Jump to content
Reborn fórum

Merchant Buildy


Gul Mortar

Recommended Posts

hele lidi prosim kde sezenu cart revolution?crazy uproar a change cart vim ale to cart revolution mi dela problemy :)

2244[/snapback]

 

V tom samem meste. Ted si presne nevzpomenu na jmeno toho NPC, ale stoji pred bednama v pristavu (mezi prvnim a druhym molem). Jo a vem si sebou nejakej ten banana juice, on ho desne rad :P .

 

Edit: NPC Gershaun

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Chtel jsem se zeptat premyslel jsem ze bych si zalozil mercha anevim co si mam dat za staty a skily ;)  :wub:

9610[/snapback]

 

A co to ma byt za mercha? Pokud bude jen na obchodovani (prodej na trzisti) tak je to celkem jednoduche:

Skily: lvl 5-Enlarge weight limit

lvl 3-Pushcart

lvl 1-10 Vending

To je vsechno :)

Staty - no, tech max. 18 job levelu das rychle,asi staci jen AGI/STR aby se to dobre expilo.

Podobne staty (s pridanim DEX/VIT) bych asi doporucil, pokud toho mercha vytahnes o trosku vic (tzn. budes mit k vendingu jeste OC/DC)

Pak vypada skill tree takto:

lvl 5-Enlarge weight limit

lvl 3-Pushcart (doporucuju vic, at se neplouzis s vozikem jako snek)

lvl 1-10 Vending (lvl 1 - v obchudku muzes mit 4 veci, lvl 10 - v obchudku muzes mit 12 veci)

lvl 10 - Overcharge - 24% navic pri prodeji itemu u NPC

lvl 10 - Discount - 24% sleva na nakup od NPC

 

Ted je to celkem: 28-38 jobu a mas full OC/DC vending mercha.

 

Pokud planujes s merchem neco do budoucna -Alchemist, Blacksmith, podivej se do prislusnych topicu.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Hmm sem tedka po delsi dobe expil sveho mercha a u mamonite mi pribudnul novy skill v popisku ze required mamonite lvl 10. Ale nikde sem ho nenasel  tedka presne nveim nazev ale bylo to neco s cart

10502[/snapback]

To bude nejspis Cart Termination. To je WS skill.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
Guest kenoThcu

Zdraví­m mam ted mercha neco kolem 40cí­tky expim vsude ale chtel jsem se poptat jestly za mecha zatí­m aby se mi pekne expilo tak mam tenhle build :

STR - 40

AGI - 25

DEX - 30

 

kdy mam asi zacit davat vit a agi /?

Link to comment
Share on other sites

Agi i vit sou defenzivni staty.

Obecne plati ze je lepsi davat nejdriv jeden a pak druhej. Jelikoz uz mas nejakou agi, doporucuju nejdriv dotahnout agi do finalni podoby a pak zvedat vit.

No a zvedat to muzes zacit treba hned, agi ti prida flee a aspd a to ti pri expeni taky pomuze.

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

precetl sem forum a nenasl sem nic o tom kam mam davat bodiky kdyz chci hrat v budoucnosti za alchemistu ale ted momentalne mam merchante a nez udelam 50job lvl musim mit nejaky body rozmistene.

Proto se chci zeptat kam mam davat bodiky (v budoucnosti to bude alchemista)

Link to comment
Share on other sites

U mercha je to vlastne jedno

Skill tree

 

Dej si

mammonite-10 - kdybys chtel nekoho majznout

Enlarge Weight Limit-10

Pushcart-10 - rychlejsi vozejcek

Discount-10-sleva na nakupovani

*******************************A uz muzes vesele prejit na Alchu

Pokud se chces delat s 50Jlvlem,dej si i

Overchange-10-prodavani NPC draz

 

Myslim si ze Vending nema smysl,to je lepsi udelat si kupcika jen na prodavani.

Link to comment
Share on other sites

Musim priznat ze mam docela velky problem s expenim.mam 26lvl a expin na popringach pac z nich mam jeste tak 4-5% zkusel sem mravence ale ty sou na me jeste moc drsny ted mam takovy staty

 

str:32+1

dex:15+2

vit:16+2

agi:12

int:1

luk:1

 

premyslel sem ze ted vytahnu asi str nebo vit tak na 50.

Link to comment
Share on other sites

Pokud jedes battle alchu a hrajes hlavne solo, tak doporucim dex 30 a pak agi,str, at to netepes hodinu. Jinak pokud planujes spis chozeni v parte treba niff, tak agi, vit, ale na solo to nebude nic moc.

No a kdyz bys chtel byt mega zabijak s nejakou autocastovaci zbrani, tak agi,int build.

Link to comment
Share on other sites

K tym skillom. Skoro standardny build pre mercha z 50 jobu je

10 mammonite

10 puschcart

10 increase weight limit

9 overcharge(lvl 9 a lvl 10 je rozdiel 1% ceny)

9 discount

a zvysny skill bud do Item Aprisal alebo Vending(co je asi lepsie mozes si popripade predat nejake veci na trhu s @autotrade a nemusis expit kupcika na predavanie :thumsup4:)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Jak se dá založit obchod? ZkouÄela jsem to, ale moc se mi to nepovedlo (ani neví­m jestli se má zobrazit bublina s popisem obchodu při normální­m (bez AutoTrade) prodeji - a já ho psala).

Zkusila jsme i AutoTrade. ChtÄla jsem se hned prihlásit a nic (to je OK), ale teÄ jsem se přihlásila normálnÄ a to mám obchod plný. Neví­m kde je chyba.

Link to comment
Share on other sites

Jak se dá založit obchod? ZkouÄela jsem to, ale moc se mi to nepovedlo (ani neví­m jestli se má zobrazit bublina s popisem obchodu při normální­m (bez AutoTrade) prodeji - a já ho psala).

Zkusila jsme i AutoTrade. ChtÄla jsem se hned prihlásit a nic (to je OK), ale teÄ jsem se přihlásila normálnÄ a to mám obchod plný. Neví­m kde je chyba.

Musis mat nauceny skill vending a veci ktore chces predavat musis mat voziku. "Zakuslis" skill vending a nabehne ti okienko kde si nastavis nazov obchodu, veci ktore chces predavat a ich cenu. Az ked takto zalozis obchod napis do chatu prikaz @autotrade a mozes hrat na inom ucte kym tvoj merchant bude predavat.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

MÄl bych dotaz...mám mercha 41/31 lvl(budoucí­ BS) a nevim jaké staty mu mám dávat....mohl by jste mi nÄkdo poradit?...a když už jsem u toho....kde to mam expit? prozatim sem to expil na soilech pres maga ae to mÄ nějak omrzelo:(:)

Merch není­ koneÄný povolání­, co takto mrknout na Black Smith buildy? :)

Link to comment
Share on other sites

Záleží­ co od toho BSka chceš:) Jetsli pure exp/huntÄní­ penÄz tak staÄí­ agi/str build s nějakou dex a trochou int:) Moje BS co teÄ expí­m má se vÄema boostama 120 str, 183 aspd sekerou a 50 dex, 18 int. Nakonec jsem dal i nějaké body do vit a nějakých 14+2 luk (původnÄ jsem chtÄl i nějaký crit). OsobnÄ bych dal teÄ troÄku ví­c int, občas mi s creamym a neustálým greedování­m docházely SP i s magnificatem:) A jestli chceš crit... tvoje vÄc, dá se hrát naprosto bez critu. Ani u crit buildu bych nedal ví­c než 30 luk.

 

 

Merch se neexpí­ nejlí­p, doporuÄuju hodnÄ agi a dost str a dex... tak do 28 base bodů. Pokud plánujeÄ expit s cart revem... int:)

Link to comment
Share on other sites

Záleží­ co od toho BSka chceš:) Jetsli pure exp/huntÄní­ penÄz tak staÄí­ agi/str build s nějakou dex a trochou int:) Moje BS co teÄ expí­m má se vÄema boostama 120 str, 183 aspd sekerou a 50 dex, 18 int. Nakonec jsem dal i nějaké body do vit a nějakých 14+2 luk (původnÄ jsem chtÄl i nějaký crit). OsobnÄ bych dal teÄ troÄku ví­c int, občas mi s creamym a neustálým greedování­m docházely SP i s magnificatem:) A jestli chceš crit... tvoje vÄc, dá se hrát naprosto bez critu. Ani u crit buildu bych nedal ví­c než 30 luk.

Merch se neexpí­ nejlí­p, doporuÄuju hodnÄ agi a dost str a dex... tak do 28 base bodů. Pokud plánujeÄ expit s cart revem... int:)

jop dikec to jsem potřeboval vědět:)kolik s nim máÄ agi?

Link to comment
Share on other sites

jop dikec to jsem potřeboval vědět:)kolik s nim máÄ agi?

 

TeÄ si nejsem jistý, tuÄí­m 92 base + 1 agi za matyra +2 job +12 agi up... se serk potem a 50 dex dá 183 aspd se sekerou, s whisperem 225 flee

 

S kudlou a linkou nějakých 184 aspd

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
Guest RODIX

Ked uz mas vozik kupeny od Kafry, tak ho jednoducho otvoris skratkou CTRL+W a potom uz len klasickym sposobom pretahovania hadzes veci do vozika.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...