Jump to content
Reborn fórum
k3dT

Herní­ klient

Recommended Posts

Guest betr

Hází­ vÄem co použí­vají­ upravené.

Vsem ne, jen lamerum co tomu nerozumej a stejne se v grf vrtali. :no1:

Nahral jsem k jirkanovi nejnovejsiho opatchovanyho klienta k vcerejsimu datu... tak jestli ma nekdo problem, stahujte.

https://ssl.jirkan.c..._18-12-2010.exe

v tomle baliku je ale jen patcher na rdata.grf , sdata.grf ktere je take potreba opatchova, tam neni.. tak jsem nakopiroval do teto nove instalace stary patcher na sakray a uz je to v pohode (stahovalo to sice patche az nekdy z dubna, ale hlavni je, ze to plne opatchovano :)

wah tos nemel :( sdata = sakray tam je plne opatchovanej... rdata = renewal = jediny co se ted ma patchovat.

wah tos nemel :( sdata = sakray tam je plne opatchovanej... rdata = renewal = jediny co se ted ma patchovat.

zkousel jsem dnes patchovat, pro renewal to neco stahnulo, ale nebyla vanocni vyzdoba v pronte, kdyz jsem pak opatchoval sakray, tak uz mam vanoce v pronte

Äau, mam nainstalovaný Reborn klient a když to spustí­m přes soubor reexe.exe, tak mi to při přihláÄení­ pí­Äe, že mám zastaralý exe soubor. Co s tí­m?

nejakou dobu jsem nehral, chtel bych zase, ale v soucasne dobe bezim na Linuxu, bohuzel mirror uvedeny pro download ve wiki se jevi pro me jako nefunkcni, nevite nekdo odkud tedy rag setup a sak setup stahnout? Diky Jouda

Guest jirkan

https://ssl.jirkan.cz/jirkan.cz/ro/mirror/reborn/

Mas tam celou instalaci asi z predmesice.

Pak v tech podadresarich podle datumu semo tamo davam aktualni fajly co potrebujes (rozchazovat .net na linuxu je pruda), stahni si cely ten 2011-02-08 a z nejakeho drivejsiho reexe.exe

(a jestli ti nefunguje stahovani, tak hint: wget --no-check-certificate jestli nemas rootca)

Edited by jirkan

nemuzu se proste dostat k torrentu

404 Not Found

The server can not find the requested page:

//mirrors/RAG_SETUP1010.exe.torrent (port 80)

Please forward this error screen to torrents.fansub-torrents.com's WebMaster.

Guest betr

...

K jakymu torrentu proboha? Stahni to primo z jirkanova uloziste, nato zadny torrenty nepotrebujes.

hmm, shamma kam a ako sa to chces pripojit? skusil som ten jirkanov odkaz - 7(64b)/KUbuntu 10.04/Ubuntu 10.10/ChromeOSLinux(OpenSuse) - zakladne instalacie nevideli v stahovani problem, viacej distribucii aktualne nemam k dispozicii - som lenivy ich tahat

Guest betr

...

Nejde, i kdyz to muze bejt i necim jinym ...

Module Name: C:\Program Files\Ragnarok Online\reexe.exe

Time Stamp: 0x49ee6599 - Wed Apr 22 02:32:25 2009

Exception Type: 0xc0000005

...

Guest betr

A s puvodni verzi ti to funguje?

Fungovalo .. ted to samozrejme nejde, jelikoz me po par vterinach server odpoji z duvodu zastarale verze klienta. :(

edit: zpusobuje to RCX (ta stara alpha verze)

Edited by betr

Guest betr

proc to pada s rcx na to mrknu vecer...

Neni potreba, novy RCX funguje, jen staci trochu nastavit - dneska napisu na wiki, pokud to nekdo neudela driv. ;)

edit: dopsano do wiki

Edited by betr

parada :) dik za usetreni prace... tak aspon opravim RSS fora ktery nezobrazuje nejaky topicy.

Zdravím, mám problém.

Při spuštění přes Reborn.exe mi vyskakuje Unexpected program error a hra nejde spustit. Zkoušel jsem to tedy udělat dle návodu na wiki, stáhnout jiné soubory a spustit hru přes reexe, ale to mi zase hra po přihlášení zahlásí starého klienta a odpojí mě.

Poslední krok, tedy stáhnout nového klienta jsme ještě nezkoušel. A mám Windows 7.

Je pro to nějaké řešení nebo mám zkusit toho nového klienta a čekat co se stane?

EDIT: Ou...špatný topic. Jdu to poslat do Problémů.

Edited by Wizardy

Jen maly dotaz, programy OpatchujRO.exe a OpatchujRE.exe, tusim posledni patch, co byl, tak bylo 20.7.2011 a od te doby nic. To uz copak sakray ani renewal nemaji zadne nove patche?

Zdravím, mám problém - při stahování klienta se mi stahování zastaví na 250mb (starší clienti stáhnout nejdou) - šlo by to něják opravit? :)

EDIT: Nevím jestli to má nějakou váhu, tak jsem to zkoušel v Chromu a Firefoxu.

Edit by Thor: Souhlas, 2x odzkoušeno, před 250MB vypíše "poškozený soubor". Chce to reupload funkčního instalátoru.

EDIT: Mohlo by to být zítra rdy? :)

Edited by Light