Jump to content
Reborn fórum

Thief-buildy


Guest el_diablo

Recommended Posts

Neviem kam mam ist expit. Metalingovia niesu az taky zly, za jedneho 0.6% levelu... Inak ked si robim katar assasina tak mam ist na vyssi job lvl ako 40 alebo nie? Lebo niekde som pocul, ze sa to neoplati.

Som lvl 53 thief a zatial moj build vyzera takto:

 

Katar / DD hybrid:

STR 90

AGI 90

VIT 5

INT 20

DEX 40

LUK 12

 

Skilly za thiefa:

Double attack 10

Improved dodge 10

Envenom 10

Steal 10

Hide 8

Detoxity 1

 

Skilly za sina:

Katar mastery 10

Sonic blow 10

Grimtooth 5

Cloaking 2

Right hand 5

Left hand 5

--este nejake poison, neviem ake--

 

Tak povedzte co si o tomto builde myslite, jak by ste to zmenili.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 120
  • Created
  • Last Reply

Bez cilovych hodnot statu s bonusy a equipem se radi tezko.....

 

Z 50. jobu prestupovat nemusis, ale osobne bych sel minimalne ze 42. jobu(Dodge, DA, Steal na max, Hide lvl 8, Envenom lvl1)

 

Jinak, Cloaking na max, to bez debat - nedokazu si predstavit Katar sina s cloakem na tak nizkym lvlu.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Vůbec není­ for fun, je idelani na přenáÄení­ statusů na higagi postavy které netrefis

(4x savage babe --> stun--->death ) :clap:

Pochop že tady je to vÄem sinxům nanic, oni použí­vají­ jen jeden skill a to sonic, ostatní­ jsou zbyteÄné :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Tak tu je moj build na SinX... (Blessing) , velmi sa v tom este nevyznam

Zatial je to iba Stat , Skill mozno dodam alebo mozte dopisat. Tiez sem dam Equip.

 

STR : 94+26

INT : 45+10

AGI : 74+16

DEX : 49+11

VIT : 12+6

LUK : 1+8

 

Katar - 2x Hornet

Ribbon - Willow

Thief Clothes - Egnigem Cenia

Buckler - Thief Bug Egg

Manteau - Aliot

Boots : Raggler

2x Clip : 1x Muka, 1x Spore

 

P.S. prosim ak je tento build zly, kludne ma opravte.

Link to comment
Share on other sites

Guest jirkan

P.S. prosim ak je tento build zly, kludne ma opravte.

Mas to zle, zkusim ti rict hlavni duvody proc.

 

Tak prvni - zasadne je treba si ujasnit, k cemu ti ten build bude. Muzes chodit na GW, muzes chodit na potvory, bosaky, ...

 

Druha vec - vezmes si nejcastejsi pouziti a podle toho ladis equip (kterych, obecne, budes mit asi vic).

Muzes mit GW equip, equip na DEF, equip na FLEE, equip na tahani (lucky dodge...), pripadne i CRIT equip.

 

Treti vec - equip mas smotany pate pres devate :) Obvykle se equipem dohani ten nejdrazsi stat (u tebe STR), takze do bot bych treba dal radsi Firelocka (+2STR, v lepsim pripade +10% HP a SP) nez +1STR +1VIT apod.

Karty na padani veci do kataru - je to hezka vec, na nektere hunty to vezmes, ale rozhodne na build s tim nepocitej.

Buclik - radsi si vyrob sadu redukcnich stitu (uz jako thiefek), Khalitze asi nedas, ale Bigfooty, Thary, Orc Warriory apod. muzes huntit uz ted. (No zase, mam takovy pocit ze katar je zrovna obourucni, takze ....)

 

Edit: A pak uz klasicke zasady, jako STR delitelna 10 (bonus na atk), DEX delitelna 10 (malej bonus na atk), INT delitelna 6ti (SP regen, MATK te nezajima ale ten by byl 5ti a 7mi (minMATK a maxMATK), VIT zarovnana na desitku (z hlavy uz nevim proc), LUK se tusim taky dava na 5/10 (to fakt uz nevim), AGI se zaokrouhluje podle sloziteho vzorce na ADELAY, tu mas lepsi si pohrat v databazi (bacha, ruzne kalkulatory nemusi odpovidat tomu jak je to v eAthene na Rebornu, rozhodne neplati ze se zarovnava ASPD) http://server.reborn.cz/db/rodb.cgi?aspd=c0

Podrobnosti najdes treba zde: http://wiki.reborn.cz/doku.php/wiki:system

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Cago lidi , zacal sem hrat RO asi pred 3 dny ... udelal sem si Thiefa zamlouval se mi asi nejvic :P potreboval bych poradit chtel bych pak udelat

asi crit assasina ... a chtel bych vedet jake staty , equip , atd. bych mel mit nebo si sehnat na Crit ssina ??? :P

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Hele asi budu za naprostou lamu, ale na jakém lvl jste zhruba přestoupili na Thief? jde mi o to, že Job mám na 10 a druhý na 13, ale stále se mi nedaří­ projí­t přes ty netopí­ry :) vždycky mÄ totálnÄ zrakví­ :) dá se ta pyramida eventuálnÄ projí­t s nÄkým?

Link to comment
Share on other sites

dá se ta pyramida eventuálnÄ projí­t s nÄkým?

S nÄkým se to projí­t dá, je to snazÄí­, ale o to mí­ř zábavné :) Když se zeptáÄ ve hře, určitě se najde nÄkdo, kdo ti pomůže. Ale dám ti jinou radu: Co dÄlá zlodÄj, když se chce dostat nÄkam nepozorovanÄ, potichu? Plí­ží­ se, Äeká ve stí­nu, poslouchá, Äeká, až bude čistý vzduch, a pomalu pokraÄuje kupředu. :)

 

//Edit: Tí­m jsem chtÄl ří­ct, že ani není­ potřeba je zabí­jet nebo se s nima jakkoli konfrontovat. ProstÄ se jim dá vyhnout.

Link to comment
Share on other sites

...Plí­ží­ se, Äeká ve stí­nu, poslouchá, Äeká, až bude čistý vzduch, a pomalu pokraÄuje kupředu. :)

sem zase dostal chuÂť na metal gear solida :)

 

btw. když půjdeÄ opatrnÄ, koupí­Ä si nějaké potí­ky nebo tak a budeÄ to zabí­jet po jednom, tak bys nemÄl mí­t problém

Link to comment
Share on other sites

OpÄt já lama :) Hele do Äeho mám cpát dalÄí­ body když už mám "Double Atack" a Improve Dodge" obé na desí­tce? chci se stát pak Assassinem? Nikde jsem to nenaÄel :) Proto vás žádám touto cestou ;)

 

Double atack, improve dodge, steal, hiding na max

enverom na 3

detox 1

Treba takhle a muzes prestoupit z 45. jobu.

 

EDIT: ;)

Link to comment
Share on other sites

OpÄt já lama :) Hele do Äeho mám cpát dalÄí­ body když už mám "Double Atack" a Improve Dodge" obé na desí­tce? chci se stát pak Assassinem? Nikde jsem to nenaÄel ;) Proto vás žádám touto cestou ;)

 

zacni cpat so stealu a hidu... pak treba i envenom 3 aby jsi mohl mit detoxify. moc to nevyuzijes, ale kdyz je ta moznost, tak proc se omezovat, zejo?:)

 

edit: ou sici je rychlejsi xD

Link to comment
Share on other sites

no envenom 10 se mi zda dost nepouzitelny, ono ty "njubiky" sejmes dost dobre SBckem, ale kazdemu dle jeho chuti.

 

ale na Stealu rozhodne nesetri, ten jed jedine 10. nikdy nevis kdy se vyberes huntit nejake hlouposti treba na quest.

 

jo a na Hidu se da usetrit. ma porad stejny efekt a na grimm bohate staci lv2. ja uz jsem si ale nejak zvykl na ten lvl 10 a nemenil bych, uz kvuli dobe trvani.

Link to comment
Share on other sites

jo a na Hidu se da usetrit. ma porad stejny efekt a na grimm bohate staci lv2. ja uz jsem si ale nejak zvykl na ten lvl 10 a nemenil bych, uz kvuli dobe trvani.

 

Ale desí­tkový mi stejnÄ přijde jako přestřel... pokud ty body využijeÄ jinde a lépe. I amon se dá ugrimovat na jedno EDP, vláÄek vÄeho máÄ taky bÄhem chvilky :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...