Jump to content

Photo

Zpozdeny damage

This topic is in the process of being archived.
121 replies to this topic

Poll: Zpozdeny damage (168 member(s) have cast votes)

Chcete vypnout zpozdeny damage?

1. Ano, chci ho vypnout. (85 votes [50.60%])

Percentage of vote: 50.60%

2. Ne, chci aby zustal tak jak je. (36 votes [21.43%])

Percentage of vote: 21.43%

3. Je mi to jedno / nevim o co jde. (5 votes [2.98%])

Percentage of vote: 2.98%

4. Muzeme to zkusit jak to bude vypadat. (42 votes [25.00%])

Percentage of vote: 25.00%

Vote

#41 Guest_flex_*

Guest_flex_*
  • Guests

Posted 25 October 2006 - 01:36 PM

Taky jsem pro nechani zpozdeneho damage, tak jak je. Sice to dela trosku problemy pri vlackovani a cloackovani, ale na to uz jsem zvykly.

#42 k3dT

k3dT

Admin

• Admin
  • 5,305 posts

Posted 25 October 2006 - 01:42 PM

Dobra tedy... nechame to takhle jen se teda pokusim alespon u tech status efektu udelat aby se aplikovaly okamzite ne se spozdenim.

PS.: jen by me teda zajimalo kdo v tyhle ankete hlasoval.... nebo se na to zmenil nazor?

#43 Mitheress

Mitheress

Baphomet

• Supporters
  • 2,008 posts

Posted 26 October 2006 - 10:57 AM

PS.: jen by me teda zajimalo kdo v tyhle ankete hlasoval.... nebo se na to zmenil nazor?

Mame v systemu mnoho zombie :D
mes "admin";
mes "script gm";
email: mitheress@reborn.cz icq: 299937269

Podpořte Reborn!

Posted Image

#44 Guest_jirkan_*

Guest_jirkan_*
  • Guests

Posted 26 October 2006 - 01:07 PM

Ja hlasoval pro vypnout a nazor nezmenil :D

#45 Jammore

Jammore

Deviruchi

• Supporters
  • 122 posts

Posted 26 October 2006 - 11:00 PM

Ja take hlasoval pro vypnuti, podle mne by stalo za to pustit to na ostry provoz na vyzkouseni, na testovacim nikdo nebude xpit jen aby to vyzkousel. Anketa dopadla celkem presvedcive pro vypnuti, tak nechapu proc se vlastne delala, to ze par lidi breci, ze to chce nechat mi pripada smesne. Jinak to zpusobuje spise problemy nez nejaka pozitiva, tedy krome odportovani od potvory, coz je vlastne cheatovani. Spatne se kvuli tomu heali, clovek umira dodatecne a nedostane expy, to same homunculus. Neda se kvuli tomu poradne hidnout atd. Priznam se ze mne dost vysledek teto ankety otravil...
Red has come with lunatic smile over his face and your doom in his hands... Call him Jake Jakennis
Moderátoři jsou pouhý odraz vaší hlouposti...
Mirror

#46 Koca

Koca

Baphomet

• Supporters
  • 2,525 posts
  • Interests:Kočičky :)

Posted 26 October 2006 - 11:05 PM

Uz jsi s tim hral? Predstav si ze mas 300 hp a bezis okolo seala. Najednou umres a pak vidis jak se seal naprahne a bouchne. Tohle chces? :D

#47 TheERay

TheERay

Therakuluza

• Hráči
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 869 posts
  • Location:vleže . možná občas 64 . 69 moc nemusim . kolmo na holku je to zajimvý :)

Posted 26 October 2006 - 11:17 PM

no tak zas takhle to neni a jestli seš takový dřevo že se necháš s 300 HP kousnout tak pak si to jenom zasloužíš zhebnout :) máš portnout dřív a ne čekat na číslo a pak se rozmyslet :D:D

Server je skvělej.. lidi tu jsou *censored* :) Happyend is a story which hasn´t ended yet .. originalne >>MAxl3<< ]==> Max13 }==> max13

Nebejt na světě blbejch lidí, zůstal bych asi sám.. docela dilema |

The Midgard doesnt belong to us anymore .. in happy memory of all players i have met /swt :(

Praud membr of rborn pro-lamas plejrs [$S$] - )˛Most´-lamaring-Shovels,( - 1st multy gejms pro-lejmink klan

and

F.F.G.
,,Everything that has a beggining has an end´´
,,Sometimes hope is all we have´´

my love is vengeance, my wife is death,

i can feel the depression coming to me
cause there is no longer we
i can feel the death coming to you
cause there is some vengeance to do

my lover is bullet, and you'r fucking dead

TheMostPerfectSilenceIsWhenThereIsNoNeedToSpeak :P/gg

#48 Koca

Koca

Baphomet

• Supporters
  • 2,525 posts

Posted 27 October 2006 - 09:06 AM

HP se odectou jeste pred tim nez zacne animace. A kdybys videl co vsechno provadim s 300 hp, to bys koukal az by ses nestacil divit :D

#49 Guest_jirkan_*

Guest_jirkan_*
  • Guests

Posted 27 October 2006 - 02:10 PM

Uz jsi s tim hral? Predstav si ze mas 300 hp a bezis okolo seala. Najednou umres a pak vidis jak se seal naprahne a bouchne. Tohle chces? :)

Ehm, proc behas s 300HP kolem seala?

Ano, chci za vlastni blbost zemrit. (a opet zduraznuji, ze chci umirat na vlastni blbosti, nikoli na timing issues kolem aspd potvory, cast time pneumy apod.)

HP se odectou jeste pred tim nez zacne animace. A kdybys videl co vsechno provadim s 300 hp, to bys koukal az by ses nestacil divit :D

To ale svedci spis o chybe systemu.

BTW - je mi jedno jestli se HP odectou rped animaci nebo po. Proste je to konzistentni, ja se dostanu do blizkosti potvory, ona kousne a ja po pravu hebnu.

Ale take naopak, bezi ke me potvora, ja ji tesne pred tim nez me dostihne sundam jednim DS a potvora lezi.
A zvlast u kouzla/skillu co ma instant cast mi nehrozi, ze ja potvoru zasahnu, ona ke me jeste dobehne a ze zahrobi me sunda.

#50 Koca

Koca

Baphomet

• Supporters
  • 2,525 posts

Posted 27 October 2006 - 02:31 PM

tak jo, ja vas urcite nepresvedcim a vy nepresvedcite me. Me vyhovuje zpozdenej dmg, zvyk jsem si na nej a umim s tim hrat a pohybovat se tak, abych kompenzoval jeho nedostatky. Byl zavedenej kvuli zlepseni hratelnosti, jinak by tu asi nebyl :thumsup4:

#51 Ertai

Ertai

Smokie

• Hráči
  • PipPipPip
  • 54 posts

Posted 27 October 2006 - 04:41 PM

Ehm, proc behas s 300HP kolem seala?

Ano, chci za vlastni blbost zemrit. (a opet zduraznuji, ze chci umirat na vlastni blbosti, nikoli na timing issues kolem aspd potvory, cast time pneumy apod.)
To ale svedci spis o chybe systemu.

BTW - je mi jedno jestli se HP odectou rped animaci nebo po. Proste je to konzistentni, ja se dostanu do blizkosti potvory, ona kousne a ja po pravu hebnu.

Ale take naopak, bezi ke me potvora, ja ji tesne pred tim nez me dostihne sundam jednim DS a potvora lezi.
A zvlast u kouzla/skillu co ma instant cast mi nehrozi, ze ja potvoru zasahnu, ona ke me jeste dobehne a ze zahrobi me sunda.

Ty si neuvedomujes ze to nie je take jednoznacne s tou "blbostou" :thumsup4: ... ty uplne obycajne flywingnes, a este sa ti ani nenacita miesto na ktorom sa mas objavit, a uz na teba utocia vsetky potvory ktore tam su. Staci sa teleportnut s 300hp, a po teleporte uz lezis mrtvy bez najmensej sance nieco spravit. Este horsie je to na mapach s potvorami s ranged attackom alebo rychlymi potvorami - povedzme vo chvili ked ty zbadas mimica na opacnej strane obrazovky, v skutocnosti je uz pri tebe a hryzie ta :) ...

Laager - FS profesor & main Shokei GW battle curmudgeon (CzechRO)
Posted Image
"Do the innocent pay for the crimes of the guilty? Of course they do. That's the fate of the weak."
~ Nicol Bolas

#52 k3dT

k3dT

Admin

• Admin
  • 5,305 posts

Posted 27 October 2006 - 04:48 PM

Tu nastesti na tebe nezacnou utocit hned potvory jak pouzijes teleport ( dva zpusoby - kdyz si nastavis teleport lvl 1 tak se neobjevi portovaci nabidka takze nevznikne zadnej 'delay' pri pouziti portu a za druhy i kdyby se ta nabidka ukazovala tak ma reborn feature ze ti to nezrusi imunitu). Nastesti je tu dalsi feature ktera znemoznuje ze hrac dostane dmg kdyz odportne pri tom kdyz mu potvora da dmg ale jeste se neodecte.

jak je to na novy zone? porad stejny jak na ty uplne prvni? tzn stejne jako jsem psal - dokazes odportnout a dmg nedostanes.

#53 KILLER BEAN

KILLER BEAN

Smokie

• Hráči
  • PipPipPip
  • 74 posts

Posted 29 October 2006 - 10:14 PM

hm nikto mi neodpovedal na moju otazku :(

Jedina zla vec na tom je ze dostanem dmg aj ked mob umre...Potesi to hlavne vtedy ked ho zabijem a on este da mna :( Neda sa urobit aby ked niekto umre tak aby to tu ranu uz nedalo?(nieco podobne ako sg...)

Tu nastesti na tebe nezacnou utocit hned potvory jak pouzijes teleport ( dva zpusoby - kdyz si nastavis teleport lvl 1 tak se neobjevi portovaci nabidka takze nevznikne zadnej 'delay' pri pouziti portu a za druhy i kdyby se ta nabidka ukazovala tak ma reborn feature ze ti to nezrusi imunitu). Nastesti je tu dalsi feature ktera znemoznuje ze hrac dostane dmg kdyz odportne pri tom kdyz mu potvora da dmg ale jeste se neodecte.

jak je to na novy zone? porad stejny jak na ty uplne prvni? tzn stejne jako jsem psal - dokazes odportnout a dmg nedostanes.

ale ta feature nerata s tym ze portnes par policok k mobovi ^^ ale to ja sanca 1:1000000 takze to neriesim... :)
KillerBean - Wizard lvl 98/50 Member of Unknown guild ...SG suxx...

#54 k3dT

k3dT

Admin

• Admin
  • 5,305 posts

Posted 29 October 2006 - 10:44 PM

hm nikto mi neodpovedal na moju otazku :(

ja si ted doma hraju se spozdenym dmg snazim se upravit spozdeni dmg pri nizkych aspd (GS s Destroyerem je vazne silenost) pak juknu na to aplikovani statusu okamzite ne s delayem. Nad ostatnima vecma zatim radeji nepremyslim...

ale ta feature nerata s tym ze portnes par policok k mobovi ^^ ale to ja sanca 1:1000000 takze to neriesim... :(

takhle to funguje i na aegisu :)

#55 Guest_Maul_*

Guest_Maul_*
  • Guests

Posted 30 October 2006 - 10:03 AM

Ja mam GS se zamerenim na brokovnice a RPGcka. Muzu rict jen jedno, zrusit zpozdenou dmg! Protoze, strilet s aspd 80+- je celkem zazitek :(

#56 Koca

Koca

Baphomet

• Supporters
  • 2,525 posts

Posted 30 October 2006 - 10:42 AM

Ja mam GS se zamerenim na brokovnice a RPGcka. Muzu rict jen jedno, zrusit zpozdenou dmg! Protoze, strilet s aspd 80+- je celkem zazitek :(

Zpozdenej dmg funguje divne s malou aspd, ale k3 si s tim uz hraje a celkem to vylepsil. Je to na testu a az se par hracu vyjadri ve smyslu ze to je "cool" a ze to chtej i na ostrym, tak to urcite dostanou :(

#57 k3dT

k3dT

Admin

• Admin
  • 5,305 posts

Posted 30 October 2006 - 01:00 PM

Eheh.. na testu to sice zpozduje spravne ale jaksi to zveda realnou aspd :( takze tudy cesta nevede...

#58 Kasuha

Kasuha

Poring

• Hráči
  • Pip
  • 4 posts

Posted 30 October 2006 - 02:12 PM

Je to pořád stejně, tedy když se portnu doprostřed chumlu potvor tak stihnu dát teleport a odentrovat a uletět aniž by mě cokoli škráblo. Dokonce i u monster s krátkým delayem před útokem kde se občas povede že na mě stihne zaútočit a viditelně vyletí červené číslo tak po "dopadu" mám pořád tytéž HP jako před odletem. Ale stačí se trochu zpozdit a už dostanu ránu doopravdy.

#59 Guest_Maul_*

Guest_Maul_*
  • Guests

Posted 04 November 2006 - 10:44 AM

Tak se zase ozvu s zadosti o vypnuti toho @#$%^ zpozdeneho dmg :) Ale asi sem jedinej komu vadi, ze sekundu po tom co zabije potvoru z ni dostane este ranu :)

#60 k3dT

k3dT

Admin

• Admin
  • 5,305 posts

Posted 04 November 2006 - 11:17 AM

Nebyl by problem tam jeste pridat kontrolu jestli potvora neni mrtva tak dej damage jinak ne... Ale nechce se mi. Zpozdenej damage ma uz tak jednu paradni vyhodu tak musi mit i nejakou nevyhodu.

Vypnout tuhle vec ne -> vylepsit zpozdenej damage urcite ano. Ale je to moc prace samy pokus & omyl tak to nebude hned. Ale pracuje se na tom.