Jump to content
Reborn fórum

Star Gladiator


Thror

Recommended Posts

nevi prosim negdo nahodou jakou delay ma knizka u star glada.. zkousel sem experimentovat a teoreticky by to bylo asi 0,2 - 0,25 .. a nebo proste ten princip celkovyho pocitani aspd a vseho moznyho chapu trochu spatne a pocitam blbe ..

jde mi o to ze calculatory nejsou a nechci tu agi zbytecne praskat .. precejenom jeste poradne nevim kolik presne ceho pojedu tak kdyby to negdo vedel a nak strucne dysta vysvetlil pac to co sem nasel na ragnafilia.com je jazykem kterym neumim :) nj sem holt dutej :D

26151[/snapback]

1. radne si vypln signaturu jak je napsano v pravidlech

2. napis mi PM ja ti to vysvetlim

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 219
  • Created
  • Last Reply

U kazdeho takoveho buildu zalezi na tom s jak velky Demonem pocitas :D ja bych asi nad lvl 7 nesel .... ted mam 7 a nevidim pouze nejakych 15% obrazovky coz je celkem dobre... Jen okenko s boosty obcas neni dobre videt takze se musis trosku natacet aby jsi zjistil co vlastne mas =)

 

Mam ted s agi aspd 183 a za 2 lvl budu mit 184 ... ale jak rikam zalezi hodne na LvL Demona.

 

Jinak pro vsechny co chteji delat SG ... pripravte se na jine Exp tabulky nezli maji ostatni classy... s job lvl 50 pocitejte az tak na lvl 86-87 driv to fakt nedate pokud nebudete expit jen na kockach :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

sem si na vas vzpomel ohledne SGl :) konecne sem tomu TK nedavno udelal job50 a tady vytazek z popisku:

 

"Solar Blessing": Increases EXP given by Solar Target (monsters only) int the Solar Day by 10*SkillLV %

// na mape by nemelo zalezet, pouze na dnech => expit "lip" se da prakticky kazdy den, staci prepinat prisery a najit si vhodne lokace (small / medium prisery).

 

"Solar Protection" (negdy zvany Comfort): It can be used anytime when you are in the Solar Day in the map that is memorized as "Solar Place". ....

// takze tady zalezi na dni i na mape coz uz pouziti trochu stezuje - na druhou stranu pridana def nebo aspd muze byt docela hodne ..

 

"Solar Wrath" (Anger, Fury): Grants a bonus of +((BaseLV+LUK+DEX)/(13-3*SkillLV)) % ATK against Solar Target

// spatny popisek (13-3*SkillLV) - podle stranek co sem nasel to ma byt (12-3*SkillLV) .. no takze vetsi dmg by mel jit kdykoliv ..

 

//no takze bud sou spatne popisky nebo ta fama o dnech se bude muset trochu pozmenit a nebo sou spatne skilly :)) tak by me prosim zajimala pravda esli se k tomu muzou vyjadrit GM popr. negdo kdo to vi ze zarucenych zdroju /kis /thx

 

psal sem jenom Solar jelikoz vsechny Solar / Lunar / Stellar druhy skillu by meli fungovat stejne.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

ahoj co ří­káte na tento build?

 

Taekwon Skilly:

 

Roundhouse 7

Roundhouse Stance 1

Tornado Kick 7

Tornado Stance 1

Happy Break 5

Peacefull Break 6

Kihop 5

Mild Wind 7

 

Celkem 39 :D

 

Star Gladiator Skilly:

 

Feeling 3

Devil 10

Hatred 3

Warmth of the Sun Moon Stars 3+3+3=9

Comfort of the Moon Stars 4+4=8

Bless of the Sun Moon Stars 1+1+1=3

Fury of the Sun Moon Stars 1+1+1=3

Knowledge 9

Union 1

 

Celkem 49

 

 

a ještě bych se chtěl zeptat jestli se dá udělat něco z tohohle?

 

Str 54+9

Agi 49

Vit 1

Int 1

Dex 31

Luk 1

 

Měl by to být nějaký PvM build na GW moc chodit nebudu

 

edit: a ještě bych se chtěl zeptat kde se dá na lvl 56 expit solo? :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

neví­ prosim nÄkdo esli se v nÄÄem odliÄujem od tÄhle popisků nebo se odliÄujem ve vÄem nebo v niÄem prosí­m ?:)

 

http://iro.ragnarokonline.com/game/JobkwonsungSkill.asp

 

např. Union - dří­v bylo v popisku že když je "obÄÂť" pod 20% max HP tak SGl chcí­pne ale teÄ je tam napsáno že když SGl má pod 20% max HP tak zadře :) a dalÄí­ vÄci :) třeba protection - nÄkde je vit def a nÄkde def ... nÄkde je napsáno že opposition se dá mÄnit a nÄkde že se nedá mÄnit /yawn

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

ChtÄl jsem se zeptat ostří­lených mazáků, s takovou aspd jakou má SG... dá se využí­t karet s x% na určitý efekt při íştoku? Např stun, silence, sleep... atd. atd... Nebo je to zbyteÄnost a mám soketovat něco jiného?

Link to comment
Share on other sites

ChtÄl jsem se zeptat ostří­lených mazáků, s takovou aspd jakou má SG... dá se využí­t karet s x% na určitý efekt při íştoku? Např stun, silence, sleep... atd. atd... Nebo je to zbyteÄnost a mám soketovat něco jiného?

 

Ahoj, nemam sice soulinkera ale tematem jsem se zabyval a ze vsech statusu nejstatusovejsi mi prijde

Curse (Magnoia) a blind (familiar) card.

 

Sleep frost a stun si moc neuzijes. (ten stunn je lepsi nasazovat status brnkem)

Link to comment
Share on other sites

Ahoj, nemam sice soulinkera ale tematem jsem se zabyval a ze vsech statusu nejstatusovejsi mi prijde

Curse (Magnoia) a blind (familiar) card.

 

Sleep frost a stun si moc neuzijes. (ten stunn je lepsi nasazovat status brnkem)

Cetl sem spravne? Blind? :( Komu sakra vadi Blind? :D Curse, Stun, Sleep a Frost sou lepsi v tom ze se jich mnohem hur zbavuje, na Blind ti staci GP a je fuc(na Curse potrebujes Panaceu/Holy Water - ktery dost vazi - nebo bless, Stun/Sleep/Frost nezrusis sam o sobe zadnym potem/recovery itemem).

 

Stun je jeste lepsi v tom, ze se nezrusi dalsim uderem, Frost na druhou stranu ze dalsi uder s Wind Endowem da bonus dmg a Sleep se zase spatne redukuje statama cile/equipem.

 

Proste Blind sux, i Poison je otravnejsi nez Blind a to uz je co rict ^^

Link to comment
Share on other sites

Myslel jsem to na pvm ne na pvp/gw. Nejvic se mi lí­bil právÄ ten stun...

Zadnej rozdil(skoro). Blind potvore snizi Flee, Stun/Sleep(na dalsi ranu)/Frost(na dalsi ranu) flee nuluje - co je lepsi? :D. Jednoznacne Stun, jen ty karty sou trosku drazsi(trosku dost :()

Link to comment
Share on other sites

No v pvm bych se staral spí­š o to, jak dávat maximální­ dmg/čas a současně dostávat minimální­ dmg, popří­padě žádnou. Takže určitě +20% dmg karty na element nebo rasu.

 

edit: Eh eh .. eh :wub: V původní­m dotazu jsem četl GS, tak sem odpoví­dal jako o gunslingerovi, ani sem si nevšim, co to je za thread :( O star gladiatorovi nevim ani prd :D

Link to comment
Share on other sites

Nejlepsi zbran na expeni je +8-10 book(3) s tremi drainliar card... Ozkouseno na tomto servru s gladiatorem na lvl 89 jsem daval sealovy prez Hatred a Union 7500 jednim kopem. Ale od lvl 85-8(job 50) podle buildu je lepsi kopy uz nepouzivat protoze u nich dochazelo k zaseknuti postavy a procentualne pak bylo snazsi seala ukopat jednoduse utokama za 2000 dmg s aspd 184 nez se zasekavat :D

 

SG ale nema sebemensi smysl hrat... Na gw je po odstraneni jedineho GW skillu nepouzitelny a na expni je to spis jen nuda ... sice davas velke pecky, ale nemuzes vybirat lokace. Driv bylo gw aspon zavaba kdyz jsi s unionem doskakal k empu a pokud byla i parta v hrade tak bylo empo behem chvile znicene. Ted uz nejde.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
Guest -Dragon-

Ako to je s GW mapami (v hrade)??

Mozu sa feelingi pouzit i na ne??

A ak hej nedalo by sa povolit neobmedzene oznacovanie na GW mapy(v hrade)?? Akoze tak ze iba raz ale hocikolko GW map(v hrade) si mozem oznacit.

Bolo by to aspon trochu hratelne :flirt:

Link to comment
Share on other sites

Nedávno jsem si všiml tady na rebornu jednoho videa ohlednÄ dávání­ amona 2nd class charama a naÄel jsem dokonce i jedno video se SG vs amon :flirt: Neví­m jestli je něco takového možné i na naÄem serveru ale vypadalo to hezky :) Přeji pří­jemné pokoukání­

 

Edit: pardon, jsem idiot zapomnÄl jsem na odkaz ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 6 months later...
  • 2 weeks later...

Jeste bych se zeptal na dve veci, urcite tu sice sly, ale co jsem slysel co SVN, to jinak, takze se ptam zkusenejsich ted :)

- Da se zmenit mapa of sun/star/moon? Nekde jsem slysel, ze _pry_ pri pouziti Feelingu je nejaka hodne nizka sance na zmenu - je to pravda nebo fama?

- Co se stane s Warmth, kdyz dostanu status (stun, silence)? Je tam ta bariera porad nebo slitne?

 

edit: preklepy odpovidajici teto hodine :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...