Jump to content

Photo

Whitesmith - Equip

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
141 replies to this topic

#41 Ulric

Ulric

Deviruchi

• Hráči
  • PipPipPipPip
  • 133 posts

Posted 24 September 2005 - 01:24 PM

Proc vlastne chces pouzivat mece, kdyz obourucni sekery jsou silnejsi zbrane? :D

#42 Leela

Leela

Deviling

• Hráči
  • PipPipPipPipPip
  • 294 posts

Posted 24 September 2005 - 01:46 PM

Když jsem hrála naposled kovářku, tak ještě šlo Adr.Rush na meče a ja měla dakej se třema andre. Docela slušná cirkulárka to byla. Sekery nemam eště odzkoušený, ale jestli je to tak jak píše Ladik, tak jdu do nich. Maj každopádně větší dmg. :D
Posted Image

Šafránka - dance Tlapinka - TK

#43 NasaS

NasaS

Smokie

• Hráči
  • PipPipPip
  • 78 posts

Posted 02 October 2005 - 07:43 AM

chtel jsem se zeptat co dostane BS (merch) pri pri prestupu na 2nd class.
NasaS - WS lvl: konecne 80tka :D (Phoenix furry)
Nasik - SN

#44 Ladik

Ladik

Deviling

• Supporters
  • 289 posts

Posted 02 October 2005 - 10:55 AM

Emm někdo mi snad říkal, že když to dotáhne na 50 job tak snad jen pár steelů  :P

View Post

Presneji: ze 40-49 job-5steelu
z 50 job -10!!! steelu
Takze na welding mask chybi uz jen 40 kousku steelu :P
Ladik - radioactive smith o:)

S motorovkou to umi kazdy, ale se sekyrou jen já :-)

Armes - mistr kovar

Sipomet - doprovazi Armese na jeho cestach. Bacha ma pekelne rychlýho ptáka o:))

#45 Kya

Kya

Deviling

• Hráči
  • PipPipPipPipPip
  • 332 posts

Posted 03 October 2005 - 12:43 PM

Sakra ! ale stejne par steelu k dobru na weldnig mask se vzdycky hodi :)

View Post

Po skusenosti so zhananim steelu musim povedat ze bs ma jednu z najlepsich odmien za 50 job :huh:

#46 NasaS

NasaS

Smokie

• Hráči
  • PipPipPip
  • 78 posts

Posted 26 October 2005 - 06:20 PM

zacinam se ohlizet po GW equipu a nevim estli nevijde lip chain(se trema hydrama) jako chain (s dvouma hydrama a skel workerem) kdyz se to teda nejak nasobi... :) te prosim co nejdriv B)
NasaS - WS lvl: konecne 80tka :D (Phoenix furry)
Nasik - SN

#47 Gugi

Gugi

Chonchon

• Hráči
  • PipPip
  • 48 posts

Posted 01 November 2005 - 10:14 PM

Mno asi takhle, SW karta dava bonus na medium monstra, kdezto hraci na pecopeco jsou (pokud se nepletu) povazovani za large. Takze lepe vyjde chain s hydrama.

View Post

Uz ne...
Vsichni jsou nastaveni jako medium :)
Gugi - Shinsengumi

#48 Ladik

Ladik

Deviling

• Supporters
  • 289 posts

Posted 02 November 2005 - 12:54 AM

Uz ne...
Vsichni jsou nastaveni jako medium :)

View Post

Njn, obcas to chce projit starsi prispevky a umaznout ty, ktere, uz nejsou aktualni :P

Armes - mistr kovar

Sipomet - doprovazi Armese na jeho cestach. Bacha ma pekelne rychlýho ptáka o:))

#49 Gwaihir

Gwaihir

Deviling

• Hráči
  • PipPipPipPipPip
  • 367 posts

Posted 03 November 2005 - 01:32 PM

Jaka je nej zbran pro BSko/WSko na rozbijeni empa?

Napadlo me:

Battle Axe [4] s atk 80
Two-handed Axe [2] s atk 185

Ted jenom presne nevim, jake se bude pocitat dmg z 3*orc skeletona+1 desert wolf, ev. 1 OS a 1 DW :/

Este existuje axe class: Hammer [3] s atk 120?

Kdo vi a poradi?
Gwaihir - monk 8x
Elric of Melnibone - bard lvl 7x
ElTrader - merch
Gerana - TU priestka

#50 strexi

strexi

Deviling

• Hráči
  • PipPipPipPipPip
  • 242 posts

Posted 03 November 2005 - 01:51 PM

no logicky bych rekl ze nejlepsi by byla +10 battle axe 2x os 2x dw
ale zalezi taky na str ...
strexicek

#51 Ladik

Ladik

Deviling

• Supporters
  • 289 posts

Posted 03 November 2005 - 02:23 PM

S full STR buildem by nejlip mela vychazet +10 Battle Axe se 3xOrc skeleton a 1x Desert wolf (dmg 184%) .2x OS +2X DW--dmg je 182%

Velice dobre taky vychazi i "obycejna" Two-Handed axe (1x OS+1xDW), ale ta musi byt alespon +9.

Kartovana +10Battle axe vychazi asi nejlepe.

Armes - mistr kovar

#52 strexi

strexi

Deviling

• Hráči
  • PipPipPipPipPip
  • 242 posts

Posted 04 November 2005 - 08:29 PM

no ja si vazne stojim za 2os 2 dw :) calculatory mi to potvrzujou =)
strexicek

#53 Kya

Kya

Deviling

• Hráči
  • PipPipPipPipPip
  • 332 posts

Posted 04 November 2005 - 08:48 PM

no ja si vazne stojim za 2os 2 dw :) calculatory mi to potvrzujou =)

View Post

To preto ze desert wolf dava aj +5 atk ... ale ten rozdiel je minimalny takze je skoro jedno ci 3x OS + 1x DW alebo 2x OS + 2x DW

#54 Perthorn

Perthorn

Werewolf

• Hráči
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 831 posts

Posted 29 November 2005 - 10:06 PM

Tak ted sem si peclive pocital co je nejvhodnejsi na GW se smithem a myslím že two-handed Axe [2] (se dvěma hydrama) vyjde líp nez chain [3] (se třema hydrama) Axe dává totiž o dost větší ATK. Co vy na to? :confused1:
Posted Image

#55 Ladik

Ladik

Deviling

• Supporters
  • 289 posts

Posted 29 November 2005 - 11:05 PM

Tak ted sem si peclive pocital co je nejvhodnejsi na GW se smithem a myslím že two-handed Axe [2] (se dvěma hydrama)  vyjde líp nez chain [3] (se třema hydrama) Axe dává totiž o dost větší ATK. Co vy na to? :confused1:

View Post

Zapomnel jsi na stit:) ale kdyz myslis, ze to ustojis....Btw. pro STR chary je vzdy lepsi "horsi" zbran s vice sloty, nez "lepsi" zbran s mene sloty.

Armes - mistr kovar

#56 Ippang

Ippang

Deviruchi

• Hráči
  • PipPipPipPip
  • 111 posts

Posted 01 December 2005 - 11:06 AM

Zapomnel jsi na stit:) ale kdyz myslis, ze to ustojis....Btw. pro STR chary je vzdy lepsi "horsi" zbran s vice sloty, nez "lepsi" zbran s mene sloty.

View Post

Ako ktore, konkretne +9 Tri bloody chain je tusim i pri 120 Str (130 blessnutej Str na GW je IMNSHO hlupost) silnejsia ako +10 Quad bloody mace (na monkovi i BS). Neviem, ako je to s 2 bloody boned chain vs. 2 bloody 2 boned mace (pocital som to pre CzRO, kde SW nefunguje na hracov), ale predpokladam, ze podobne.
Ale mas pravdu, silne zbrane s malo slotmi su pre postavy s malou Str (Dex u archer class), naopak slabe s vela slotmi pre velku Str/Dex - pokial mas k dispozicii 20% karty a nemusis pouzivat Zipperov/Andre. A Cranial je na GW prakticky nevyhnutny.
I finished playing on Reborn and never intend to return again. Try CzechRO or oRO (hopefully Chaos).

#57 Gwaihir

Gwaihir

Deviling

• Hráči
  • PipPipPipPipPip
  • 367 posts

Posted 01 December 2005 - 12:40 PM

Zkousel jsem porovnavat +10 mace s +8 chainem a pri rozumne sile 110 a nizsi proste ten chain vychazi lip. Zkousel sem tusim i silu 120 a mace byl i na asure slabsi (ale nevyznamne) - zkousel jsem ruzne kombinace karet, ale nejlepsi jsou 3 hydry do chainu, protoze je to vic univerzalni zbran. Velky rozdil je videt na HO, protoze jsou large, ale kdo to ma jen na PvP/GW, tak by si mel pro lepsi efekt dat do toho chainu 1 SW, protoze vsichni hraci bez vyjimek jsou medium size. BS muze zvazit i ten mace, ale tak velkou silu asi zadny BSko chtit ani nebude, aby se to nejak vyplatilo. BSka s nizsi silou jeste muzou zvazit pouziti +10 boned bloody Two-handed axe, ale nevim, jakou silu ma prumerny GW build, tak si to musi spocitat sami :)

Edit: ale s 2H axe se pak musi o 30% vic chlastat, takze asi spatna volba.

Edited by Gwaihir, 01 December 2005 - 12:41 PM.

Gwaihir - monk 8x
Elric of Melnibone - bard lvl 7x
ElTrader - merch
Gerana - TU priestka

#58 Ulric

Ulric

Deviruchi

• Hráči
  • PipPipPipPip
  • 133 posts

Posted 01 December 2005 - 01:24 PM

+10 Double Bloody Twohanded Axe je nejsilnejsi zbran i pri 120 STR (a vic zadny soudny smith nema). Proti 1 VIT cili je mezi ni a +10 Triple Bloody Boned Battleaxe minimalni rozdil (a s Impositiem ziskava naskok Battleaxe), ale cim vic VIT ma cil, tim lepsi je Twohanded Axe[2].

Twohanded ma nevyhodu, ze musi byt zapnuty Maximize Power, jinak dmg prilis kolisa a klesne pod prumerne dmg zpusobovane Battleaxe.

#59 sKeeteR

sKeeteR

Poring

• Newbies
  • Pip
  • 1 posts

Posted 09 December 2005 - 11:15 AM

Poradil by mi prosim nekdo jak je to s cart termination ??? Zalezi pry na vaze voziku a na atack, takze by pro me bylo lepsi pouzivat termination s bloody axe (+10 str) nez trislotovy chain s hydrama ? Nebo se u cart termination pocitaji i karticky ze zbrane ? :) thx a lot :)

#60 oggi

oggi

Deviling

• Supporters
  • 257 posts

Posted 09 December 2005 - 11:26 AM

sKeeteR: procentualni karty na CT nefakaji jde jen o atack a vahu voziku takze nejlepsi karty co asi vyjdou jsou ziperbear
何時も処刑で なんで?
それで処刑!!