Jump to content

Photo

Creator Buildy

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
182 replies to this topic

#121 Vertol

Vertol

Repair'N'Run

• Hráči
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1,167 posts

Posted 15 August 2008 - 09:37 AM

v dnešní době, kdy má každý boss 30 vit a oproti dřívějšku má víc hp(tuhle logiku stále nechápu, proč když se bossovi snížila vit, tak mu zvýšili hp? :pinch:

Konkrétně tohle chápu jako reakci gravity na ostatni onlajnovky, kde se bossové dávají hlavně v partách. I na ofiku dřív creatury dávaly solidní mvp bez blessu a jiných boostů úplně solo, tak snad proto ta změna. Jasný, že na rebu si logneš na duál gospel, kiss, HPčko, profu... na ofiku champ potřebuje na pořádné mvp celou partu s těmito chary... Alespoň takhle si tu změnu vysvětluju já :)
Marwel...WS RNR
Harbinger...HP
Mannon...sinX
Denuo Convena...paladin
Korgen...champion (je jen můj! :P )

"Double the gun, double the fun!" Serious Sam :)

K/P/V

#122 JohniX

JohniX

Chonchon

• Hráči
  • PipPip
  • 41 posts

Posted 02 August 2010 - 09:03 PM

ahojte lidi potrebuju prosim moc poradit s buildem na creatora na bomboveho.... muze mi prosim nekdo semka napsat staty +equip na tohoto creatora aby byl dobry na pvm a gw?..dekuju moc nejake neutralni staty... dekuju moc

#123 Zereges

Zereges

Baphomet

• Supporters
  • 1,236 posts

Posted 02 August 2010 - 09:09 PM

ahojte lidi potrebuju prosim moc poradit s buildem na creatora na bomboveho.... muze mi prosim nekdo semka napsat staty +equip na tohoto creatora aby byl dobry na pvm a gw?..dekuju moc nejake neutralni staty... dekuju moc

http://calcx.wushuang.ws/?caHbLbiabazabbLbLabEaaaaaaaaaaaaaalnaa4aaaaaanwe9d5aaeuiMbnnDbpnEbClZbMnNbMfaaaacaabkkaaaaaaaabaaacuaaaapaaaa

Edited by Nerosan, 02 August 2010 - 09:09 PM.

Once and forever: emblem_pf.png Phoenix Fury, emblem_eki.png Pestilence & emblem_new_eki.pngEkirei Guilds.
Sometimes trolling on Classic Reborn #1 with Siglavi.

Zereges 99/70 FS High Priest, Ydienn 99/50 GW Soul Linker
Stuclinka 99/70 FS PVM Gypsy & Zachumlanek 99/70 FS PVM Clown
Celenitte 99/50 Mobber Soul Linker, Zerexie 99/70 PVM/MVP Sniper, Katami 98/69 Mobber LK
Hashika 97/64 DPS Creator, Ikamono 97/67 MATK Stalker, Feiru 92/58 FA Sniper - Rest in Peace, SEs are gone.
Sometimes occupying Elleshar's chars (Kanashimi 99/67 MVP Champion, Hanayaka 99/70 FS Professor, Falka 99/70 Lab Snatcher)
Mine+Elleshar's Endless Tower video

World of Warcraft (TwinStar): Zereges, Elemental Shaman, <Immortal Outlaws>, Horde (3.1-4.0)
World of Warcraft (Drak'Thul/Burning Blade): Zere, Shadow Priest, <Ekirei>, Horde (5.4-7.0 raider in Ekirei/Ladies First, 7.0-7.3 casual in Panta Rheî, 8.0+ inactive), Zerê, Shadow Priest, <Cerna Ruka>, Alliance(8.0 casual)
Diablo III: Zereges#2618, S15 Inactive, S14 Barbarian, S13 Necromancer (#262 EU), S12 Monk, S11 Wizard, S10 Demon Hunter, S4 Monk, Legacy Monk

My "up to Reborn" story, My Anime List, StackExchange.
Teakwon Class Lover & Expert (Kessha, Asari, Victorique, ...)
WSko je na plusování, kování zbraní a prodávání na trhu. A nikdo mě nepřesvědčí o opaku. (edit 2012: Nyní i na kování armorů) OK, brazilci mě přesvědčili, ale není to na žádnou formu competitive PvP.

#124 Vertol

Vertol

Repair'N'Run

• Hráči
  • 1,167 posts

Posted 03 August 2010 - 09:41 AM

Jen bych doplnil, pokud nebudeš mít perma sacri a jiný support od guildy na gw, tak zaplačeš s čistě dps buildem. Nemluvě o +5 dark bashi (jen u dvou guild na serveru je to common equip).

A místo barehand je lepší buď thin blade 2x cecil nebo 3x cecil elemental sword (ten na rebu nejde sehnat, padá z mineralů v SE guilddungu). Na aspd vychází prakticky stejně, ale líp se sčítá s efekty jako je AAR nebo riff

Edited by Vertol, 03 August 2010 - 09:44 AM.

Marwel...WS RNR
Harbinger...HP
Mannon...sinX
Denuo Convena...paladin

K/P/V

#125 Zereges

Zereges

Baphomet

• Supporters
  • 1,236 posts

Posted 03 August 2010 - 10:54 AM

Do pvm na solo demovani mvp místo accesorek 2 spiritualy, na hlavu int dollku s isillou a bryle s isillou, do ruky Bazerald nebo Excalibur. Místo toho thornu s tharou můžeš vzít hodremlina nebo nějaký +8/9/10 štít s thana desperem.

BTW. Co to jsou neutrální staty?
Once and forever: emblem_pf.png Phoenix Fury, emblem_eki.png Pestilence & emblem_new_eki.pngEkirei Guilds.

Celenitte 99/50 Mobber Soul Linker, Zerexie 99/70 PVM/MVP Sniper, Katami 98/69 Mobber LK
Hashika 97/64 DPS Creator, Ikamono 97/67 MATK Stalker, Feiru 92/58 FA Sniper - Rest in Peace, SEs are gone.
Sometimes occupying Elleshar's chars (Kanashimi 99/67 MVP Champion, Hanayaka 99/70 FS Professor, Falka 99/70 Lab Snatcher)

World of Warcraft (TwinStar): Zereges, Elemental Shaman, <Immortal Outlaws>, Horde (3.1-4.0)
World of Warcraft (Drak'Thul/Burning Blade): Zere, Shadow Priest, <Ekirei>, Horde (5.4-7.0 raider in Ekirei/Ladies First, 7.0-7.3 casual in Panta Rheî, 8.0+ inactive), Zerê, Shadow Priest, <Cerna Ruka>, Alliance(8.0 casual)
Diablo III: Zereges#2618, S15 Inactive, S14 Barbarian, S13 Necromancer (#262 EU), S12 Monk, S11 Wizard, S10 Demon Hunter, S4 Monk, Legacy Monk

WSko je na plusování, kování zbraní a prodávání na trhu. A nikdo mě nepřesvědčí o opaku. (edit 2012: Nyní i na kování armorů) OK, brazilci mě přesvědčili, ale není to na žádnou formu competitive PvP.

#126 barx

barx

Chonchon

• Hráči
  • PipPip
  • 22 posts

Posted 02 September 2010 - 08:30 PM

Poradite mi co na bombice za EQ(GW)? nejak to tu nemuzu najit :) diky
Posted Image

#127 Skywalker

Skywalker

Dark Lord of the Sith

• Supporters
  • 1,125 posts

Posted 02 September 2010 - 08:39 PM

Poradite mi co na bombice za EQ(GW)? nejak to tu nemuzu najit :) diky

zkus wiki...

http://wiki.reborn.c...:creator_buildy

Anakin a spousta dalsich postav .... tak uz ne, KONEC, vse smazano   2013-09-04 11:48:29 -> Guilda [FreeRangers] (id=30011) byla rozpustena.

skywalk9791.png

k3dT, Koca - diky moc za tech 7 skvelych let, co jste se o server i o nas hrace tak pekne starali :-)

ten osmy rok moc komentovat nebudu, co 7 let krasne fungovalo ke spokojenosti vsech (vetsiny) hracu, tak nekdo dokazal behem neceleho roku poslat do kytek ...

#128 Zereges

Zereges

Baphomet

• Supporters
  • 1,236 posts

Posted 02 September 2010 - 08:46 PM

Buildy na reborn wiki jsou asi 3roky staré.

#129 Skywalker

Skywalker

Dark Lord of the Sith

• Supporters
  • 1,125 posts

Posted 02 September 2010 - 08:55 PM

Buildy na reborn wiki jsou asi 3roky staré.

slo mu o equip, ten je tam dole take :) sice je zastaraly ale porad jde pouzit, pokud ma ale moznosti a penize muze si tam dat veci ze satana, valkyry, variantky, atd :)
zalezi jak moc muze investovat ;)

Anakin a spousta dalsich postav .... tak uz ne, KONEC, vse smazano   2013-09-04 11:48:29 -> Guilda [FreeRangers] (id=30011) byla rozpustena.

skywalk9791.png

k3dT, Koca - diky moc za tech 7 skvelych let, co jste se o server i o nas hrace tak pekne starali :-)

ten osmy rok moc komentovat nebudu, co 7 let krasne fungovalo ke spokojenosti vsech (vetsiny) hracu, tak nekdo dokazal behem neceleho roku poslat do kytek ...

#130 barx

barx

Chonchon

• Hráči
  • PipPip
  • 22 posts

Posted 03 September 2010 - 12:31 PM

No neco do zakladu a stim buildem bych taky potreboval trosec pomoc. Na wiki sem se dival a ptal sem se par bombicu a rikali ze je to stary a tet nepouzitelny takze nevim
Posted Image

#131 Sir De Bill

Sir De Bill

Baphomet

• Hráči
  • 1,449 posts

Posted 03 September 2010 - 12:42 PM

No neco do zakladu a stim buildem bych taky potreboval trosec pomoc. Na wiki sem se dival a ptal sem se par bombicu a rikali ze je to stary a tet nepouzitelny takze nevim

Záleží, co je podle tebe použitelné. Současné 99int/99dex/25agi buildy jsou sice super, ale musíš mít pořád sacri, jinak umřeš velice rychle. Pokud chceš být trochu samostatnej, tak budeš muset jet tak 50+vit, ale zas nikdy nedáš takovej dmg/sec jako build, kterej je plně závislej na sacri. Prostě záleží v jaké gildě budeš hrát, jak moc budeš ochoten utrácet, jakej equip si dokážeš sehnat, atd... Je prostě blbost přijít na forum a zeptat se co je nejlepší atd. prostě pro každou situaci a pro každého hráče je potřeba jinej build - někdy jsou tam drobné odchylky, byť jen v equipu, někdy jsou ty rozdíly větší.
Elleshar - HP 99/70 ExGuildmaster Phoenix Fury
Sheala de Tancarville - Professorka 99/70
Hyakunichizeki - HW 98/66

Non advanced squad

Chikaraotoshi - Wizard 98/50
Hanayaka - Sage 99/50
Sairyou - Monk 99/50

Dnem 10.12.2008 ukončila aliance Phoenix Fury/Templars své aktivity na Rebornu.
V současné chvíli chodím na GW za toho, kdo mě nabere a nehraje jak totální lama.
Často okupuji:
Nicholas Flamel - PF guild Creator 99/70
Polynom - paladin 99/70
Wala - blacksmith 99/50

a další...

#132 Merlock129

Merlock129

Hyegun

• Hráči
  • PipPipPipPipPipPip
  • 476 posts

Posted 01 October 2010 - 10:40 AM

Posted Image

Creatora si predstavuju tak nejak, aspon co se tyce low ratu :)

~Entei~

~Hate us we love it~

elfinka: ..ale ty s nami nemuzes jet tramvaji, tvoje ego se tam nevejde ^_^

http://img688.images...us/i/wspvp.png/

Posted Image

#133 Vertol

Vertol

Repair'N'Run

• Hráči
  • 1,167 posts

Posted 01 October 2010 - 11:57 AM

25 base vit je jedna z nejhorších možných hodnot vit u creatora na jakémkoli serveru
Marwel...WS RNR
Harbinger...HP
Mannon...sinX
Denuo Convena...paladin

K/P/V

#134 Merlock129

Merlock129

Hyegun

• Hráči
  • PipPipPipPipPipPip
  • 476 posts

Posted 01 October 2010 - 12:22 PM

25 base vit je jedna z nejhorších možných hodnot vit u creatora na jakémkoli serveru

davam prednost prezit SB, ponevadz jsem se na woe serverech neco naucil, nikdy nemas devo porad ;) a davat 25 agi je plytvani casu, kdyz v desni dobe je ti na nic :)

~Entei~

~Hate us we love it~

Posted Image

#135 Vertol

Vertol

Repair'N'Run

• Hráči
  • 1,167 posts

Posted 01 October 2010 - 12:34 PM

Já nemám nic proti vit u creatora, ale 25 je buď moc nebo málo. Bez jablek stejně zakapeš na sonik, možná i s jabkama. Rozdíl mezi 1 a 25 vit je v tom, že s 25 vit můžeš chcípnout na demo. Když to přeženu, tak přes tebe můžou vydemovat i sacri :)
Marwel...WS RNR
Harbinger...HP
Mannon...sinX
Denuo Convena...paladin

K/P/V

#136 Sir De Bill

Sir De Bill

Baphomet

• Hráči
  • 1,449 posts

Posted 01 October 2010 - 12:48 PM

Já nemám nic proti vit u creatora, ale 25 je buď moc nebo málo. Bez jablek stejně zakapeš na sonik, možná i s jabkama. Rozdíl mezi 1 a 25 vit je v tom, že s 25 vit můžeš chcípnout na demo. Když to přeženu, tak přes tebe můžou vydemovat i sacri :)

Souhlas... navíc když se kouknu do equipu, tak s sebou tahá excallibur (aspoň, že ho nemá equiplej) - naprostá kravina. Docela rád bych viděl equip...

Non advanced squad

Hanayaka - Sage 99/50
Sairyou - Monk 99/50

V současné chvíli chodím na GW za toho, kdo mě nabere a nehraje jak totální lama.
Často okupuji:
Polynom - paladin 99/70
Wala - blacksmith 99/50

a další...

#137 Merlock129

Merlock129

Hyegun

• Hráči
  • PipPipPipPipPipPip
  • 476 posts

Posted 01 October 2010 - 01:25 PM

V te dobe neexistoval elemental sword a s tou vit nemuzu souhlasit ale je pravda, ze tady GW paladin pouziva Shield chain...takze asi to moc o woe nebude no :)

~Entei~

~Hate us we love it~

Posted Image

#138 Sir De Bill

Sir De Bill

Baphomet

• Hráči
  • 1,449 posts

Posted 01 October 2010 - 01:49 PM

V te dobe neexistoval elemental sword a s tou vit nemuzu souhlasit ale je pravda, ze tady GW paladin pouziva Shield chain...takze asi to moc o woe nebude no :)

Abys přežíval silnej sonic s 25 vit od všech crossů (tzn i těch co si na sebe vemou plnej dmg equip a fragujou jednotlivce co se vracejí), tak bys potřeboval 50% demi redukce a cca 50 def. Brácha často nepřežíval sonic ani když měl 50 vit creatora se 40% demi redukcema, variantama a naght sieger manťákem (pravda, def byla trochu slabší - něco málo přes 30). Neříkej mi, že s 25 vit to přežíváš od většiny SinXů, když ten rozdíl v HP je cca 2k.

Navíc u toho creatora co máš se ti ani při 25 vit nevyplatí jet to tak jak jedeš. Ten screen o ničem nevypovídá, když tam máš staty...
S tím excalliburem jsem to myslel trochu jinak - prázdná ruka >>> +5 int, -1 dex zbraň.

Tady sice GW jsou, občas se tam předvede i nějakej boj, ale většina hráčů, co to opravdu uměla hrát i na GW to už zabalila...

Non advanced squad

Hanayaka - Sage 99/50
Sairyou - Monk 99/50

Často okupuji:
Polynom - paladin 99/70
Wala - blacksmith 99/50

a další...

#139 Merlock129

Merlock129

Hyegun

• Hráči
  • PipPipPipPipPipPip
  • 476 posts

Posted 01 October 2010 - 01:59 PM

Ono zalezi na serveru ohledne toho SB a taky bych rekl ze 50% sinx tady ani nepouziva EDP :)
A co se tyce toho excalibur tak vim na co narazis ohledne aspd apod, ale v tom precastu umirali lidi na prvnim policku ;) slo spis o jatka nez woe ;)

~Entei~

~Hate us we love it~

Posted Image

#140 Dark Warrior

Dark Warrior

Hyegun

• Hráči
  • PipPipPipPipPipPip
  • 584 posts

Posted 01 October 2010 - 02:09 PM

Ono zalezi na serveru ohledne toho SB a taky bych rekl ze 50% sinx tady ani nepouziva EDP :)
A co se tyce toho excalibur tak vim na co narazis ohledne aspd apod, ale v tom precastu umirali lidi na prvnim policku :) slo spis o jatka nez woe ;)

Ehm, zalezi proti komu hrajes, nvm jak sinxove z guild jako CF,FoE,el Quinto,Equilibria apod, pouzivaji EDP, ale zas tak bych je nepodcenoval. A pokud se na gw potkas s lidma od RNR nebo PF tak ti muzu zarucit, ze kazdy sonic co dostanes tak bude na 100% s EDP :D
Dark warrior ....................... 99/69 Lord Knight (R.N.R.)
Keridwen ............................ 96/66 High Priest
Omikron .............................. Soul Linker