Jump to content

Thief-buildy

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
120 replies to this topic

#101 Leontinka

Leontinka

Deviling

• Hráči
  • PipPipPipPipPip
  • 387 posts

Posted 13 January 2009 - 08:43 AM

presi: Kuli stalku ne, kdyz jede na assasina:P
Enny - SinX 99/70 - member of R.N.R.

#102 Liero

Liero

Deviling

• Hráči
  • PipPipPipPipPip
  • 318 posts

Posted 13 January 2009 - 01:50 PM

mohl bych se zeptat? Vy jste u sina nekdy pouzivali skilly s poisonem? hiding alespon pouzije
Pavel Landovský:
Člověk, jak stárne, tak zjistí, že od jistého věku se musí vyhýbat blbcům - je to důsledek toho, že ztrácí fyzické síly a nabývá rozumu. V tomhle věku totiž člověk ví, že blbec je nebezpečnej, že ti může vypíchnout oko, bodnout nožem atd.

Oscar Wilde:
Požehnáni budiž ti, kteří nemají co říct a drží zobák.

Když jsme šťastní, jsme vždycky dobří, ale když jsme dobří nemusíme být vždycky šťastní.

Neplatit účty je jediný způsob, jak se uchovat v paměti obchodních kruhů.

Peta:
Přestupák na monka je otázkou skillu a počtu speed potů.

Ronin:
Co pořád všichni mají s tím, že campíme prvý warp! My jen čekáme až se nám načtou stringy.

#103 Víťa

Víťa

Smokie

• Hráči
  • PipPipPip
  • 81 posts

Posted 13 January 2009 - 04:36 PM

Jediné na co assassin využije envenom je detoxify když náhodou chytne Poison
Jediná další výhoda - nemissuje je využitelná možná tak na nějaké mini MOBy stylu Anophelese...

pro presiho:
na charech co maj malo HP a poison trva dlouho se nesmeju - brecim

Edited by Víťa, 13 January 2009 - 05:42 PM.

Vittek ... priest 98/50 ... momentálně člen guildy Verni Bile Ruzi
Posted Image

#104 presi

presi

sucessful troll

• Hráči
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1,128 posts

Posted 13 January 2009 - 05:29 PM

Jediná další výhoda - nemissuje je využitelná možná tak na nějaké mini MOBy stylu Anophelese...

když chytneš ve hře poison ta kse stejně vtšinou zasměješ nad tím, že je všechno fialové a moc to neřešíš :D
"trolling is a art"
First Lady - priest

H̷͓͕͔̤ͨ̚͟E̷̲̻̮̖͈͓͋̍ͣͤ͠ͅ ̨̠̟̙̞ͮͥ́̌H̡̤̔̈́̐̓̒̍̆́͝Ā̧̠̦̭̥̜͉͒͋ͅS̶̰͚̹̣̭͍̠͕̃̐ͭ ̥͉̭̞͔͓̉̒̅͞R̸͍̰̺͔͐͆ͤ̍ͪ́E̷̳̯̲͓̊ͤ͛̎͑͘ͅͅT̷̬̖͖̦̮̻̘͛ͨ̈́̽̋U̥̳͇̮̲̾͗̒́ͨR̪͓͓͔̯̼̹̓ͬ̾͂N̴̡͓̯ͣ̆͐̏͝E̛̺̮̫̲͈̱͇̙̘͋͛̔Ḋ̾͂͏͎̖͙͕͕͓͇͡

#105 Gell

Gell

retired

• Supporters
  • 1,838 posts

Posted 13 January 2009 - 05:42 PM

S poison neregeníš HP, a co je horší, ani SP, takže ten detox bych radši použil :D
"The purpose of life is to end."

#106 Heliodor

Heliodor

Werewolf

• Supporters
  • 885 posts

Posted 13 January 2009 - 08:56 PM

S poison neregeníš HP, a co je horší, ani SP, takže ten detox bych radši použil :)

ono tech mobu co hazi poison zase tolik neni, takze vetsinou beztak nemam detox ani v bm :D
si radsi sednu a pockam az skonci ;)
Posted Image Equilibrium Posted Image Lemon

gw: dle potreby a pristupu
main: Tadeas sinX
ostatni chary :mam :)

#107 Arek Daemonheart

Arek Daemonheart

Deviruchi

• Hráči
  • PipPipPipPip
  • 195 posts

Posted 13 January 2009 - 09:58 PM

To, že nemissuje je docela podstatná výhoda. V pvp je s průměrným expícím buildem docela problém trefit ostatní thief případně archer classy a proto není nic jednoduššího než nahodit nějakou zbraň s veselým statusem (osobně jsem si oblíbil sword/mailbreaker) a pěkně je emvenomovat.

Detox: sice mám ale nevyužívám, GP jsou univerzálnější a proč si potom zabírat místo v BM ještě jednoúčelovým detoxem.

Edited by Arek Daemonheart, 13 January 2009 - 10:00 PM.

Arek Daemonheart, Hans Osol & Tempest
ex R.N.R.
Posted Image
Na GW občas znásilňován Saravokem

BEAUTIFUL
INTELIGENT
TALENTED
CREATIVE
HONEST

vy jste zde, já už však ne

#108 Liero

Liero

Deviling

• Hráči
  • PipPipPipPipPip
  • 318 posts

Posted 14 January 2009 - 07:26 AM

To, že nemissuje je docela podstatná výhoda. V pvp je s průměrným expícím buildem docela problém trefit ostatní thief případně archer classy a proto není nic jednoduššího než nahodit nějakou zbraň s veselým statusem (osobně jsem si oblíbil sword/mailbreaker) a pěkně je emvenomovat.

Detox: sice mám ale nevyužívám, GP jsou univerzálnější a proč si potom zabírat místo v BM ještě jednoúčelovým detoxem.

Nechci moc rejpat, ale pokud si stezujes na hit, nemas lepsi si dat do kataru mummy karty? (Levnejsi moznost je seal c.)
Pavel Landovský:
Člověk, jak stárne, tak zjistí, že od jistého věku se musí vyhýbat blbcům - je to důsledek toho, že ztrácí fyzické síly a nabývá rozumu. V tomhle věku totiž člověk ví, že blbec je nebezpečnej, že ti může vypíchnout oko, bodnout nožem atd.

Oscar Wilde:
Požehnáni budiž ti, kteří nemají co říct a drží zobák.

Když jsme šťastní, jsme vždycky dobří, ale když jsme dobří nemusíme být vždycky šťastní.

Neplatit účty je jediný způsob, jak se uchovat v paměti obchodních kruhů.

Peta:
Přestupák na monka je otázkou skillu a počtu speed potů.

Ronin:
Co pořád všichni mají s tím, že campíme prvý warp! My jen čekáme až se nám načtou stringy.

#109 Víťa

Víťa

Smokie

• Hráči
  • PipPipPip
  • 81 posts

Posted 14 January 2009 - 04:39 PM

Ano, nemissovani je vyhoda ale:
na vesele staty ti staci i 3kovy envenom
thief classy ti envenomovani do 3 uderu vesele hidnou
a archer classy te driv zastreli nez bys je envenomem zabil

Envenom vyjma sinXu je opravdu jen prekvizita detoxu :D
Vittek ... priest 98/50 ... momentálně člen guildy Verni Bile Ruzi
Posted Image

#110 Arek Daemonheart

Arek Daemonheart

Deviruchi

• Hráči
  • PipPipPipPip
  • 195 posts

Posted 14 January 2009 - 05:48 PM

Asi chodíme každý do jiného pvp :D
Arek Daemonheart, Hans Osol & Tempest
ex R.N.R.
Posted Image
Na GW občas znásilňován Saravokem

BEAUTIFUL
INTELIGENT
TALENTED
CREATIVE
HONEST

vy jste zde, já už však ne

#111 Heliodor

Heliodor

Werewolf

• Supporters
  • 885 posts

Posted 15 January 2009 - 06:57 AM

Ano, nemissovani je vyhoda ale:
na vesele staty ti staci i 3kovy envenom
thief classy ti envenomovani do 3 uderu vesele hidnou
a archer classy te driv zastreli nez bys je envenomem zabil

Envenom vyjma sinXu je opravdu jen prekvizita detoxu :D

amen. snad jen s tim ze i detox ma omezene pouziti.
Posted Image Equilibrium Posted Image Lemon

gw: dle potreby a pristupu
main: Tadeas sinX
ostatni chary :mam :)

#112 trouble

trouble

Baphomet

• Supporters
  • 1,151 posts

Posted 15 January 2009 - 03:18 PM

Jednoznacne jed steal na 10. - viz tabulka pravdepodobnosti ukradeni na wiki nebo nejakym tom steal kalkulatoru,
karty sice uz na rebornu krast nejdou ale rozhodne budes casteji pouzivat steal nez namaxovanej envenom a cloveka tak nejak zahreje u srdce kdyz slohne infiltrator. :P

Hlavni smysl envenomu je nasazovani statusu ze statusovych kudel skilem - tzn nemisujicim utokem.
Ovsem je otazkou jestli neni lehci to nasazovat grimem (samozrejmen ze s katarem mas max 4 karty na status a kudlama mas 8 karet tzn 2x vetsi sanci na status ) ...

Cech vrahu o prestupovani z 43 jobu rika zhruba toto:
Ten kdo nevytahne tak snadno expitelnou postavou jakou thief z 50 jobu - necht je nazyvan lumou a jeho trestem budiz absence darku pri prestupu na assasina a vseobecny posmech starsich asasinu...
:)

Edited by trouble, 15 January 2009 - 03:21 PM.

...jeden z těch před kterými vás rodiče varovali...

jupýýý
Vertical Firewall
Reborn DB - Mapa sveta

#113 ThinkFast

ThinkFast

Poring

• Newbies
  • Pip
  • 8 posts

Posted 15 June 2009 - 10:51 PM

caute, zacal som na reborne po nejakom case znova hrat a to thiefa smerujuceho na critical assasina. momentalne som job level 44 a rozmyslam o prestupe, stat build vyzera takto:
str 50+4
agi 50+5
vit 10+2
int 1+1
dex 22+3
luk 28+4

skilly:
envenom 10
DA 10
ID 10
steal 10
detox 1
hide 2 (kvoli cloakingu)

mozte mi to niekto okomentovat co je zle a co je dobre? budem velice rad ked mi nekto pomoze, nerad by som to pokazil :)

#114 Dweep

Dweep

Baphomet

• Supporters
  • 1,843 posts

Posted 16 June 2009 - 04:55 AM

caute, zacal som na reborne po nejakom case znova hrat a to thiefa smerujuceho na critical assasina. momentalne som job level 44 a rozmyslam o prestupe, stat build vyzera takto:
str 50+4
agi 50+5
vit 10+2
int 1+1
dex 22+3
luk 28+4

skilly:
envenom 10
DA 10
ID 10
steal 10
detox 1
hide 2 (kvoli cloakingu)

mozte mi to niekto okomentovat co je zle a co je dobre? budem velice rad ked mi nekto pomoze, nerad by som to pokazil :)

Jsi až z 50. jobu aby ten Hide aspoň nějak vypadal, crit sin v době Vanberka je poněkud zvláštní, spíš jeď víc STR, DEX aspoň 42, a přidat AGI, předpokládám že na GW se nepohrneš

doesn´t matter anymore

characters_RO.jpg

Baphomet killcount over 1k, MvP over 2k

dropnuté boss karty: 2* Mastering card

#115 ThinkFast

ThinkFast

Poring

• Newbies
  • Pip
  • 8 posts

Posted 16 June 2009 - 07:40 AM

Jsi až z 50. jobu aby ten Hide aspoň nějak vypadal, crit sin v době Vanberka je poněkud zvláštní, spíš jeď víc STR, DEX aspoň 42, a přidat AGI, předpokládám že na GW se nepohrneš

ten build bol mysleny skor na PvM, s tym ze sanca na critical bude s vecmi tak vysoka ze dex sa mi neoplati zvysovat lebo neskor nebude mat moc vyznam, ale rad si necham poradit... ma ten hide na vyssom leveli nejake vacsie vyuzitie v PvM?

snazim sa nejak dodrzat tento build, na par vynimiek - nechcel som ist taky vysoky str ale viac agi kvoli flee, a pod...

Edited by ThinkFast, 16 June 2009 - 07:44 AM.

#116 Frutti

Frutti

Chonchon

• Hráči
  • PipPip
  • 33 posts

Posted 16 June 2009 - 02:08 PM

Dnes je vic moderni grim sin (zadna luck), ale takovej je urcite dobrej na high def monstra a pri hunteni s nim bude urcite vetsi sranda. Jinak ja mel hide taky na 2 a v pvm ti to v klidu staci. Jeste k tomu pomeru str a agi zalezi na tom jestli chces tahat priesta, pak bych se nebal jet vysokou str, ale jestli chces solovat tak bych taky urcite volil radsi vic agi.

#117 ThinkFast

ThinkFast

Poring

• Newbies
  • Pip
  • 8 posts

Posted 16 June 2009 - 02:17 PM

Dnes je vic moderni grim sin (zadna luck), ale takovej je urcite dobrej na high def monstra a pri hunteni s nim bude urcite vetsi sranda. Jinak ja mel hide taky na 2 a v pvm ti to v klidu staci. Jeste k tomu pomeru str a agi zalezi na tom jestli chces tahat priesta, pak bych se nebal jet vysokou str, ale jestli chces solovat tak bych taky urcite volil radsi vic agi.

uz mi chyba len nejakych 20% takze dam hide na 3 a spravim prestup, tie staty si este necham prejst hlavou, dik :)

#118 Dweep

Dweep

Baphomet

• Supporters
  • 1,843 posts

Posted 16 June 2009 - 04:05 PM

uz mi chyba len nejakych 20% takze dam hide na 3 a spravim prestup, tie staty si este necham prejst hlavou, dik :)

Budeš li mít solidní aspd a trefíš většinu MOBů, stačí čepice s Vanberkem a crit poleze i kdyby nechtěl

doesn´t matter anymore

characters_RO.jpg

Baphomet killcount over 1k, MvP over 2k

dropnuté boss karty: 2* Mastering card

#119 ThinkFast

ThinkFast

Poring

• Newbies
  • Pip
  • 8 posts

Posted 16 June 2009 - 08:46 PM

co si myslite o investovani par bodov do int? uvazoujem ju dat tak na 10, kolko SP mi to da?

#120 Gwaihir

Gwaihir

Deviling

• Hráči
  • PipPipPipPipPip
  • 367 posts

Posted 16 June 2009 - 09:41 PM

Par bodiku urcite :)
Gwaihir - monk 8x
Elric of Melnibone - bard lvl 7x
ElTrader - merch
Gerana - TU priestka