Jump to content
Reborn fórum

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Ralok

Jak dlouho hrajete RO?

Recommended Posts

Hmm
Ja zacal s UO-DP asik zari 2001?
Po nake dobe 3+ krasne roky na Morii-UO
Reborn no jeste to neni rok myslim vloni listopad
A protoze tu neni PvP{jo v PvP prohraji pac ho nehraji},tak tu asi vydrzim nakej cas.

No jĂĄ hraji od ledna 2006, začal jsem na ROorDIE, pak na CzechRO. NĂĄsledovala pauza o dĂŠlce třĂ­ měsĂ­ců. Od června jsem hrĂĄl opět, měsĂ­c na CzechRO, pak na LuckyRO Hard(high rate, nenĂ­ to to sprĂĄvnĂ˝ RO) a už asi tĂ˝den na Rebornu(no snad tady i zůstanu, Ăşčet mĂĄm dĂŠle kvůli pročĂ­tĂĄnĂ­ forka). Tak bych popsal moji pouť po českĂ˝ch free serverech. :mml:

já od chvíle kdyľ jsem v trafice viděl score a tam dvd s ragnarokem:řek sem si"heh to vypadá hezky co to asi je?"tak sem si score koupil a jako větąina sem začínal na czechro...ale fakt netuąim kdy to score vyąlo :air_kiss: doplňte mi prosim někdo info :sorcerer:

Ja kdyz jsem mel eurotel GPRS ,tak jsem napsal jednomu kamosovi ,co mel tez GPRS ,tak jsem se ho zeptal co tak hraje nebo co zna za hry , s kterymi by se dalo aspon trochu hrat, kdyz ma clovek ping 500 (:....tak rekl,ze zna neco jako ragnarok,tak jsem si rekl,ze jsi o tom neco najdu....tak jsem se nejak k tomu dohrabal , stahoval jsem to asi tyden (:,protoze v tu dobu , kdyz jsem jeste nevedel, ze kdyz clovek stahuje pres fpt, tak je docela vyhodny to stahovat pres programy a ne pres IE ,pres ktery to casto pada.. :D .... Takze hraju skor od sameho zacatku vzniku czra (: , ale bohuzel asi tak 2/3 lidi me nezna a ani o me neslyselo (: i presto ,ze hraju tak dlouhou dobu .....i teda s dlouhymi prestavkami.. (: ....tedka uz taky nejak prestavam... :D

Hm ja hraju RO od zari/rijna 2004 kdy me k tomu prived bratr ... to jsme hrali jeste s Shadem (Thoeris) na Czechru. A pak od zacatku s prestavkami (na maturitu napr. :D) na Rebornu. (mezitim obcas nejaky high rate kvuli vyzkouseni novinek v RO)

Skeeve neměl jsi na czRO cruse a hunta? A nejmenujeą se v RL David? Já si ten tvůj nick nějak matně pamatuju, ale nejsem si jistej :D

:D večina jak čtu začínali roku 2004. Já osobne hraju od začátku června 2006 :D

[quote name='M5c4b' post='36520' date='2.10 2006, 14:18']
:D večina jak čtu začínali roku 2004. Já osobne hraju od začátku června 2006 :(
[/quote]
To je myslim Forceus, nebo Represent nebo nekdo z techdle malejch healplsaku z czechra co si pamatuju :D

jĂĄ hraju nějak od ledna 2005 CZechRO a pak po tĂ˝ afĂŠře kaprou jsem přestoupil jsem a je to tady lepšĂ­ :D :D :(

v breznu 2005 jsem tusim zacal a chapal jsem RO jako barevnou vetnamskou kravinu:D

[quote name='Bezjmena' post='37851' date='30.10 2006, 19:24']
v breznu 2005 jsem tusim zacal a chapal jsem RO jako barevnou vetnamskou kravinu:D
[/quote]

Já jsem na tom stejně. Jen jsem začal na začátku roku 2006. Zpočátku jsem si dělal z kámoąe srandu, ale kdyľ mi to dal vyzkouąet, uľ jsem se odtéto hry nehnul. Podle mě to je [b]The best game on the world[/b]

Jsem asi dost pozadu kdyľ jsem začal na Rebornu aľ v Říjnu 2005? :) Předtím jsem hrál asi dva měsíce na Czechru, ale i kdyľ jsem nechtěl, tak mě kámoą přetáhl na Reborn. Začal jsem to nějak chápat vąechny pravidla atp. a povaľuju se za profíka s low levlem. :)

[quote name='Marcop' post='37996' date='4.11 2006, 14:36']
profĂ­ka s low levlem. :)
[/quote]

Dobře řečeno /heh

hrajem RO uz asi 4 rok ... a dufam ze neskoncim ako dochodca WhiteSmith :D

Guest Reinard
Ja zacinal na CzechRo nekdy Kveten 2005 :D ale pripada me to uz o hodne dyl :D

[quote name='Reinard' post='38795' date='24.11 2006, 09:07']
Ja zacinal na CzechRo nekdy Kveten 2005 :) ale pripada me to uz o hodne dyl :)
[/quote]

U Ragnaroku ubíhá čas hodně rychle. To máą pravdu. Ale je to pěkný čas /heh

Hraju nějak od začátku czechra, asi 2-3 měsíce po tom co to rozjeli.
Vąimla jsem si jak tu hodně lidí říká ľe začlo hát z CD ve Score. Jo to nás pěkně ątvalo, pač přiąlo moc lidí a začlo to lagovat a padat jeątě víc ;DD

[quote name='Leela' post='42245' date='11.2 2007, 01:35']
Hraju nějak od začátku czechra, asi 2-3 měsíce po tom co to rozjeli.
Vąimla jsem si jak tu hodně lidí říká ľe začlo hát z CD ve Score. Jo to nás pěkně ątvalo, pač přiąlo moc lidí a začlo to lagovat a padat jeątě víc ;DD
[/quote]

Bohuzel nemuzu nesouhlasit.... tehda to byla pekna katastrofa.... Halvne kdyz se pak do orc dungu kde tehdy bylo 200 orc zombaku (expilo se tam tak dobre ze si to ani nedokazete predstavit - udelal jsem tam tehdy Hunterovy 90ku protoze BB byl jeste trochu buglej :) )zacalo srat nejak moc wizen. To uz sem pak byl nepricetnej :P Musel jsem ty nooby vyhanet tim ze sem jim vyziral Vlaky ktere jim Knechti tahali. Ono s tim buglym BB to slo tak lehce. ;)

já jsem hrál cca. 16 měsíců.. hlavně na finalu, ale občas na rebornu a příleľitostně na czru.. přestal jsem hrát, protoľe jsem na tom byl úplně závislej...a časem mě to ani nebavilo

Moj zaciatok nastal pred tromi rokmi nainstalovanim RO, za ktorym stal moj demonicky brat.
A naucil ma to hrat :)
Nasledovalo CzeChro, de som bola asi rok, vyskusala som Reborna, asi dva mesiace som aktivne hravala Nameles, potom Slovakro, de sa mi darilo, ibaze pred casom prisiel wipe a ja som uz nemala dĂ´vod tam ostat.
A potom brat navrhol, ze si tu zalozime guildu, tak som nakopla svoj stary ucet, ktory som si zalozila pri prestavkach v hrani Slovakro a. som tu.
Uvidime, ako dlho tu vydrzim.

None Hope -blacksmith

Ja som sa k RO dostal cez spoluziaka a som mu za to doteraz vdacny. Zacal som na Reborne asi 4 mesiace pred wipom a hral som aj po wipe asi 4 mesiace paralelne s inymi high rate servermi co bolo asi aj pricinou preco som si dal prestavku az do vianocnych prazdnin 2006 a od vtedy hrajem a dufam ze aj este dlho hrat budem.

• Create New...