Jump to content
Reborn fórum

Whitesmith Buildy


merovingian

Recommended Posts

Guest rodix-
+7 staci ? mal som 90 axe , 16 som dal dierku, 5 som dal na +7 ale ani jednu na +8 a to som plusoval s enriched ori :laughing1: ten rozdiel s +7 na +8 nie je az tak velky ... a cela tato sranda ma stala asi 30 M

Relativne staci +5. +7 a +8 pri lvl 3 zbrani je 7 atk, co neni hrozne, ale ja by som 4 zipperov do +7 nedaval. Vlastne ja by som ich nedaval do nicoho spec pre WS :shifty: Moj nazor na WSko v tejto dobe je taky, ze je to failspot.

 

Btw. k novym hrackam pre WS, na ktore som zabudol...

prva

druha

tretia

stvrta

 

Tretia este nepada, ale dost casto som to videl ako rare drop z orc hera, tak uvidime.

Stvrtu som osobne este v akcii nevidel, ale tu kudlu by som nepodcenoval. Na tie naght mece sa to ale nechyta.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 186
  • Created
  • Last Reply
Relativne staci +5. +7 a +8 pri lvl 3 zbrani je 7 atk, co neni hrozne, ale ja by som 4 zipperov do +7 nedaval. Vlastne ja by som ich nedaval do nicoho spec pre WS :laughing1: Moj nazor na WSko v tejto dobe je taky, ze je to failspot.

 

Btw. k novym hrackam pre WS, na ktore som zabudol...

prva

druha

tretia

stvrta

 

Tretia este nepada, ale dost casto som to videl ako rare drop z orc hera, tak uvidime.

Stvrtu som osobne este v akcii nevidel, ale tu kudlu by som nepodcenoval. Na tie naght mece sa to ale nechyta.

 

 

prve 2 su sowrds ( nic pre mna ) druhe nepada z nicoho (Giganto Axe[1] ) a (Ivory Knife) zase to nie je axe ---

Link to comment
Share on other sites

prve 2 su sowrds ( nic pre mna ) druhe nepada z nicoho (Giganto Axe[1] ) a (Ivory Knife) zase to nie je axe ---

 

S blacksmith linkou můžeÄ použí­vat skill advanced adrenaline rush, který zvyÄuje aspd se vÄemi melee zbranÄmi- v tomto pří­padÄ i sword, dagger class.

Za cca 1,5 roku aktivní­ho hraní­ wska na gw mi vždy stačila war axe se zipperem, icepick a když jsem socknul, tak combat knife (CK je podle mÄ co se využitelnosti týÄe s linkou nejlepÄí­ zbrař na wsko).

Pokud použí­váÄ meltdown+cart revo na ploÄné rozbí­jení­ equipu, tak se k tomu hodí­ jeÄtÄ statusová sekera nebo kudla (nejlepÄí­ na to budou asi magnolie)

 

Tí­m nechci ří­ct, že jsou nagh sieger meÄe na nic, mají­ vysoký atk a Äanci na obcházení­ def (stejnÄ jak u combatu), ale nemám ozkouÄené jak často ten efekt procne.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 1 year later...

Ocekavam, ze i calc ma sve mouchy a neobsahuje nektere casti eqpu. Ale pro jistotu...misto pirate dagger fousky :) Na valk mantak bych se vykaslal a radeji se zameril na proxy skin/dia mantak...i +4 jsou mnohem uzitecnejsi, alespon pro wsko :)

 

Co se tyce nejakych tech mvp, pokud je mas v planu. Doporucil bych ti si udelat i nejakou tu zbran na hit (mummy card), nebot jakmile nahodi agi, tak s tvoji dex koncis :)

 

Jinak co se tyce takoveho pvm popripade pvp wska, se mi ten build vcelku zamlouva, i kdyz mam lepsi :P

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...