Jump to content

Photo

Star Gladiator

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
219 replies to this topic

#21 Sir Loon

Sir Loon

Baphomet

• Hráči
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1,131 posts

Posted 09 March 2006 - 12:25 PM

gdybych chvili popremislel tak bych udelal docela pritulneho emp breakera
v nekterych hradech je sranda s high jumpem se tam da dostat bleskove k empu a mut neco hezkeho na empo tak by se to aj vyplatilo

View Post

od vcera na tom delam :D

#22 Břitva

Břitva

Chonchon

• Hráči
  • PipPip
  • 34 posts

Posted 09 March 2006 - 11:56 PM

Zkoušel sem skill demon na jinym serveru a musím říct, že s lvl 10 člověk nevidí ani špičku svýho nosu /pif S tim skillem se moje postava stala rázem nepoužitelnou. V hradě na gw bych netrefil ani do warpu natož do emproomu lol! Človek vidí sotva na tři políčka před sebe. Je to docela frustrující mít celou obrazovku černou, jen uprostřed malej kroužek světla :) Od teď budu každej rok kupovat bílou pastelku na podporu nevidomých :o Rozhodně bych demona nemaxoval :o

Jinak dávat place of the stars v jupe nevidim jako moc dobrej nápad. Přece jenom je těch robotů dost druhů :) dimiků i vanatu 5 :o, ale zase expit někde sólo... ;)

#23 Sir Loon

Sir Loon

Baphomet

• Hráči
  • 1,131 posts

Posted 10 March 2006 - 12:06 AM

Zkoušel sem skill demon na jinym serveru a musím říct, že s lvl 10 člověk nevidí ani špičku svýho nosu /pif S tim skillem se moje postava stala rázem nepoužitelnou. V hradě na gw bych netrefil ani do warpu natož do emproomu lol! Človek vidí sotva na tři políčka před sebe. Je to docela frustrující mít celou obrazovku černou, jen uprostřed malej kroužek světla  :) Od teď budu každej rok kupovat bílou pastelku na podporu nevidomých  :o Rozhodně bych demona nemaxoval  :o 

Jinak dávat place of the stars v jupe nevidim jako moc dobrej nápad. Přece jenom je těch robotů dost druhů :) dimiků i vanatu 5  :o, ale zase expit někde sólo...  ;)

View Post

place of stars na solo se vyplati stingove, v podstate se tam daj nacpat vsechny skilly a vyplati se to

#24 Břitva

Břitva

Chonchon

• Hráči
  • PipPip
  • 34 posts

Posted 10 March 2006 - 12:57 AM

place of stars na solo se vyplati stingove, v podstate se tam daj nacpat vsechny skilly a vyplati se to

View Post

Jj, stingové by na to byly fajn, rozhodně to chce mapu, kde člověk expí na jednom druhu monster.

#25 Spectrasss

Spectrasss

Poring

• Hráči
  • Pip
  • 13 posts

Posted 13 March 2006 - 10:35 AM

Mohl by mi prosim nekdo potvrdit ze skilly popsane na http://ro.doddlercon...starknight.html Funguji na Rebornu spresne stejne a to vcetne vypoctovych tabulek ? (LV+DEX+LUK) atd ..

A nebo popripade napsat kde zjistim jak je to presne, protoze popiskum ve hre se neda vubec verit :)

Ovlivnuje Running % sanci na Break Fall ?

A dalsi otazka:Mapy zaznamenam jen 1. Ale jak je to u hatred muzu u nej menit cile a nebo take jednou zaznamenam a jiz menit nemuzu. Predpokladam ze Warmth/confort/blessing/fury funguje jen na te urcite mape.

Posledni otazka: K3td/Loony otestovali jste SG tak ze nebudou zadne dalsi zasadni zmeny ? Nema nic jako kopy bez delay ani vyrazne bonusy na DMG... jedine co ma je 190ASPD a to se da otestovat. Pokud chcete rad se k testingu pripojim, ale nechtel bych zase venovat spoustu casu vyexpeni postavy, kterou nakonec zakazete. Radeji tedy pockam az padne rozhodnuti ZE JE OTESTOVANO aspon trosku.

Vim ze je to dost otazek, ale jinak nez vyctenim z DB to nezjistim.
Predem dekuji za odpovedi.

Edited by Spectrasss, 13 March 2006 - 11:45 AM.

Takenuma TK boy lvl 96... Die in progress... useless *deleted*
Leery SG lvl 89.... Sealy prestaly bavit. *deleted*
*Prontera 1 ma nejlepsi stul na kostky ... Zase nekdy prijdem :o)))

#26 Sarevok

Sarevok

Smokie

• Hráči
  • PipPipPip
  • 50 posts

Posted 13 March 2006 - 01:10 PM

Ovlivnuje Running % sanci na Break Fall ?

View Post

Running+Breakfall funguje, ale jr to trošku jinak než píšeš. Breakfall je normálně jen proti ranged útokům, ale pokud máš na sobě bonus získaný z Runningu, tak funguje i proti melee. Jenže ten bonus z Runningu získáš jen pokud nemáš žádnou zbraň a nasazením zbraně se zruší. Takže SG zrovna tohle asi moc často nevyužije...
阿修羅 Ashura - Knight
陽星月 Yang Xingyue - Novice (would-be Star Gladiator)
靈雪花 Ling Xuehua - Soul Linker

新学期已经开始了,所以他们都退休了 - retired...
百年之后唯一堆白骨矣

#27 Thror

Thror

Generic Annoyer :3

• Hráči
  • PipPipPipPipPip
  • 325 posts

Posted 13 March 2006 - 03:29 PM

A dalsi otazka:Mapy zaznamenam jen 1. Ale jak je to u hatred muzu u nej menit cile a nebo take jednou zaznamenam a jiz menit nemuzu. Predpokladam ze Warmth/confort/blessing/fury funguje jen na te urcite mape.

Posledni otazka: K3td/Loony otestovali jste SG tak ze nebudou zadne dalsi zasadni zmeny ? Nema nic jako kopy bez delay ani vyrazne bonusy na DMG... jedine co ma je 190ASPD a to se da otestovat. Pokud chcete rad se k testingu pripojim, ale nechtel bych zase venovat spoustu casu vyexpeni postavy, kterou nakonec zakazete. Radeji tedy pockam az padne rozhodnuti ZE JE OTESTOVANO aspon trosku.

Vim ze je to dost otazek, ale jinak nez vyctenim z DB to nezjistim.
Predem dekuji za odpovedi.

View Post

S tým Hatredom si niesom istý, meniť by sa nemal dať, malo by to byť niečo ako Feeling. Ale bojím sa to sám otestovať, lebo ak to náhodou už funguje správne, dám si to natrvalo na nejakú príšeru a budem musieť prosiť o reset hatredov? o_O A neviem či sa s tým niečo robilo, ale Hatred mi nešiel používať na príšery, pričom by zjavne na ne fungovať mal...na hráčov šiel hodiť normálne.

SG žiadne výrazné bonusy na atk nemá (ehm, whirlwind kick 400% atk?), síce skill Union je docela dobrá vec, ale má to príliš veľa podmienok a nevýhod (si ešte slepejší ako obyčajne, musíš mať linku, a keď moc útočíš môžeš na to umreť)...s tým vysokým aspd by som to až tak hrozne nevidel, agi chary aj tak missuješ, low vit chary by si na vysokom lvli sejmúť už mal, a str char ťa umláti, lebo dávaš všetko do str a agi a máš málo vit :)

edit: Asi ešte poexpím toho svojho SG, som zvedavý aké to je na vyšších lvloch :) Keď mám sféry od monka už sa s tým dá aj sólovať niff ;)

Edited by Thror, 13 March 2006 - 03:31 PM.

Grand Master tank of WoW.
Peltak on deviantART.
Peltak - High Wizard - Ex-Shinsengumi

#28 Raukoras

Raukoras

Deviling

• Supporters
  • 343 posts

Posted 22 March 2006 - 06:19 PM

Přečetl jsem si všechny témata o taekwanovi i SG a SL, ale jsem z toho trochu na větvi.

Můžete mi sem prosím poradit build taekwon -> SG včetně skillů, který by byl vhodný pro support party, případně huntění?

Jak je to, když si určím lokaci jako sun, moon nebo star, funguje to kdykoliv nebo skutečně jen v určité dny?

Děkuji moc.

Edit: já myslel hlavně využití jednotlivých skillů sun, moon, star v partě - bonus exp, obrana, útok.

Edited by Raukoras, 22 March 2006 - 07:06 PM.

Silk 98 - natural crit sinX svého času ve Phoenix Fury
Odkragli 90 - gw sinX
otec Furat 9x - fs priest
Taekwondoo 7x - taekwon boy
Raukoras 7x - agi 2h knight (znovu a lépe)
Raukor 79 - pure forger
Rudra 7x- hunt
Rincebolt 7x - wiz

#29 Sir Loon

Sir Loon

Baphomet

• Hráči
  • 1,131 posts

Posted 22 March 2006 - 06:31 PM

Přečetl jsem si všechny témata o taekwanovi i SK a SL, ale jsem z toho trochu na větvi.

Můžete mi sem prosím poradit build taekwon -> SK včetně skillů, který by byl vhodný pro support party, případně huntění?

Jak je to, když si určím lokaci jako sun, moon nebo star, funguje to kdykoliv nebo skutečně jen v určité dny?

Děkuji moc.

View Post

tak predne, SG se jako support moc nehodi, mozna kdyby mel linku od SL na levitaci ale jinak je jako support ne nic. a co se tyce tech sun,moon a star tak by podle infa mely fungovat jen v urcite dny

#30 Spectrasss

Spectrasss

Poring

• Hráči
  • Pip
  • 13 posts

Posted 24 March 2006 - 10:27 AM

Loony... co na to rict ... u SG se bavim ;) ... jedine job o kterem vim jak funguje je deamon a to je asi tak vse co si dam... Mam ted 36 free skill pointu a myslim ze je i vzdy free mit budu protoze vlasne ani nevim co ty dalsi skilly delaji... A nejakem fungovani v sude/liche dny nebo jednou za rok se tam nic nepise... a u Fury se take nepise nic o tom ze by musel byt jen na te urcite mape...

Bylo by celkem logicke, ze fury bude fungovat na vsech mapach, protoze je to neco jako krevni msta a v popisku se ani o tom ze ma fungovat na te urcite mape nic nepise... a vzdy kdyz bojujes proti tomuto cily mel by jsi ty bonusy mit.

U blessing/confort/warmht je jasne napsano ze se daji pouzit jen na urcite mape.

A blessing je jeste chaoticky, protoze na nejakem svr pridaval ten bonuss 50% exp cele parte coz je holy nesmysl.

A pak by me zajimalo kde kdo vycetl ze se to da pouzit jen v urcite dny ? To je vec kterou jsem nepochopil a asi ani nikdy nepochopim, proc by char ktery je uz takhle velmi omezeny. Mel byt omezen jeste vice. Nemam pristup do DB abych se podival zda tomu tak doopravdy je. Ale myslim, ze konecne rozhodnuti od GM o tom jak ze to na rebornu "skutecne" funguji SG skilly by mnoha lidem pomohlo.

#31 Raukoras

Raukoras

Deviling

• Supporters
  • 343 posts

Posted 24 March 2006 - 01:27 PM

Myslíte si, že funguje peaceful a enjoable rest? Seděl jsem vedle sebe taekwonem a gladiatorem a nic ;)

U popisu skillu je napsáno Taekwon, jinde jsem četl Taekwon class..
Odkragli 90 - gw sinX
Raukor 79 - pure forger
Rudra 7x- hunt
Rincebolt 7x - wiz

#32 Thror

Thror

Generic Annoyer :3

• Hráči
  • PipPipPipPipPip
  • 325 posts

Posted 24 March 2006 - 03:58 PM

Myslíte si, že funguje peaceful a enjoable rest? Seděl jsem vedle sebe taekwonem a gladiatorem a nic ;)

U popisu skillu je napsáno Taekwon, jinde jsem četl Taekwon class..

View Post

funguje normálne...aspoň čo som posledne sedel vedľa nejakého taekwona...
Grand Master tank of WoW.
Peltak on deviantART.
Peltak - High Wizard - Ex-Shinsengumi

#33 Raukoras

Raukoras

Deviling

• Supporters
  • 343 posts

Posted 24 March 2006 - 05:19 PM

Tak jsem to pořádně otestoval:

- se star gladiatorem mi to nefungovalo
- s jiným taekwonem, když ještě neměl patričný skill taky ne (ale možná problem dualu viz níže)
- s taekwonem co ty skilly měl to fungovalo - jen jednou ne, ale asi byli od sebe moc daleko (zkoušel jsem to na dualu a tam je vždycky jeden zobrazen jinde než je ve skutečnosti)
Odkragli 90 - gw sinX
Raukor 79 - pure forger
Rudra 7x- hunt
Rincebolt 7x - wiz

#34 Perthorn

Perthorn

Werewolf

• Hráči
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 831 posts

Posted 25 March 2006 - 01:58 AM

Kdy fungujou skilly blessing of the sun,blessing of the moon a blessing of the stars? A je to zvýhodnění pro partu nebo jenom pro SG?
Posted Image

#35 Raukoras

Raukoras

Deviling

• Supporters
  • 343 posts

Posted 25 March 2006 - 04:32 PM

Jinak jsem testoval dál SG.

Nastavit mapu jde skutečně jen jednou a nenávratně, ale zvolení mobu jde libovolně. Zvolil jsem cvičně jako sun ragglera a poté jsem mohl volit klidně znovu.

Ovšem zvýšené expy nefungujou - testováno na výše zmiňovaném ragglerovi - dostával jsem pořád stejně. Ještě to zkusím zítra, abych pokryl sudý i lichý den.

Edit: tak expy fungujou, blessing of sun v sudý den.

Edit2: ještě to raději testnu jednou, ale řekl bych, že pouze pro SG.
Odkragli 90 - gw sinX
Raukor 79 - pure forger
Rudra 7x- hunt
Rincebolt 7x - wiz

#36 Perthorn

Perthorn

Werewolf

• Hráči
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 831 posts

Posted 27 March 2006 - 02:30 PM

A funguje to jen pro SG? nebo i pro partu?
Posted Image

#37 Sir Loon

Sir Loon

Baphomet

• Hráči
  • 1,131 posts

Posted 27 March 2006 - 02:37 PM

sun je sudy, moon lichy a stars je kazdej den kdy je datum delitelny peti tzn 5, 10, 15 ...

#38 Spectrasss

Spectrasss

Poring

• Hráči
  • Pip
  • 13 posts

Posted 27 March 2006 - 02:44 PM

Sir Loon: A plati to pravidlo jen na Blessing a nebo i na hatred a confort ?

#39 Sarevok

Sarevok

Smokie

• Hráči
  • PipPipPip
  • 50 posts

Posted 30 March 2006 - 09:13 AM

Tak se zdá, že to nebyla úplná fáma... Asi si SG nakonec dělat nebudu (a počkám si na GS&NJ, pokud někdy budou...:D)
阿修羅 Ashura - Knight
陽星月 Yang Xingyue - Novice (would-be Star Gladiator)
靈雪花 Ling Xuehua - Soul Linker

新学期已经开始了,所以他们都退休了 - retired...
百年之后唯一堆白骨矣

#40 Acri

Acri

Deviling

• Supporters
  • 203 posts

Posted 04 April 2006 - 09:59 PM

Zajímalo by mě, jak to je s tím hatredem, dá se tu měnit? (kdesi jsem četl, že narozíl od feelingů jde)

EDIT: ted uz vím, že jde, na některé otázky si clověk musí najít odpověd' sám /heh

EDIT2: a sakra, to uz tu bylo od Raukorase

Edited by Acri, 05 April 2006 - 09:20 PM.

Acriko (nameholder, 1/1), Cibo (pakolyta)...