Jump to content
Reborn fórum

Creator Buildy


Unicorn

Recommended Posts

  • Replies 182
  • Created
  • Last Reply

Ak je tamto build najlepsieho creatora z WPE, tak sa od zajtra davam na hunty, ucka, questloving a GW 8v5.

NejlepÄí­ crea je takovej, kterej má za prdelí­ nejlepÄí­ sacri. Takže pokud ho má, tak ví­tej zpÄt na Rebornu. Je tu pro tebe připraveno spoustu nových questů a huntů.

Link to comment
Share on other sites

Guest Miltank

No pote co rikas ze jsi prosel tolika woe servery a nadavas na build nejlepsiho creatora z Nabz/WPE tak jsi mi dokazal, ze muj puvodni nazor na Reborn byl opravneny :D

 

Chlape proti WPE jsem hral a videl jsem i videa od jejich creatoru. Napriklad od Estera(ten hral za vic charu, jako champ, ganba HW, matak stalker, apod), ale hral velmi dobre kazdej char a mel luxusni videjka a mel 100%centne 1 vit. Az budu mit cas tak i najdu jakej mel presne build. :) Krom neho si tam jako creatora pamatuju jeste Phantomativa a Karmu.

 

EDIT: Tak jsem projel videa od ruznych creatoru(Omar-Thori/GvG mode, Karma-wpe, Afrikan-wpe, Ester-wpe, Nji-wpe ale priznam se, ze tohodle cloveka vubec neznam :) ), co mam jeste na disku a nikomu neprekrocily HPcka 9k bez jablek(1 vit+dia boty s matyrem je 8300 HP, tzn s jednim BG ackem nebo diablos mantakem(ale vetsina lidi nosi spis proxi mantak) je to tech 9k). Creator na 99/70 s 25 vit a dia botama s matyrem/GFkem ma 10k HP. Snad to nemusim dal rozepisovat, aby ti doslo, jak se veci maji. ;)

Btw takova pripominka k tomu tvemu "na WoE serverech jsem se naucil nespolehat na sacri". Napsat tohle, kdyz hrajes za creatora je snad nejvetsi konina...ve vetsine vetsich guild ma sacri 80-90% charu a creatori s profama a HWiznama maji na devo permanentku.

Link to comment
Share on other sites

Ono zalezi na serveru ohledne toho SB a taky bych rekl ze 50% sinx tady ani nepouziva EDP :D

A co se tyce toho excalibur tak vim na co narazis ohledne aspd apod, ale v tom precastu umirali lidi na prvnim policku :) slo spis o jatka nez woe :)

 

Prosim vás muze mi nekdo rict,co je to tady za chytraka? 50% sinxu nepouziva edp? what the hell? mel jsem asi tak pred rokem uplne stejny nazor na SB a nebo alespon podobny a muzu ti rict ze jsem musel vytahnout na snipce 80vit 40+ def abych nejake ty "SB bez EDP" prezival .)

btw ten build,to vypada spis jak stare buildy na HW a ne na creatora sry,jak rikal Milt uz nejakou dobu neco hrajeme a nechat si poradit neni nikdy ponizeni,nybrz nabidka o pomoct..a je na tobe jestli ji prijmes nebo ne,ale nevykladej nam tu blbiny,ktere ani nejdou pravda :) Btw,WPE,dik za info,My jako bandicka od TA si na tobe radi(jak rika rodix) nahonime fragy:) pardon za pripadne chyby,kouknete na cas kdy pisu a mozna pochopite ;)

Link to comment
Share on other sites

pokud je toto tvůj ideál, mno...

screen je z dávného pravÄku, je starý rok a půl, FE, tehdy se crea jeli jinak

sní­mek byl dÄlaný za íşÄelem zamachrovat se 162dex/156int ze statů a neprolomitelnou obranou s cp

a kde je dneska konec Nabz .)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Cau, potrebuju poradit se statama a EQ u creatora na AD

chci se zeptat jestli je dobry mit za staty ( s agi+bles )

str: 1+15

agi: 1+19

vit: 40+3

int: 94+26

dex: 98+32

luk: 1+11

 

a EQ:

CoM, AwE, gangster mask, Lords clothes s ED, bazerald, VS s tharou, VM s rayem, boots s matyrem, a 2x glove se zeromem

 

Creatora chci mit jen na GW

Diky

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ne, rad na buildy creatorů tu máÄ až dost, hledej Ämudlo. NauÄ se pracovat s calcem a neházej tam jen random čísla.

 

som az dojaty k zlzam ze otvorim (po veeelmi dlhom case btw) poslednu stranku Creator - buildy a tam vidim ako miltank disuje, elleshar disuje, co je omf* s rodixom? :P

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

cuss, muzu poprosit o kritiku?.) na tohle

..kdyztak strucne sim, at to nemusim cist dva dny:)

k equipu:nvm hlavne co za zbran(na GW),.. jesi muzu radu, co na sebe mimo GW(na demovani..max int :confused1::blink:)

k statom:

Psalo se tu sice neco , ze nej je 99 int.dex a zbytek agi, ale nechci to ciste na GW (to bych max prehodil na 99dex 89int..tu vit chci! :ph34r::lookaround::ph34r: ), tak aby to mohlo behat i po venku a neco vydrzelo:)

Link to comment
Share on other sites

Dark Bacillium je na top, mid i low, takžte brýle s isillou ani Gentle pipku neobleÄeÄ

Na gw barehand nebo se zbraní­ s cecilama na aspd

BuÄ máÄ moc vit na stun-proof equip, nebo máÄ málo vit nato abys nemÄl stun-proof z equipu, udÄlal si z toho kombinaci, která na gw fungovat nebude (tak dobře jako jiné buildy). Neví­m jak ti to půjde v pvm, možná na solování­ pharaoha a jiných high-vit mvp by to fungovalo, na zabí­jení­ cornusů vit nepotřebujeÄ a na sezení­ v labu/jinde taky ne.

Link to comment
Share on other sites

edit: nj ted hledim, ze to hodi 100% reduk na stun i s 1 vit :(

Redukce na stun z equipu je naprosto nezávislá na vitalitÄ. Tedy i kdybys mÄl 96 vit (99% stun resist), +4 helmu z morroca se stalacticem a valk armor (98% stun resist), tak ten stun chytit můžeÄ (délku a pravdÄpdobnost ponechme stranou).

 

Když máÄ málo vit (chtÄlo by se mi ří­ct 60-, ale dost možná i o něco málo ví­c než 60), tak je nutné mí­t 100% resist z equipu, protože jakmile bys ten stun jednou chytil, tak trvání­ je závislé jen na vitÄ a ne na žádném resistu. V krizovém pří­padÄ - máÄ +4 helmu z Äerta se stalacticem, valk armor. MáÄ sice 98% stun resist, ale kdybys mÄl 1 vit a ten stun přece jen jednou chytl, tak bez statusu od priesta by sis postál celkem dlouho.

Naopak, když máÄ vit třeba 80, tak ten stun sice chytáÄ, ale to trvání­ až takové není­. S 90 vit už vadí­ spí­Ä přeruÄování­ nějakých dlouho se castí­cí­ch skillů (memorize, recall...) nebo zaseknutí­, když jde dát champ asuru, ale to je tak vÄe. Na druhou stranu creator, co jede tolik vit už nemůže mí­t pořádnou dex, takže na GW není­ až tak prospÄÄnej, jak by mohl být. Naví­c ho jakejkoli 1 vit crea vybombí­ i se sacri. Jedinej vit crea, co má smysl je SPP.

 

A doporuÄuju nekombinovat GW a PvM. Creator byl PvM nÄkolik let z5. V dneÄní­ dobÄ je jeho využití­ mimo GW minimální­. Když podří­dí­Ä build nějakému PvM, tak na GW nikdy nemůžeÄ dosahovat takových výsledků jako soupeř a dost často to pak přijde lí­to. Naopak 50 vit tÄ v PvM taky nijak zvláÄÂť nezachrání­. Zpravidla je buÄ jedno, že nemáÄ vit, nebo je i tÄch 50 málo. Brácha má přesnÄ takového creatora (99/89/47) a dneska to už na GW opravdu není­ úplně ono. Na sonic umře stejnÄ jako s 1 vit a naví­c ho v pohodÄ vybombí­ soupeř. Na PvM byl ten crea snad na MvP v labu a tam tÄch 50 vit nemÄlo žádnej význam. TÄch 10 dex naví­c by udÄlalo vÄtÄí­ rozdí­l.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

fixed

 

A tim basnik chtel rici co? :) Jestli jako ze je to na GWcka naprd build, staci to napsat :) Jsem prave procital ty stranky, tak jsem nejak dosel k tadytomu :) Nerikam, ze je to dobre :) tak chci nejake vyjadreni, nez "fixed" :)) Budu rad za kazdou radu ;)

Link to comment
Share on other sites

A tim basnik chtel rici co? :) Jestli jako ze je to na GWcka naprd build, staci to napsat :) Jsem prave procital ty stranky, tak jsem nejak dosel k tadytomu :) Nerikam, ze je to dobre :) tak chci nejake vyjadreni, nez "fixed" :)) Budu rad za kazdou radu ;)

 

kdybys procital prave posledni 2 stranky, tak tohle v zivote nevytvoris

Link to comment
Share on other sites

kdybys procital prave posledni 2 stranky, tak tohle v zivote nevytvoris

 

V prekladu = delete :D

Necham se inspirovat tulpikovym buildem :)

 

INT 99+7 (106) + Bless 116

DEX 86+14 (100) + Bless 110

VIT 47+3 (50)

LUK 14+11 (25)

 

s tim ze staty upravim podle obmeny eq :)

Link to comment
Share on other sites

V prekladu = delete :D

Necham se inspirovat tulpikovym buildem :)

 

INT 99+7 (106) + Bless 116

DEX 86+14 (100) + Bless 110

VIT 47+3 (50)

LUK 14+11 (25)

 

s tim ze staty upravim podle obmeny eq :)

 

přeÄti si poslední­ stránky a ne X let staré buildy :D

Link to comment
Share on other sites

a mi se cedrik smÄje, že na rebornu adÄkuju wizny a kreatory, když tu lidi chodí­ s takovýma statama...

 

něco takovýho, já chodí­m s tidal-wool kombem =) +7int, +8dex food, berserk, box of gloom, devo

 

aabbbbb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...