Jump to content

Photo

Merchant Buildy

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
24 replies to this topic

#1 Gul Mortar

Gul Mortar

Chonchon

• Hráči
  • PipPip
  • 35 posts

Posted 31 July 2005 - 03:32 PM

...
promazano
...

hele lidi prosim kde sezenu cart revolution?crazy uproar a change cart vim ale to cart revolution mi dela problemy :)
Asura je jako hovno....smrdi a nemam ji rad...
Gul Mortar..mrtvy po asure

#2 Ladik

Ladik

Deviling

• Supporters
  • 289 posts

Posted 31 July 2005 - 03:41 PM

hele lidi prosim kde sezenu cart revolution?crazy uproar a change cart vim ale to cart revolution mi dela problemy :)

View Post

V tom samem meste. Ted si presne nevzpomenu na jmeno toho NPC, ale stoji pred bednama v pristavu (mezi prvnim a druhym molem). Jo a vem si sebou nejakej ten banana juice, on ho desne rad :P .

Edit: NPC Gershaun

Edited by Ladik, 31 July 2005 - 03:43 PM.

Ladik - radioactive smith o:)

S motorovkou to umi kazdy, ale se sekyrou jen já :-)

Armes - mistr kovar

Sipomet - doprovazi Armese na jeho cestach. Bacha ma pekelne rychlýho ptáka o:))

#3 Thief

Thief

Poring

• Hráči
  • Pip
  • 11 posts

Posted 11 October 2005 - 06:28 PM

Chtel jsem se zeptat premyslel jsem ze bych si zalozil mercha anevim co si mam dat za staty a skily :) ;)

#4 Ladik

Ladik

Deviling

• Supporters
  • 289 posts

Posted 11 October 2005 - 06:47 PM

Chtel jsem se zeptat premyslel jsem ze bych si zalozil mercha anevim co si mam dat za staty a skily ;)  :wub:

View Post

A co to ma byt za mercha? Pokud bude jen na obchodovani (prodej na trzisti) tak je to celkem jednoduche:
Skily: lvl 5-Enlarge weight limit
lvl 3-Pushcart
lvl 1-10 Vending
To je vsechno :)
Staty - no, tech max. 18 job levelu das rychle,asi staci jen AGI/STR aby se to dobre expilo.
Podobne staty (s pridanim DEX/VIT) bych asi doporucil, pokud toho mercha vytahnes o trosku vic (tzn. budes mit k vendingu jeste OC/DC)
Pak vypada skill tree takto:
lvl 5-Enlarge weight limit
lvl 3-Pushcart (doporucuju vic, at se neplouzis s vozikem jako snek)
lvl 1-10 Vending (lvl 1 - v obchudku muzes mit 4 veci, lvl 10 - v obchudku muzes mit 12 veci)
lvl 10 - Overcharge - 24% navic pri prodeji itemu u NPC
lvl 10 - Discount - 24% sleva na nakup od NPC

Ted je to celkem: 28-38 jobu a mas full OC/DC vending mercha.

Pokud planujes s merchem neco do budoucna -Alchemist, Blacksmith, podivej se do prislusnych topicu.
Ladik - radioactive smith o:)

S motorovkou to umi kazdy, ale se sekyrou jen já :-)

Armes - mistr kovar

Sipomet - doprovazi Armese na jeho cestach. Bacha ma pekelne rychlýho ptáka o:))

#5 Deathman

Deathman

Smokie

• Hráči
  • PipPipPip
  • 65 posts

Posted 22 October 2005 - 11:19 AM

Hmm sem tedka po delsi dobe expil sveho mercha a u mamonite mi pribudnul novy skill v popisku ze required mamonite lvl 10. Ale nikde sem ho nenasel tedka presne nveim nazev ale bylo to neco s cart
Posted Image
Purple! You have purple eyes! You're a dreamer, artist, poet,
whatever. You enjoy all forms of art and literature, and tend to be
quite good at creating them as well. --- No skoro sa aj trefila ale literaturu tvorit neviem ^_^

Posted Image
Ahura Mazda ten nejmensi z andelu ^^

#6 Guest_Maul_*

Guest_Maul_*
  • Guests

Posted 22 October 2005 - 11:53 AM

Hmm sem tedka po delsi dobe expil sveho mercha a u mamonite mi pribudnul novy skill v popisku ze required mamonite lvl 10. Ale nikde sem ho nenasel  tedka presne nveim nazev ale bylo to neco s cart

View Post

To bude nejspis Cart Termination. To je WS skill.

#7 Guest_kenoThcu_*

Guest_kenoThcu_*
  • Guests

Posted 15 March 2006 - 02:51 PM

Zdravím mam ted mercha neco kolem 40cítky expim vsude ale chtel jsem se poptat jestly za mecha zatím aby se mi pekne expilo tak mam tenhle build :
STR - 40
AGI - 25
DEX - 30

kdy mam asi zacit davat vit a agi /?

#8 Guest_Maul_*

Guest_Maul_*
  • Guests

Posted 15 March 2006 - 03:05 PM

Agi i vit sou defenzivni staty.
Obecne plati ze je lepsi davat nejdriv jeden a pak druhej. Jelikoz uz mas nejakou agi, doporucuju nejdriv dotahnout agi do finalni podoby a pak zvedat vit.
No a zvedat to muzes zacit treba hned, agi ti prida flee a aspd a to ti pri expeni taky pomuze.

#9 Lesnoj

Lesnoj

Poring

• Newbies
  • Pip
  • 2 posts

Posted 07 December 2006 - 02:57 PM

precetl sem forum a nenasl sem nic o tom kam mam davat bodiky kdyz chci hrat v budoucnosti za alchemistu ale ted momentalne mam merchante a nez udelam 50job lvl musim mit nejaky body rozmistene.
Proto se chci zeptat kam mam davat bodiky (v budoucnosti to bude alchemista)

#10 Tracy

Tracy

Baphomet

• Supporters
  • 1038 posts

Posted 07 December 2006 - 03:30 PM

U mercha je to vlastne jedno
Skill tree

Dej si
mammonite-10 - kdybys chtel nekoho majznout
Enlarge Weight Limit-10
Pushcart-10 - rychlejsi vozejcek
Discount-10-sleva na nakupovani
*******************************A uz muzes vesele prejit na Alchu
Pokud se chces delat s 50Jlvlem,dej si i
Overchange-10-prodavani NPC draz

Myslim si ze Vending nema smysl,to je lepsi udelat si kupcika jen na prodavani.

st červenec 25, 2007 : " Co dělat, když se na vás řítí banda rozzuřených Friendu? Klidně se poserte, stejně vam už nic nepomůže. "
JaneSlingerova : drzte hubu. takovy zku.rveny buz.eranty poslouchat nebudu. sbohem
[Nekdo] : Jooo souboj IQ: White Sniper vs Rodix :))))))
(K/P/V) 'veruka' : dam za vyexpeni 2000 za procento mam59 chi sedet
Guilda XXX shani do svych rad vypomoc na Rafflesia hunt, odmeny jiz od 2000 zabitých, výplata po ukoneni huntu // hunty pro zabavu, ne pro odmenu
Thorondor[2001947]: @set_hp Thorondor 99999
Thorondor[2001947]: @server_lags 300
Thorondor[2001947]: @set_player_lags casper 500

Tracy,Tracynka,Charlotte,Erotica,antiTracy

#11 Lesnoj

Lesnoj

Poring

• Newbies
  • Pip
  • 2 posts

Posted 07 December 2006 - 04:39 PM

Musim priznat ze mam docela velky problem s expenim.mam 26lvl a expin na popringach pac z nich mam jeste tak 4-5% zkusel sem mravence ale ty sou na me jeste moc drsny ted mam takovy staty

str:32+1
dex:15+2
vit:16+2
agi:12
int:1
luk:1

premyslel sem ze ted vytahnu asi str nebo vit tak na 50.

#12 Romulus

Romulus

Deviling

• Hráči
  • PipPipPipPipPip
  • 252 posts

Posted 07 December 2006 - 05:43 PM

Pokud jedes battle alchu a hrajes hlavne solo, tak doporucim dex 30 a pak agi,str, at to netepes hodinu. Jinak pokud planujes spis chozeni v parte treba niff, tak agi, vit, ale na solo to nebude nic moc.
No a kdyz bys chtel byt mega zabijak s nejakou autocastovaci zbrani, tak agi,int build.
Sepora - Creator (Friends)

#13 mat33gh

mat33gh

Deviling

• Hráči
  • PipPipPipPipPip
  • 296 posts

Posted 07 December 2006 - 06:08 PM

K tym skillom. Skoro standardny build pre mercha z 50 jobu je
10 mammonite
10 puschcart
10 increase weight limit
9 overcharge(lvl 9 a lvl 10 je rozdiel 1% ceny)
9 discount
a zvysny skill bud do Item Aprisal alebo Vending(co je asi lepsie mozes si popripade predat nejake veci na trhu s @autotrade a nemusis expit kupcika na predavanie :thumsup4:)

Edited by mat33gh, 07 December 2006 - 06:09 PM.

Avengel- FF creator
Athox- stalker
Camille

#14 Gell

Gell

retired

• Supporters
  • 1838 posts

Posted 07 December 2006 - 09:24 PM

Když už by se rozhodoval mezi overcharge a discount, tak radši overcharge, protože bude pravděpodobně s alchem víc prodávat loot než nakupovat poty.
"The purpose of life is to end."

#15 Ebachan

Ebachan

Smokie

• Hráči
  • PipPipPip
  • 81 posts

Posted 27 April 2007 - 06:28 AM

Jak se dá založit obchod? Zkoušela jsem to, ale moc se mi to nepovedlo (ani nevím jestli se má zobrazit bublina s popisem obchodu při normálním (bez AutoTrade) prodeji - a já ho psala).
Zkusila jsme i AutoTrade. Chtěla jsem se hned prihlásit a nic (to je OK), ale teď jsem se přihlásila normálně a to mám obchod plný. Nevím kde je chyba.

#16 mat33gh

mat33gh

Deviling

• Hráči
  • PipPipPipPipPip
  • 296 posts

Posted 27 April 2007 - 02:17 PM

Jak se dá založit obchod? Zkoušela jsem to, ale moc se mi to nepovedlo (ani nevím jestli se má zobrazit bublina s popisem obchodu při normálním (bez AutoTrade) prodeji - a já ho psala).
Zkusila jsme i AutoTrade. Chtěla jsem se hned prihlásit a nic (to je OK), ale teď jsem se přihlásila normálně a to mám obchod plný. Nevím kde je chyba.

Musis mat nauceny skill vending a veci ktore chces predavat musis mat voziku. "Zakuslis" skill vending a nabehne ti okienko kde si nastavis nazov obchodu, veci ktore chces predavat a ich cenu. Az ked takto zalozis obchod napis do chatu prikaz @autotrade a mozes hrat na inom ucte kym tvoj merchant bude predavat.
Avengel- FF creator
Athox- stalker
Camille

#17 Popellka

Popellka

Poring

• Hráči
  • Pip
  • 14 posts

Posted 13 November 2007 - 04:18 PM

Měl bych dotaz...mám mercha 41/31 lvl(budoucí BS) a nevim jaké staty mu mám dávat....mohl by jste mi někdo poradit?...a když už jsem u toho....kde to mam expit? prozatim sem to expil na soilech pres maga ae to mě nějak omrzelo:(:)
PopellkA- NoobHPriest 85/xx
Assuracka- LameMonk 7x/4x
Satyrka- FujtajblíkSin 75/50
a plno dalších lamíků:)

#18 petka

petka

Deviruchi

• Hráči
  • PipPipPipPip
  • 164 posts

Posted 13 November 2007 - 04:28 PM

Měl bych dotaz...mám mercha 41/31 lvl(budoucí BS) a nevim jaké staty mu mám dávat....mohl by jste mi někdo poradit?...a když už jsem u toho....kde to mam expit? prozatim sem to expil na soilech pres maga ae to mě nějak omrzelo:(:)

Merch není konečný povolání, co takto mrknout na Black Smith buildy? :)
Tulpik - Creator of the highest. 99/70

#19 Popellka

Popellka

Poring

• Hráči
  • Pip
  • 14 posts

Posted 13 November 2007 - 04:39 PM

Merch není konečný povolání, co takto mrknout na Black Smith buildy? :)

Jop na to jsem taky už koukal:)....ae tak pořád nevim jak s tím luckem...kolik ho:( :)
PopellkA- NoobHPriest 85/xx
Assuracka- LameMonk 7x/4x
Satyrka- FujtajblíkSin 75/50
a plno dalších lamíků:)

#20 Vertol

Vertol

Repair'N'Run

• Hráči
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1167 posts

Posted 13 November 2007 - 05:07 PM

Záleží co od toho BSka chceš:) Jetsli pure exp/huntění peněz tak stačí agi/str build s nějakou dex a trochou int:) Moje BS co teď expím má se všema boostama 120 str, 183 aspd sekerou a 50 dex, 18 int. Nakonec jsem dal i nějaké body do vit a nějakých 14+2 luk (původně jsem chtěl i nějaký crit). Osobně bych dal teď trošku víc int, občas mi s creamym a neustálým greedováním docházely SP i s magnificatem:) A jestli chceš crit... tvoje věc, dá se hrát naprosto bez critu. Ani u crit buildu bych nedal víc než 30 luk.

Merch se neexpí nejlíp, doporučuju hodně agi a dost str a dex... tak do 28 base bodů. Pokud plánuješ expit s cart revem... int:)
Marwel...WS RNR
Harbinger...HP
Mannon...sinX
Denuo Convena...paladin
Korgen...champion (je jen můj! :P )

"Double the gun, double the fun!" Serious Sam :)

K/P/V