pri rozbijeni emperka :-)

#79 Ulric

Ulric

Deviruchi

• Hráči
  • PipPipPipPip
  • 133 posts

Posted 19 September 2005 - 08:41 AM

Moon: O Spear quicken + Martyr Reckoning jsem taky uvažoval. Ritual paladin je ideální s vysokou AGI/VIT, STR se dá stále kolem 70, a Spear Quicken by mu znatelně usnadnil expení. Výsledek byl paladin s cca 20k hp a asi 183 aspd, ktery vsech pet zasahu Ritualem odpali behem 1,5 vteriny :)

Thara podle me v ten moment neni tak akutni problem, protoze dmg z ritualu mu stejne nesnizi, a kdyz se to nebude snazit hazet uprostred zakempeneho warpu, tak by mel byt v pohode. Se stitem a mecem muze fungovat jako normalni sacrifice build, mel asi 90 vit.

Ale na skilly to nevychazi moc dobre, je to hodne napnute, leda ze by jsi vypustil Cavalry mastery a zvykl si na horsi postih na medium velikost.

#80 Nanaki

Nanaki

Cholerik

• Supporters
  • 447 posts

Posted 19 September 2005 - 08:50 AM

Thara podle me v ten moment neni tak akutni problem, protoze dmg z ritualu mu stejne nesnizi

View Post

Neměla by Thara snižovat DMG ? Ritual ignoruje DEF, ale Tharu snad ne... Aspoň před [ /omg ]em v PvP určitě redukovala, to jsme zkoušeli.

Ritual původně bral 3% z HP, asi 30 SP každý, a měl modifikátor 1.65. Teď je to 100 SP za všechny, 9% HP a modifikátor 1.4 Dál už by se asi upravovat neměl...
The End